Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kaplica
dobra koniec z tym uzalaniem sie nad soba bo i tak to nic nie da. musze sie jakos trzymac. wracam do ksiazek. w srode oststnia pisemna matura. papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
jak juz byl w woju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie tu długo nie było:) byłam w Krakowie na zakupach...takie nudy dzisiaj ze szkoda gadac:( z nudow musiałam pofarbowac włosy:) ale misiek bedzie zły:D juz to widze:) a teraz siedze przed komputerem i zajadam sie pizza..zaraz pekne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jaki kolor się farbnęłas?? Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czarno uwielbiam ten kolor..juz dawno nie farbowalam bo szkoła taka z zasadami i nie wolno misiek zawsze zły jak pofarbuje ale dzisiaj olałam wszystkich:d najwyzej mnie ze szkoły wywala a Łukasz rzuci focha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciemny brąz i pofarbowałam sie ostatnio na taki odcien ciemnej śliwki to moj mi powiedzial co mi to daje ze sie z ciemnych na ciemne farbuje..ach ci faceci nie rozumieja ze nam to frajde sprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie:) dla mojego to najlepiej by było jak bym wcale włosow nie farbowala nie nakładała zadnej tapety i nie małowała paznokci...co za....:D a teraz na złosc zrobie sobie tipsy zelowe tylko nie te długie prostokatne bo juz sa nie modne:) tak mi kosmetyczka ostatnio powiedziała:) mowiła ze osatnio robi do połokragła:) to takie zrobie..a co mi sie tez cos nalezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ci faceci nic nie rozumieja!Malowac sie nie mozna,farbowac tez nie zakonnice by z nas zrobili:) Dobrze ze moj mi jeszcze kaze w spodniczkach chodzic..chociaz lubie to tylko latem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest jedno na co mi pozwala:) spodniczki i to krotkie:) ja moge cały rok w nich chodzic:) mam nawet niezła kolekcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niestety większą kolekcje spodni niż spódniczek..chociaż mój wolałby to drugie:) Ale może jeszcze nadrobie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój własnie dzwonił i mówił ze prawie cały dzień śpi takie nudy,oj ten leniuch kochany ale przynajmniej wypocznie przed pjtką:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to witam w klubie bo moj tez dzisiaj cały czas spi i rzadko sie odzywa:) moze z 30 smsow dzisiaj napisalismy a tak to po 200:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo to niezle!My az tyle nie piszemy częsciej rozmawiamy bo mam duzo minut darmowych..a eski to zazwyczaj wieczorem wtedy taki nastroj odpowiedni jak juz we wyrkach leżymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my cały dzien na okragło piszemy ale za to rzadko gadamy chociaz mamy za darmo..niewiem czemu nawet tak rzadko..chyba bardziej sie pisanie przyjelo:) a wieczorem to piszemy tylko na tematy...:Dmam zboczonego chłopaka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie..chyba nie tylko Twoj jest zboczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia chyba we woju w kazdym sie odzywa ta cecha:) Oni chyba czesc dnia spędzają mysląc o..... :) I rozmowy wojakow to tez w wiekszosci na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak dlatego im brom podaja:D moj mowi ze nie je zupy bo sypia to do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to dobrze ze nie je:) Przynajmniej moze sie porzadnie wyszalec jak na przepustke przyjezdza:)) Moj tez chyba takie czegos nie zazywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w sumie nie tak daleko:) my mamy d siebie tylko 1 km:) Własnie tesciu do mnie napisał zebym jutro przyszła..hmm spoko przynajmniej nie bede sie nudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam narazie musze odstapic kompa starszemu bratu bo powiedzial ze jak nie odejde od komputera to odłaczy neta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czesc dziewczyny kaplica ja tak samo nie mam zadnych wiesci od mojego nie odzywa sie wogule...ale wiesz co ja marze tylko o takiej sytuacji zeby zadzwonil co kolwiek i nieh powie ze przeprasza mnie za wszystko ze chce wrucic Modle sie tylko o to bo ja czekam na niego i bede cezkac az przyjdzie z wojska bo wirze ze to ta sytuacja w wojsku go do bila i zmusila do podjecia takiej decyzji....nie chce zadnego innego CHCE TYLKO JEGO !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Strasznie za nim tesknie ale chyba bym nie zniosla gdyby do mnie wrocil a pozniej znowu mnie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×