Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

chociaz jest z kim porozmawiac, a ogolnie co tam slychac u ciebie ??? w sumie jeszcze sie nie znamy, ale napewno poznamy jak masz ochote, ja jestem tu nowa >)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina, jak wy robicie te wierszyki co sa napisane na dole??? ja tez bym chciala tylko, ze niewiem jak, bys mi pomogla moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,dziewczynki, co tam slychac u was?? Jak samopoczucie?? Wyspałyście sie??? Bo ja dzis nie, poszlam wczoraj bardzo pozno spac, a teraz siedze w pracy i zdycham:( pije sobie kawke, ale jakos nic mi nie pomaga:) Co tam u waszym chlopcow slychac??? \")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie :) Wczoraj bylam zmeczona jak nigdy, wiec darowalam sobie surfowanie po necie i odwiedzenie naszego forum :) Dis tez zapowiada sie ciezki dzien, zaraz wyruszam w podroz autkiem po mechanikach. Moj wojak stwierdzil, ze ktorys musial mi wpasc w oko bo moje pielgrzymki ciagna sie od zeszlego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Seria ja tez jade dzisiaj do mechanika na warsztat, bo kupiec zadzwonil i mowil, ze chce moje autko sprawdzic na warsztacie, ale bo je sie tam jechac jak cholera, bo pod spodem jest tyle rdzy, ze masakra, takze jak ja zobaczy to chyba nie kupi a z ceny tez juz mu nie zjade, no ale coz i tak ja za to nie place tylko On, tazke bedzie to jego straca pieniedzy a nie moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jakies krsotki mi wyskoczyly na policzku:( i niewiem co to jest a zauwazylam, ze staje sie to widoczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, ja Ci Ania zazdroszecze, ze masz 70 dni do końca, ja powinnam dostac dzisiaj, albo dostac zaproszenie na przysiege do mojego kochanego Roberta:) juz nie moge sie doczekac:) jajku tak mi sie teskni starsznie za nim, w czoraj napisalam mu list i dzisiaj przed praca wyslalam priorytetem, takze na jutro powinien juz go miec, ale bedzie pewni zaskoczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, czy naprawde jest starsznie zimno na Przysiedze, ile taka Przysiega godzin trwa??? Chyba musze sie cieplutko ubrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio listy to straszna przyjemnosc przynajmniej dla mojego żołnierza hehe nio juz swoje wyczekałam i zostało 070DDC ale teraz go nie zobacze do świat bo wyjeżdża we wtorek na poligon na 3 tygodnie wiec przyjedzie 23 grudnia do domu :\'( a pózniej to mam nadzieje ze zleci 24 sycznia ma wyjsc :) a co do antykoncepcji to ja też nie uzywałam nigdy gumek hehe aż pewnego dnia zdecydowałam ze zaczne brac tabletki tylko ze pieniezy mi czasem brakuje bo nie sa takie tanie oczywiscie zalezy to juz od wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja przysiege miałam 6 czerwca to było akurat goraco pamietam ubrałam szpilki ehhhh myslałam ze sie zamecze hehe a Ty pewnie jak pojedziesz bedzie strasznie zimno wiec cieplutko sie ubierz przysiega trwa zalezy ja to jeszcze stałam przed bramną weszlimy jakies opuznienie było nio 2 godziny albo nawet wiecej nie pamietam juz hehe tylko szukłam wzrokiem wśród podobnych żołnierzy mojego skarba i znalazłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki.70 dni do konca syfu!!!!!!!ja bralam tabletki yasmin,sa super ale paczka kosztuje 43 zl.....wiec jak teraz i tak widzimy sie ne tak czesto to uzywamy gumek::::))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio moje 30 ale ja nie pracuje i sie ucze wiec mnie utzrymuje mama a jak to dziewczyna mam duzo wydatków i co 21 dni tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja aniu mam tak samo.wiec dla tego na jakis czas z nich zrezygnowalam,wczesniej przez miesiac bralam tansze,ale zle sie po nich czulam i przytylam troszke,takze odstawilam je.poza tym jak moj jest teraz w tym wojsku to widzimy sie zadko tym bardziej ze ja studjuje i jak on idzie na stalke(a jest w naszym rodzinnym miesccie)TO JA JESTM NA UCZELNI (A STudjuje 200 km od domku-dziennie)wiec nie mamy zbyt wielu okazji na amory.hehe ale teraz dosta wolny weekend i jutro o 20 bedzie u mnie do niedzieli...a moja wspollokatorka wyjezdza wiec jestem szczesliwa::::))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore zadnych tabletek bo sie boje, ze zapomne wziasc, bo pod wzgledem jestem starsznie zapominalska :) a po 2 drugie to tez kwestai pieniedzy,ale my zmoim miskiem uwazmy, agumek on nienawidzi tak samo jak ja :) w takim razie kochen ubiore sie cieplutko a najgorzej to sie boje o stopy bo strasznie mi zawsze szybko marzna. Dzisiaj moj kochany tez pojechal na poligon, ale cos mowil ze wroci chyba dzis, ale sama niewiem czy dokladnie go zrozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ginekolog mi zaproponowal tabletki i wypisal recepte, ale jak poszlam do apteki i babka powiedziala mi cene, to myslalam, ze z butow mnie wystrzeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze, zobaczysz zleci, nim sie nie obejrzysz to twoj ukochany juz bedzie przy twoim boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja też sama nie wiem po co biore te tabletki teraz jak go nie widze ale juz nie przerywam i biore dalej nie wiem kiedy przestane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow zostalam sama w pracy,Prezes moj gdzies i bedzie za 2 godziny mowie jaki to jest maruda, ze az szkoda slow na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalam, ze jak sie zacznie brac to trzeba juz caly czas, niewolno niby przerywac, ale niewiem czy to prawda, bo nie zajmuje sie tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w jaka sie tu w chodzi opcje, zeby napisac sobie jakis wierszyk tak jak wy macie, podoba mi sie to a niewiem jak to mam zrobic, pomozecie mi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na pol roku wskazana jest miesieczna przerwa w braniu tabletek....a na sama mysl weekendu usmiech mam na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na górze masz preferencje wpisz tam nick i hasło akceptuj i tam dalej bedzie stopka jesli dobrze pamietam bo dawno nie wchodziłam tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno i nie dziwie Ci sie, ja tez bym mniala usmiech na twarzy :) ale nie dlugo tez bede tryskala energia tak jak Ty teraz :) jade 1 grudnia na Przysiege, juz nie moge sie doczekac przygotuje jakas niespodzianke na powrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×