Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

w blocie!! tylko nie w blocie!! ja jestem malutka i chudziutka to przedje pomiedzy nogami na sam przod!! hehe a my bedziemy tam chyba wczesniej wiec zajmiemy miejsce:D Nie wiem czy bluze brac w sumie ale jak bedzie zimno to sie przyda..ale bede miec baletki!! wrr...taka pogida ze szok..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyenczka18
Zamykam Oczy, nie wiem czy sobie zajmiecie, U mojego na przysiedze to wszyscy sie tak pchali ze mowy nie bylo zeby sobie miejsce zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ...zobaczymy :) ale teraz nie ma sniegu wiec nie bedzie takiej chlapy ...i mam nadzieje ze padac nie bedzie bo wtedy to jedno wielkie bajoro bedzie!! Przestraszylas mnie teraz sie zastanawiam czy adidasow nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na początku marca bo moj poszedł 6 lutego To jeszcze troche , zleci Ci szybko Chyba najgorzej to sie ostatnie 3 miesiace dłuzą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy wasi Wojacy wyjda a ja zostane chyba na tym forum sama... Moj wyjdzie gdzies w lutym !! NAstepnego roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)ajs i zostałam znow sama:( mowie Wam dziewczyny,ze ludzie to sa ŚWINIE!!!!!!obczajacie pisałam Wam,ze orkiestre mielismy juz zaklepana prawda?gadalismy osobiscie z facetem co tam jest najwazniejszy i on powiedział nam,ze woli zebysmy zapłacili mu calosc po weselu no wiec mowimy ok....i kazał nam sie w lipcu skontaktowac wiec my wczoraj dzwonilismy a ze rodzice dali nam na orkiestre to mielismy sie zapytac czy mozemy teraz mu całosc zapłacic no i dzwonimy wczoraj do niego a on do nas z tekstem,ze on probował sie do nas dodzwonic ale ani on a ni ja nie odbieralismy zekomo telefonów i ,ze nas wykreslił z listy bo jakas para juz wplaciła mu cała kwote a we mnie co sie zagotowało bo przeciez do mnie nie dzwonił do mojego Miska tez nie.....troche sie z nim popsztykałam przez telefon i powiedziałam mu,ze gówno mnie to obchodzi on nas wyrolował i ma nam znalesc fajna orkiestre bo inaczej zjebie mu opinie i nie bedzie grał po weselach...no ale w miedzy czasie z moimi tesciami i moja mamuska obdzwanialismy inne orkiestry zadzwonilismy do 30 i zadna nie miała terminu ale w sumie co sie dziwic jak tro został 1,5 msc...wiec siadłam i normalnie wyłam...juz sobie wybrazałam nasze wesele przy magnetofonie;/ale w koncu trafilismy na orkiestre co prawda troche drozsza ale akurat ta sobote maja wolna jako jedyna w tym roku!!wiec pojechalismy odrazu do nic obgadalismy co i jak dalismy pieniadze i sie ciesze,ze wszystko sie jakos rozwiazalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam oczy nie martw sie napewno beda inne dziewczyny:)wiec nie bedziesz sama:)w sumie zobacz zima bedzie z Toba do pazdziernika:)wiec nie bedzie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, to GiT :) jak załatwiliscie tą orkiestre:) JA tez sie wybieram na wesele 4 sierpnia... Zamykam Oczy napewno sama nie zostaniesz bo co chwilke nowe dziewczyny tu dołaczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to mialas przygode faktycznie z tym calym grajkiem ALe dobrze sie sie wszystko ulozylo :) Ja tez ide na wesele...ale 21 lipca..kolezanka wychodzi za maz...ile ona ma lat 18 skonczone !! ?Nie wiem co jj kupic:( ile kasy dac? Wlasnego mieszkania nie ma mieszka z hlopakiem i jego rodzicami .. KAsa chyba to dobr wyjscie ale ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z moim Miskiem jak ostatnio bylismy to dalismy 200 zł bo to jego siora cioteczna ale ze swoimi znajomymi dogadalismy sie,ze dajemy sobie po 100 i nikt ma sie nie wybijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz urodzila...JA mmyslalam o 100 zl? moze Moj wojak tez cos da..wiesz nie chce ich rozpieszczac bo (piwko , pojdzie gdzies z kolegami , kolezankami )w kazdym razie to bedzie mala impreza 40 , 60 osob . kazala mi przyjsc normalnie ubranaczyli w jakiejs zwyklej spodnicy i bluzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle...ale so tego kwiaty i jakas kartke wypada dac...tak mnie zawsze uczyli :P Kurcze juz jade nad ranem o 4 Wstydze sie troche :( wpradzie jestem z nim 2 lata i jechac z jego rodzicami i tak mi dziwnie.:( i jeszze z jego 2 bracmi!mlodszymi wprawdzie no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh rozumiem Cie doskonale:)ja z moim byłam po cywilnym i sie wstydziłam jechac z jego rodzicami;P ale wspominam super ta jazde:)tylko troche sie ze mnie smiali,ze wytrzymac nie moge i sie cały czas wierce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj michu juz pojechał...ale we wtorek znow przyjedzie:) Zamykam ja tez ide na wesele 21 lipca..i własnie zastanawiam się nad prezentem ale chyba raczej dam kase bo jest im potrzebna na wykonczenie mieszkania tylko niewiem ile wypada dac????To moj kuzyn w pierwszej linii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ci suri,ze Twoj niedługo znow przyjedzie:) moj to znowu nie wiem kiedy:(a moze sie okazac tez,ze dopiero ok 10 sierpnia wiec sie nastawiam teraz na długie czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiesz Madziu kiedy Twoj urlop bierze??moj chyba w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Po pierwsze jestem padnieta po pracy:( po drugie teeeeeeeeesknie za moim skarbem:( i po 3 zyc mi sie odniechciewa:( niewiem co sie ze mna dzieje ostatnio chyba jakas depreche mam:( wszystko mnie przytłacza:( normalnie jestem nie do życia:( Suri Ty to mozesz powiedziec ze Twoj jest juz w cywilu jak przyjezdza do domu co tydzien albo czesciej...dobrze Ci... Ide lulac nic innego nie mam do roboty....pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj własnie dzwonil, rano juz u mnie bedzie bo dostał pj a ja wogole nie do zycia... jakas zmeczona jestem , nie wiem co mi sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki... jujciu mojemu miskowi zostlo juz tylko 19 ddc i jeszcze w tym 8 dni urlopu a ja jestem taka zla za masakra!!!!:( chcialabym zeby juz wyszedl....strasznie mi zle ostatnio...tak strasznie mi sie teskni ze chyba najbardziej z calego pobytu w wojsku...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×