Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jakie wyznania na forum :) Ja tez moge krzyczec... Mój Owcu kocham Cie!!!!!!!!!!!! ale On juz o tym wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
ale, ja wam kobitki zazdroszcze :) ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
ale wiecie, co starsznie drogie sa te niesmiertelniki ja teraz zamawialam i kosztuje 113 zł wy tez tyle placilyscie??? Bo chlopak mo mowil ze on jest caly srebrny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
Co dziewczyny, teraz porabiacie w obecnej chwili ??? Jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze gosc, mnie tylko naciagnal na kase??? ale to nic jeszzce nie wplacilam pieniedzy mu na konto, takze jeszcze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz siegnelam do waszego forum czytalam wasze wypowiedzi te wczesniejsze z lutego i innych miesiecy, tak sie rozplakalam dziewczyny, jak pisalyscie o tych przysiegach, jak sie witaliscie, jak czekaliscie na swoich wojaczkow.Jak ewciaflower zmarzly stopki hehe norlanie tak sie wzruszylam ze lzy same plynely jak grochy, juz ja sie nie moge doczekac takiego spotkania i takich przezyc i emocji, a pozniej dam mu swoj niesmiertelnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczeta ja juz po pracy, wlasnie przyszlam niedawno do domu, a wy co porabiacie??? OJJJ widze, że nie ma was ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowalam sobie swoj nic?? dziewczyny podam moje gg 2066392 jak cos to piszcie, jestem zawsze do waszej dyspozycji, jak fajnie miec takie bratnie dusze jak wy :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no carlain jak przeczytalam Twoj wpis to sobie przypomnialam przysiege i o tych moich stopkach :) jejku kiedy to bylo ale bardzo milo to teraz powspominac. a jesli chodzi o forum to teraz jest dostepna tylko czesc bo kiedys nam skasowali 1000 stron :( no ale jak to w zyciu jedni ( a wlasciwe jedne ) przychodza a inne odchodza i ciesze sie ze forum troche odzylo.A wiekszosc z nas dawala niesmiertelniki chlopakom bo to pomysl takiej Marioli i kazda ściąga :P a ja za moj niesmiertelnik placilam 17zl ale on wlasnie nie byl srebrny ale i tak ladnie wyglada i nic sie z nim nie dzieje i takich na allegro jest najwiecej. No a teraz mykam bo zrobilam sobie krotka przerwe w nauce, jutro kolos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno skoro juz tu takie wyznania padają to i ja powiem ze kocham mojego tygryska najbardziej na świecie ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelika wiec widze mamy tak samo bo moj skarb tez sam sie zglosil do wojska i dla mnie wojsko sie nie bedzie konczylo ale na szczescie bedziemy mogli zamieszkac razem . ania a u mnie moj wojak byl po przyjedze na niecale 3 dni ...nie mial urlopu 5-dniowego jesszcze nigdy. carlain nie boj sie ...na unitarce są rozne przeboje ...nie moga tak czesto dzwonic itd ... i zgadzam sie z tym twoeirdszeniem ze jak przetrwa sie wojsko to mozna byc razem juz zawsze .. a ja w grudniu mam 18. Wiem jednak ze pewnie skarbek nie bedzie mogl byc na moich urodzinkach ...ale wyprawiać je bede jak on bedzie na przepustce ...bo nie chce spedzić imprezy z okazji 18 urodzin bez Niego . Ja nie moge tak czesto pisac na tym forum .jestem w klasie maturalnej i mam pelno nauki ...jutro do was wejde i cos napisze ...trzymajmy sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze kobietki sie rozmarzyły na temat przysiegi:)popieram piekna chwila:):)a,ze Wy wyznajecie to powiem,ze ja tez mojego Męza kocham najbardzien na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, samochodu nie sprzedalam, jestem teraz zla na caly siwat, ale to nic. Zamowilam niesmiertlenik rzeczywiscie za 25zł i tez nie jest srebrny, ale to tez mi nie przeskadza wazne, ze pamietam o swoim najukochanszym, mowie wam jaka piekna dedykacje napisalam, norlanie same lzy leca jak sie czyta, bylam teraz na poczcie pieniadze przelac na konto temu chlopakowi. Kochane czekam na telefon od swojego miska juz nie moge sie doczekac 21.00, jutro, albo w piatek dostane zaproszenie na przepustke i wiecie co moj kochany powiedzial, ze jest w tym zaproszeniu spycjalny list dla mnie :0 juz sie nie moge doczekac kiedy go dostane, ale ja was pewnie nudze tymi swoimi opowiastakmi, ale to chyba nic, wiem kochane, ze mnie rozumiecie jestem cala w skowronkach, dostalam zaproszeniu od kumpeli na ostatki, ale ja jakos tak nie umiem chodzic bez mojego kochanego, ale chyba tez nie ma sensu, zebym siedziala w domu i rozmyslala, napewno by chcial zebym poszla sie troche pobawic i odsresowac, bo tylko ten dom, praca nauka :) i ogladanie jakis durnych seriali. Ide teraz zrobic sobie jakas kolacje, kurcze musze troszke schudnac bo przytylo mi sie pare kilogramow, ale jakos to mi sie nie podoba bo jakos dziwnie sie zaokraglilam i jestem senna i wymiotuje hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzeilinak,tez tak jakos to widze,ale narazie siedze i czekam na okres :) moze tylko tak mi sie jakos wydaje hehe jak nie dostane do poniedzialku to ide zrobic sobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie, czuje sie jak mi sie zliza ten okres to jestem starsznie zla na wszytskich i na wszystko :) no ale coz moze to tylko zludna nadzieja, ale trudno co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja też powiem KOCHAM mojego Michałkaaaaa Zawsze i na zawsze RAZEM!!! :) nawet mi o ciązy nie wspominajcie mnie ostatanio mama dreczy na ten temat bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa ja tez myslalam ze jestem ale jednak nie...i to chyba dobrze bo wolalabym jednak dac wiecej mojemu dziecku niz teraz jestem w stanie a i moje wymarzone studia chcialabym skonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jesli chodzi o ciaze to nie bylabym zachwycona bo mam studia i zbyt slaba i malo stabilna zyciowa pozycje zeby miec dzidziusia,ale napewno bym sie nie zalamala i moj artek tez nie....bo mamy siebie i jestesmy siebie pewni wiec....jak to mowi moj men....byloby to przypieczetowanie naszej milosci i jej owoc....ale jednak ja bym wolala poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie dzwonilo do mnie, jutro jedzie na poligon i dopiero mowil, ze zadzwoni do mnie wsobote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja odpowiem,ja tabletki bralam dlugoo ale przestalam.....no i gumeczki zostaly,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam kobitki, slychac jestescie moze??? ja ogladalm teraz na tvn tancerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×