Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej dawno mnie tu nie było.... ale szkola i inne obowiazki mnie przerastaja i nie mam czasu na siedzenie przed komputerm za bardzo. Mojemu wojakowi zostalo 26 dni :-) Dzis jest na przepustce. Jurto wyjezdza, ale 13.10 przeyjezdza na caly tydzien. Bedizemy swietowac maja 18 Zapraszam na maojego blogaska www.ja-i-moje-slonce.blog.onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a jednak wszystko sie zjebałooo wiedziałam ze takk bedzie nie widzielismy sie półtora miesiaca a on i tak w piatek nie przyjedzie bo jakis debil go zapomniał wpisac na liste przepustekk i jada tacy co nie byli w ogóle na poligonie a mój był miesiac ale i tak nie przyjedzie :(:(:(:(:(:( jestem załamana!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu,kurde to faktycznie się pomieszało to bardzo niesprawiedliwe ze Ci co nie byli na poligonie jada do domu a reszta zostaje..takie jest wojsko ciągle tylko rozczarowania!!! w tej sytuacji to tylko mogę ci poradzic zebys sie trzymała,musisz byc dzielna i cierpliwie poczekac,pamietaj ze Twojemu chlopakowi tez jest napewno przykro więc staraj się go pocieszyc jak tylko mozesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz dosc :(:(:(:( jebane wojsko Moj mial przyjechac w poniedzialek ale kapitan powiedzial ze w poniedzialek nie moze jechac bo w czwartek jest kontrola i ma byc a grzesiek na to ze ciekawe kiedy pojedzie jak potem ma sluzby co 24h a kapitan ze trudno...wiec grzesiek mu powiedzial jak pan ma mnie w dupie to ja pana tez...i ten oznajmil ze do konca miesiaca nie pojedzie do domu ;/ pieknie !!!!!!!!!!!! ciekawe kiedy sie zobaczymy ale mam dola...masakra :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc widze,ze ponure nastroje panuja....ja tez moge do Was dolaczyc.... moj Misiek ma miec jutro operacje;/im blizej tym bardziej sie boje....z jednej strony ciesze sie,ze to juz bedzie po wszystkim ale z drugiej strony boje sie,ze pojdzie cos nie tak....dobrze,ze jutro mam zjazd to czyms sie zajme choc nie wiem jak sie skupie na wykladach....prosze Was trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze.... no i dzis zostało 026DDC:)piekna ta cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
widze ze nir tylko ja tesknie... eh moj facet dopiero 2 miechy w wojsku...w grudziadzu...15o km roznicy mam nadzieje ze w nastepny wekend puszcza go na przepustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,mowie Wam jakie mi moj michu ostatnio niespodzianki robi,godzine temu odwiedził mnie w pracy,myslałam ze padne a on na to ze dostał 8 dni urlopu!rety jak ja się ciesze! Madziu 3mam kciuki za tą operacje,musi byc dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,przesylam gorace pozdrowiena dla wszystkich zolnizowych ,ja spedze weekend z moim wojakiem wiec sie ciesze.....a i mialyscie racje piszac mi kiedys tam na poczatku ze czas szyko leci,od pjtki do pjtki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciągle tu zaglądam, bo ciągle myśle o moim Wojaku... Życze Wam wszytkim wszystkiego dobrego!! Madzia-mam nadzieję, że operacja sie uda! Trzeba wierzyc! 3 majcie sie papap ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?normalnie moj Misiek dzwonil bo lekarz mu powiedzil,ze po glebszych badaniach jakie dzisiaj przeprowadzili stwierdzili,ze to nie jest skomplikowany zabieg i,ze nawet nie ma obcji,ze cos bedzie zle:) a co jest w tym najlepsze w sobote najpozniej w niedziele,bedzie w domu bo ma miec 2 lub 3 tygodniowe zwolnienie:D i prosto ze szpitala jedzie do domu:D nawet nie zajzdza na jednostke:D wyobrazacie to sobie?:>przeciez on juz prawie cywilem bedzie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale dobra nie cieszmy sie za wczesnie:) jutro lub pojutrze Wam powiem dokladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco, mój wojak dzis jest ostatni dzien w wojsku bo od jutra idzie na urlop jakiś i wraca dopiero na rozliczenie 15.X , zeby sie rozliczyc i wychodzi do Cywila 15 pazdziernika, ale jestem happy, Ostatni dzien dzis w woju ,..niedowierzam..ze to pieklo wkoncu sie skonczylo.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka to super ze juz tak malo wam zostalo :) Madziara mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok no widze ze dziewczynki smutne ...to prawda wojsko jest nie sprawieliwe ...mojemu chlopakowi daja najwiecej służb ze wszytskich ...moj skarb zdenerwowal sie bo ciagle w niedziele ma sluzby i nie moze przyjerzdzac i powiedzial ze chce wyjsc jutro do soboty bo ma dziewczyne no i na szczescie mu pozwolili :) superowo ,choc fakt faktem krótko emilciiaaa no to my sobie tutaj jeszcze dlugo zostaniemy na tym forum ...mam nadzieje ze dziewczyny ktorych chlpacy nie dlugo wychodza bedą tu do nas czasami zaglądac ...bylo by milo bo w jakis sposob te forum mnie wspiera ...wiedza ze wiele osob ma tak jak ja jest latwiejsza . Madziarka teraz przeczytalam dalszą wiadomosc ...to super ze wszytsko sie tak dobrze uklada :) A ja czekam z niecierpliwoscia na jutrzejszy dzień misiu przyjerzdza niestety tylko na jeden dzien ale i tak bardzo sie ciesze :):):) radosna jestem i to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
czesc Kochane! Pamiętacie mnie jeszcze? Jestem strasznie zapracowana i zajęta nauką, mam mature egzamin zawodowy i takie tam. KOSZMAR!!! Moj Wojak wychodzi 29 października. Juz sie ciesze!!! Ale fajnie, nawet szybko to zleciało. A która z Was zdaje w tym rou mature???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioleczek to super,ze przyjedzie:)no bez kitu my tez tak mielismy oczywiscie przed złamaniem reki,ze praktycznie co niedziela słuzba... ale naszczescie to juz tylko 26 dni:)i koniec:D na zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
wiecie co jak wy piszecie ze za niedlugo wasi wychodza to tak zazdroszcze... moj dopiero w marcu albo kwietniu wyjdzie... tak bym chciala miec go tu juz kolo siebie... a musze czekac tydzien jeszcze do nastepnego piatku na jego przepustke...mam nadzieje ze dostanie ja bo oszaleejee ostatnio musialam czekac 3 tygodnie obled...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść WAm! Wczoraj spędziłam cudowny wieczor z miśkiem,dziś napewno tez przyjedzie,juz nie mogę się doczekac!!! Madziu mowiłam ze bedzie dobrze,zobaczysz!3mam kciuki POzdrawiam,miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki pozdrawiam i zycze fajnego weekendu ,moj wojak dzis wychodzi do niedzieli do 24 wiec jestem cala szczesliwa,suri3 a co tam u ciebie?bo patrze ze dalej taka optymistka jak wczesniej,ty to masz kobietko sily!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Andzelina,no u mnie ok,pewnie ze jestem optymistką bo inaczej bym nie wytrwała tego całego syfu a tu juz 24 dzionki i koniec,jest się z czego cieszyc co nie??? A poza tym teraz tak patrzac to i tak jestem szczesciarą miałam mojego miska co dwa tygodnie w domku..a mogło byc naprawde gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kurcze jak czytam jak zimolki maja teraz fajnie to az mi sie smutno robi ze ja jak zwykle mam pecha :( dwa tygodnie juz nie widzialam Bartka a dzis tez nie dostal pj :( niby zostalo 25 dni ale mialam nadzieje ze przyjedzie choc dwa razy a tu nic... musze czekac tak jak zwykle a najgorsze jest to ze zalezalo nam na tej Pj bo ja mam w niedziele urodziny no ale jak Bartek poszedl spytac szefa o pj to tamten pokazal mu srodkowy palec no to sory... moze gdybym mogla chociaz z nim pogadac ale nie bo tam nie ma zasiegu np wczoraj 4 smsy mi napisal bo jeden sms \"idzie\" 10 min.Totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niepotrzebnie marudzilam :) bo on mnie caly czas wkrecal! przyjechal!!!!! :):):) za chwile bedzie u mnie jejku jak ja kocham tego wariata :P ale jestem happy bo kazde moje urodziny spedzamy osobno a teraz bedzie inaczej :):) :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam problem nie wiem co robic :((( Chodzi o to ze moj zrobil sie zazdrosny o wszystko ma pretensje jak kumpel napisze do mnie \"co slychac\" Jest zly o kazdego faceta ...:/ twierdzi ze mam wiekszosc znajomych facetow niz dziewczyn. Twierdzi czy musze odpisywac na smsa jak ktos do mnie napisze ????? Czy nie moge sobie znalesc kolezanki zeby z nia gadac ?????? Co mam robic ????????? mam takiego dola ze szok Pomozcie prosze !!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wlasnie ktos zadzwonil do Bartka i musial mnie na chwile opuscic. Wkurzylam sie wczoraj troche bo znow dostal mandat 115 zl za brak biletu w pociagu ale to nie byla jego wina bo jak chcial kupic w pociagu to mu gosc powiedzial zeby przyszedl pozniej a jak przyszedl to dal mu mandat kretyn jeden. Jusinka wez postaw sprawe jasno ze bedziesz pisac z kim chcesz, ja w ogole tego nie rozumiem ani Ciebie ani Twojego chloaka, najpierw zostawia cie potem mu wybaczasz i jeszcze sie dolujesz bo on ci na cos tam nie pozwala.To on ma byc teraz grzeczny i sie starac a nie jeszcze zabraniac ci czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! U mnie tez pjtka trwa. Z wojakiem spedzialismy mila noc w przytulnym hoteliku :) Fajnie bylo, nikt nic nie chcial od nas, telefony milczaly, tylko my sami dla siebie mmm... :) Tym razem to i ja mam problem, ale z sama soba...zauwazam ( i to chyba jedyny plus! ze to widze ) ze staje sie zaborcza. Jestem zla, zazdrosna o kazda chwile ktora A. spedza gdzie indziej niz ze mna. Gdy tylko znika z mojego pola widzenia automatycznie robie sie smutna... :( Nie chce tak, nigdy taka nie bylam, a takie zachowanie przyniesie z czasem wiecej zlego niz dobrego. Tak wlasnie jest w tej chwili... nie widze go i juz dopadaja mnie te dziwne odczucia...pewnie nie jestem sama z takim problemem, choc dla jednych to wcale problem nie musi byc. Dla mnie jest, bo to do mnie nie podobne. Jusinka... przesadna zazdrosc to najgorsze co moze byc. OnCie chce w jakis sposob ograniczyc. Jak dla mnie to jest normalne zachowanie kogos kto sam ma cos na sumieniu... a wiesz Ty i wiemy my ze ma, bo nie był w porządku. Stad u niego taka silna, wzmozona zazdrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka no powiedz mu bez wyrzutow ale stanowczo ze Ci sie nie podoba jego zachowanie. Oboje wiecie ze Ty nie dajesz i nie dawalas mu powodow zeby mogl byc zazdrosny wiec niech sie nie martwi. Poza tym na wszelkie problemy w zwiazku polecam szczera rozmowe :) tylko nie zrob glupoty i nie ulegaj jego nastrojom bo nie jestes jego wlasnoscia i on nie moze cie tak traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sek w tym ze on twierdzi ze daje mu powody do zazdrosci bo pisze z innymi....i jak ja go traktuje ciekawe jak ja bym sie czula jakby on robil tak samo jak ja... Ktos do mnie napisze i ja za to obrywam staram sie byc fer wobec niego i mowic mu wszystko bo boje sie ze dowie sie od kogos innego za to ze jestem z nim szczera to jeszcze ja jestem jagorsza :((( i wlasnie bedzie tak ze wszyscy sie odsuna ode mnie jak powiem im ze ma pretensje ktos o to ze utrzymuje z nim kontakt:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja w tym roku zdaje maturke . emillcia moj skarb wychodzi dopiero pod koniec kwietnia ewcia uwierz mi ze nie masz pecha .. trzeba sie cieszyc z tego co sie ma choc wiem ze czasami my dziewczynki musimy sobie troche pomarudzic aby bylo nam lepiej suria ...mialam podobną sytuacje ...pogadalam z misiem i po dwoch tygodniach przeszlo...to po prosstu obawy przed stratą czegos w tym wypadku Go . jusika ...nie rozumiem twojego chlopaka ...tym nic nie zdziala ...co chce cie trzymac jak na smyczy bez nikogo ??sorki ale ja to tak wnioskuje ...moim zdaniem szczera rozmowa na pewno by sie tu przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
justina moj facet tez bzikuje ale zawsze mu pokazuje ze nie ma o co byc zazdrosny itd... oj ten wariat pyta sie o kazdy moj ruch ale tam wiem ze jest tam zamkniety a ja tu i moge robic co chce... poza tym kiedys go zdradzila dziewczyna i dlatego teraz tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chce wam powiedzieć, że ostatnio mam wiele powodów do szczęścia:) Misiek był u mnie 2 razy tydzień po tygodniu, a za tydzień przyjedzie akurat na 18-stke mojego kolegi na którą jestem zaproszona oczywiście z nim:) A tak pozatym chce sie pochwalić, że w środe zdałam egzamin na prawo jazdy:) I w ogóle jestem bardzo szczęśliwa:) Mam nadzieje, że wy też macie wiele powodów do zadowolenia:) Pozdrawiam:* Aha ja też zdaje teraz mature:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×