Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Anka zapodaj jakis temacik:) chcialas pogadac o czyms innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zawsze jak sie dziewczyny schodza to ja musze bratu kompa odstapić!!!!!!!żeby to szlag trafił.......chuj nie robota......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wspolczuje Ci... To kiedy najszybciej przyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety juz nie zdąże....brat mnie od kompa wygania....ale jest los.....wy też macie taki problem z rodzeństwem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poszedl 6 lutego a dzis konczy poligon no i po kolacji ida do lasu i beda pozorowac wojne przez pare godzin nocnych oby tylko nie padalo... poza tym moj zolnierz znow dzis caly mokry byl bo jak stali w szyku to on sobie splunal i taki bosman niezle go przeczolgal... i to po blocie!!! jak dzwonil to mowil ze rano padalo i jest caly mokry przez to a wiadomosc o PJ mnie dobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kiedy w kazdym razie oni moga tam zostac najdluzej 3 miesiace czyli maksymalnie do maja!!! a teraz po poligonie zaczynaja kurs na c i to im troche czasu zajmie i pewnie dlatego bedzie bez tych PJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa dziewuszki....może pózniej się doproszę o chwilke.....ale od niczego życzę wam dobrej nocki....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, moja mlodsza siostra oglada \'smerfy\' wiec mam spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasiu (o ile dobrze zapamietalam) pa Aneczka, pamietaj ze masz nas:) Bedzie dobrze, trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt ze w tej jednostce raczej nie puszczaja na przepustki ale po przysiedze napewno nie wlepia mu zadnej słuzby, napewno cos zmienia w koncu tyle nie było go w domu. Moj misiek tez tam był i roznymi rzeczami ich straszyli ze nie pojada po przysiedze ale puscili wszystkich. Nie martw sie na zapas i uspokoj swojego żołnierza albo niech pogada z dowódcą o zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dobrze :) za to ja nie mam pamięci do imion :( Witajcie dziewczynki, nareszcie ktos tu jest, ja pol dnia tu siedziałam i nikogo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ale oni naprawde moga go nie puscic! U mojego chlopaka tez straszyli ze nie puszzca polowy ale ostatecznie zostali tylko ci co mieli sluzbe no moj misiek akurat przed przysiega odrobil swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynk:) Mój wojak jutro przyjeżdza do mnie na stałke :) ale to niestety nasze ostatnie spotkanie bo w pon. lub wtorek jedzie na poligon na 3 tygodnie:( ale i tak mamy teraz w miare dobrą sytuacje bo mój miś ma tylko godzinke jazdy autobusem do domku więc często jest na stałkach. Aniu przykro mi że tak wyszło z Twoim wojakiem ale nie załamuj sie bo często bywa tak że w ostatniej chwili sie sytuacja zmienia tym bardziej że Twój skarb będzie tuż po przysiędze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to mnie dziwia takie słuzby dla tych co maja przysiege przeciez sa starsi ktorzy moga przejac, po co trzymac tych biednych chopaków, tak dawno nie byli w domu litosci nie maja czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka to fakt oni litosci nie maja wcale! moj misiek doswiadcza tego na kazdym kroku! ale ja wiem ze u niego to teraz caly czas sluzbe ma ten najmlodszy pobor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogole nie słyszałam o sluzbach w koszalinie tak wczesnie, teraz to misiek ma co 24 godziny,a to tez masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli teraz nie przyjedzie na przepustke to za tydzień na pewno powinien dostać za to że po przysiędze nie pojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja sobie nie przypominam zeby u mojego zolnierza ktos zostawal po przysiedze na sluzbie! Od tego jest starsze wojsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego miska młody pobor przychodzi za tydzien to moze troche sie rozloza te słuzby i czesciej beda go puszczac do domu. Ale litosci nie przed przysiega albo zaraz po. Dzis zapytałam sie miśka co robi na słuzbie odp była taka \"nudze sie jak cholera\" no i niech mi ktos wytlumaczy po co to wszystko?? jejku dziewczyny jestem taka zła ze uhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej czasem pisałam z dziewczynkami jak było jeszcze tamto forum, które ktoś skasował :(, później jakoś kontakt sie urwał ale teraz postaram sie to nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Oliwia kazdy czeka tej przysiegi jak zbawienia zeby zobaczyc w koncu najblizszych wszyscy pojada aon zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego nowy pobor przychodzi za 4 dni!!! beda mieli lepiej i zmieniaja pokoje i juz ich nie beda tak kontrolowac a co do nudy na dyzurze to faktycznie jest z tym zle! moj Bartek ostatnio mial dyzur w budynku w ktorym nikogo nie bylo i siedzial z drugim kumplem cala noc a ze jest przyzwyczajony ze kolo 23 chodzi spac to zasypial na stojaco! wczesniej moczyl glowe w zimnej wodzie ale teraz mu zabronilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze skasowali tamto forum...:( bylo inaczej niz tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja to bardzo dobrze rozumiem, bo sama nie wiem co bym zrobiła gdyby mojego miśka nie puścili po przysiędze. Tylko jeżeli dostanie przepustke później to przysięga może stracić troszke na uroku. Ja np. najlepiej wspominam droge powrotną z przysięgi z miśkiem. Ale sama przysięga też była cudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku...
właśnie mój facet dostał wewanie do woja!!!jaks ie od tego wykręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×