Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jak nie ma powodu do obaw to niepotrzebnie mu pisalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na chwile bo nie mam najlepszego humorku :( myslalam ze Bartek sie odezwie ale znow nic teraz musze czekac do jutra ale w sumie powoli sie do tego przyzwyczajam... Bebe gratuluje PJ to naprawde wspaniala wiadomosc :) a skoro masz egzamin w niedziele to moze w sobote nie jedz na ten zjazd... Jusinka napewno warto kupic ta sukienke i ja musze przyznac ze tez bym nie szla sama na to wesele na Twoim miejscu... wzielabym jakiegos kumpla najlepiej takiego zeby twoj byly go znal zeby nic sobie nie pomyslal! a we dwoje zawsze razniej :) no dobra lece nie bede psuc wam humorkow moim narzekaniem dobranoc wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe wiedzialam ze dostanie ta pjke!!!!!!!!!!!!bardzo sie ciesze ze i Tobie sie wkoncu udalo:) nie czytalam wszystkiego bo nawet nie mam kiedy:( kiedys to nadrobie...teraz mam zaliczenia w szkole, w pracy zajob jak cholera a ja caly czas juz mysle tylko o weselu...:):):) juz tak niedlugo i zobacze mojego skarba.....on ma juz dosc wojska...co 24 warty...dalej...juz nie ma sil...ale jeszcze tylko dwie a potem urlopik!!!i wesele:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina naprawde licze sie z twoim zdaniem nie przepraszaj...kupie kupie ta sukienke chce wygladac ladnie.. ale zadziwil mniee ze napisal do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zgadzam sie z Andzelina, to on powinien zaproponowac ze nie pojdzie na wesele jesli Tobie by to nie odpowiadalo... A nie Ty... Niech on sie troszke postara;) Ale mysle ze ta historia bedzie miala piekne zakonczenie... \"I zyli dlugo i szczesliwie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ale ja caly weekend mam egzaminy... :( ale w niedziele wieczorem napewno sie z nim pozegnam, bo nie ma opcji zebym sie z nim nie widziala!:) tylko szkoda ze krotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo zdjecie specjalne dla niego;p ale bez przesady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes sliczna dziewczyna, niech mu zazdroszcza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bebe ,te egaminy to powinni zniesc,hehhe...tylko humory nam psuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala bym je... Ale nie moge:( niestety... Ciezko mi bedzie sie skupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeszlam bardzo powarzna chorobe....bardzo....artur on niej wie,bo uczestniczyl w moim wolnym zdrowieniu,wiem ze nie nalezy zbyt duzo mowic o takich rzeczach,ja bylam silna bo musialam byc,ale gdyby on znal cala prawde,wyniki,badania,zabiegi na bank przezywalby to bardziej niz ja bo wiedzial mniej o tym co ja pzezywałam,wolalam mu tylko mowi troszke....zeby ni emyslal ze chce litosci z jego strony czy zeby nie czul sie winien gdyby chcial sie rozstac,ale to moja opinia i moje przezycie,kazdy robi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na bank bebe bedzie ci ciezko sie skupic,najgorzej ze to sesja itd,zeby to bylo zwykle kolo to moglabys olac,a to koniec maja i goracy okres na uczelni..niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula KW moja sytuacja jest taka ze ja bylam z moim 1,5 roku i poszedl do wojska 3 kwietnia. Miedzy nami bylo dobrze ukladalo nam sie mielismy plany na przyszlosc teraz 16 czerwca mielsimy isc razem na wesele. 2 maja byla przyseiga pojechalam na nia a w drodze powwrotnej byl jakis dziwny bo nawet mie nie przytulil nie pocalowal na drogi dzien powiedzial ze on w wojsku wszystko przemyslala ze roznica charakterow ze mnie nie kocha juz :( strasznie sie zalamalam do dzisiaj to przezywam....jak byl w wojsku to dzwonil gadalismy jeszcze o tym weselu i o prezencie, ale okazalo sie ze jednak nie pojdziemy razem on idzie z przyjaciolka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialam mu tego dlatego ze licze na jakies wspolczucie z jego srony zapytal o te wyniki wiec odpisalam...on sie nie musi juz mna przejmowac przeciez mie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj jusinka,wez sie w garsc i nie mow ze cie nie kocha bo nic nie wiesz na 100%,musisz byc troche twardsza dla niego bo to on odpierdolil maniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak mi sie wydaje ze jednak kocha tylko teraz przechodzi jakis kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobity,ja spadam lulu bo jutro znow rano na uczelnie i jestem padnieta,3majcie sie cieplutko,slodkich snow a ty Jusinko badz twarda i optymistycznie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tych facteow ciezko zrozumiec...Mowie ze nie kocha tylko na podstawie tego co mi powiedzial...chcialabym wiedziec co naprawde czuje co mysli:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez spadam spac bo ranoe znowu do pracy dobranoc dziewczyny No i jutro urodziny jego moze mu tylko napisze \"Wszystkiego najlepszego\" chyba powinno wystarczyc coooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka mysle ze wystarczy wszystkiego najlepszego. Idz na to wesele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wojak sie chyba na mnie obraził:( bo nie odzywa sie juz od 21..a nigdy o tej porze nie chodzi spac:( czasami mnie tak potrafi wkurwic ze nie duzo mi brakuje zeby mu powiedziec zegnaj:(:(:( jak sie jutro do mnie nie odezwie to mu pokaze moja druga strone...sie zdziwi:(:(ja niewiem ci tym chłopą odpierdala w tym wojsku czasami:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia nie martw sie. Każdy ma czasami gorszy dzien.. ja tez ide spac, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Ma ktoras z was pozyczyc troszke zdrówka?? bo mnie dopadla choroba...jeszcze na taka ladna pogode :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×