Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nie mam z kim pogadac gdzies sie przejsc zeby sie przytulic....nie mam nikogo ;((((((( i znowu mam dola :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!!! ale jestem wykonczona po pracy ło matko:( Necia wiesz mam podobnie bo moj wojak odkad jest we woju to wiecej pije...oczywiscie obiecuje ze jak wyjdzie to juz nie bedzie tyle pił..ale niewiem czy to sie okaze prawdą...juz nieraz sie o to popsztykalismy... Jusinka moze rzeczywiscie sobie go odpusc bo mozesz sie zawiesc...zobaczysz kochana ze spotkasz tego jedynergo jeszcze całe zycie przed Tobą głowa do gory:) Ide sie połozyc bo padam z nog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia poczekaj teraz na jego reakcje bo mialas prawo sie wkurzyc daj mu troche czasu niech to przemyli... Jusinka z tego co ja widze to probujesz sobie znalezc chlopaka na sile zeby jakos zapomniec o tamtym i miec sie do kogo poprzytulac a to jest nie fair wobec tych chlopakow... poczekaj troche az przestaniesz myslec o swoim bylym i dopiero szukaj kogos na stale a teraz jak najbardziej spedzaj sobie czas ze znajomymi, chodz na imprezy, poznawaj nowych ludzi i moze spotkasz tego jedynego bo Twoje zachowanie przypomina mi taka metode \"na klina\" ona wlasnie polega na tym zeby pustke po stracie ukochanej osoby \"zapchac\" kims innym i przez to przedmiotowo traktuje sie inne osoby. Tylko nie odbieraj tego jak krytyki bo ja cie rozumiemi wiem dlaczego tak robisz ale nie tedy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciaflower...wiem co maz na mysli ale musze powiedziec ci ze sie mylisz bo ja juz o bylym nie mysle dlatego ze znienawidzilam go za to co mi zrobil...Ja sie znim znam od malego ale od jakiegos czasu kontakt nam sie poprawil i tak poczulam ze chcialabym z nim byc jest naprawde bardzo fajny opiekunczy i taki czuly wychowany....nie chce z nim byc zeby zapomniec o bylym bo zapomnialam chce byc z nim bo tak czuje !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka ale przed weselem to samo pisalas o tamtym chlopaku teraz tamten okazal sie nieodpowiedni to nagle zakochalas sie w tym... moze sie myle ale tak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o marka to spotkalismy sie po 3 latach zawsze sie fajnie dogadywalismy jak sie poznalismy 4 lata temu to ciaglo nas do siebie ale bylismy oboje zajeci. Wyszlo ze spotkalismy sie po 3 latach i oboje jestesmy wolni spotykalam sie z nim bo myslalam ze cos z tego bedzie lubialam go ale niestety to juz nie bylo to traktowalam go na poziomie kolezenstwa. Dlatego z nim skonczylam bo nie czulam sie szczesliwa z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze pamietam to skonczylas z nim z innych powodow... no ale ja juz sie nie wtracam i zycze powodzenia na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn,?? no byl tez powod jego przekrety i informacje jakie mnie dochodzily o jego lasce. I to zawazylo ze tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka wlasnie o to mi chodzilo. A ja dostalam dobra wiadomosc :) chorazy od nastepnego tygodnia ma zniesc zakaz PJ dla mojego misoa wiec moze sie zobaczymy wczesniej :P teraz moge sobie z nim pisac bo jest kierowca dowódcy i ma troszke wiecej czasu choc jak znam zycie to zaraz im jakies rejony wymysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) Ja wlasnie siedze z moim msiaczkiem ipakujemy sie na jutro... wyjezdzamy do Polanczyka :-) pozdrawiam goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki widze ze tu znowu smutno. Necia przykro mi bardzo, ale zobaczysz napewno porozmawiacie i wszystko bedzie ok. A co do picia to moj Misiek tez wiecej zaczal pic w wojsku, a jak wypije troche zaduzo to staje sie niedozniesienia, przeszkadza mu wszystko i to sa powody naszych klotni...ech niech to wojsko sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Zadzwoniłam do mojego Misiaczka, bo nic mi nie pisał i powiedziałam mu,że czemu do mnie nie pisze, a on powiedział, że był wczoraj zmeczony i poszedł spac o 21... Ahh..jestem wniebowzięta po tej rozmowie;) Tak miło było im go słyszeć, w pewnym momencie jak coś mi opowiadał to myślałam, że sie rozpłacze do słuchawki tak mi go brakuje!! Biedaczek poszedł sie zapytać kiedy może liczyć na przepustke to mu powiedzieli, że w swoim czasie;/ On jest kierowcą i w piatęk będzie do mojego miasta z majorem jechał ahh.. tak bardzo bym chciała sie z nim spotkać:( No nic...ciesze sie,że już jest wszystko dobrze, bo te dni kiedy sie nie odzywaliśmy były dla mnie straszne. Teraz moge isc spokojnie spać, bo rano do pracy... 3majcie sie! papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:0 Odezwał się wczoraj o 19 powiedział, że bateria mu sie wyczerpała. Przeprosił mnie i prosił, żebym nie była zła. Dam mu jeszcze ostatnią szansę zobaczymy co pokaże na urlopie:) Chociaż wolałabym żeby jeden dzień był sam bo wtedy moge zauważyć czy jak mnie prz nim nie bedzie to czy pójdzie pić do kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Necia wszystko bedzie dobrze..musi być! Dobrze ze dałas mu szanse,kazdemu moze się zdarzyc... Ja naszczescie nie mam tego problemu bo moj michu nie pije alkoholu,no jedynie na weselach i w sylwestra:) Pogoda jak zwykle barowa ,spac mi sie chce...Miłego dzionka DRŻYJCIE KOTY I DZIEWCZYNKI DO CYWILA TRZY JEDYNKI!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEcia musisz uwierzyc ze bedzie dobrze bo wiara czyni cuda :P Bylam dzis na zakupach i znow zamiast bluzek kupilam wiecej stringow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Rano o 4 jade!! NA przysiege!! Super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super:D A gdzie Twój wojak jest? To spędzicie 3 dni razem:) Przygotuj sobie chusteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Radomiu!! Ehh nie wiadomo czy w poniedzialek o 12 pojedzie czy w niedziele wieczor:( No ale coz wazne ze bedzie!! Super!! Jak dzecko sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wy bylyscie ubrane na przysiege?? wiem ze kiedys bylo cos na ten temat ale przegladanie ponad 362 zaklaadek nie usmiecha mi sie.. Nie mozna wziac chyba bluzy sportowej na siebie? Bardziej elegancko? Ja myslalamzeby wziac leginsy spodniczke ..top(czarno biale opaski) i na to bolerko-czarne- ale w razie czego chce cos na wiersz i nie wiem cos np zolta bluze? Pomozcie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w jeansach i koszulce bez rękawów. I wcale się nie przejmuj, że się trzeba elegancko ubrać!! Lepiej żeby CI nie było za ciepło albo za zimno a na przysięgach to bywa różnie czasem to nie opłaca się elegancko ubierać bo trzeba stać w błocie:/(ja tak miałam jak była kilka lat temu u brata)tak, że nie przejmuj się że będziesz mieć sportową bluzę, podejrzewam, że nie będizesz jedyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to cześć dziewczyny:D Chciałam się pochwalić że wczoraj sie obroniłam na 5:D:D:D Necie dobrze, ze dałaś mu do zrozumienia ze Ci się to nie podoba!! i Dobrze też że dałaś mu 2 szansę może się poprawić:D Na pewno będzie wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerva to gratuluje:) super:) No zobaczymy jaki będzie od poniedziałku:) bo jak się nie poprawi to będzie ciuchy zbierał spod okna :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe to może być ciekawe:D:D ALe oczywiście Wam tego nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×