Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

Witajcie Kochane, Anesiu---ja też niestety nie widzę nowy zdjęć Oleńki :(. Aguniu1981---cieszę się bardzo że Karolek już zdrowy. Tak Aguniu Kubuś już raczkuje, i wiesz myślę że jest tak sprawny fizycznie przez basen, jak już pisałam chodzę z nim co drugi dzień na basen i widzę jak on za każdym razem wyprawia coś nowego.Co do badań moczu to pytałam lekarza czy muszę zrobić Kubusiowi i powiedział mi, że nie ma takiej potrzeby gdyż nie dzieje się nic niepokojącego. A jak skończy 8miesięcy to idziemy na szczepienie przeciw pnewmokokom. Chantall---zdjęcia Chantalki bardzo fajne. A jaka ona Kruszynka wygląda koło Karolka Aguni :). A co do kołysanek to Kubuś ma karuzelkę z misiami z Fisher Price i zawsze przy nich zasypia. A ten niepokój i marudzenie Chantalki może być spowodowane ząbkami. Miama---fajnie powiedziałaś mężowi :). Dużo zdrówka dla Ciebie i Emilki. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D chyba wszystkim wkręta zrobiłam co? Czekajcie, jeszcze nieraz Was zaskoczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNESIU OBEJRZ\\ąłAM ZDJęCIA oLI JEST CUDNA LAE WIDZIAAM TYLKO 6m. Chyba, że to są najbardziej alktualne. ALe super zdjęciaq, męża wołałąm pokazywałam. Wc\\zoraj byłaqm u lekrza, nasz kAROLUś WAżY 8900 I MIERZY 79CM. Więc myślę, że jest duży, teraz myślę, że chyba o tym pisałam, ale po pobycie qw szpitalu nie mogę dojść do siebe i jestem ciągle zmęczona. Tak na serio nie myślałam, że to pisąmęłam ,ale widfocznie nie pamietam oo czym pisze. Lecę odpoczywaź z męzem. Kocham go na dzycie ale Karolka to uż wogółe:) Pa pa Acha 19.10 mam wixzytę u nefrologa, a 05.11 u neurologa- BOJĘ SIĘ Aguś mój remont normalnie mnie przerasta, mam syf tato wybijaq drzwi mam dość tylko sprzątam i sprzą tam, kurzu masa . vuciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na 10 m,iałam mieć ucennicę na matmę i jej nie ma nie nawidzę, jak ktoś się spóźnia bo to jej powinno zależeć a nie mi. MAma prosiła, żebym ją przyjęła i co zlekceważyła mnie i to pierwszy raz miała przyjść, od razu jestem zdenerwowana. UFFFFFFFFFF co za dzieciaki! Ale może teraz już odmówię, jak będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Aguniu, Kasiu, Chantall wielkie dzięki :-) :-) :-) Aguś Emi jest starsza, ale chyba jednak mniejsza od Karolka. Ona jest drobna, na zdjęciach rzeczywiście smoczek ;-) Kasiu sama nie wiem, różnie ludzie gadają. To się Tatuś ucieszy, jak dam mu przeczytać ;-) Chantall taki mały chachar z niej jest, widzisz ten błysk w oku??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te skarby chantalka wiecznie rozesmiana hehehe karolus pieknie urosl olusia sliczna no wszystkei te nasze dzieciaczki na okladki i do reklam co za rocznik :D ja mam fotelik do karmienia chicco i jestem z niego baardzo zadowolona w przeciwienstwie do innych plastikowych z ktorymi sie zetknelam jest bardzo stabilny nawet siedzonko mozna ustawic przy samej podlodze no i skladam i rozkladam jedna reka :) fotelik do samochodu (zmienilam juz na wiekszy) tez mam chicco i jest swietny i teraz jeszcze tylko spaceroweczka :) ale dosstane od mojej chrzestnej (tak jak cala reszte) bo oni zmieniaja na nowy a tamta maja swietna za kilka tysiakow to szkoda nie wziac :) tata filipa dzisiaj triumalnie po 3 miesiacach oznajmil mi ze ma dla synka sto zlotych biore tylko dlatego ze nie mam nic bo gdybym miala to bym pogonila tego szczura daleko stad jak on moze sie nazywac ojcem na piwko zawsze znajdzie ale na syna to ma wielki problem (zarabia okolo 1600 zl) skur***wrrrrr......... brakuje nam \\szystkiego mleka pieluch chusteczek juz nie wspomne o zabawkach bo to ekstra wydatek a ciuchow nawet nie wliczam bo dostaje od ludzi normalnie wstyd ..... a ten palant ma wszystko w dupie ........ Boze jakie to zycie jest niesprawiedliwe ja juz nie daje rady czasami,on sie wypnie dupa i nie mysli o tym co filipcio bedzie jadl a ja musze kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stópce new fotki nieskończonego domu, jakby kto chciał popatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gg tylko mejlika podaj bo tu to nie wiem kto wchodzi poza wami pozniej mi beda glupoty wysylac ;) chantalko dziekuje kochana :** slodkich snow dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhunha moj mail :aanetanowak@op.pl miama- super ze bedziecie miec sówj domek, ja tez mieszkamw domku i doceniam bardzo zycie na wsi, całe zycie własciwie mieszkałam w bloku, teraz nie zamieniłabym się za zazdne skarby, tylko wydatkó jest o wiele wiecej niz w miscie, to ogrodzenie, to chodnik, to kosiarka do trawy, to cos tam, cigle cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!!! Aguś, ja chyba zrobię te badanie moczu, my też chodzimy na basen, to kto wie. Muszę się zmoblizować. Miamo, skleroza. Mam romera, mi tam pasuje, ma szerokie siedzisko, rozkłada się w 2 pozycjach, do spania (tak tylko troszkę nie za dużo) i do siedzenia. Myślę, że jest ok. Nhunha, podaj maila. Moje gg 6631641. Takiego gada to bym za jaja na drzewie powiesiła. A ty nie dostajesz alimentów? Czemu nie pójdziesz do komornika, żeby wydarł mu kasę? Weź kolesia do pionu, choćby dla dziecka. Czy on oficjalnie \"nie pracuje\" ? Mam znajomą komorniczkę to mogę ci udzielić szczegółowych informacji. Lidka nie dość, że raczkuje, ząbkuje, sama siada to jeszcze dziś zaczęła stawiać pierwsze kroczki :) Oczywiście nie sama, trzymam ją za rączki albo pod paszki. Jak bocian stąpa ;) Tak unosi wysoko kolanko i wymierza kroczek :) Wygląda to przeuroczo :D Jak odkryję metodę wstawiania fimików to pokażę :) Jakiegoś pałera dostała ta moja córcia ;) Przysięgam, nic jej nie dałam ;) To dziecko mnie zadziwia ;) No i dostałam propozcyję korków, no ale koleś chce codziennie po godzinie. Jakoś mi to nie pasuje, ze codziennie, rozumie co 2 dni, ale codziennie? Brrr. No fakt, że poziom liceum, nieco bym sobie mózg rozruszala ;) Bo już chyba galaretka mi się zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nhunha a ten fundusz alimentacyjny? Zgłoś się tam, powiedz że nie placi na dziecko, oni dadzą ci kasę a jego będą ścigać. Im dłużej nie będzie placił, tym gorzej dla niego. Nawet za kraty może pójść. Sory, to moje zdanie, ale ja bym gnoja do gleby, jak robaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nhunha pomogę jak moge tylko proszę napisz do mnie podaję mój numer gg: 2892792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nhunha chyba pierwszy raz oglądałam Filipka, nie wiem jak to się stało, ale jest przesłodki! Szkoda, że nie masz więcej fotek. Ojciec Tw synka to kawał drania, dobrze, że się z nim nie związałaś, jesteś młoda i masz wielkie szanse na normalne życie z facetem, który Was pokocha, a na pewno się taki znajdzie. A ten jak dojrzeje umysłowo, to wtedy zrozumie jaki wielki błąd popełnił. Chantall to dom po Dziadkach mojgo męża, mieszka tam jeszcze ciocia stara panna i wujek stary kawaler, na innym piętrze, ale jakoś to zniesiemy. Dom już jest na mojego męża, jeszcze trzeba spłacić drugą ciotkę i drugiego wujka. US wycenił go na 60tys, a teraz po remoncie wart jest pewnie ze 4 razy tyle. Kupę kasy w to poszło, mamy długi jak stąd do Rzymu, ale jakoś sobie może poradzimy. Szkoda było domu żeby zniszczał, teraz jest jak nowy. To dom z 58r. Wybudowanie nowego kosztowałoby drugie tyle. Albo więcej. Mam nadzieję, że uda nam się wprowadzić za tydzień, albo coś koło tego i skończy się mieszkanie na kupie z teściami i całą resztą. Ufffff Anesia dokładnie, ja też mieszkałam całe życie w bloku, a teraz lux, ogródek, super. Wprawdzie do wsi nam daleko, ale spokój jaki taki jest. Wydatki owszem, w bloku płacisz czynsz i masz wszystko, a tu to węgiel, to chodnik, to instalacja... Misiaczkowa kochanie nie masz sklerozy, tylko coś Ci się pomieszało, bo ja nie pytałam... :-) Już mi trochę bokiem wychodzi to gonienie i załatwianie. Niech już się remont skończy, chcę usiąść na dupie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nhunha, ja też właśnie po to chcę gg jak Aga. Wiele nie mam ale chcę pomóc. Laski może jakoś się zorganizujemy? Co? Na innych topikach też tak laski robią. Nie ma musu, jak ktoś coś ma, to moze dorzuci, mozemy się umówić, że jedna kupi mleczko, inna ciuszek, inna jakąś zupkę/deserek? To co? Jak mówił towarzysz Gierek :Pomożecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej spraiwe chciałam uderzyc na gg po to był mi numer nhunhy, ale widze ze jeszcze mi maila nei przysłała i skoro tak otwarcie o pomocy piszecie tooczywiscie dołaczam sie do akcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Miama domek piękny, cieszę się, że w końcu do przeprowadzki został tylko tydzień, super będzie Wam się mieszkało bez rodziców, tego Wam życzę. Ja też w miarę możliwości moich dołączam do akcji w sprawie Nhunhy, a swoją droga to kawał sku....na z tego \'\'tatusia\'\' Filipka. Wszystkie dzieci śliczniutkie, roześmiane i jak już urosły, buziaki dla wszystkich od Majki z mamą . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie kochane ale jakos mi glupio tak :( moj numer gg to 4941255 meilik ciociagruba@wp.pl co do funduszu alimentacyjnego i alimentow to on \"nie uznal dziecka\" to znaczy ja nie dopuscilam do tego bo t taki gnojek ze boje sie ze cos wymodzi wiecie bedzie mi chcial prawa odebrac czy cos on pracuje ja nie i narazie nie mam mozliwosci bo nie mam z kim filucha zostawic a z zadna obca babka nnie zostanie bo nie ufam niankom :P dlatego tak jest ale boje sie ze jak go wpisze jako ojca to bedzie mi problemy robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również możecie liczyć na pomoc z mojej strony Nhunha i Filipku. Kasiu oj tak, wspaniale, że już tak niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Nhunha---kochana, ja też dołączam się do dziewczyn i chętnie Ci pomogę. Wiesz, chyba dobrze zrobiłaś, że nie wpisałaś tego palanta jako ojca dziecka, bo jeśli on taki jest jak piszesz to miałabyś później same kłopoty. Bo np. do wyrobienia różnych dokumentów (paszportu, dowodu dla dziecka) jest potrzebna zgoda obojga rodziców. A więc nawet jeśli teraz nie potrzebujesz to w przyszłości napewno będziesz tego potrzebować a ten \"tatuś\" mógł by robić Ci kłopoty i musiałabyś później załatwiać przez sąd ograniczenie praw rodzicielskich i takie tam. Tak że myślę że dobrze zrobilaś, chociaż napewno jest Ci ciężko. Ale jesteś młoda i napewno spotkasz jeszcze w życiu wartościowego partnera, który będzie też dobrym ojcem dla Filipa. Dziękuję Ci bardzo też za komplementy dla Kubusia i trzymaj się cieplutko. Miama---zdjęcia Emilki są super, mała bardzo Ci urosła, no i jakie włoski. Domek też super i fajnie, że już niedługo się tam wprowadzacie. Ja narazie tylko marze o domku. My wciąż odliczamy dni do wyjazdu na wakacji :), jeszcze tylko 18 dni i lecimy, hurra!!!! Pozdrawiamy wszystkich i życzymy miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoł! Ja wysylam kombinezon na zimkę, mleczko Filipek pije NAN1. Kupie jakieś zupki, deserki. Fajnie, że pomożemy :) Chantal, a może ktoś z twojej rodziny lub znajomych będzie jechał do Polski i może tu nada paczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wprowadzilam misiaczkowa w blad bo mleczko to nan2r a co do sloiczkow to juz tylko deserki je obiadkow i zupek nie chce (posmakowal domowego jedzonka i ma gdzies sloiczki) no i moze dobrze bo drogie jak cholera te sloiczki a tak je to co my :) chantallko nie wysylaj nic z tamtad ja juz mam tu taka pomoc ze az za duza :) naprawde dziewczyny nie wiem jak wam dziekowac jestescie kochane jak siostry :) tak ciezko w tych czasach o takich dobrych ludzi jakimi bez watpienia jestescie to piekne ze mamy ten topic i ze kazda z nas moze na siebie nawzajem liczyc az lezka mi sie ze wzruszenia zakrecila :*** jeszcze raz bardzo wam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś na chrzcinach u znajomych przyelecieli z Angli i chrzcili Julkę, było fajnie. ale ja mam dzis dzień na jedzonko. :( Zjadłam u nich obiadek torta i ciasto i już jak wracaliśmyt zakupiliśmy fasolkę mrożona, bo robię z cebulką i majonezem- jest super. Oczywsicie na deserlody, a w międzyczasie popcorn jak głupoika. W ciązy nigdy tak niejadłam jak dziś. A na koniec przyszedł mój brat i kupił sobie małże i ośmorince i to je:( Bleeeeeeeeee a jak powiedzial ze te dwie rzeczy w słoiczkach kosztowały 40zl to stwierdizal ze chyba mu cos usiadlo na mozdzek.Az mi niedobrze jak to zobaczyłam. A fuiuuuuuuu. Synuś już spi od 18 kąpnęlismy go szybko i padl, tyle wrazen mial dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×