Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam z samego rana:) Mój Misiek za godzine już bedzie u mnie, a wieczorem idziemy na 18-stke do mojego kolegi:) Mam nadzieje, że wam też szykuje się miły weekend:p Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu chociaz troszke zimno... ale z naszymi wojakami zawsze cieplej:)) A kobietki ktore nie mają wojaczkow przy sobie ;badzcie dzielne,wiadomo ze dacie radę bo z kazdym dniem cywil bliżej!Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no ja teraz spedzam samotny weekend ale nie doluje sie wcale tak mocno bo wiem ze za tydzien napewno przyjedzie.Wlasnie tak chcielismy i dlatego nawet sie nie staral o PJ w tym tygodniu.Wczoraj z nim pisalam do 2 bo mial warte i tak wlasnie gadalismy ze to tak szybko minelo no i prawdopodobnie bedzie mial jeszcze dwie warty w tym tygodniu i na tym bedzie koniec, bardzo sie cieszymy oboje :) 017DDC!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)no mnie tez czeka zimny samotny weekend:( ale co tam postanowilam,ze sie poucze:P bo w nastepna sobote mam juz egzamin;/ nie wiem czemu tak wykladowca wymyslil no ale coz:P wykladowca nasz pan:P:D zycze tym dziewczynkom co maja swoich wojakow przy sobie udanego weekendu a tym co nie maja równiez mile spedzonych tych dwoch dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wy cos kupujecie dla wojakow na koniec woja czy robicie jakas niespodzianke...szykujecie cos ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
był i pojechał :(:(:(:( jezu nie daje se juz z tym rady nie wytrzymuje ciaglych rozstan ciaglego nie pokoju czy bedzie przepustka czy nie teraz o sie widzielismy ale czy dostanie przepustke za 2 tyg to sa male szanse bo albo dostanie ja za 3 tyg albo za miesiac przy przejsciu na macierz 197 DDC !!!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:) Moj wczoraj wrocił do jednostki,teraz najprawdopodobniej przyjedzie w piątek na pjtke...jeszcze dwa weekendy i koniec syfu!!! 3 majcie się buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki... moze wreszcie Nam sie poszczesci i mój wojak przyjedzie na 5 dni urlopu ale to nic penego jeszcze ale strasznie sie bede cieszyc jesli 5 dni bedziemy Razem chyba pierwszy raz odkąd zaczeło sie to wojsko! 101DDC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja tez czekam teraz na weekend bo juz sie stesknilam jak cholera :P dzis Bartuś ma przedostatnia warte wiec troche bedziemy mogli sobie popisac :) choc ostatnio nawet udaje sie nam gadac prze telefon bo nawet zasieg od czasu do czasu jest. oby ten tydzien szybko zlecial 015DDC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w koncu zmienilam date wyjscia w stopce choc wolalabym tego nie robic... ------> emilciaa zobaczysz ze dasz rade i nie zalamuj sie.Pamietaj ze im twoj chlopak bedzie dluzej w wojsku tym czesciej bedzie przyjezdzal.Napewno dasz rade trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Spedziłam weekend bez wojaka, zobaczymy sie dopiero za 3 tygodnie. Wczesniej nie chce A. brac przepustki bo 3 listopada mamy wesele i obawia sie ze wtedy mogliby go nie puscic. W listopadzie tez ma zaczac szkolenie na misje...tak szczerze to to wojsko skonczy sie dla mnie dopiero za 11 miesiecy, choc i to nic pewnego, bo po misji on marzy by zostac w wojsku. Wiec wyglada na to ze całe życie z żołnierzem :):) Zatem niech ta treśc wyżej bedzie pocieszeniem dla tych, które musza jeszcze długo czekać na swoich wojaków :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria Moj chlopak tez chce zostać na stałe w wojsku ...ale postanowilismy ze jak zostanie to za rok po wojsku od razu wyprowadzamy sie na stancje kolo jego jednostki ...ja znajde prace i studia zaoczne on wojsko ...bo tak bez siebie w innych miastach nie wytrzymamy zwlaszcza ze wtedy to juz w ogole nie bedziemy mogli sie widywac . Co do weekendu to bylo cudownie ...misiu byl w weekendzik ...:) a dzisiaj o 6 rano musial jechac ..oboje mamy nadzieje ze za dwa tygodnie przyjedzie jeszcze 191 DDC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wkoncu dotrwałam do tej pieknej chwili Jutro Cywil ja dalej nie moge w to uwierzyc... jestem taka szczesliwa ze moj koszmar sie skonczyl :) PozdrAwiaM i Zycze Wytrwałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski juz 3 raz pisze a wy chyba nie widzie tego hehehehe pytam czy na koniec wojska robicie cos dla swoich rzolniezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinko:) ja przez całe wojsko pisze taki pamietnik wiec na koniec wojska to dostanie;p a po za tym,ze akurat z dniem wyjscia jest nasza rocznica ślubu to robie mu taki album z naszymi zdjeciami,biletami do kina,biletami autobusowymi i takimi pierolkami,kazda rzecz jest podpisana wierszykiem:P mam nadzieje,ze mu sie spodoba:P a poza tym szykuje mu romanrtczna kolacje:D tylko jeszcze nie wiem co zrobic:D tzn wiem,ze na bank jego ukochana sałatke z zupek chinskich:D i wiem,ze bedzie wino:P a po za tym to pustka:D ale cos sie wymysli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mój wojak wlaśnie pojechał:( Ale jeszcze tylko 15DDC:D Jusinka ja też daje swojemu na wyjście pamiętnik , wktórym ma opisani każdy dzień, wierszyki wojskowe itp. Nic nie wie, że przez całe wojsko pisze więc się zdziwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie dziewczyny co mozna jeszcze zrobic oprocz tych pamietnikow bo jak wiecie jak sie rozstalam z mowim wojakiem w maju i od sierpnia jestemy razem wiec mi bylo trudno opisywac kazdy dzien wtedy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
eh,,, mysle co by cos na uspokojenie zaczac brac... 194 DDC.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
WIEM...DAM RADE ALE JEST TAK CIEZKOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilciaaa doskonale rozumiem jak jest Ci ciezko bo doswiadczalam tego samego ale naprawde ten czas szybko mija.Jeszcze niedawno rozpaczalam tak jak Ty a tu za dwa tygodnie powitam mojego rezerwiste.Trzeba duzo cierpliwosci trzymaj sie ----->jusinka ja daje mojemu duza poduszke w misie z dedykacja oczywiecie wszystko w kolorach jego poboru I musze sie pochwalic bo moj misio pisal ze jednak wychodzi 29 a wiec jeszcze 14 dni i napewno bedzie mial jeszcze urlop na 5 dni a jesli sie mu uda oddac krew w srode to przyjedze w ta niedziele i wroci do jednostki tylko na zdanie sortow! wiec jesli dobrze pojdzie to dla nas wojsko sie skonczy w ta niedziele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
CZEMU TO MUSI BYC TAK CIEZKIE... JESTESMY PO W SUMIE NAJGORSZYCH 2 MIECHACH DOPADLA NAS ZALAMKA.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskich dopada taka załamka i nie tylko w tych miesiacach. Dacie rade, my juz tyle reazy zrywalismy, ostatnio ja czułam sie zle w tym związku, ale to juz wszytsko się konczy i im blizej wyjscia tym lepiej się czuję. Uspokojcie sie, czas cały czas płynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
191 DDC a my z misiek wierzymy ze wsyztsko bedzie dobrze ...nie patrzymy na tą wielką liczbe ...my po prostu odliczamy dni do nastepnych pj-tek ...i tak jest latwiej ...nie odliczamy tych 191 dni ale odliczamy co dwa trzy tygodnie ...i tak wlasnie mineło te dwa i pól miesiąca . KOCHAM CIEBIE SKARBIE ...DAMY SOBIE RADE SKARBIE .. A TO MOJ BLOGAS : http://moj-wlasny-swiat-i-ty.blog.onet.pl/ zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13DDC!!!!!!! Miłego dnia,blondyneczko gratuluje wytrwania i zyczę cudownych dni w cywilu! Wiosenki i latawce Wy tez się doczekacie,nawet niewiecie jak to szybko minie POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×