Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

ojej ale sie narobiło:( chantal- nie chcem sie wtracać do tej sprawy, nie wiem za bardzo o co chodzi przykro tylko ze przyjaciolka sie na ciebie obraziła..... moj dawido u babc o 12 po niego jade i do brata bo juz wylądował. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASL się ciesz\ysz, że Dawidek spotka się z chrzestnym:)_ Również się z Wami cieszę. całusek dla Dawidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 16 będziemymświętować Karlka urodzinki, nie mogę się doczekać, latam i szykuję, ale jestem szczęśliwa, że mam mojego Misia.:) Co prawda urodznki miała w zeszły pt, ale nie pasowało wszystkim, żeby się wtedy spotkać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie, co sie szykuje dla dziecka do wyciągnięcia?? Na imprezkę?? Różaniec. flaszkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu1981---ależ tw.Karoluś urósł i strasznie się zmienił. A te włoski kręcone po prostu boskie, chyba ma je po Tobie. Bo twoje też są przepiękne i w ogóle jesteś super laską. A zdjęcie jedne ładniejsze od drugiego, super. Co do tego co dziecko ma wybierać to na ile mi wiadomo to: książka (ale ma być nie dziecięca), kieliszek, różaniec, pieniążek. Chyba tyle, ale może o czymś zapomniałam. Życzymy udanej imprezki. Chantalko---przykro mi że to rzeczywiście tw. przyjaciółka. Mam nadz., że się pogodzicie. Mnie tylko wkurzyło, że kłamała, udając kogoś innego. A to że ma męża muzulmanina ja nie widzę w tym żadnego problemu. Mam dużo przyjaciół muzulman. I dla mnie akurat nie ma znaczenia wyznanie. Życzymy wszystkim miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? szczena mi opadła, wpadam na forum, bo chciałam napisać Aguni jakie mają fajne fotki, a tu to co przeczytałam, to już lekka przesada. Chantall nigdy nie napisała ani imienia Weroniki-joany, ani imion jej dzieci, więc były anonimowe, mogła więc pożalić się, że nie umie trafić do swojej przyjaciółki, bo jej żal biednego dzieciątka które się męczy. W ogóle co to za teksty po adresem Chantall? Przychodzisz tu Weroniko, piszesz jakieś bzdury nie z tej ziemi, nic o sobie nie chcesz napisać, ani zdjęć pokazać, bo jesteś ważną panią która ma pewnie za teścia prezydenta, albo nie wiem kogo, oczerniasz naszą koleżankę a potem jeszcze nas wszystkie obrażasz, że niby piszemy o głupotach, zamiast się dziećmi zająć. W ogóle nie rozumiem co to ma być, jakaś prowokacja, czy co? To co ja piszę, to moja sprawa, dla mnie obecność tutaj, to przyjemność, chwila relaksu, możliwość podzielenia się swoim życiem z innymi i kontakt z pokrewnymi duszami. Ja założyłam to forum, albo raczej poprzednie, które nam skasowali i radzę Ci więcej tu nie wracać, nie potrzebujemy krzykaczy i fałszywych ludzi. Może jesteś dobrą matką, ale charakteru to nie masz za grosz. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was za ostre słowa, ale tak się wkurzyłam, że aż mi się serducho trzęsie. Nienawidzę takiej bezczelności. Poczytałam sobie wcześniejsze posty, co za tupet, normalnie! Agutku masz śliczne fotki, Karoluś jest bomba i ma piękne oczka. Chciałabym go zarezerwować dla Emilki. Co Ty na to? Nie mam już ochoty pisać............ idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga1981- no swietny Twoj Karol jest, bardzo ładny chłopczyk- a jakie ma fajne krecone włoski:) mojemu Dawidowi tez sie troszke krecą, ale nie az tak jak Karolowi. Widze na zdjęciach ze Karolek ma taki sam rowerek jak Dawid tylko my mamy zielony i wózek tez mam x-lander tyle ze 4 kołowy i inne kolory:) My własnie wrocilismy do domu. Widzielismy sie z moim bratem i jego nowa narzeczona- bardzo fajna dziewczyna, w koncu ja poznałam . Jutro przychodzą z moim tatą do nas na obiad. Musze upichcić co dobrego. Dawid dostał od chrzestnego super ubranka- dzinsy,koszule,bluze,3 koszulki i spodenki na lato:-) pozdrawiamy wszystkie maluszki i mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 123
witam znam oby dwie panie :)oczywiscie chantall ma racje ,ale jej nie bronie a,ta niby joana niech uwaza na ludzi ,bo ja obgaduja a chantall zawsze wstaje w obronie :) mam nadzieje ze sie pogodza trzeba troche czasu a jak sie niema tesciow to niewie co to sie znaczy ,ale rodzine nie trzeba w to mieszac odrazu bo o to tu niechodzi , tylko musza sobie to wyjasnic one same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam tak i to szczerze od serca. Chantal ma prawo pisac, co uweażą o dupie marynie też. To że się zaniepokoiłą jakąs dolegliwościa dziewczynki, to jej zaleta, bo zawsze pisze o dzieciahci problemach spytała czy niew ammy jakiś linków, bo chce je przesłac, nic nikomu nie ubliżając. Każda z nas pisze o swoich problemach i o swoich rodzinach, i nie każda chciałąby czeby ktos się wpieprzył tak jak do CHantal. |Uważam też że takie sprawy załatwia się między soba.CHantal mnie zaczęła żadnej kłótni, nawet nie napisała imion, tak jak wspomniąła Miama. Więć tak samo, uważąm, że osoba, która ma pretensje nie powinna pisac u nas tylko suzakć odpowiedzi osobiście. Czegoś Chantal zazdroscisz dlatego chcialas nas odwrocic przeciwko Niej, ale ci sie nie uda!!!!!!!!!!!:) I wszystkie tak uwazamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skomentuje tylko w jeden sposób wypowiedz tej Joanny - ona jest po prostu jakas zakompelksiona. niby z nami pisąła jak koleznka,wymyslajac brednie na sój temat, potem nagle wykrzyczała swoje zale do jednej z nas , przy okazji obrazaajc nas wsyzstkei komentujac ze nam sie nudzi i jestesmy ajkies tam głupie bo zajmujemy sie takimi pierdołami jak forum, a potem jeszce usprawiedliwiała siebie ze jest dobra matką i wogole z dupy wziety tyeskt o muzumanininie, który eni weim po co sie wział, jakkby nas to miało wzruszyc, a moze zbulwersowac i po co nam sie zwierza z zzycia osobostego skoro jestemsy smieszne , ponasdto oszukała nas podszywajc sie pod kogos innego podgladała nsze wpisy i z ironią sie potem na temat wypoiedziałą, ja bym nie chciała takiej przyjaciolki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja xxxxx
serdecznosci znajome twarze foruowe! jestem z wami od jaklegos czasu dluzszego lub krutszego, znacie mnie dobrze i powiem wam tyle, ze chyba zweszylam pewien dziwny zbieg okolicznosci. to powid mojego wystepu pod tym kryptonimem. chodzi o ostatnie klotnie . bardzo mi sie nioe zpodobaly i nawet tego nie komentuje, ale zamiast wtracac sie w bezsensowna rozmowe z nasza dziwna kolezanka, po prostu sobie przesledzilam strony wstecz i dziwnym zbiegiem okolicznosci cos mi przyszlo do glowy. pamietacie moze tamte pomaranczki z ktorymi dyskutowalysmy wczesniej? one prawie zawsze czepialy sie chantal tylko raz chodzilo o obecna mame. w pewnym monencie zastanowilam sie czy to czasem nie nasza kolezanka sobie te wszystkie osoby wymysla. az tu nagle znow nastepna osoba przychodzi ataklowac nasza forumowiczke i wszystkie stajemy za nia murem. nie uwazacie ze ktos sie dobrze bawi szargajac nasze nerwy i podnoszac nam cisnienie? nie chce nic chantal zarzucac bo ja bardzo polubilam, ale troche mnie to zastanawia, czy to czasem nie ona. zastanawiajace jest ze w wiekszosci przypadkow ona pierwsza odpisuje naszym 'wrogom". a istniejaca czy tez nie weronika joana tez nie uzywa polskich znakow, jak chantal. czyzby jje klawiatura tez nie mogla ich wystukac. przepraszam ale wszystko mi tu przemawia za jednym. chantal nie obrazaj sie, ja cie serio lubie i twoja coreczke tez, ale nieladnie jesli to ty. a jesli to nie ty to strasznie cie przepraszam. ale najlepiej wiesz jaka prawda i na przyszlosc nie funduj nam tego typu rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądre słowa
spójrzcie na sposób pisania wszystkich postów, ta sama składnia i gramatyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoby
osoby mieszkajace pozagranicami kraju nie posiadaja polskich znakow tzn a z kreska czy u z kreska A wiekszosc osob piszacych nie uzywa takich wyrazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zmienmy temat bo nam sie topic rozwali :( Dziewczyny musza to zalatwic miedzy soba i koniec. Przy okazji pytanie: w czym chodza po domu Wasze dzieciaczki ? Ola chodzi w takich tenisoweczkach ale okrutnie jej sie nozki poca i wlasnie szukam czego innego. Moze mi cos doradzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... dziewczyny przykro mi jak czytam to wszystko.... nie dawno do Was dołączyłam a tu takie nieprzyjemności sie porobiły:( za chwilę to całe forum przestanie być przyjemnościa...a szkoda:( Co do wpisu wyżej- no przestańcie nie chce mi sie wirzyć w takie bzdury- Chantal - nie przejmuj się tym, nie uwieze ze mogłabyś sama pisac to wszystko!!! po co? w jakim celu?? przeciez to są posty przeciwko chantal, chyba nie pisze źle na siebie, prawda? ajjj:( ja na jej miejscu chyba bym się lekko obraziła na ten wpis powyżej:( chntalko- nie znam cie zbyt długo, ale od jakiegos czasu zanim z Wami zaczełam pisac to Was czytałam i naprawde odebrałam się jaką bardzo miłą osobę!!! trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osti- mój Dawido chodzi w domu w kapciuszkach- kupiłam mu w ccc- i tez mu sie w nich noga poci:( z tego co wiem to duzo mam ma z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie nam jakoś się narobiło na forum. NIe wiem czemu \"nasza koleżanko\" xxxxx schowałaś się pod pomarańczowym kolorem. A więc przykro mi ale nie odbieram Cię jako naszą koleżankę, a to co napisałaś w ogóle jest totalną głupotą. Bardzo ciekawy pomysł z tym, że Chantall nie ma co robić, siedzi i wypisuje sobie takie różne głupoty, a później sama siebie się czepia. Co za bzdura. Musiałaś bardzo długo myśleć, żeby coś takiego wymyślić. I jak już ktoś zauważył, że Joanna-Weronika też mieszka w Niemczech i jej komputer tak samo jak komputery większości ludzi mieszkających za granicą nie mają liter ą, ę i t.p. Po drugie żadna z nas na forum nie podszywa się pod pomarańczówkę a jak chce coś powiedzieć to mówi to wprost . Chantalko--nie zwracaj uwagi na post \"koleżankixxxx\". Myślę, że ktoś naprawdę chce nam popsuć topik. Może zacznijmy ignorować wypowiedzi takich osób (szczególnie pomarańczowych). Żałuję dziewczyny, ze nie przeniosłyśmy się na forum prywatne, które stworzyła Obecna mama, nikt by nam się nie wtrącał. Osti, Karolina 23---Kasia-74 poleciła mi takie skarpetki i u mnie sprawdzają się super: http://www.allegro.pl/item295142327__k_sterntaler_skarpetki_z_abs_19_20_11_12cm_.html Aguniu1981---jak się udała imprezka? Życzę wszystkim miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witusia ... masz racje tez zaluje zesmy sie nie przeniosly ... :( Co do tych kapci to spedzaja mi sen z powiek, od czasu mojego ostatniego postu siedze i szukam czegos logicznego na allegro, ale nic nie widze. Ola ma buty firm BEFADO I LEMIGO. Zauwazylam ze te BEFADO sa bardziej oddychajace ze tak sie wyraze. Mysle tez nad jakimis sandalkami. Wczesniej mielismy takie butoskarpetki z H&M i byly super dopoki Ola nie zaczela chodzic. Teraz jej zjezdzaja tylko one ta podeszwe mialy w taka lodke i spadala jej z pietki. To co pokazuje Witusia chyba bedzie lepsze bo ta guma jest tylko pod spodem, tylko czy to nie za chlodne ? Ehhh juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrące się i nie iwerzę ŻĘ Ó CHANTAL!!!!!!!!!!Powiem Wam, ze zadzwoniła do mnie w sobotę rano, bo nie przecyztała tego wieczorem w pt, bo poszła spać. I płakała. JEst mi jej okropnie żal, że coś takiego ją spotkało, bo każda z nas pisala na kogoś czy z odziny, czy o kimś blisakim i nikt nie chciałaby znaleźć się w takiej sytuacji jak Ona. Postarajcie się postawić na jej miejscu, co ona czuje. Nie jedna z nas pisąła o stosunkach z rodzcami, czy któraś chciałaby z Was, żeby rodfzice się o tym doweidzieli!??Na pewno nie! Więc pomyślcie co ona czuje, bo jest mi jej szkoda, i potrzebuje wsparcia, jestem z Tobą CHantall i nbie opuść nas przez top, bo najwięcje optymizmu, to wnosisz Ty i Obecna mama.:) Wituniu Imprezka super, o drugie skończyłam sprzątać. I ugotwałąm rosól o drugiej wyłączyłam:) Bo pomyślałam że rano będzie supe,r bo urodzinki były zakrapiane:) Karolek miął humorek, było super świeczkę miel;iśmy gfrającą HAppy Birthaday i kręcącą się więc był podekscytowany. A nie cjcoałą dmucvhać, tylko po czasie bo chyba było mu jej żal zdmuchnąć. Zjadł pół mojego torta:) Bardzo mu smakował. :) Padł około 19-20 kąpiu i poszedł spać, po czym o 21 już był spowrotem z nami:) I usnął około 1 w nocy.::) Było fajnie Karolek dostał 650zł, radio Fisher Price, Krzesęłko do karmienia z Ikei drewniane, od razu chcemy sprzedać, bo mamy Chicco. Może wiecie, kto by chciał.:) Koszule i ogrodniczki. Bukiecik różyczek i biała fokę- misia.:)No i pościelkę która kiedyś wklejałam link i prześcieradełko. I dodatek extra sprawa, bańki mydlane, wiecie co takie się dmucha. Rewelacja, Karolek łapie je i się dziwi, że znikają:) Kupcie swoim maluchom i puszczajcie im te bańki. Uciekam wypić sobie piwko, bo jestem padnięta i obejrz\\ymy jakiś filmik od pt mamy HBO.:) Może coś będzie.:) Uciekam pa pa Trzymajcie za mnie i męza jutro kciuki, mamy ważną sprawę do załatwienia, a jak macie chwilkę pomódlcie się:) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz raqcję, co do bucików i kapciuszek. Ja też mam kapicuskzi i teź ise pocą, ale że mamy remobt cały czas nie puszczam KArolka w skarpetkach do tego martwie się, że będziegdzieś coś rozlane i że będzie miał mokre stópki, macie rację, że trzeba coś zrobić. Uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ale się narobiło.... Wiecie co, ja już powoli zaczynam tracić cierpliwość do tych pomarańczek, szkoda że to nie zamknięte forum, nikt by się nie wtrącał i każdy mówiłby wprost to co myśli, nie kryjąc się pod innym kolorem. A co do Chantall - nie przejmuj sie kochana tymi bzdurnymi wpisami, wierzę w to, że jesteś niewinna. Jesteś bardzo ciepłą osóbką i nie chciałabym żeby przez takie głupoty nam tutaj Ciebie zabrakło. ;-) Dziewczyny my mieliśmy te skarpety z podeszwą - super się sprawdziły, Emilka od początku w nich chodziła, teraz już niestety zrobiły się małe i kupiliśmy jej takie paputki góralskie. Spróbuję Wam pokazać fotkę... tu Emi ma te skarpetki z podeszwą a tu te paputki One są wprawdzie ciepłe, ale naprawdę super, Emilka wręcz w nich biega, pod spodem mają skórkę, dzięki czemu dobrze trzymają się podłogi. U nas ok, dzisiaj pojawił się 8 ząbek, teraz czekamy na czwórki, które już są tuż tuż, mała ma totalnie opuchnięte dziąsełka, takie banie jej się porobiły, że hej! Poza tym dziś byliśmy na obiadku w restauracji z teściami, mała zrobiła furrorę, chodziła po lokalu, z wszystkimi się witała, normalnie polewkę z niej mieliśmy niezłą. A teraz uciekam do mężusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem Wam tego pokazać z tej strony, ale chodzi mi o takie paputki z kożuszkiem i wzorkiem kolorowym z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno ze tak sie porobiło :( nie bede komentowac tych wpsiów, ale poweim tylko jedno: przykro mi ze na nasym topku wkradają sie takei wyypoedzi, gdzie ktos kogos obraza, bo ja Wam powiem, ze nei ma dnia zebym zaglądała do Was i naprawde czuej sie tu jak na kawce z przyjaciołkami, nei psujmy tego :( ja etz mam problem z poceniem sie nózek Olki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeesuuu, ale się porobiło :o Ja wlazłam na chwilkę, bo małej wylazły 2 zęby na raz i chciałam się tym fenomenem pochwialić a tu zadyma na 102! A ząbków ma 8 :D Co do Chanlat: Kochanie moje, twoja \"przyjaciółka\" to typ \"idelanej mamuni, ktora mając dwoje dzieci uważa, że wszystkie rozumy pozjadała i nie przetłumaczysz nic\". Wierzę, że jest ci przykro patrząć na biedne dziecko, któremu matka nie potrafi ulżyć w cierpieniu, ale nic nie zrobisz. Nic się nie przejmuj, skoro nie potrafi przyjąć krytyki (zresztą absolutnie anonimowej) to jej problem, ktory ma ze sobą :) Do Weronisi: Spaaaaaaaaaaaadaj stąd :D I nie mąć, zaczęłaś od okłamania nas i wątpię, by ktoraś zaufała ci. Do tego te żałosne rozstrząsanie spraw na forum :o Żeeenada! Masz szczęśćie, że Chantal jest twoją przyjaciółką, bo ma dobre serce i źle ci nie życzy, a to, że ktoś ma jedno dziecko i w młodszym wieku, nie oznacza, że jest mniej doświadczoną matką. To oznacza, że ma wiele nowszych informacji dot. pielęgnacji i wychowania. Gwoli porówniania, jesteeś jak moja szwagierka, identiko. Najmądrzejsza najgłupsza. Skarmiała 4 miesięczne dziecko Danonkami :o I choć jej powiedziałam o wynikach badań nas tym produktem ciężko się obraziła :o Idź stąd, ja na pewno płakać po tobie nie będę: Do pomarańczka: a nie wpadłaś na pomysł, że ktoś celewo może upodbnić swoje wypowiedzi do stylu Chantal? To proste, zrobi parę błedów, przestawi literki, nie użyje polskich znaków :) Teraz pewnie powiesz, że to ja bueheheehehehehe :p Co do spraw łóżkowych :D To chyba mamy XXI wiek i jako ludzie otwarci mozemy porozmawiać o tym czy owym. Wszystkim małym solenizantom, składam wraz z Lideczką życzenia słodkiego beztroskiego dzieciństwa, zawsze uśmiechniętej mamy i taty, zabaweczek do sufitu, pyyyyszności słodkości i zdrówka of cors :D Sto Lat dzieciaczki!!!!!!!! ❤️🌼👄 Obecna mamo - przykro mi,że musisz iść na tę operację, no ale specjalnie wyboru nie masz :(Będzie dobrze, z taką motywacją jak dwa szkraby w domu, szybko wrocisz do pełni sił :) Osti - Lidka chodzi zazwyczaj boso w rajstopkach albo w skarpetkach, ale jak schodzę do rodziców to zakładam jej kapciuszki. Ja mam kapciuszki zdaje się z Befado. Jeszcze sprawdzę, ale też zdarza się, że jej się poci nóżka. Myślę, że jakieś skórzane byłyby najlepsze :) Lece mam masę pisania, maturzyści się obudzili i na gwałtu rety szukają kogoś do pisania prezentacji. Lenie smierdzące, ale kasa się przyda ;) Buziaczki dla waszych słodkich, ślicznych i najwaspanialszych dzieciaczków :D Dobra mamuśki, dla was też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×