Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

CHantall kochanie dziadizius wie, że masz wielkie uczucie do niego i z ejest CI cieżko i on na pewno cieszy się, że masz takiego skarba. JA podaję żółtko raz na dwa trzy dni i np teraz podaje gotowane na miękko i podaje łyżeczką tylk ozółtko, bo jak zrobiłąm zółtko na parze, to wyszły takie suche wióry, ze Kasrolek jadł ale aż widac bło że to za suche.Teraz dawałm takie na miekko i wcina aż się denerwuje jak jest koniec wiec od razu mam mleczko na dokładkę. CHantall czekam na Was bardzo bardzo, tylko krępukję się bo mam remont w pełni i troszkę przy tym bałaganu, ale wiem, że przyjaciele nie oceniają płytko. ;) Ja mam zamiar się uczyć. Zamówiliśmy wózeczek, nie ten o któym marzyłam, ale chyba też będę zadowolona, jak tylko go otrzymam i będę mogła wydac Wam opinie o nim to napiszę. Jutro mamy go dostać, jest ma trzech kułeczkach bardzo chciałam taki mieć. :) Całuski lecę szykowac sie do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry chanttall mam nadzieje ze malutka szybko wydobrzeje bo eni ma nic gorszego dla matki niz patrzec jak ciepri dziecko kochane doradzcie jaki macxie zamiar kupic chodzik dla dziecka, bo ja nie moge sie zdecydowac a maysle ze przyszedł jzu czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesiu ja nie zamierazm kupować chodziku dla małego bo słyszałam negatywne opinie n o ale każdy sam decyduje tak jak każdy lekarz ma własną teorie na ten temat. Na pewno jest to wygodne dla rodzica bo maluch sam zapierdziela. my dziś na szczepinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ale dawno tu zaglądałam jakoś brakuje mi czasu jak nie maleństwo to sprzątanie ,gotowanie, odrabianie lekcji z starszym synem i tak w kółko zawsze coś. Jak mogę dołączyć do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesiu Kochana ja także nie kupuję chodzika bo też słyszłam tylko o nim negatywne opinie - ni epowinno się maluszkowi pomagać w chodzeniu na ile sam potrafi tak ma chodzić - jak jeszcze nie jest w stanie to znaczy, ze jego nóżki nie sa jeszcze udzwgnąc ciężarku i nie ma co mu w tym pomagać, nawet nie powinno się trzymać za rączki maluszka i ja tak robię. Jak Amelka nie jest w stanie sama o własnych siłach (z pomoca oczywiście szfki, krzesła , tapczanu) się wspiąc na nóżki to ja jej w tym nie wyręczam. I też jest tak że sstoi na ile ma siły a jak już nie może to pada na pupę i tak w kółko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o urcze widze ze jednak chodzik jest beee, sama mam chwijne odczucia, wiem ze lekarze mają negatywną opinie na ten temat, ale kurna jamialam chodzik, moja siostra i miliony innych dzieci i wszystko jest z nimi ok, a ułatwia on zycie rodzicom bardzo, zresztą tak sobie mysle ze tam jest regulacja wysokosci, i Ola nei koniecznie musi w nim biegac , moze przeciez wisiec w nim jak w nosidełku ( na temat któego zreeztą lejkarze tez mają negatywną opnie ,a jednak z nich korzystałysmy), wiec mysle ze nei jest to taki do konca zrabany pomysł, sa dobre i złe strony, a ja za dobra zaliczam to , iz chodzik moze zajac dizecko poprzez edukacje, na przykłąd ten chodzik ma zdejmowany panel który roziwja zmysły, mysel wiec ze z powodzeniem moze zastapic przeórzne zabwaki edukacyjne, wiec niekoniecznie msui w nim jezdzic , moze sobie porpostu wciskac i eruszac znajdujae sie na panelu zabawki, i przynjamiej bedzie bezpiecznniejsza niz siedzac w łzoeczku ( jest zabezpiecozna przed upadkiem, czy uderzeniem w barierki) http://www.allegro.pl/item241567569_muzyczny_chodzik_chicco_girello_dj_baby_walker.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Miama, Mysica----gratuluję rocznic. Kasiu L---super stronka, Amelka jest śliczniusia. Anesiu---co do chodzika, ja osobiście nie mam do niego przekonania, chociaż napewno jest to ciekawa zabawka. Co do żółtka to ja podaję całe żółtko co dwa dni. Gotuję jajko na twardo, wybieram żółtko i dodaję do zupki. Aguniu1981, Chantall--super, że się spotkacie. Trzymam kciuki oby wam się udało. Chantall---dobrze, że malutka już się dobrze czuje. Kasiu 74---Krym, Odessa rzeczywiście są ładne. Ale my nie jedziemy aż tak daleko, my będziemy jechać parę km za Lwów. My ostatnio jesteśmy jakoś strasznie zabiegani, wyrabiamy teraz Kubusiowi paszport, no i oczywiście najpierw trzeba pozbierać inne papierki do tego z urzędów. No i mam innych spraw pełno do załatwienia, no i jezdżę wszędzie z Kubusiem, a on dzielnie to wszystko znosi, taki z niego mały dzielniak.Co drugi dzień też chodzimy na basen. No i tak jakoś na resztę czasu brak. W piątek jedziemy znowu na Mazury i wrócimy dopiero w poniedziałek wieczorem. Mam nadz., że Kubusiowi znowu będzie się tak podobało jak przed tym. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Sorki, nie było mnie, bo mój komp padł :o Ale juz naprawiony i jest super :) Fajnie, że dzieciaczki zdrowe, ale mamy zabiegane ;) To tak jak ja, niby tylko dom, ale caly dzień w biegu :o Aga, to ja mam podobnie z okresem jak ty :( Laski jak po prawie 8 miesiącach od porodu, mam miesiączki nawet 10 dni, bardzo bardzo bolesne, tak, że trzy nospy dopiero pomagają, że mam mdłości, robi mi się słabo, mam bóle krzyżowe od krzyża ciągnące się pod kolano, to powinnam pójśc do gina? Wczoraj w nocy to nagle coś tak nnie zabolało Tam, że normalnie wkrzyknęłam z bólu...to chyba powinno się już unormować? Czy tak moze być jakis czas? Bo to naprawdę jest okropne, jak nie dość, że leje się ze mnie jak za zarzynanej świni, to na dodatek nie mogę chodzić i siedzieć. Co robic? Ja o chodzikach slyszłam, że nie są za dobre dla dziecka, ale ponoć nie ma pewnych i potwierdzonych związków np. z raczkowaniem, bo są dzieci, ktore użwają chodzika i raczkują. Ja jakoś nie mam przekonania i co najważniejsze miejsca w pokoju, więc nie zakupię. Za to muszę kupić szybko kojec, ale taki duży drewniany, bo my mamy pokój na górze a kuchnię na dole i nie zawsze mogę małą tak zabrać, bo ona się nudzi w kuchni a jest tam za zimno, żeby leżała na podłodze i boję się, że jak ją zostawię na chwilkę to coś sobie zrobi :o Ktoś pisał o remoncie, nie mogę znaleźć kto, bo jakąś durna reklama się pojawia, my też walczmy ale z kanalizacją, na podwórku dół jak po bombie, a rury nie ma Nienawidzę remontów!!!!!!! Aha, kupiłam wózek, El-Jot Tagget, trójkołowec dla odmiany ;) Uzywany za 190 zł, super się sprawuje, ale nie ma obrotowego koła z przodu, więc troszkę trzeba się gimnastykować, ale tak to ok. Mam pytanie, pisałyście o fotelikach, chciałam kupić Maxi Cosi Priori, ale używany oczywście, bo na nowy mnie nie stać, pisałyści, że ona mają wąskie siedziska, chcę kupić 9-18 kg. Czy to prawda? Czy ja coś źle przeczytałam? Obecna mamo - fajnie, że u Was wszystko ok. No ale teraz to chyba tylko wióry z ciebie kobietko zostaną :o I tak pisałaś, ze jesteś chudzinka, a teraz jak biegasz za bliżniakami to już sobie wyobrażam jak schudniesz :o Ohh jak jak bym tak chciała ;) Bo ja gruba jestem :o Na razie żre jakieś tablety na spalanie tluszczu, Termo Speed Ekstreme, bo nie udało mi się zapisać na aerobik :( To choć tak, bo ja sama nie dam razy tak ćwiczyć, nie jestem aż tak konsekwentna ;) Przez te okresy coś mi się porobiło z kręgosłupem w oklicy krzyzowej, w chuście wytrzymuje góra 2 godziny, ale potem zdycham bo tak mnie łupie. Sprzdaję więc mojego Hopka :( A tak go lubiłam. Za to będzie prawie na fotelik. Rety ide spać, znowu się nie wyspię ;) Ale to normalka ;) Ściskam! pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowo a co się stałao z poprzednim wózkiem - chyba graco miałaś?? Ja i Kasia pisałyśmy o foteliku ale o maxi cosi tobi że taki przywąski. Ja chyba się zdecyduje na roemera king ts - te same noty a szerszy. Zresztą będe kupować w sklepie bo zamierzam przymierzyć do samochodu czy stabilny na siedzeniu. Z tanich podoba mi się coneco zenit ale nie wiem jak z bezpieczeństwem :( Byliśmy na szczepieniu i mały wkońcu przekroczył magiczne 8 kg (8,100) a wzrost 76 cm. Zastanawiam się nad kombinezonem zimowym i nad rozmiarem na jaki go kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Mysiczko mój Graco się uszkodził w gorach jak byliśmy na wczasach. Najechałam na palik, który był wbity w ziemię i rąbnął amortyzator Teraz czekam 2-3 tygodnie aż przyleci część z USA, bo tego wózka nie ma jescze w Polsce i części do niego nie będą pasowaly z tch modeli co są dostępne :( Kosztowało mnie to 100 zł :o A ja się zastanawiam nad Maxi Cosi Priori, a nie Tobi, a między nimi nie ma różnicy? Jak by co to kupię romer i już, bo nie stać mnie na kupowanie fotelików co parę miesięcy :o Rety mój okres się nigdy nie skończy, od rana brzuch mnie boli a szwagierka straszy przpukliną :o Ide do gina jak skończę ściekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a ja kombinezony mam na 86 i 90. A butki mam zamiar kupić na 19. Szwageirka mówiła, ze jej synek jak miał 1,5 roczku to jeszcze nosił 19, a do małych nie należy, więc raczej się posłcham :) \"Bartek\" pod koniec września, poczatkiem października ma wystawić nową kolekcję butków zimowych :) To się wywiedziałam :) No i mysiczko gratulacje :D Waga super :D A ja przenoszę się do innego pediatry w końcu, wybadałam sprawę i znalazłam pana, który jest baardzo chwalony. Tak się cieszę, że nie będę już musiała patrzeć na tę durną panią \"dr\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowo to pech z tym wózkiem :( A ja u nas też widziałam taki graco jak ty masz:) A i ten priori ma gorsze wyniki w tych testach fotelików, musiałbyś sobie zerknąć :) Ja też bym chciał kupić używany fotelik ale najpier chciałbym go przymierzyć do autkawięc pewnie skończy się na nowym. A i kojec to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczko ale super! Więc też wszystkiego naj. Dziękuję Wam wszystkim za życzonka, super jesteście! Agusiu na pewno czuwa nad nami malutki Aniołek i patrzy jak Emilka wspaniale rośnie. A energii ma za dwóch ten nasz szkrabik. Teraz miałabym dzieciątko już prawie 2 letnie....... Ehhhh. Ale mam mojego skarba Emilkę, najukochańszą na świecie. Nas o mały włos dziś nie zalało. Rzekę mamy 20m od domu, a sięgała już korony wału. Na szczęście deszcz zelżał i woda ciut opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja...
Dobry wieczor :) Dawno nas nie bylo ...ale niestety mielismy klopoty z netem. U nas wszystko dobrze wciąż pada i jest bardzo zimno już nam się nie chce siedzieć w tym domu,czasem wyjdziemy do babci ale to nie to samo co spacerek A w ogóle to chciałam się pochwalić,bardzo się z tego cieszę BO OD DWóCH DNI CHODZE JUZ SAMA SAMIUSIEńKA http://images21.fotosik.pl/406/c91aba623568e3e5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że czasem zaniedbję forum, ale najprawdopodobniej a przyszlym tyg ma m obronę i mój mąż również do tego mamy remonti na pn szykuję się na odwiedziny Chanall Piotrusia i Chantall Juniorki. :)Więc musze traz robić wszystko do przodu chociaż się nie da i mam zamiar się nauvczy wszystkigo tak żeby się nie stresować przed obroną. Bardzo się cieszę że poznam Chantall i w końcu mam okazję poznać kogoś z \"nas\". ROzmawiałam z Aga ( bo Chantall to też Aga, jak ja) i jest suoer. Czuję się jakbym znała Ją od lat, więc myślę, że spotkanie się uda. Jeśli nie organizujemy replay.:) Teraz Wam powiem, że nie kupiłam wózeczka, który tak bardzo pragnęłam, a był to Hauck Traxx Jaguar 3. Po prostu oszalałam na jego punkcie,............ale nie ma ani w Polsce ani w Niemczech, więc blacha.:( http://pasaz.wp.pl/rsklep.html?orgURL=http%3A%2F%2Fwww.baby.com.pl%2F%2Fredirect.php%3Fpartner_id%3D2%26url%3Dszczegoly.php%253Fprzedm%253D4806036%2526grupa_p%253D1&ticaid=146c6 oto on :( ale niestety nie ma go.:(:(:(:( I z mężem postanowilismy kupić co innego, bo nasz Kaoluś nie mieśicł sie jak wpsomniałąm w wózku i pielęgniarki nam zwracały na ulicy uwagę, oczywiście \\znajome. przeszukałam chyba wszystkie okazje, używane nowe i nic takieg nie ma. Więc zaczęlam szukać coś podbnmego i w przystęnej cenie. I znalazłam X Landera XT. U nas nie ma sklepu gdzie mogłabym go sprawdzić, więc kupowaliśmy wq ciemno ze sklepu internetowego. Mamy noey wózeczek, bardzo się z niego cieszę, ale nie do końca spełnia moje oczekiwania. Stary miałam bardao cięzki ważył 20kg a ten raptem mniej i jest mi za delikatny takie odnoszę na razie wrazenie, prowadzi się bombowo, ale jeszcze przekonani anie mam. Jak będę mogła powiedzieć coś więcej dam znać na pewno. Wklejkam link, ale w rzeczywistości wytgląda jeszcze lepiej. Moja przyjaciółka stwierdziła, że porównuje go do mojego wymarzonego i dlatego doszukuję się dziury w całym. PO kilku dniach myślę, że będe mogła powiedizeć więcej. jUtro idziemy na wesele, więc zaraz zmykam, rano się ucze, a w nd na porpawiny noie idziemy bo musismy sie uczyzywisćie dziś nawet nie zajrzałam. :( A wiem, że niemogę sobie pozwolic na nieumienieczegokolwiek. Anesiu Karolek sam nie podnosi się, txzn jak ja mu pomogę to tak. Ale jak go posadze na podłodze to siedzi kilka chwil, ale nie prościutko bo jak zacyzna siuę chwiac to podpiera sie na rękach a dopiero po kilku następnych chwilach upada.Nadal nie raczkuje. LA ejak włoże mu rączku pod pachy, to zapierdziela jak głupi, nawet nie wiedziałam, wypróbowałam w niedzielę JAkby miał kołowrotek.. Chantal l do zobaczeni :) Uciekam Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nie odzywam sie za czesto bo brak mi czasu. Zaczela sie szkola wiec znow przybylo obowiazkow. Emilka strasznie marudzi, a zebow jak nie bylo tak nie ma. Siedziec sama umie ale nie potrafi sie jeszcze sama podniesc, choc probuje. Raczkowac tez nie raczkuje za to sie kula po podlodze i pelza. Prawdopodobnie za dwa tygodnie sie przeprowadzamy na wieksza chatke. Juz nie moge sie doczekac bo tutaj jest nam troche ciasno a tam juz bedzie calkiem , calkiem. No i ogrodek bedzie wiekszy takze na przyszly rok mala bedzie miala sie gdzie bawic. Wpisuje aktualne dane do tabelki : Nick, Imię malucha, d. urWg i dł urodzeniowa, Obecna wg, dł., Il. ząb. 1.Mysica, Michałek,16.01.07, 3400kg/56 cm, 7600 kg/ 72cm, 2 ząb. 2. alfi, Jaś, 24.01.07, 3400kg/56cm, 7600kg/70cm, 1 ząbek 3.kasia-74, Maja, 04.01.07, 3450g/54, 8300g/72, 4 ząbek 4.agnieszka26, Emily, 18.01.07, 4140g/54cm, 8970g/68cm, 0 zabkow 5. Miama, Emilka, 08.01.07,3980g/55cm, 8100/70cm, 2 ząbki 6. Aga1981, Karolek, 25.01.2007. 3690g/ 59 cm, 7800/76, 2 ząbki 7. Kasia L., Amelka, 08.01.2007, 3290/56 cm, 8800/77, 2 ząbki. 8. Witusia1, Kubuś, 13.02.2007, 3530/56cm, 8350/74, 1 ząbek 9.Chantall,Chantal,30.01.2007,3600/50cm,8040/70, 2 zabki 10. osti, Oleńka, 04.01.2007, 3180/58cm, 9300/74, 1 zabek 11. maggi31,Martusia,21.01.07,3820g/53cm, 7300/ok.70,0ząbków Pozdrawiam , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna, a jaka droga. Dziś EMi kończy 8 miesięcy. Niesamowicie czas leci. No i nasz 8-miesięczny szkrab nie chce już raczkować ani siedzieć, tylko stać i chodzić trzymana za ręce. Mały wariot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja...
Witam Aga ...Milej zabawy na weselu . Miama ...Gratulacje dla Twojej Emi z okazji 8 miesiecy. Zabawka ladna ...ale cena :( Milego weekendu wam zycze . Ta pogoda mnie denerwuje ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu L Twoja Amelka też przecież dziś obchodzi \"małe urodziny\". Wszystkiego naj dla niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane Miamo i Kasiu. Faktycznie Amelce tez dzisiaj stuknęło o 12:07 8 miesięcy. Bardzo dziękuję w imieniu córci za życzonka. I Oczywicie Miamo prosze od nas ucałować Emilkę i uściskać i przekazać do uszka życzenia od cioci Kasi, aby nigdy nie dotknęly ja żadne przykrości, choroby a słoneczko cały czas świeciło Emilce. WItusiu dziękuję za komplement odnośnie zdjęć Amelki. Witusiu bardzo Cię przepraszam ale dopiero wczoraj odczytałam Twoją zaległą wiadomość a porpo nosidełek i spotkania. Jak już wcześniej pisałam miałam trochę zaległości, bo to przygotowania do chrztu itp. itd. I dpoiero wczoraj wieczorej jak przyjechała mama mogłam posiedzieć i poczytać co tam u nas na forum słychać. Bardzo Ci dizękuję za tą propozycję - naprawdę było mi bardzo miło po tym jak zareagowałaś. Naprawdę chciałabym Cię i Twoją rodzinkę poznać. Tym barzdiej przecież mamy taka możliwość że mieszkamy w tym samym mieście. WIem, że często brak czasu bo dużo sparw do załatwienia ale musze sięjakoś bardziej zorganizować żeby się z tobą zobaczyć. Wszystkie Kochane przyjaiólki forumowe jestescie super. Kto by pomyślał, że tak się z Wami zwiąrze. I naprawdę marzy mi się o naszym wspólnym spotkaniku. Kto wie może kiedyś do niego dojdzie:-) Bardzo bym chciała. Dziekuję za to że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś Kochana i tobie bardzo dziękuję za propozycję pożyczenia nosidełka - tak późno ale jak już wcześniej pisąłam nie mialam czasu ostatnio tu waść na forum. Wszystko przez te chrzciny:-). Miały być 23 a jednak musiliśmy przyspieszyć na 9 wszreśnia i galimatias. Bo nic nie zorganizowane, nic nie kupione. O rety ale było goraco. Mam nadzieję, ze jakoś przeżyjemy jutrzejszy dzień. Cieszę się, ze zobaczycie sie z Chantall. Proszę pordrów ją gorąco ode mnie i od Amelki. A ja będę trzymac za Ciebie kciuku i za obronę. Zobaczysz na pewno pjodzie CI świetnie. I tak Cię podziwam bo ja niewyobrażam sobie jak bym teraz miała pisać pracę i przygotowywac się do obrony mając takiego małego szkraba którego wszędzie pełno. Ale Ty sobie na pewno poradzisz:-) POzdrawaim Cię gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa to bardzo ważne aby trafić na dobrego pediatrę i być zadowolonym a jednocześnie pewnym jego wiedzy doświadczenia. Bo przeciez to w ręce tegoż lekarza oddajemy zdrowie naszego skarbika. Dobrze że tak zrobiłaś. Daj znać jak będziesz po wizycie. Czy jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wielki dzień chrzciny mojej Amelki. Wszyscy juz po chrzcinach. też tak się stresowałyście? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieisaiczkowa
Elo!! Kasiu L. O taaak ja to się stresowałam jak cholera. Nie dość, że praktycznie wszystko sama musiałam robić dla 26 osób, to jeszcze tyle załatwiania, zakupoów, a gdzie fryzjer, bo przecie mamunia musi się prezentowac ;) A i pamiętam, że na chrzcie ledwo się powstrzymalam od płaczu jak ksiądz błogosławił Lideczkę, nie jestem jakaś bardzo uczęszczająca ale to było pierwsze błogostawieństwo w jej życiu :) Mysiczko, a tak u mnie w mieście też jest jeszcze jeden taki :) Już się nie mogę doczekać kiedy pzyjdzie kółeczko, tamten jest ok, ale brak tego obrotowego kółka, sporo trzeba się nadźwigać, żeby gada obrócić w inną stronkę ;) Do dobrego przywykłam ;) Patrycjo - Twoja córeczka jest przeurocza :D No cukiereczek :D Gratulacje z okazji pierwszych kroczków, to musi być niesamowite patrzyć na swoje chodzące dziecko :) Ja się nie mogę napatrzeć na stanie Lidki a co dopiero chodzenie ;) A dziś kupiłam kojec, 6-kątny, 130/110, bo mieszkam w domku i kuchnia jest na dole a nasze pokoje na górze i czasem potrzebuje zejść i chwilkę porobić, nie dam rady biegać z krzesełkiem w tę i z powrotem, mała się szybko nudzi leżeniem czy siedzeniem, więc wymusliłam kojec. Ma być stosowany doraźnie ;) Miamo - całuski dla Emilki :D Moja Lideczka ją goni, bo już 13 skończy 8 miesiący :D Aguś fajnie musi wyglądać kosi-kosi w wykonaniu Kubusia :D A nie dasz rady filmku zrobić? A z tymi fotelikami, to polećcie mi jakieś dobre. Proszę, bo ja nawet nie wiem gdzie szukać tych danych z testów :o Jakie firmy i modele są dobre, z tego coś wybiorę i juz :) Potem jeszcze napiszę coś może :) Lece!! Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×