Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

dziewczyny a mi sie wydaje, ze moze to ta cała weronisia napisała ten ostatni post, podszywając sie niby pod ktorąś z nas, zeby jeszcze wiecej zamętu wprowadzic....wredna jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok-koniec sprawy, przepraszam chantal ze sie tak udzielam w tej sprawie...ale zaintrygowało mnie to troche....masz racje to tylko twoja sprawa nie na forum napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku.........ale awantura się zrobiła..... Faktycznie - Dziewczyny mają rację - Chantallka i Jej przyjaciółka winny ten spór rozstrzygnąć między sobą. Jednak ja też się wkurzyłam jak przeczytałam tekst o tym co my tu piszemy.......cholera co komu do tego????? nasz topik nasza sprawa! Właśnie staram się jakoś pokazać Wam w końcu moje Maluszki.....ciężko, ojjjjj ciężko idzie:), ale obiecałam sobie, że będę częściej zaglądać na ten topik.......i sukcesywnie uzupełniać album Dzieci. Pomaluśku oglądam zdjęcia Waszych Pocieszek i poprostu śmieję się do monitora:D...........jeju jak te Maluszki wyrosły! aż się wierzyć nie chce, że jeszcze rok temu były takimi nieporadnymi, słodkimi \"Slisieluszkami\":) A dziś........takie Byczki wyrosły:D W kwestii paputków - ja też mam z tym fantem nieustający problem.... Przetestowałam już skarpetki z ABS i bez, paputki wiązane sztywne i te miękcejsze, zapinane na rzep i skarpeto-paputki..... Żadne się nie sprawdziły - jak stópki się nie pocą, to znów zjeżdżają z nóżek... W rezultacie moje Szkraby brykają w pajacach.......i w nich - pomimo, że śliskie (mam w mieszkaniu panele i płytki) najlepiej sobie w nich radzą....początkowo - gdy zaczynały stawać i chodzić - rozjeżdżały się Im nóżki, ale szybko nauczyły się jak to robić by toto opanować i dziś już problemu z rozjeżdżaniem nie ma. Kacperek już zaczyna biegać a nie chodzić, Zuzia narazie powolutku chodzi. Szukam też wciąż \"tych jedynych\" paputków i znaleźć nie mogę.... W kwestii operacji - a właściwie czasu po niej - pewnie jakoś sobie radę dam (a mam inne wyjście?), ale naprawdę jestem przerażona tym co mnie czeka, kompletnie nie mam planu jak sobie to wszystko zorganizować.........no ale, życie zapewne samo podsunie jakieś rozwiązanie.......(nadzieja matką głupich, ale już raz - po narodzinach Maluszków - kurczowo się jej trzymałam i podziałało:), aczkolwiek problem który mam przed sobą to nic w porównaniu z tym który mam już na całe szczęście za sobą:) ). Ściskam Was mocno i może jutro uda mi się pokazać Wam Bliźniaki - jak dobrze pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki - pozwólcie że nie będę komentować tej ostatniej sytuacji słow mi brak. Chantallko Kochana dla mnie jesteś osobiście \"kręgosłupem\" tego forum i nie chcę nawet myśleć, że mogłoby Cię z nami nie być. Wierze głęboko że zignorujesz te parę wpisów - słuchajcie a może nie jest za późno na to prywatne forum - tylko że ja laik nawet nie weim jak sie za to zabrać. Ale może wśrod nas jest mama dla której założenie takiego forum nie było by problemem. Co Wy na to? - pewnie że szkoda by było tej części naszego zycia pozostawionej na tym forum ale nowe prywatne forum mogłoby nam moze zbyt duże słowo ale zagwarantować super dużo lat bycia razem ze sobą z naszymi problemami, radościami, watpliwościami a w końcu gadaniem o \"dupie marynie\" - też kiedyś trzeba o yakich pierdołakch pogadać? co Wy na to? Aga Karoluś boski kawaler:-) Supre urodzinki, świetne prezenty. Osti moja Amelka tak jak Witusi Kubus chodzi na razie w takich skarpetkach na gumie a na dwór buciki. przed wyjazdem do Zakopanego dopiero pierwszy raz jej kupiliśmy buciki w Ecco. Trafiliśmy na Smyku na super promocję 50% taniej. Są bardzo leciutkie, cieplutkie Amelce musi być w nich wygodnie bo nieźle w nich śmiga. Przepraszam że tylko tyle i wogóle ostatnio mało pisze ale czytam regularnie - roboty mam od groma i jak długo tak jeszcze będzieto padnę jak dluga. Na razie pozdrawiam Was gorąco. Cmok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny Nie znam was ...ale po prostu dowiedzialam sie ze na tym forum dzieja sie takie a nie inne rzeczy .Chcialabym wam powiedziec ze Chantal jest bardzo kochana osoba zawsze to ona pomaga innym a slowa ktore czasami kazdy z nas wypowie ..zawsze sa obracane przeciwko niej ...wiem bo znam ja troche i wiem ze jest jej przykro ...a ta osoba ktora podszywala sie pod kogos z Krakowa i byla przyjaciolka Chantal ....(domyslam sie kim jestes)i wiem w 100%ze nie pisala to kolezanka Chantal tylko kolezanka tej kolezanki ....Nie jestes sama i ze ty obgadujesz swoja kolezanke to nie znaczy ze ktos musi robic tak samo ...nie wiem czego zazdroscisz bo nie masz czego ...masz zdrowe dzieci kochajacego meza i wlasny dom ..CZEMU SIE JUZ NIE UDZIELASZ ...ju za braklo ci slow bo chcialas zeby Chantal odwrocila sie od forum albo zeby kolezanki ktore sa dostepne na forum,odwrocily sie od CHANTAL ale uwierz nie uda ci sie to nigdy ....ona zawsze bedzie miala przyjaciol ...nie koniecznie z waszego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy:) jejku...- jakie piekne te bliźniaki:):):) jedno słodsze od drugiego:) słodziaczki małe:) ja nie wiem jak zaklada sie forum prywatne, ale jestem jak najbardziej za:) Wczoraj był u nas moj brat z dziewczyna i moj tata na obiedzie, posiedzieli az do wieczora, a na 19 pojechalismy do kina na lejdis- ale nie było szans bez rezerwacji:( wiec mam nadzieje ze dzis z kolezanką sie wybiore..zobacze jeszcze Jade zaraz do tesciowej po Dawida bo spał u niej znowu - ale sie wyspałam. Swoja drogą to teściowa jest jaka jest ale w sparwie Dawida to mam z nią bardzo dobrze:) miłego dnia.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniaki super:) KAcpero t\\aki śliuczny, że gdybym miałą corcię rezerwowałabym GO!! Zuzia urocza i ma w oczkach nutkę ciekawości, jest interesująca i bedzie wspaniła kobietką:) Chantall wysyłaj, tylko musisz mi napisyać że to ty napisałam cI WC ZORAJ DO DOMKU, NA GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystki ekomplementy w kierunku Mojego misuńka. Jak to miło, jak ktoś coś miłego napisze:) Ewunia no musisz sie porpawic i wpadać częściej, i chemy więcej zdjęć!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie, że jeśli któraś z nas pisze drugiego posta jeden po drugim to wksakuje adres mail a czemu tak??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Jeju co tu sie narobiło, właśnie dokończyłam zaległości w czytaniu. Pozwól Chantall, ze dla Twoje dobra kochana już ja nie bedę tego komentować, dziewczyny napisały dokładnie wszystko to co ja czuję, powiem tyle, ze jest mi przykro, że koleżanka Twoja tak namąciła i Tobie i nam. Oczywiście jestem jak najbardziej za tym, żeby się przenieść na forum prywatne, może na www.gazeta.pl tam można założyć takie forum, kiedyś założyła je tam Obecna mama, ale nikt nie chciał tam iść, a szkoda teraz to widać. Aga karolek śliczny, a te loczki i niebieskie oczka normalnie zakochać się idzie:) Obecna mamo nawet nie wiesz jak sie cieszę, że do nas znowu zaczęłaś pisać, a nasze kochane bliźniaki już takie duże i śliczne jak ja ich dawno nie widziałam, bużiaki dla nich:) Obecna mamo, a może Ty załóż to forum prywatne na gazeta.pl Majka jak ostatnio pisałam, że sama nie chodzi i nie stoi to przez ostanie dwa dni zaczęła stać coraz częściej sama. Najlepiej jej wychodzi to stanie jak zapatrzy się w reklamy, nie wiem co to za magia w tych reklamach, a wczoraj zrobiła sama kilka kroczków, ale jeszcze widać, że się boi. Dziewczyny Majka \'\'chodzi\'\' w skarpetkach tych co Witusia wysłała link, jak dla nas są super, nie marznie, nie pocą sie nóżki w nich, no i nie slizga jej sie noga, ja tez mam wszędzie panele, bez dywanów, więc jak dla nas sa ok. Pozdrawiam Was i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez nie wiem dlaczego wyskakuje nasz mail przy kolejnych postach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Oj sie narobilo u Was na forum nie zly cyrk, czytam Was juz od paru dni i smiac mi sie chce, Wtracaja sie osoby (Basia123, i deutschland) u was takie ktore pojecia nie maja, a ktore sa zapewnie rodzina albo kolezankami Chantal-tak kazdy glupi moze zrobic i wypisywac bzdury.Chodzi mi o Basie 123 i deutschland nie one sa od mowienia co jest dobre , kto zrobil zle a kto dobrze, kto tu namieszal a kto nie wiec niech trzymaja sie swoich prywatnych spraw a nie ze udzielaja dobrych rad jak jasnowidze i bronia innych!!!! Chantal-ja osobiscie nie mam nic do ciebie bo to nie moja sprawa a w zyciu kazdy jakies bledy i glupstwa popelnia, to sa sprawy prywatne twoje a nie calego forum do ktorego juz nalezy caly rok, wiec takie rzeczy powinnas sama z twoja kumpela rozwiazywac na osobnosci, bo takie zdania i sadarze na temat twojej przyjaciolki i jakiejs tam Weroniki to nie ma sensu, I nie dotyczy to dziewczyn z forum , ktore nie maja pojecia na temat waszej klotni, przez glupote wasze forum poszlo w niepamiec, ze musialyscie sobie zalozyc prywatne i byc w spokoju.to nie chodzi o to zeby uciekac tylko zyciu trzeba wstawiac czola moje drogie!!! A zadalas moze sobie pytanie dlaczego zrobila to twoja kolezanka, a moze ona poprosila kogos zeby sie podszyc pod ta nie jaka Weronike-zadaj sobie te pytanie i odpowiedz se na nie?????!!!!!:) Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Oj sie narobilo u Was na forum nie zly cyrk, czytam Was juz od paru dni i smiac mi sie chce, Wtracaja sie osoby (Basia123, i deutschland) u was takie ktore pojecia nie maja, a ktore sa zapewnie rodzina albo kolezankami Chantal-tak kazdy glupi moze zrobic i wypisywac bzdury.Chodzi mi o Basie 123 i deutschland nie one sa od mowienia co jest dobre , kto zrobil zle a kto dobrze, kto tu namieszal a kto nie wiec niech trzymaja sie swoich prywatnych spraw a nie ze udzielaja dobrych rad jak jasnowidze i bronia innych!!!! Chantal-ja osobiscie nie mam nic do ciebie bo to nie moja sprawa a w zyciu kazdy jakies bledy i glupstwa popelnia, to sa sprawy prywatne twoje a nie calego forum do ktorego juz nalezy caly rok, wiec takie rzeczy powinnas sama z twoja kumpela rozwiazywac na osobnosci, bo takie zdania i sadarze na temat twojej przyjaciolki i jakiejs tam Weroniki to nie ma sensu, I nie dotyczy to dziewczyn z forum , ktore nie maja pojecia na temat waszej klotni, przez glupote wasze forum poszlo w niepamiec, ze musialyscie sobie zalozyc prywatne i byc w spokoju.to nie chodzi o to zeby uciekac tylko zyciu trzeba wstawiac czola moje drogie!!! A zadalas moze sobie pytanie dlaczego zrobila to twoja kolezanka, a moze ona poprosila kogos zeby sie podszyc pod ta nie jaka Weronike-zadaj sobie te pytanie i odpowiedz se na nie?????!!!!!:) Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeyondtheRiver
Poproscie o skasowanie wypowiedzi tej weroniki. Zwykle jak moderator kasuje czyjes wypowiedzi ( pomaranczowe) to takze ' leca' wypowiedzi kogos pod czarnym nikiem, jesli taka osoba macila. Chyba z 10 takich wypowiedzi, wtedy sytuacja bedzie jasna. Nie mam polskiej klawiatury, bo mieszkam w Stanach. Nie w Niemczech. A pisze do Was, bo przypadkowo zaczelam czytac. Topik na ktorym kiedys pisalam ' Starajacy sie w Stanach' juz nie istnieje przez nasza kolezanke, ktorej wszyscy ufali a ktora macila. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajmy już temu spokój, namąciło się, ale jak to zignorujemy to przecież nie będzie nam tu tyle wpisów nowych i niepotrzebnych wskakiwało. Ja jestem za nowym forum, ale jakimś innym, niż na gazecie, bo tamto jest nieczytelne. Tylko czy macie może jakiś pomysł? chyba że na kafeterii coś nowego założymy i roześlemy po sobie. Co Wy na to? U nas w porządeczku, dostałam wreszcie @ i już wiem, że dwa testu zmarnowałam. Ale przynajmniej wiem na czym stoje. Emilce ząbki dalej idą, bo taka marudna w nocy..... Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Ja jestem za nowym forum, ale może uda się znaleźć takie, w ktrym można pokazać zdjecia maluszków i od razu widać, suwaczki itd. coś jak www.babskieforum.pl Chanlat, nie zrobiłaś nic złego. Wyjaśnij sprawę z przyjaciółką, skoro dzwoniła do ciebie to nie jest tak źle ;) A ja mam doła, dziś okazało się, że z kolejnego mieszkania nici, cienko z kasą ogolnie, zero prespektyw żeby pchnąć remont (jedno wiąże się z drugim, jak nie wymienim bel sufitowych, to nie położymy prądu i sufitu, a położenie tych bel to kilka tysięcy), mam do rowiezienia kilka podań, ale i tak wiem, że szanse na pracę mam marne, bo mam małe dziecko i takiego doła złapalam i wyć mi się tylko chce :( Już nie smęcę, sorki. Ide zapalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, poszukajmy czegoś a potem napiszemy do moderatorów żeby obecne skasowali, trochę będzie żal, ale to my jesteśmy ważne a nie zapisana ilość stron. Zresztą już jedno nam wcześniej skasowali, to najważniejsze w którym rodziły nam się dzieciaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za nowym forum - tylko jak pisałam wczesniej ze mnie antytalent - naprawdę wcale sie nie wymiguje od roboty:-) Nawwt jeżeli chodzi o dodanie zdjęć to jetem zalezna od męża i czekam na jego łaskowość:-) Więc jakby któraś była tak dobra - założyła to forum i powiedziała co i jak to moja dozgonna wdzięcznośc nie zna granic. gg nie mam ale e-mail: kasia_she@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa kochana nie wiem jak Cię pocieszyć może choć to że my z mężem też na początku planowaliśmy dom gdzieś pod Warszawaą ale już zrezygnowaliśmy bo szok musielibyśmy się zaporzyczyć na kilka pokoleń do przodu, teraz jesteśmy na etapie szukania mieszkania - i też już sama nie wiem czy w samej W-wie bo mieszkanie tu takie około 60-70 m2 to koszt rzędu 600-700 tys. zł . My obecnie mieskzmy w 37 m2. Dwa pokoje mała kuchenka, łazienka równie mała - brak balkonu. Już nie długo zacznie brakowac powietrza w tym mieszkaniu takie przepelłnione. Ale ciągle jestem dobrej myśli - jakiś trach na rynku nnieruchomości, wygrana w totka:-) Jakoś to będzie na pewno kiedyś będziemy mieli upragnione większe mieszkanko:-) I Ty moja droga również. A z tą pracą to nie poddawaj się tak łatwo i nie rezygnuj tylko dlatego że masz male dziecko, moze nie każdy pracodawca skreśła odrazu takie kandydatki. Wierze w Ciebie bardzo. Więc składaj moja droga te CV:-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miam moja Amelka tez marudna - też chba znów idą ząbki:-) Ja dziś też dostałam okres - boli jak cholera. Nie wiem KObietki czy Wam pisałam ale od jakiegos czasu odczuwam jak kicham bądź kaszlę taki ból na wysokości blizny po cesarce. Ma któraś z Was cos takiego. A i jescze jedno pytanie do mam po cesarce czy robiłyście jakieś USG kontrolne po cesarce - czy wszystko sie prawidłowo zagoiło, zrosło, czy czasem nie zaszyto jkiś nozyczek, chusty itp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 74 trzymam kciuki za pierwsze kroczki Majeczki, dalej będzie już jak z górki aby się tylko sama odważyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dziekuję za trzymanie kciuków, ale Majka to ostrożna jest bardzo w tym chodzeniu. Chantall bedzie ok:) Dziewczyny jak decyzja co do forum, ja myślałam właśnie o gazeta.pl, ale jak uważacie, że nie to, to co postanawiacie, piszcie cosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się tez gazeta nie podoba ale myslałam tak jak miama o kafe tylko inny tytu i nny temat... Padam mam zły dzień :( Od rana w nocy juz mi się śniło że chodziłam do jednego sklepu i bła tam kobieta i prsiłąm ją czy już mi da Kaorlka ona nie jescz eniew i tak chodziłąm cała noc, ąz mi go dąła i byliśąy nad morzem... to było okropne, nie iwem co miał znacyzć ten sen, ale był okropny.:( I taki też mam dzień, do tego myślałam, że pomyślnie załatwimy pewną sprawę,, a tu nic nie iwadomo i chyba się łudzę niepotrzebnie. Boli mnie znowu kręgosłup, chyba isde kiedyś zwinę z bólu.:( i CHYBA MAM NIEAKTUALNE WSZYSTKIE NUMERY GG Moj to 2892792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak, moje drogie, to nowy temat już jest. Nie daję linka, bo niewątpliwie znajdziecie. Misiaczkowa ja też nie znalazłam jeszcze pracy, z małym dzieckiem niestety trudniej. Co do mieszkania to nie myśleliście o obrzeżach wa-wy? Moja szwagierka mieszka w Wieliczce - rzut beretem od Krakowa, w którym pracuje jej mąż. Dojazdy super, a ceny nieporównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Obecna mamo---bliźniaki poprostu cudne, a jak urosły, szok. Aguniu1981---super, że imprezka się udała. A z tym krzesełkiem to ktoś nie pomyślał. A bańki mydlane my też mamy i też Kubuś je uwielbia. Kasiu--74---gratuluję pierwszych kroczków Majki. To jest takie fajne i słodkie jak maluch stawia pierwsze kroki. No i dzięki za en link do skarpetek, u mnie spisują się super, nóżka się nie poci, jednocześnie jest ciepło i się nie ślizgają. Chantalko--dobrze, że z przyjaciółką porozmawiałaś. Misiaczkowa--nie załamuj się. Będzie dobrze. Trzeba tylko przyjąć zasadę, że wszystko w swoim czasie i z uśmiechem na buzi dążyć dalej do celu. Miamuś--ja często jadam na mieście w różnych knajpkach z Kubusiem (w niektórych to już wiedzą do jak podgrzać słoiczek dla Kubusia) i wiem o czym piszesz, bo dopóki przyniosą jedzonko dla mnie to Kubunio już zje, a jak ja jem to on biega po całej knajpie albo siedzi w kąciku przeznaczonym dla dzieci i zapoznaje się z nowymi zabawkami. Super uczucie, że możemy ze swoimi Krasnalami wszędzie pójść. Karolina23---tylko pozazdrościć tego, że możesz sobie pójść do kina i wyspać się. Moja teściowa nie żyje, a mama mieszka na Ukrainie, więc nie mam nawet na chwile komu podrzucić swojego Skarba. W związku z tym Kubunio jest wszędzie ze mną albo z nami (ze mną i z mężem) :) Kubuś już biega, ze hej, ja nie nadążam za nim. Na spacerach chodzi sam, wózek zostaje już w wózkowni. Nawet za rękę nie chce iść, tylko sam biegnie. Buciki mamy zimowe z Bartka, kupiliśmy jeszcze w listopadzie. I chyba jest mu w nich wygodnie, bo nie wywraca się. Zakładam je na jedną skarpetkę albo rajstopkę i jak wracamy ze spaceru to nóżki zawsze ciepłe. Jutro idziemy na szczepienie no i będzie odrazu ważony i mierzony. Ząbki mamy nadal tylko 2 :). Dziewczyny---ja też jestem za zmianą topiku, tylko myslę, że powinien być prywatny, bo na takim zwykłym nawet jak zmienimy nazwę to i tak ktoś nas znajdzie i będzie mógł się wtrącić. A jak widać dużo różnych osób nas podczytuje, a my nawet tego nie wiemy. Jeśli chodzi o mnie to mi jest obojętne czy będzie on na gazecie czy gdzie indziej, oby był prywatny, bo wkurzają mnie osoby które się do nas wtrącają (chyba za nerwowa jestem). Mój nr.gg: 2133546 Życzymy wszystkim miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny, my właśnie wróciliśmy z Polski..i nadrabiam zaległości w czytaniu od 127 str. przy czym na 134 d..a-koniec, teraz znowu otwarło mi się stron107??? Zawirowania wokół Chantall-za chiny ludowe nie rozumiem-po co?jak?dlaczego? Nieważne. Trzymam kciuki za Ciebie Cahntall-nic się nie martw. Tez jestem za nowym forum-proszę o mnie nie zapomnieć, zaraz sprawdzę moje gg i czekam na sygnał. Resztę poopowiadam później, bo na razie uśpiłam Jaśka, walizki do połowy rozpakowane i sajgon w całym domu. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×