Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jak bedzie taka pogoda to nie pojdziemy na kocyk nawet :( Ale mimo wszyzstko dziekuje! IDem spac ...narazie nie wyczowam zmeczenia ale jak zasne to pewnie jak kamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie moze blog takiej dziewczyny ktora miala chlopaka w wojsku...taki dolujacy???nie pamietacie gdzie to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka ona go zablokowała i trzeba miec do niego hasło... a co chcesz sie podołowac??:) nie masz powodu!!! za 18 dni cywil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie bede sie dolowala ale ten blog byl taki inspirujacy a ja chcialam zrobic cos dla Michalka...i nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Aniu ciesze sie , ze zobaczyłaś w końcu swojego wojaka:) Jak wrażenia?:D Dziewczynki ja się z Wami żegnam, jeszcze dziś jestem do 14 w pracy więc mam dostęp do neta, ale idę na urlop i nie będzie mnie tu do 22 lipca :( no chyba , ze wpadnę do siostry to coś naskrobię:) W koncu wyczekamy i wytęskniony urlop z Dziubeczkiem. Wam oczywiście też życzę wspaniałych chwil ze swoimi mężczyznami jak będą przyjeżdżać na Pjki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) 🌻 ja tylko na chwile teraz bo chcialam wam zyczyc milego dnia szczegolnie Ani :P Necia a Tobie zycze wspanialego urlopu , zebys sobie wypoczela i nacieszyla sie swoim Tomusiem ;) no i mam nadzieje ze juz miedzy wami bedzie wszystko w porzadku 🌻 :) no a teraz mykam bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,życze wszystkim miłego dnia,ja się wybieram na zakupy...nie wiem czy mnie nie wywieje bo taki wiatr:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)zycze Wam udanego dnia:)ja sie zabieram za sprzatanie:Dnie chce mi sie ale juz nic nie moge znalesc w swojej szafce:p Necia udanego urlopu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,zycze milego dnia kochane,ja mam swjego wojaka do jutra(od wczoraj)jejejejejjej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daje rady w tej pracy...zwolniłam się sama, po prostu nie poszłam już dzisiaj:) chyba nie będę z tego powodu rozpaczała... Wojaka mi gdzies wywieżli, bo się nie odzywa. Ale zadzwonię do niego po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kurcze nie zdążyłam się pożegnać z Necią:/ Paula KW kiedy Twój poszedł do wojska?? Pozdrawiam wszystkich i udanych pjtek życzę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeczytalam-ale Necia ma super:) Minerva mój poszedł do wojska na poczatku maja, a Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
czesc Dziewczynki kilka dni temu pisalam, ze nie wiem co ze soba robic, bo ni z gruszki ni z pietruszki, po 5 latach bycia razem, moj mezczyzna doszedl do wniosku ze to przyzwyczajenie, oczywiscie nie dalam za wygrana i juz bedac drugi dzien na pj-tce, powiedziala ze mu cos odbilo i ze mnie kocha, dziewczyny jak znajdziecie sie w podobnej sytuacji nie przekreslajscie wszystkiego, oni tam sa jacys conajmniej dziwni, zeby nie powiedziec bardziej doslownie :), po wyjsicu z wojska wszystko sie normuje i mam nadzieje, ze w naszym zyciu tez ulozy sie tak jak to sobie zaplanowalismy przed wojskie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie teraz mi sie ten nowy suwak mnie podoba, bo więcej dni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki juz po pracy ufff:) ciezko dzisiaj było klijentow chyba z 30-stu:) nogi mi do tyłka wchodza:) no i weekend bez mojego skarba:( ale za 6 dni bedzie ze mna trzeba wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam prosbe do Was:)znacie moze jakies snetencje,cytaty czy cos co mozna napisac na ołtarzyku młodej pary?:>bo kurcze mi przychodzi tylko to:,dałes Boze miłosc daj i szczescie młodej parze\"ale kurcze to mieli praktycznie wszyscy nasi znajomi i ja bym chciała cos nowego:P wiec jesli znacie cos to podpowiedzcie:)bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Żołnierzowe:) Straaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie dawno mnie tutaj nie było nie jestem w temacie co u kogo się dzieje a raczej już tych ogromnych zaległości nie nadrobię :/ Miałam teraz urwanie głowy bo w domku remont tygodniowe praktyki i na nic nie było czasu:/ Witam wszystkie nowe a w sumie to już nie nowe Forumowiczki wiele jest nowych Dziewczyn Wszystkim Dziewczynom które o mnie nie zapomniały dziękuję:) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie JESIONKI matko to już za 17 dni CYWIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mogę w to uwierzyć:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przeglądnęłam sobie co nieco i widzę że nie jest za dobrze :o Pati bardzo mi przykro :(:( cholernie to smutne że tak się Wam to poukładało :( ehhh... pieprzone wojsko :o Mariola jeżeli chodzi o mojego Wojaka to wojsko Go zmieniło i na lepsze i niestety też na gorsze :o Ale to było nieuniknione po tak długim czasie tam spędzonym :o Zawsze był nerwowy a teraz ma takie dni ( dosyć często) każda głupota go wkurza wszystkim się za bardzo przejmuje i to mnie bardzo martwi :o mam nadzieję że po tym całym syfie wszystko wróci do normy!! Mam nadzieję że nie będzie już więcej rozstań bo i tak było ich już za dużo i to zdecydowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nataleczka:)ajs zazdroszczem Ci tego konca:)ah mi to jeszcze zostało 110 dni;/ale pocieszam sie tym,ze zawsze to mniej niz na poczatku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku czemu ja musze mie codziennie dola :(:(:(:( :/ siedze caly czas w domu chcialam dzisiaj pojechac na koncert Flinty i Blu Cafe bo 15 km ode mnie sa dni Tychow...i nie mam z kim jechac nawet :(( jejku caly czas sama :( jeszcze na pjtk przyjechal byly wojak :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia zobaczysz też szybko Ci minie :) ja nawet nie wiem kiedy był ten początek :P no niestety to żart ale teraz się tylko cieszę tym że to już koniec i staram się powoli zapominać o wojsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczka Ty już możesz zapominać o wojsku, ale tez swoje przeszlas... mi ono dopiero zaczyna porządnie dawać we znaki o sobie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli życzę! Ja juz po kościółku a teraz będe się nygusic do samego wieczora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysykie forumowiczki w niedzielne południe ;) Ale miałam spanie, przed chwilą się obudziłam. Dzisiaj niedziela, korzystając z tej okazji musze zadzwonić do tego mojego Wojaka i porozmawiać z nim,bo nie wiem czy on to robi świadomie, ale doprowadza mnie do nerwicy już powoli;/ taki obojętny się zrobił, ja chce żeby był taki jak przed pojsciem do wojska!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. No i odwiozlam mojego Misia na stacje, i znowu siedze sama...ale jeszcze 16 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×