Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

skonczy sie!!! i to szybciej niz myslisz!!!!naprawde...wiem ze poczatki sa trudne, bardzo, bardzo ale potem jest juz troszke lepiej...moj Michal wychodzi w lipcu i nie mowie ze teraz juz za nim nie tesknie i ze jest mi latwo ale juz przyzwyczailam sie do tej mysli ze nie ma go przy mnie...nic sie nie poradzi..trzeba to przetrwac i jak najlepiej wspierac swojego zolnierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam że ja też miałam ochotę pojechać i Go zabrać z tego syfu zresztą cały czas mam!!! Dasz radę Angelina!!! Na początku będzie się tak wkurzał ale już niedługo się im zacznie zapierdziel bo będą się przygotowywali do przysięgi dopiero później to będzie nudaaaa!!! Aaa i pytałaś czy jest jakaś Dziewczyna z wiosny nie wiem czy ktoś Ci odpowiedział ale jest Edytka tzn. Seria:) Mariola to jeszcze może zdążysz gdzieś kupić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina chyba nie tylko Ty jestes wiosenka bo Seria,Jusinka tez tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie od teściów wróciłam:) Pogawędzilismy sobie troche i wróciłam,ach i znowu nuda..dobrze ze Wy jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mi też się nudzi:o oj co ja bym dała żeby mieć mojego Żołnierza teraz przy sobie:O niestety mnie czeka jeszcze trochę czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko do wtorku:) Tylko jak pomysle o jutrzejszej niedzieli..rety nie lubie tego dnia bo wtedy to juz z nudów padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię niedzieli ale jakoś może ją przetrwam:P Fajnie że będziesz się ze swoim Wojakiem widziała w czwartek:) Ja muszę czekać pewnie jeszcze koło dwóch miesięcy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy kiedy bedziecie sie widzieć? wogole kiedy Twoj szedł do woja? W listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoj tez dokladnie jak Pauluni 9 miechow bedzie?15 listopada szedł? jeju mam nadzieje ze mojego chociaz tydzien wczesniej puszcza... Szkoda ze dopiero w cywilu go zobaczysz,ale to juz nie tak długo dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta data w stopce to jest taka dokładna jak jeszcze nie wiedziałam kiedy wyjdzie muszę ją zmienić:) mój wychodzi 25 lipca na szczęście:):) mykam buźka:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to super ze wczesniej:) to papatki miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Ja jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!jak tam cos nowego u Ciebie?odezwał się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
nie odezwal sie ipewnie sie juz nie odezwie. ja juz tez nie mam zamiaru pisac. chociaz jest mi strasznie trudno :/ musze zachowac troche honoru widze ze wcale mu na mnie juz nie zalezy. boje sie tylko jednego ze jak zadzwoni do mnie za jakies np. 3 miesiace i bedzie chcial wrocic to ja sie zgodze. cos czuje ze tak wlasnie bedzie. mam do takich rzeczy instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze ze tak własnie zrobi,zobaczy jak trudno jest we woju samemu bez dziewczyny ktora go pociesza i zawsze jest przy nim,przemysli i wtedy sie odezwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Ale jak czytam codziennie wasze wpisy to mnie sciska w srodku ze do was chlopaki dzwonia i mowia ze kochaja i tesknia. ehhhh teraz to ja dlugo nikogo nowego nie znajde i raczej szukac nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jakbym sie wtedy zachowała gdyby sie odezwal po jakims czasie tzn z jednej strony moze sie przestraszyl tego całego wojska a z drugiej co zrobisz jak wrocisz a on zostawilby Cie po jakims czasie znowu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaplica wiem ze jest Ci ciezko bo go bardzo kochasz ale jak Wam sie nie ułozy to widocznie nie zasłuzył na Ciebie,jestes młoda napewno poznasz jeszcze wielu facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebędziesz szukac to tym bardziej znajdziesz,zawsze tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
tego wlasnie tez sie boje. jezeli raz cos takliego zrobil to nie bedzie sie wahal drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
ehhh i co ja bede robic na wakacjach jak wszystkie kolezanik maja swoich ukochanych i powyjezdzaja z nimi na wakacje a ja chyba zgnije z nudow w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musisz sie zastanowic czy przezyłabys kolejne rozczarowanie gdyby zrobił cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
hmmmm. A taki kochany byl nigdy bym nie powiedziala ze cos takiego zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaplica nie myśl tak,ja mam faceta a i tak bede sama w wakacje i tez zazdroszcze wszystkim kumpelom a Ty musisz byc dzielna bo napewno druga połowka gdzies jest jaK nie ten to inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On z Toba przed wojem zerwał czy kiedy?chyba pisalas ale teraz nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×