Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

to trudno,aj dziewczynki,ale upal,u mnie jest juz 29 stopni,normalnie sie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :-))) zycze milego dzioneczka wszystkim... u mnie juz jest 32 stopnie i juz sie rozpuszczam, a zaczynam obiad robic... jakbym sie nie odzywala przez nastepne pare dni tzn ze rozpuscilam sie na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) skad wiedzialas ze do ciasta?? Bo my z mama pierogi bedziemy lepic :-))) szkoda ze grzesia nei ma, na pewno zjadlby caly talerz. Potem jego tacie zawioze troche tych pierogow. Niech on przynajmniej dobrze zje, skoro moje slonce nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)widze,ze stronek przybywa:)fajnie:)kurcze cieplutko dzis strasznie:)szkoda,ze mojego Misiaka nie ma:(a pomyslec,ze na ten weekend miał byc...no ale coz moze za tydzien bedzie:)no narazie jest to 100% no ale tam nigdy nic nie wiadomo....a tak po za tym to wczoraj mialam zaliczenie z anglika:)mam 4:)a jutro egzamin;/nie chce mi sie strasznie uczyc ale trzeba... no a teraz mykam sprzatac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a komu sie chce w takie dni uczyc :( mnie tez czekaja teraz same kolokwia a pozniej sesja...wtedy bedzie sie dzialo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos?? smutny ten wekendzik...taka ladna pogoda ale nie ma z kim sie nia cieszyc :( jeszcze chorobka trzyma na calego...kto mnie przytuli? i powie ze bedziesz wszystko dobrze ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wiec wczoraj napisalam tego smsa a odpowiedz byla taka ze \"wlasnie przyjechalem niestety nie bedzie mial czasu bo ma juz plany\" i tyle wiecej juz do niego nie pisalam. Ale dzisiaj jak bylam w pracy to przyszedl z tata na zakupy jak go zobaczylam to w momncie mi sie slabo zrobilo zaczeelam sie cala trzasc a o sercu juz nie wspominam myslalam ze mi wyskoczy nie umialam sie opanowac :( popatrzal na mnie i powiedzial czesc....potem jak sie za nim obejzalam to on tezna mnie patrzal....i nic po za tym :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) własnie wrociałam z zakupow...byłam z bratem po jakies ciuchy..no i kupilismy mojej mamie na dzien matki spodnie rybaczki i do tego buty na szpili ale sie ucieszyła:) no i ja tez sie okupiłam ale niewiem po co skoro nie ma sie dla kogo stroic:( U mnie było tak ładnie do południa a teraz deszcz leje i burza jest... Oby sierpien był ładny... pozdrufffka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka pewnie sa ze swoimi wojakami albo cos robia..ja narazie jestem:) Co u Ciebie słychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke czytałam...:( nawet sie z Toba spotkac nie chciał?? on chyba serca nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu mial inne plany :( ale dzisiaj serio jak go zobaczylam tak dziwnie sie poczulam plakac mi sie chcialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie;) duszno jest niesamowicie dzisiaj ;/;/ Jusinka Ty go kochasz...Kiedy jest to wesele na które On i Ty idziecie? Tak sobie mysle wlasnie o moim Wojaku...az mi sie łzy cisną do oczu. Pisał, że odpoczywa sobie słuchając muzyki.. Ile ja bym dała, żeby móc sie z nim teraz zobaczyć. Tyle mam mu do powiedzienia, tyle mogło by teraz być miedzy nami...Wojsko zabrało nam tą szanse. Nie wiem juz czy dam rade.. ja po prostu już dostaje szału z tej tęsknoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki musimy dac rade!!! bo jak nie my to kto? Ehh tez bym chciala zeby teraz byl...naet nie moge sie z nim podzielic problem...bo zabardzo by sie zamrtwial :( Ale jeszcze 13 dni i przysiega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, normalnie stwierdzam dzisiaj ze chyba nie bede pisala o tym jaka jestem szczesliwa, bo nie chce was dolowac, glupio bym sie z tym czula. Ale wiedzcie ze ja w lutym cierpialam identycznie, i ze wspieram was duchowo. Trzymam za was wszystkie kcuki... mi tez jest ciezko czasami, szczegolnie jak swiat wali mie sie na glowe i nie moge o tym ze sloncem moim pogadac, ale do pazdziernika nie zostalo duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jusinko,ja wlasnie wrocilam,bylam na urodzinachu chrzesniaczki,wypilam lyka szampana,wszyscy sie nachlalai a ja nie moglam,taki upal ze bym chyba padla,a ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie robie mysle tylko o nim przeczytalas co pisalam wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×