Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

Chantal, ja mam teraz ten titanium co wkeliłaś linka, mam zielony. A jeśli patrzyłaś w albumie to tam jest Graco Deluxe Devon. Bardzo fajny, nie sprzedałabym go, gdyby nie wyprowadzka na 4 piętro, bo on waży jakieś 12 kg, w piwnicy bałam się go trzymać i sprzedałam...a potem nas wywalili z mieszkania :) I teraz żałuję, że nie poczekałam :( Ale ten co mam też jest fajny i lepiej nam do auta wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten graco może go nie być teraz, ale trzeba sprawdzać, bo ja go z USA ściągałam przez allegro. Nie jest dostępny w Polsce (jeszcze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUZO ZDROWKA I MOC USMIECHOW NA CODZIEN Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN DLA KAROLKA OD MAJKI Z MAMA. Pozdrawiamy i milego dnia zyczymy🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!! Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin Karolku, duzo usmiechu i radosci i duzo prezentow -zyczy Weronika-Joana :):):):) Anesiu-ciesze sie ze twoja coreczka juz sie lepiej czuje-zycze jej takze szybkiego powrotu do zdrowia :):):) Owszem moja Weronisia ma takze duzo wlosow na glowie i czarnych jak wegiel-Misiaczkowa.. :):):) A tak pozatym to u nas fajna w miare pogoda troche slonca , jest super!!!! Mala mi juz od godziny spi dostala szczypionke dzisiaj jest spokojniutka nawet nie piskla jak jej lekarka wbijala szczykawke oj dzielna moja pociecha:):):):) Ok pozdrawiam Was wszystkie, i wszystkim dzieciom ktore maja dzisiaj urodzinki wszystkiego najlepszego zycze:):):):) Pa i milego dnia zycze wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!! Miama-sorry ze nie moge pokazac zdjec, ale takie mam zasady, pozdrawiam wszystkie mamcie i pociechy Wasze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesiu wracajcie szybko do siebie po tych niemiłych przeżyciach Lidziu i Karolku życzenia radosnych dni, wspaniałego dzieciństwa i wszystkiego co najlepsze, abyście urośli na wspaniałych ludzi - życzy Emilka i Miama Kasiu L no coś Ty, nie było trudno, firma dopiero się rozkręca, mają wyposażać biuro i w ogóle wszystko przed nimi. Zobaczymy, czy coś z tego będzie, dużo kandydatek z tego co gość mówił się zgłosiło, więc sie nie napalam, ale byłoby super. Po weekendzie da mi znać. Wszystkim trzymającym kciuki dziękuję i proszę o nie puszczanie. Misiaczkowa ja mam inny wózek, ale też zielony i z allegro i od tego gościa z tej firmy, ale 4 kołówkę. Za kciuki dziękuję. Weronika Joana nie namawiam na pokazanie fotek, tylko na opowiedzenie o kruszynce. A to już nie jest zdradzanie tajemnic rodzinnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskiego najlepszego dla Karolka i jego mamusi od cioci Oli i Michasia :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Aguś - dziękujemy za pamieć i życzonka. Ja dziewczyny odwrotnie do was idę teraz na wychowawczy i muszę pozamykać wszyskie sprawy służbowe. Ide na ten urlop ale będe szukać czegoś innego bo nie pasują mi te godziny dotycgczasowej pracy. Zaczęłam też prawo jazdy więc naprawde jestem zagoniona :) Michaś chodzi już w miare ładnie ale się jeszcze potyka, ma 7 zębów ale idą nam równocześnie cztery czwórki. Mówi nie za wile - mama, dada, baba i po swojemu. Nadal mamy problemy z brzuszkiem w lutym idziemy do gastrologa. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak Wam bardzo dizęuję, wyję jak głupia:) Karolek padł, kupiliśmy mu pościelkę śliczną w tej hurtowni robimy zakupy. Polecam:)http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=300506175 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=302380549 a tą własnie kupiliśmy:) i dziś kupiliśmy prześcieradełko i czekamy na inne prześcieradełko. Kocham mojego misia. :( i wiecie co ja jestem strasznie wrażliwa i płaczę, jak się wzruszam i jak mi jest smutno, i jesteście takie kochane za te życzonka. Ja mam X- lander XT i tez mam plecki na pas i jest okrpone!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu śliczna pościel. I nie płakuniaj nam już, rok temu tuliłaś maluniego Karolka a my na forum dowiadywałyśmy się o Was i cieszylyśmy z Wami. Niektóre (w tym ja) już miały swoje dzieci a inne zazdrościły nam że już mamy z głowy :-) Dobrze, że założyłam to ( a w zasadzie tamto) forum, możemy się teraz razem cieszyć z naszych dorastających pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czy mogę sie do Was przyłączyc? moj syn 17 stycznia tez skonczył roczek:) kiedys nawet pare razy pisałam na waszym forum- jak byłysmmy jeszcze wszystkie w ciąży, ale pewnie nie pamietacie bo to było dawno:) pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Karolina23 witaj, a Dawidek śliczny chłopczyk, właśnie obejrzałam zdjęcia:) Wszystkiego naj z okazji urodzinek pierwszych dla Dawidka od Majki z mamą🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj KArolinko, buzikai dla Dawidka, skad jestes?? Weroniko- Joanno- z któej czesci KRakowa jestes? moze sie keidys spotkamy z naszymi pociechami, ja jestem z pradnika czerownego, OLenka nabiera sił i zaczyna jak zwykle rozrabiac, czyli wszystko wraca do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko coś znajomy wydał mi się Twój nick, jak go zobaczyłam, ale może się mylę. Dawidek cudny, złóż mu od Cioci Miamy życzenia wszystkiego naj naj naj. Witamy Was serdecznie! Pozdrawiam cioteczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za miłe słowa pod adresem mojejo Dawidka. MIAMA- mój nick wydaje Ci sie znajomy bo pisałam z wami pare razy, ale to bylo ponad rok temu. Dobranoc wszystkim maluszkom. Moj synio spi dzisiaj u babci- u mojej tesciowej, wiec jestesmy z mezem sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina czy to znaczy że dziadki chcą Wam pomóc w akcie tworzenia kolejnego potomka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mama:) Miama- my jak narazie nie staramy sie o kolejnego potomka:) Jeden Dawidek na razie wystarczy. Jestesmy w trakcie budowy domu, co pochlania baardzo dużo pieiędzy no i chcemy najpierw tam zamieszkac a potem zobaczymy. Wczoraj bylismy z meżem w kinie i małego pilnowała tesciowa, a ze film sie skonczył o 20.30 a Dawid o tej porze juz spi, nie chcielismy go budzic i został u baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mama:) Miama- my jak narazie nie staramy sie o kolejnego potomka:) Jeden Dawidek na razie wystarczy. Jestesmy w trakcie budowy domu, co pochlania baardzo dużo pieiędzy no i chcemy najpierw tam zamieszkac a potem zobaczymy. Wczoraj bylismy z meżem w kinie i małego pilnowała tesciowa, a ze film sie skonczył o 20.30 a Dawid o tej porze juz spi, nie chcielismy go budzic i został u baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesdc Karolinka23 i witam nowego koeżkę na forum, Dawidka, ś;liczny chłopczyk. Wszystkiergo naj!! Nasze dzieczki już wkraczaja w drugi roczek;) o ja!!!!! My mielismy chol;ernie ciezki weekend, strasznie ciezkas esje i padamy. :( Worcilismy niedawno bylo okropnie ciezkop i normalnie mnie przeczyscilo nie bez powodu, bo nerwow bylo co nie miara. Wzielam ze soba rolke papieru toalwetowego i prawie cala zuzylam sz\\ok:)! ALe wazne ze estesmy w dmku juz z Akroliem, bo normalnie to tak meczy jak jedziewmy i poznyum wieczorkiem wracamy, ale KArolek na nas wczoraj czekal, al teraz jescz\\e spi kochany nasz misiaczke.;) DFajnie ze OLenka juz wraca do normy. Chantall pozdrow corcie:) Miamus dzieki Tobie mamy forum, w moim i KArolka imieniu dziękuję. JAk to zleciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, jakoś ciągle brak mi czasu, żeby napisać ale czytam was regularnie. Najpierw chciałabym zlożyć życzenia wszystkim roczniakom, a więc Karolku, Dawidku, Michałku, Lideczko wszystkiego najlepszego dla was, dużo zdrówka, szczęścia, rośnijcie zdrowo i bądźcie pociechą dla waszych rodziców. Tego wam życzą Kubuś z mamą :). Kasiu -74--to co napisałaś wcześniej jest super i bardzo prawdziwe. Mysiczko---dużo zdrowia dla Michałka Osti---u nas bardzo podobnie, KUbuś chodzi od 10,5 miesiąca, gorzej z mówieniem, owszem mówi mama, tiatia, baba, dzidzi, nie, taataktak, a najbardziej ulubionym słowem jest bum :) i bubu:). Tyle że ząbków mamy narazie tylko 2. Anesiu--dobrze, że jesteście już w domu i że Oleńka wraca do zdrowia. Miama--Emilka jak zwykle przeurocza. Nie zły łobuziak z niej. A w tej misce wygląda super :). No i trzymam kciuki żeby z pracką się udało. Karolina23 ---witaj. Ja chyba też pamiętam Cię z poprzedniego topiku. A DAwidek jest super. Chantall---mała Chantalka też super dziewczynka i zawsze taka uśmiechnięta. Wysoka jest jak już nosi 86/90. Kubuś jest szczuplusi i ma 80cm. Nie wiem ile waży, 5 idziemy na szczepionkę to odrazu go zważą. No i my wreszcie też powoli zaczynamy przygotowywać się do urodzin Kubula. Jeszcze tylko 2,5 tygodnia. Ale że 13 wypada w środę to imprezkę robimy w sobotę, żeby wszystcy mogli. Ma być z nami 12 osób i 6 dzieci, a jak będzie zobaczymy. Pamiętam jak rok temu wy mieliście już swoje maleństwa przy sobie, a ja jeszcze miałam Kubusia w brzuszku i tak bardzo wam zazdrościłam, że wy macie maluchy już przy sobie. No i proszę, minął już rok od tego czasu. Narazie uciekam, idziemy coś zjeść i życzymy wszystkim miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, cześć Karolnko - tak jakby pamiętam Cię z poprzedniego topiku ale dosyć słabo, w każdym badź razie witam Cie goroąco. Dawidek super gość:-) Amelka skończyła 8 stycznia roczek i tak dla porównania bądź też tylko żeby się z Wami podzielić napisze co już umie, czego jeszcze nie: - od 3 tygodni chodzi - trochę to jescze nieporadny chód ale chodzi :-) - ubogie ma słownictwo - mówi mama, tata, nie, mniam mniam, ale najczęściej używanym słowem jest bach - wszystko ląduje na ziemi i wtedy Amelka rzecze swoje bach, na pieska woła ał, ał, na samochód brum, brum i to chyba tyle a i mówi jescze tak. - bardzo dużo rzeczy poznaje, jak prosze żeby mi pokazał, gdzie jest kaczuszka, misio, samochód, pociąg, ksiązeczka - bardzo lubi oglądać książeczki - to bez zastanowienia pokazuję o co ja prosże i nawet te rzeczy jak są w zasięgu jej ręki przynosi. - ostatnio spodobało jej się wyrzucanie pieluszek, - jak ją przebiorę to od razu chce pieluszkę i wie gdzie ją wyrzucić, bierze w dwie rączki i tak kroczy do kosza:-) a póxniej bach pielucha ląduje w koszu. - i taka z niej zosia samosia - sama chce założyć skapetki, bluzeczkę, spodenki - siama -- za to jeżeli chodzi o postępy na basenie to klapa - za chiny ludowe nie chce położyć się na plecach - wszytskie dzici w jej grupie posiadły juz tą umiejętność a ona nie i już - Witusiu może Ty kochana byś coś odradziła??? plis!!!! Odzwyczailiśmy ją spać w łóżeczki i teraz tylko z nami:-( Ale za to zasypia bez większego problemy wystarczy, że tylko jestem w pobliżu. To tyle tak pokrótce. POdsumowanie roczku Wszystkim małym jubilatom wszytskiego naj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ma 9 ząbków - diw jedynki dolne, diwe górne, dwie dwójki dolne i dwie górne i o dziwo 9 ząbek to dolna piątka - tak jakoś niepokolei:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko dobrze, ze te babcie są, bez nich człowiek nigdzie bez dziecka by się nie ruszył. Aguż ja też się cieszę z Wami i dziękuję, że jesteście, bez Was przecież topiku nigdy by nie było ;-) dziękuję. Witusiu czas biegnie nieubłaganie, nawet nie wiem gdzie ten rok się zapodział, w naszej najbliższej rodzinie oprócz Emilki urodziło się 2 dzieci. Kasiu zdolniacha z tej Twojej Amelci, jakie robi postępy.. A teraz moje podsumowanie, bo jeszcze takiego nie robiłam. Więc tak: Emilka jak Amelka skończyła 8 stycznia roczek a dzis mamy 27 stycznia i... - mamy 7 zębów - podeptała 10 miesiąć, więc teraz już biega stabilnie, upadków jest mało, a jak już są to całkiem wytrenowane. - specjalnie robi sobie krzywdę - np uderzając głową w stół, albo w drzwi, albo pilotem w głowe itp. - słownictwo też bardzo skąpe - mówi baba, dziadzia albo raczej dada, papa, bam - od dawna(to było 1 słowo) mama, tata, na nie kiwa głową, da, a nawet teraz już daj (najczęstsze), ta na tak, kilka razy powiedziała coś co brzmiało jak ciocia, ciągle robi brum i wszelakie motoropodobne buzią, pokazuje jak szczeka piesek au au, kotek miaaaaaaaaaaaaaaaaa i konik - udaje rżenie, a także jak tatuś kaszlał a a a no i jeszcze A-cha jak się chowa i jeeeeeeeee jak coś znajdzie czego szuka - po swojemu gada jak najęta - robi sroczka kaszkę, uwielbia idzie rak, bije brawoooo, głaszcze się po brzuszku, robi papa - bardzo dużo rzeczy poznaje, właściwie prawie wszystko, jak tylko jej coś mówię, to kuma o co biega - pieluszki też wyrzuca - z nocnika korzysta - jak rano wstaje i przed kąpielą obowiązkowo jest siku, w ciągu dnia też często, a jak zaczyna cisnąć kupę, to tak na mnie popatrzy a ja wtedy daję komendę SZYBKO NA NOCNICZEK i obie biegiem która pierwsza w łazience - w kąpieli wszystko już wyćwiczone - na hasło myjemy pupę - wstaje i otem wychodzimy - też rzuca zabawki i wyłazi. - wszystko gryzie, wkłada do buzi, okropne - śpi w łóżeczku w naszej sypialni tak od 20-21 do 7-8 rano z wieloma przerwami, w nocy sączy tylko wodę. - smoka używa - usypiać ją trzeba, śpiewając i dają rękę między szczebelkami - jada 2 razy dziennie kaszkę na mleku, zupy z nami i obiady - mięsko i ziemniaki, nienawidzi jarzyn po nas obu, zjada owoce, danonki, deserki, biszkopciki i tony chlebka, szczególnie uwielbia skórki - sama bawi się tylko jak jestem w pobliżu, ale mamusine rączki to dalej ukochane miejsce - wypija hektolitry płynów - waży jakieś 9600 i mierzy ok 77cm. - wie gdzie lala ma oczko, nosek, uszko, buzię, włosy - od kilku dni jest strasznie zazdrosna, jak tatuś próbuje przytulić mamusię, gdy mama trzyma Emilkę, od razu jest wojna. Tak samo jak ktoś narusza jej terytorium - np kuzyni Maciuś i Kacperek dzisiaj trzymali ręce na krzesełku jak jadła obiadek, to te ręce od razu były wyrzucane i odpychane. Acha a wczoraj trzymał Emilkę tatuś i nadszedł Maciuś i wepchnął mu się na kolana, to Emi go wyrzuciła... - tańczy i śpiewa - złości sie strasznie jak tylko coś nie jest po jej myśli to płacze i patrzy czy widzę a jak nie patrze to podchodzi bliżej i głośniej płacze, albo robi sceny wielkiej rozpaczy - pomimo tego strasznie dużo się śmieje, a robi to tak fajnie, że wszyscy ją podziwiają - i daje cześć oraz przybija PIĄTKĘ - nie znosi przebierać pamperka na siedząco, zaraz się przekręca na bok i nie daje się odkręcić zołza mała - uwielbia się tulić i dawać buzi (każdemu, także sobie w lustrze z taką namiętnością i lalom, miśkom - jak się obudzi wieczorem i ja przychodzę, to potrafi udawać że śpi, żebym czasem nie poszła a jak odchodzę, to otwiera oczy albo się zaczyna kręcić. - na wszystko pokazuje palcem już od dawna - na spacerku najbardziej lubi jeździć tym swoim rowerkiem i na huśtawki - nie uznaje słowa nie wolno, czasem jedynie jak tata zabroni - łapie mnie za szyję i ściska - uwielbia grzebać w szafkach iwszystko wyciągać - ogląda książeczki i komentuje po swojemu - umie wchodzić po schodach (na czworaka) - do perfekcji opanowała złażenie z łóżka - uwielbia jeździć po sklepach w tym siedzisku w wózku sklepowym - komputer to normalnie najlepszy bajer - jak ja za nim zasiadam, to już w ogóle szał, nie mogę więc przy niej napisać więcej niż kilka słów, bo rwie się do mnie i do klawiatury z uporem maniaka Zabijcie mnie, ale już więcej nie powiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama, jak moja zdolniacha to Emilka prymus - bardzo zdolna dziweczynka, bardzo dużo juz umie - ale nam się dzieci porodziły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dałaś radę to wszystko przeczytać :-))) ?????????????? mnie by się nie chciało .... ;-) a co do tego prymusa, to nie chwalmy Emilci, bo jeszcze na laurach osiądzie :-P umie chyba tyle ile inne dzieci, po prostu jest strasznie ciekawska i szybka, wszędzie jej pełno, przez co się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Kasiu i Miama - naprawde zdolne te wasze dziewuszki:) Moj mały w zasadzie też potrafi to wszystko co Emilka, prócz najwazniejszego- sam jeszcze nie chodzi... tzn, próby samodzielnego chodzenia podjął już 1,5 m-ca temu, ale po upadku po którym została blizna do dziś za chiny sam nie chce isć. Oczywiście lata z prędkościa swiatła przy wszystkim co sie da- sciany, meble, pchacz, rowerek itp ale sam nie pojdzie. ma chyba jakąs blokade psychiczną po tym upadku bo musze go trzymas chociaz jednym paluszkiem za kaptur wtedy ok- ale jak puszcze kaptur i zobaczy to to siada, a jak nie widzi ze pusciałam to idzie dalej:) ale nie zmuszam go, jeszcze sie nachodzi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze Dawid ma 8 zębów, jest małym łakomczuchem, uwielbia jesc dosłownie wszystko i pić również, waży 11,300 i ma 80 cm. Spi całaą noc od 19-19.30 do 7.30-8 ale z nami w łóżko, małe łóżeczko jest beee. no i uwielbia laptopa:) a ulubione słówko to również bach:) uwielbia sie smiac i wygłupiac, szaleje az padnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasia, Miama, alez miło sie czyta o tym jakie zdolne są Wasze dzieciaczki. Majka też prawie wszystko robi co Wasze kruszynki, ale jeszcze nie chodzi sama, za rączkę prowadzona tez nie bardzo lubi, chodzi tylko jak sie czegoś trzyma np. ściana ława, samochodzik i raczkuje z prędkością światła:). Majka najstarsza na forum, a z chodzeniem niestety lipa. Ząbków ma 8szt. i tez uwielbia chlebek jak Emilka, a jeszcze bardziej paluszki i takie trójkąciki z makiem z Biedronki (takie do pochrupania) a i herbatniki takie zwykłe szkolne sie chyba nazywają, ale nie lubi żadnych biszkopcików i nie wiem dlaczego, przeciez są słodkie to powinny jej smakować. Ach te nasze dzieciaczki, już takie duże są. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, zdolne te nasze pociechy:)) Olenka podobnie jak Emilcia, oprócz nocniczka, aaa i jeszce umie przebijac piątke i namietnei robi pa :) a jak chce isc na pole to mi przynosi buty i zazwyczaj szalik, nie wiem czemu akurat szalik, ale tak jest. z ciekawostek : OLa udaje ze czyta, trzymajc w reku ksiazeczkę pokazuje na wersy palcem i wzrokiem sledzi kazda leitere mwoic cos pod nosem :) ponadto jezdzi namietnie na koniu na biegunach wydajac dzwieki \"kla klo\". ostatnio nauczyła sie mruzyc oczy i robic taka smieszna minke, jakby cgciałą kogos przedrzeznic, jak sie wsccieka to wali otwarta reką w czoło wyginajc usta w dzibek i cos mamrocze. uciek ajak chce ja przebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×