Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Czesc:)na poczatku chce pogratlowac wszystkim dziewczynomu ktorych nastał juz cywil:)ciesze sie razem z Wami:) i zycze wszystkiego najlepszego:)i tego zebyscie juz nigdy nie musiały rozstawac sie ze swoimi chłopcami na tak długo:) a my zimoliki dalej czekamy:)ale teraz juz bedzie nasza kolej do pozegnania sie z forum:)zleci szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Natalka Wiki zycze duzo szczescia z waszymi cywilami:) kurde jak to ładnie brzmi cywil a nie wojak:) moj jeszcze przez 20 dni bedzie wojakiem ale to szybciutko zleci juz nie moge sie doczekac tego dnia:) Wogole nie moge uwierzyc w to ze to prawie koniec tego syfu Jeshu jak to szybko przeleciało...:) i bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Jeszcze tylko trzy tygodnie; Cywil włoży swoje spodnie. Bez dziewczyny, wódki, wina; Te dwadzieścia się wytrzyma. Nim dwudziesta noc nastanie; Będę z panną na tapczanie. Za dwadzieścia dni natarcie; Na dziewczynę i na żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZE ALE MI ZROBIŁ NIESPODZIANKE:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D JEST JUZ CYWILEM WŁASNIE JEDZIE DO DOMU:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DKURWA NIE WIERZE W TO:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D z radosci o mało z krzesła nie spadłam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D za poł godziny bedzie u mnie moj koffany cywil jupi jupi jupi:D:D:D:D:D:D:D:D Dzieki dziewczynki za wszystko super sie z wami pisało i wogole lepiej było wytrwac te prawie 9 miesiecy bez mojego skarba:) jestescie cudowne:) buziaki dla wszystkich👄👄👄 Bede zagladac do was w miare mozliwosci:) papapapappaappapapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia ::D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:d hehehehe widzisz!!! Tyle razy Ci pisałam że to trochę nie możliwe żeby Twój wychodził inaczej niż inni z Jesieni :):):):):):)): kurcze ale super niespodzianka :) no to i Tobie trzeba pogratulować przetrwania Monu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jeszcze 3 miesiące do konca zasadniczyej a jak pozniej to nie wiem... ale Paulunia napisała to tak pieknie, ze sie wzruszyłam i popłyneła łezka... Szzesliwa jest i tak ma byc !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczynki wpadłam na chwile pożegnać się z dziewczynami, które dziś nas opuszczają! Gratulacje przetrwania 9 miesięcy z tym piepszonum MON-em, i powodzenia na nowej drodze życia dla was i waszych CYWILI:p Paulinia o takiej niespodziance marzy każda z nas:) Rodzyneczka-wszystko będzie ok:) Nie moge uwierzyć, że teraz my zostajemy na tym forum Babciami (jak nasi faceci w wojsku Dziadkami hehe). Nie do wiary, że już niedługo to my będziemy się tutaj żegnać:) Mam nadzieje, że wiosenki podtrzymają to forum:p Pozdrawiam! Może wpadne pózniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Paulunia jaką Ci niespodzianke super zrobił,gratuluje wytrwania Tobie Nataleczce,Mariolce i Kasi..niewiem czy kogos pominęłam...Neci będe gratulowac za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cywilki jak ja Wam zazdroszczę i gratuluje!!!! Zamykam ja zostane z Tobą do końca więc sie nie przejmuj damy sobie razem rade:):) A mój wojak już po obcince i nie jest juz Kotem:) heheh awansował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie martwcie się nikt nie zostanie sam :) Niedługo będą kolejne pobory i znowu się tutaj pojawią Dziewczyny Wojaków :)No i my Was nie zostawimy będziemy tutaj na pewno zaglądały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kiedy bedzie nowy pobor do woja?? Moj znajomy dostal juz 3 zawiadomienie ale non stop wyrzuca do kosza bo sie boi isc lebioda jedna.. Zazdroszcze wam dziewczyny ktore juz nie musza czekac!! Ale nie ma co sie lamac trzeba sie wziac w garsc i czekac w przekonaniu ze warto!! Moj pojechal wczoraj o 12.00 a ja juz bylam w sklepie po "nowe rzecz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczy... Nowy pobór do wojska właśnie się zaczyna, mojego mężczyznę zabierają mi za okrągły tydzień, a jak zabrałam się za czytanie innych forów to też chłopaki się wypowiadali o początku sierpnia... Za tydzień o tej porze będe wylewała łzy do poduszki no i będe gryzła paznokcie ze stresu bo 2 sierpnia mam egzamin na prawko... I mojego mężczyzny tam nie będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja slyszałam że 2sierpnia jest nowy pobór.Już mi kurna nawet przyszlych kandytatów na chlopakaka zabierają :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalaczeka, Wiki, Paulunia - gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny jestescie dzielne!!!! Zasluzylyscie na to!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki i miłego dzionka życzę!wreszcie przestało u mnie padac i zaświeciło słoneczko:) A pobór jest 2 i 3 sierpnia..Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jejku a ja od rana nie spie juz nawet troche cwiczylam tzn godzine bo potem nie bedzie czasu. Moj misio juz od godz jest w pociagu ale i tak od wczoraj sie nie odzywa ale zawsze tak robi przed PJ :D jeszcze musze dzis sporo rzeczy zrobic ale tak bardzo sie ciesze :) Sylwia babka to bedziemy sie razem stresowac bo ja tez mam egzamin na prawko 2 sierpnia ale jeszcze to do mnie nie dochodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już od dzisiaj mogę się nazwać Dziewczyną ( a niedługo Narzeczoną 0 Rezerwisty :) :P hihi PaulaKW dziękuję [ kwiat] Sylwia babka na początku na pewno będzie Ci ciężko ale zobaczysz że z czasem przywykniesz i czas zacznie płynąć coraz szybciej :) i tego Ci życzę:) no i powodzenia na egzaminie dla Ciebie i dla Ewci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie przeczytalam w necie ze wczoraj rezerwisci m.in z wesolej :P zdemolowali pociag i pobili konduktora. Ale jaja dobrze ze u mojego misia wyjda 3 osoby a nie jakas wielka liczba :D a tym chlopakom teraz wspolczuje bo niezle klopoty beda mieli :P no a teraz juz mykam sprzatac! zycze wszystkim milego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie w tej jednostce był chłopak Pauluni?? Mój Tomek opowiadał że też troszkę \"narozrabiali\" ale nic nie zdemolowali tylko śpiewali:P tak baaaardzo głośno hehee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D dzis 26 Lipca więc wszystkiego najlepszego wszystkim dziewczyna które maja na imie Ania!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia to Tobie oczywiście tez życze wytrwania:) To , która jest następna przy wyjściu do cywila ? Ja???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobrze ze moj Skarb nie jechal tym pociagiem. chociaz troszke sie napil:) zniszczyl lekko chuste i nawet na głównym we Wrocławiu glosno krzyczeli to pociagu nie zdemolowali hehe :):) A teraz jeszcze spi...ech ten kac:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki ważne , ze dojechał zdrowy i cały:) Ja sie boję, jak mój pojedzie, zeby sie mu coś nie stało, bo już z Krakowa do Bielska pojedzie sam, ale wiadomo, że zawsze jakieś głupole się znajdą i moga mu coś zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj niezle zrobili w tym pociagu... Moj mam nadzieje bedzie madrzejszy :P Dzisiaj Anny gora:) Wszystkiego najlapeszego Ale mi sie chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moje imieniny a mój żołnierz ma przeniesienie z Czarnego do Słupska ciekawe jak to bedzie...... chyba nie bedzie miał tego odmulacza to nie sprawiedzliwe jesli bedzie tam musiła siedziec miesiac bez rzadnego wyjazdu tak dawno sie nie widzielismy :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na pewno go puszcza ! Nie boj sie :) Moze C izrobi niespodzianke?? A o mich imieninach nikt nie pamieta ...TYlko Moj K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×