Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Bebe nie wierze, ze Ty tak lightowo to wszystko bierzesz! Ja nie umiem tego brac pozytywnie, poprostu nie umiem i już! Trzeźwo mysląc to jest duz pozytywnych stron tego wojska, ale tylko w przypadku kilku miesięcy. ale my zrobimy tak, że bedzie dobrze i ja to wiem :-) pomimo wszystko nie poddam się, bo zbyt mocno sie kochamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisalam po kazdym jego powrocie do jednostki lapie ogromnego dolka... Ale potem sie podnosze i zyje dalej:) to nie zawsze jest latwe ale staram sie... Wiem ze musze pozytywnie myslec i ze to ja mam wspierac swojego zolnierza a nie on mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ta sytuacja przerasta choc mamy dobry kontakt piszemy czasto i dzwonimy ale czuje ze jest cos nie tak i naprawde wolalam jak byl za granica choc dzwonil raz w tygodniu! nie wiem czemu ale po prostu to wolalam a teraz nie umiem sobie znalezc miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel wiem ze masz ciezej... Ale to byl Wasz wybor... Bedzie dobrze:) Masz przeciez nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia czujesz ze cos jest nie tak bo widzisz jak oni tam go traktuja... Z tego co pisalas to nieludzko:( jednak ten poligon sie skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia, a może to Twoja wyobraźnia jest nazbyt rozwinięta? Hm? Co miałoby się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak ... na poczatku byl w miare zadowolony ale teraz juz nie jest choc przyznam ze dzis sie cieszyl bo podobno na sniadanie byla pyszna zacierka :P to jedyny plus tego wojska. on nawet moze sie tam myc raz w tygodniu! ale najbardziej mnie wkurza to chodzenie w mokrych mundurach a to co on teraz przechodzi to parodia nie poligon! zamiast cos robic to stoja pol dnia na deszczu tez mi cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nastroje nie za bardzo dobre:o u mnie też z nastrojem kiepsko!! nienawidzę tego syfuuuu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angie moja wyobraznia jest o wiele za bardzo rozwinieta ale niestety ostatnio dostalam powod... w kazdym razie nawet dzis mu napisalam ze jesli jeszcze raz dowiem sie ze mnie oszukal to juz mu nie daruje i chyba sie zszokowal tym ze go strasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyglada niestety poligon... mundur schnie na zolnierzu:( potem sa choroby... Ale wojsko sie kiedys skonczy i wszystko wroci do normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pomysl ze juz w listopadzie to sie skonczy i bedziecie znowu razem:) w porownaniu do calego zycia to nie jest tak duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :* Ewcia a nic się nie stało taki ogólny pogląd wyraziłam:P chciałabym żeby już się to wszystko skończyło:o W sumie mam podobnie jak Angie każdy dzień jest taki sam! Uczelnia - dom, dom-uczelnia i tak w kółko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu stypa! może zmieńmy temat, co? tylko o czym by tu pisać niż nie o swoich żolnierzykachh...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wlasciwie to odkrylam ze oszukal mnie 8 miesiecy temu po prostu jak byl pijany to wyslal jednej dziewczynie esa o tresci \"bedzie dobrze skarbie\" i wlasnie mnie oszukal bo powiedzial ze nie wie skad ten sms i ze ta dziewczyna to jakas kolezanka tam od niego z miejscowosci a okazalo sie teraz ze to ktos inny do kogo nie mial prawa nic pisac! ja wiem ze on nic do tej dziewczyny nie ma bo tego dnia byl naprawde pijany ale boli mnie fakt ze oklamal mnie i wiecej tego nie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakies plany na wakacje zwiazane z zolnierzami? Oczywiscie jezeli dostana urlopy albo pj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieladnie z jego strony... Ja mialam podobna sytuacje z moim eks narzeczonym:( tylko ze on pisal wiele gorszych rzeczy a ta dziewczyna okazala sie moja kolezanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj plany:) My naszczęście od połowy lipca a właściwie od końca lipca będziemy po wojsku! I tak się cieszę że poszedł w takim poborze jak poszedł bo przynajmniej spędzimy prawie 2 miesiące razem! Później Tomek musi iść do pracy a ja studia i by była lipa:P a tak to napewno sobie gdzieś pojedziemy nad jakieś jeziorko:) odpocząć od syfu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia.....nie smuć się. Na tym juz tamiłosc polega żeby wybaczać i na kompromis umieć pójść. Postraszyłaś go i starczy!!! Wakacje.....:-) może jakieś morze? Eee tam byle gdzie! Oby był maly domek, sloneczko i my we dwoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np my tez juz pod koniec lipca bedziemy po syfie i moze juz bede po obronie, planujemy jakis wyjazd tylko we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez od konca lipca:) potem ma miesiac wolnego i do pracy... Ale przez ten miesiac mozna duzo zrobic! Moze jakis wypad w gory albo nad morze... Albo nad jeziorko pod namiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie dobrze powiedziane:) mi to jest obojętne gdzie żeby tylko mieć spokój ciszę i ukochaną osobę obok siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio....mieliśmy taki domek po przysiędze we wrześniu, było tak romantycznie :-) I ta noc skończyła się.........moim zatruciem pokarmowym!!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×