Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

a ja mysle ze on sie nad tym wszystkim zastanawiam w wojsku ma pranie mozgu ..kolesie sobie gadaja .. a on chce sieustatkowac i mysli czy jstes ta jedyna ...na pewno :P boje sie odpowiedzialnosci i musi sobie przemyslec pare spraw Ale bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to on chyba jest nienormalny? To po Co był z TObą ? Jakis Chory na głowe najwidoczniej, Musisz z nim pogadac jak sie zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
wiem tez, ze duza role w wojsku odgrywaja koledzy, ale nie chce tlumaczyc jego zachowania, jak on mogl mi tak zrobic, tym bardziej ze przed wojskiem juz 4 lata bylismy ze soba, wiec znamy sie na wylot, mowi ze mnie kocha ale raczej jako przyjacoilke a nie partnerke zyciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
na unitarce sam sie jeszcze pochwalil kolegom, ze jak tylko wyjdzie to sie zarecza, bo jest mnie powiem, ale jak widac niczego w zyciu nie mozna byc pewnym, najchetniej wsiadlabym w samochod i pojechalabym do krakowa, zeby to wszystko wyjasnic, bo nie znosze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobiłybyście na moim miejscu?:( On ma urlop od poniedziałku i nie wyobrażam sobie tak się do niego nie odzywać i spac w osobnym pokoju :( Czy przeczekać i zobaczyć jak będzie się zachowywał na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja ostatnio nic innego nie robię:( tylko poważnie z nim rozmawiam, on mi obiecał , że nie będzie pił a potem to robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie i nie wiem co mam robić. Powiedziałam mu ze między nami koniec ale on w to nie wierzy :( teraz jedzie pociągiem do jednostki i ma wyłaczony telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicze
Necia nie zalamuj sie, musisz z nim pogadac jak przyjedzie na ten urlop a tak w ogole to teraz jak bedzie w jednostce to po prostu zobaczysz jak on sie zachowuje no wiesz czy dzwoni tak jak wczesniej i czy udaje ze nic sie nie stalo a moze jakos inaczej i wtedy ocenisz jak sie zachowac podczas urlopu i powiem Ci ze cie rozumiem bo moj Bartek tez lubi wypic... kiedys pil bardzo duzo po naszym rozstaniu ale jak teraz jestesmy razem to juz pije rzadko ale w duzych ilosciach bo sam mowi ze wypije 3 piwa a potem to juz sie nie kontroluje i chce zawsze wiecej i przez to teraz ma takie problemy w jednstce ale mysle ze to jest problem do wyeliminowania trzeba tylko mądrej strategii i absolutnie nie mozna sie zgadazac na takie zachowania i dla dobra związku i dobra chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale jaja to ja napisalam wczesniejszego posta tylko bylam na innym forum i testowalam takie cos i tak na odczepne wpisalam nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> i co dalej, pogadaj z chlopakiem na spokojnie jak przyjedzie na PJ i wyjasnijcie sobie wszystko, oni tam maja takie glupie mysli ale trzymam kciuki zeby wam sie udalo bo 5 lat to sporo :) jesionki no nie poddawajcie sie bedzie dobrze , musi byc dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i to bardzo :( :(:(:( gadalam przed chwilka na gadu wlasnie z tym chlopakiem co sie zpostykam pisalam wam o nim ostatnio. I tak gadalismy zapytalam o nas wiescie co mi napisal...... \"wiesz ja nie szukam dziewczyny i ty o tym wiesz:!! i traktuje Cie jak Dobra kumpele:) jakbym chcial cos wiecej to i tak bym nie mogl\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzial ze podobam mu sie i wogule....ale wiecie dlaczego nie moze...sa dwa powody 1- ze bylam dziewczyna jego kumpla czyli mojego bylego wojaka :(( i on by sie z tym zle czul a 2- to jego wyjazd za granice choc jeszcze nie pewny w 100% bo czeka na telefon ale wlasnie juz jest problem. Dziewczyny moze mu cos napisze na gadu. Jak sadzicie czy takie powody sa wystarczajace zeby zrezygnowac i nie prubowac?? Prosze doradzcie mi co mu napsac zeby dalo mu to do myslenia ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(((( jejku co ja mam robic tak to zostawic??????? czyli z wyjazdu nici napewno mnie nie zabierze ze soba :(((( :(( :(: ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka na Twoim miejscu nie pchałabym sie w takie cos, bo pozniej znowu wyjdzie tak samo jak z Twoim Ex i co wtedy ? Lepiej kogos dobrze poznaj... bo roznie to sie konczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka dziewczyny mają rację, dobrze, ze tak szybko Ci to powiedział, bo jakbyś się później dowiedziała to mogłoby być gorzej. Tomcio już powinien być w Gdyni i dalej ma tel. wyłączony :( Mam nadzieje, że nic się nie stało, bo był bardzo załamany jak powiedziałam mu, że z nami koniec i żeby urlop spędzał sobie beze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEcia ojjj to dosc ostro mu pojechałas..... Musial sie troche wkurzyć, ale nie martw sie przejdzie mu wiem sama po sobie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego musi mnie to spotykac ???????????? wedlug mnie to sa glupie wytlumaczenia dlaczego nie chce ze ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×