Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

Aga faktycznie ja tez bym sie obawiała, zeby maleństwo nie przyzwyczaiło się do tych czopków. Ja z noją Amelką robię tak, gdy mała ma problem z wypróznieniem tak samo jak przy w zdęciach. Masuję jej brzuszek przez parę sekund, następnie podciągam kolanka do brzuszka i czekam pare sekun. I tak nawet do 20 minut azż zrobi kupkę. Tylko moja Amelka ma luxne kupki. Nie wiem jaki to by przyniosło skutek prze zatwardzeniach. Ale może pomoże. W kazdym badz razie taki \"inwazyjne\" metody jak czopki czy wkładanie termometra powinny byc ostatecznością bo dziecko sie przyzwyczai i inaczej nie będzie potrafiło robic kupki. Powodzenia i trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatall
witam was mam problem chcialam zapytac moja chantal ma gdzie nie gdzie na buzi i na bokach glowki taki grysek chrostki ale dla mnie to ma tak jak ma ulozona glowke jsak lezy moze to potowki ale niemam cieplo albo odczapek bo ich nie znosi wlasnie dzwonilam do poloznej ale ona w pracy pozniej zadzwonie albo w innym wypadku do naszej lekarki ale moze w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIsiaczkowa dzięki za podopwiedz, na razie biore bioparox i cholinex. Zobaczymy jak nie pomoże to skorzystam z Twoje podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatall
to znow ja cos mi sie porobilo i zle wyslalao cd moze wy+ mi pomozecie co to moze byc i jak pielegnowac juz az strach mnie przec hodzi jak mam po mlekarke dzwonic zarza mam mysle ze mnie do szpitala wysla :( musze zmykac mala troche zmierzluje chce na raczki :) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantel my to mamy już od 2 tygodni - to podobno trądzik niemowlęcy - ja smrauje sudokremem ale guzik pomaga :( Michaś jest też na mleku modyfikowanym ale problemów z kupką nie ma - może musicie zmienić rodzaj mleka. A do picia dostaje herbatkę na trawnienie z hippa i wodę. Polecam też na problemy z kupką - zaprzyć normalny rumianek - i dać do picia (bardzo rozcięczony - kolor słomkowy) kupka murowana :D Czy któraś ma może matercyk pianka - kokos - gryka?? Czy trzeba go co jakiś czas przekładać, jeśli tak to co ile ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Mysiczko---z tym materacykiem to w sklepie nam mówiono, że dopiero po 6 lub 8 miesiącach przewrócić na drugą tą miększą stronę. A do tego czasu maluszek śpi na tej twadszej stronie. A co do do trądzika to właśnie wyczytałam wczoraj, że podobno nie trzeba nic robić, po kakimś czasie samo przejdzie. Do mam---ja poproszę ten przepis o którym pisałaś wcześnie na maila witusia1@wp.pl. Jeśli nie będę mogła sama zjeść to dla mężusia zrobię jak nie zajmuje to zbyt wiele czasu. Ja bardzo lubię mięsko wiepszowe,a do tego jeszcze grzybki. Czekam niecierpliwie na przepis. I z góry dziękuję. Alfi---twój Jasio jest super!!! Ma bąbową fryzurę :). Mój aniołek ma bardzo malutko włosków, a więc nie udało by mi się zrobić mu taką :). Misiaczkowa---śmiesznie Ci z tą zabawką wyszło :) U nas dziś znowu ładna pogoda, a więc nie długo na spacerek do lasku :) Miłego dnia. Buziaki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane: trądzik--->>> zostawcie w spokoju sam zejdzie-choć pokusa duża, wiem bo Jasio miał i to całkiem spory i wszystko już minęło kolka/wzdęcia--->>> słuchajcie czy te wasze dzieciaczki tez chwyta w czasie karmienia: Boże, wije się, robi czerwony jest cały spięty i płacze okrutnie...czy któraś wie kiedy to się skończy??? skóra--->>> na czole i u nasady głowy Jasio ma taka inną skórkę, jak mu ją natłuściłam, to na drugi dzień się złuszczyła-cholera wie co to było-nie ciemieniucha bo tam jest piękna skóra i irokezik z włosków a na wszelkie dziwne zmiany: zaczerwienienia i podrażnienia polecam bepanten- rewelacja, nawet mi się przydała na jakieś plamki na twarzy marudzenie--->>> kurcze już myślałam, że znam moje dziecko a tu klapa, marudziła mi całe dwa dni-dziś lekka poprawa...ale za cholere czasami nie mam pojęcia o co mu chodzi. Na razie pozdrawiam was serdecznie i odezwe się później acha i jeszcze jedno: INTYMNE pytanko, czy któraś z Was ma za sobą ten pierwszy raz po porodzie??? jeśli tak czy mogę choć oględnie zapytać jak było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfi nam sie nie udało - bolało jak diabli - lekarz powiedział ze ciecie miałam mega duze i pewnie trezeba wiecej czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o sex...pierwszy zaliczylismy trzy tygodnie po porodzie ( jestem po cesarce)...było cudownei, jakbym poznawała ciało swoejgo męza na nowo, strasznie mnie kręcił, rzeczywiscie troszkę bolało, ale teraz jezt juz super, nawet bbiorę tabletki dla kobiet karmiacych by przez przypadek nei sprawic Oli rodzenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesia podaje czopki glicerynowe dla dzieci ale moj Karolek nie orbil kupki w pn wt i dzis sroda i nic. :( Witusiu czym przepajasz ??Napisz mi dokaldnie i chyba tez zaczne martwie sie o mojego brzdaca.:( Caluski dla Kubusia z okazji skoncoznego pierwszego miesiaca, oby nastepne mijaly na ogromnje milosci i trosce rodzicow, a kazda nowa chwila przynosila coraz to wiecej radosci. Misiaczkowa po prostu dostalas gratisa- promovcja dla mamusi \\;) Kaasiu L ja jestem, zlaamana trzeci dizen i nie ma kupy:( Moze bedzie taka jego uroda nie weim co robic:( Alfi ja mialam cesare i jestem po pierwsyzm razie bylo ok ale na pewno nie o moja wypowiedz co chodzi. Anesiu napusz jakie bierzesz ob ja te zmam recepte i nieiwem czy wykupic bo boje sie z eprzytyje po nich, ja mam przepisane Cerazette jesli odbrz eodczytalam recepte. Pozdraiwam. Poradzcie co zrobic z moim Karolkiem dzownilam do poloznej la ejest sama po zabiegu i nie odebrala komorki wie cczekam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu 1981---my przepajamy Kubusia herbatkami hippa: rumiankową, uspakajającą, ziołową, a jak ma problem z brzuszkiem to koperkową. Na 100ml łyżeczkę herbaty. Mój Skarbek najbardziej lubi rumiankową. Można dawać też wodę przegotowaną, ale nasz aniołek nie chce pić zwykłej wody (chyba ma to po mamusi :) ). Buziaki. I niech Karolek wreszcie zacznie robić normalnie kupy. Dobranoc. Lecę karmić swojego aniołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Wszyustkim Mamciom:) Ja znów tylko na chwilkę ( Zuzia u Cioci na rękach - więc mam chwilkę by napisać co u nas). Więc tak: Wychodzimy we trójeczkę na spacerki - ostatnie dni były bardzo pogodne, więc spacerkujemy po 3, 4 h. Wreszcie mam okazję zobaczyć coś więcej poza 4 ścianami sypialni, kuchni i łazienki:D. Dzidziusie są właśnie po badaniu naeurologiczno - pediatrycznym - diagnoza: wszystko ok, nie ma powodów do niepokoju. Aczkolwiek - mimo, że neurolog nie powiedziała nic na ten temat - pojedziemy na rehabilitację 22.03. - nie zaszkodzi, a w razie czego pomoże:). Poza tym - Zuzia nadal niespokojna, dostaje Viburcol bo bez niego budzi się co dziesięć min. z wielkim krzykiem - powodem są lekkie kolki i przede wszystkim stany lękowe po pobycie w szpitalu ( przez 4 tygodnie luminal 24/24 h no i bardzo żadkie moje odwiedziny - musiałam z Kacperusiem w domu siedzieć). Ale powoluśku Zuzia staje się tą Zuzią sprzed szpitala. Mała \"cofnęła\" się w \"kroczkach do dorosłości\" niestety, ale neurolog powiedziała, że powinno to szybko wrócić do normy. W każdym razie Mała zaczyna pewnie trzymać główkę, troszkę głuży i w końcu zaczyna się śmiać - co prawda jeszcze nie w głos, ale już prawie. Zuzia waży 3820 g. Kacperuś jest (TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU) Aniołem w ludzkiej skórze - Maluśki budzi się tylko na karmienia i w okresach aktywności tzn. od 7, 8 rano do 12 w południe oraz od 19 do 21 wieczór. Kacpero bardzo dużo głuży, śmieje się w głos, jest bardzo ciekawy świata:). Jeszcze chwilka i będzie samodzielnie siedział - obecnie siedzi po minutce bez podpierania. Poza tym bardzo lubi stawać na nóziach i odbijać się energicznie:) czyli \"skakać\". W pozycji na brzuszku podnosi główkę na wyprostowanych rączkach i zaczyna pełzać, choć jeszcze trzeba Mu podkładać ręce pod nózie, żeby Mu ułatwić ten manewr. Mały fika w pozycji leżącej - trzeba Go bardzo pilnować - przewraca się z brzuszka na plecki - w odwrotnym kierunku jest troszkę ciężej, ale czasem Mu się udaje zmienić pozycję z plecków na brzusio:). Kacperuś waży 4200 g. Od jutra zaczynamy rozszerzanie diety. Wprowadzamy Kacperkowi Bebilon 2, soczki i po łyżeczce deserków owocowych. Za tydzień próba kaszkowa - na początek po łyżeczce, 2 dziennie. Zuzia jak osiągnie 4000 g, ma mieć podawany Bebilon pepti 2 no i od jutra tak jak Jej Brat - soczki i deserki. Ok.....lecę - trzeba zmienić Ciocię, bo Jej łapki odpadną nie wspomniawszy o kręgosłupie:D Całuski P.S. Sorki, że Was nie czytam ostatnio, ale ......... zakrętu nie łapię:). Nadrobię - SŁOWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall - moja mała tez miała te krostki i tez lekarz stwierdził ze to trądzik nniemowlęcy i ze samo przeszło ti tak faktyczniebyło po paru dniach przeszło. Co prawda ja smarowałam jej buxke kremem Oilatum ale nie wiem czy od tego przeszlo czy faktycznie samo. A może w główce to ciemieniucha. Moja Amelka miała ją mała ale byly to takie kroski dużo na jednej powiezchni wyczuwalne pod palcami. Posmarowałam oliwka i na drugi dzień znikły. Teraz trochę w tym miejscu łuszczy się skorka więc to wyczesuję. Mam nadzieje, że u Twojej córci to nic powaznego. Mysiczko z tym materacykiem to my tez mamy ten gryczano kokosowy i na tę stronę gryczaną tak trzeba zmienić po poł roku. Alfi moja mała też się wije i to często przy karmieniu. Jak czytałam w ksiązce to może być objaw ruchów jelit albo właśnie kolki, wzdęć. A kiedy to minie to Bog raczy wiedzieć.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga1981 mam te same tabletki CERAZETTE - moj lekarz zapewniał meni ze nie ma zadnych skutków ubocznych i można spokojnei karmić piersiaczkiem, co do kolek i wicia się - oj mam to samo, chrostki - również ostatnio Ola zaczeła panicznie płakac przez sen , po chwili cisza i spi dalej, chyba tzreba podhcodzicdo tego wsyztskiego z rezerwą bo inaczej zwariujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Anesiu to moze tez zakupie a nie boisz sie ze przytyjesz?ja sie obawiam , po ciazy pozostalo mi 2 kg czasmai 3:) ale boje sie ze przytyje nie bardoz mi zalezy tak na figurze jak na ciuszkach bo bede musisal gardeobe wymienic. Wituisu dziekuje dzsi czwartek a on kupki nie zrobil, dzwonilismy do lekarza mam podac czopek przepajac wlasnie rumiankiem i kupilismy Lakcid i mu podac, boje sie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu... odebrałam wyniki krwiMichasia i hemoglobina i hematokryt za niski... czyli prawdopodobnie anemia. Idę dziś z wynikamido lekarza. Przyszła mamo fajnie że masz już 2 ze sobą, ciesze się że tak wszytsko się ułożyło. Aga rumianek naprawde pomaga :D a lakcid napewno nie zaszkodzi - Michalinek też brał. Dzięki za odp. dotyczącą materacyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem i nie zapomnialam o topiku i mamuskach a tym bardziej o kochanych maluszkach........ mam troszke dola:(((((((( mam lekkie przeziebienie ale to nie z tym problem.... moze zaczne tak...kiedys wazylam duzo...dzieki silnej woli i checi zmiany swojego wyglu i zycia udalo mi sie zgubic 20kg ( i tak to nie wymarzona moja waga ale to juz cos).... waga utrzymywala sie przez 4lata potem zaszlam w ciaze i przytylam 20kg:( po porodzie waga wskazywala minus 10kg a teraz 7 tygodni po porodzie znowu 3 do przodu...... i wlasnie tu jest problem bo ja jestem coraz ciezsza... nie moge stosowac diet bo karmie piersia... niekiedy mam juz ochote odstawic mala od cyca ale szkoda dziecka jesli mam pokarm to dobrze by bylo karmic.....ALE JA NIE CHCE BYC GRUBA TAK JAK KIEDYS!!!!!!!!!!!! i siedze w domu wyciagam wiosenne ciuchy wszystkie za male i sie tylko stresuje...... ja juz nie mam sily!!!!!!!!! dobra juz nie zatruwam bo to nie forum o odchudzaniu przeciez....... moja Ola jak narazie zdrowa i wszystko oki.... bylismy u lekarza i na szczepieniu ooooojjjjjjjjjjj dzialo sie dzialo..... tak plakala na szczepieniu az sie zanosila....... Ola wazy 5600g i ma 63cm.... duza panna juz z niej (przez 6tyg przybrala 1kg)..... a teraz spi i rosnie a ja biegne zrobic pranie i idziemy na spacerek.... pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam
Cześc Mamusie. oto i ja, pojawiam sie i znikam;)cztyam forum czesto, tylko teraz rzadziej sie udzielam bo nie mam sie kim(dzidziusiem) chwalic. Wiecie, uslyszalam wczoraj pewne zdanie ktore mna wstrzasnelo. Kobieta( matka 2 letniej dziewczynki) powiedziala ze wszystkie kobiety ktore teraz rodza dzieci, rodza je dla Giertycha. no i w ogole jeszcze takie hasla ze dzieci psuja fagure, nie ma czasu na tipsy, na wyjscie gdzies. Notabene ta dziewczyna myslala, ze jak urodzi dziecko to ono bedzie lezalo i ladnie wygladalo, bedzie przesypialo cale noce, nie bedzie robilo rzadkich kupek i pewnie ze jeszcze samo sie ubierze... Ciezko mi to zrozumiec, takie podejscie do macierzynstwa, jakby to byla tragedia, najgorsze co moze spotkac kobiete. Cholera a tyle kobiet nie moze miec dzieci, i jak juz sie pojawia to szaleja z radosci i by im niebe przychylily... Ciesze sie ze Wy,Mamusie swietnie sie wywiazujecie z nowej jakze odpowiedzialnej roli. Jestem pewna ze macie swiety kontaky ze swoimi maluszkami:) aha, i wspomne slowa z jakiegos czasopisma: kobieta majac przy sobie juz dlugo wyczekiwane malenstwo cala uwage poswieca jemu. to dobrze, ale nalzy pamietac rowniez o ojcach,bo dla niech to tez nowa sytuacja:) no wiec dziewczyny, mile slowa tez dla waszych mezczyzn, oni tez napewno sa bardzo przejeci swoja nowa rola:) caluski, milego dnia i spokojnego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 1981- nei martw się neiprzytyjesz, te tabletki mają znikome ilosci hormnow, a tak na marginesie zazdroszcze Ci ze pozostało CI tylko 2 kilo, mi zpstało 12!!!!no własnie fajna jestem mam etn sam problem moja waga staneła w mijscu i nic nei chudne od meisiaca małlo tego przybyło mi dwa kilo. tez karmie piersią (choc dokarmiama mała bo mam zaniki pokarmu). płakac mi sie chce jak patzre bna ubrania sprzed ciąży w nic nei wejde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie Anesia a moze zastosujemy jakas diete dla kobiet karmiacych?? a jest wogole taka??? :)ile czasu zamierzasz karmi mala? bo ja chyba 3 miesiace bo potem musze przyzwyczai ja do butli aby wrocic do pracy..........jak juz nie bede karmic piersia to latwiej zastosowac jakas diete tylko aby do tego czasu za duzo nie przybylo....... dzis moja Olusia jakas marudna......a juz ostatnio bylo tak ładnie..... no bywa i tak pozrawiam i do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Anesia Fajna jestem i Anesia sadze z ejesli dieta maialby duzo owocow teraz to chyba jablka to mozna byloby zrzucic co nieco ja przytyl;am 11 w ciazy a 9 straciklam w szpitalu dlatego mam tylko 2 na plusie a dodam ze keidys tez ciagle sie odchudzaam i do dzis stajac prze dlustrem uwazam z ejestem gruba jak maciora to chyba juz pozostaje w psychice. Mam wzrost 165 i waze 62 kg. Nie iwem dla mnie to wyglada duzo i tez mam mase kompleksow.:() Glowy do gory. Fajna jestem ja tez wracam do pracy ale mam jescze zlaegly urlop wiec mysle ze wroce okolo lipca. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAaa ja sie zapycham czasem kisielem i tre do niego jabluszko mysle z eza duzo kalorii nie ma a jest pozywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i młody ma anemie :( niestety faszerujemy go żelazem i kw. foliwowym. Ja dziewczyny jade teraz na 2 tyg z małym do rodziców więc odezwe się po przyjeździe. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga1981 ------.>>>> nie przesadzaj ze jestes gruba..... waga w sam raz, tez bym chciala tyle wazyc....moze kiedys sie uda..... ja macierzynski mam na 2 czerwca a potem tez chceisc na zalegly urlop wypoczynkowy.... ktorego mam 80 dni:))))))))))))))))) mysica--------->>>>>> trzymaj sie, mam nadzieje ze maly szybko dojdzie do siebie i bedzie zdrowy......wracajcie do nas szybko i zdrowo:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja w ciąży przybrałam na wadzę 17kg, po ciąży zostało mi +3 ale mi to na szczęście nie przeszkadza, bo przed ciążą byłam chyba zachuda. Ja mam wzrost 164cm, a ważyłam 47kg. Teraz ważę 50, no i trzeba zawsze odliczyć wagę pokarmi w piersiach, to już będzie ok.kilograma mniej :) . Dziewczyny, z tego co widać na zdjęciach nie jesteście grube, żadna z was. Jesteście wszystkie ładne i muszę powiedzieć, że wogóle nie widać po was, że urodziłyście niedawno. My dziś byliśmy u ortopedy. Na szczęście wszystko jest dobrze. Za tydzień mamy wizytę u pediatry. Do mam--nie musisz odrazu mieć dzidziusia, żeby do nas dołączyć, wystarczy, że Ci się u nas podoba i możesz też nam pisać różne ploteczki, chętnie przeczytamy. Myślę, że reszta mamuś też tak uważa. A ta sytuacja co opisałaś wyżej rzeczywiście jest nie fajna ale często niestety spotykana. Ja też zawsze myślę dlaczego często kobiety którę chcą mieć dzieci to nie mogą, a te które nie chcą lub są alkocholiczkami rodzą je jedno za drugim. Mysiczko---synek mojej koleżanki też miał anemię i musiał brać żelażo i kwas foliowy, kwas foliowy to musi brać dlatego, żeby żelażo się lepiej wchłaniało. szybko mu się poprawiło, teraz ma już półroku i jest zdrowiutki, a wiec się nie martw. Też przyszła/obecna mama pisała, że jej bliźniaczki biorą żelazo. No i chyba musisz się przygotować na zielone kupki, bo podobno przy braniu żelaza takie są. Agusiu 1981---pisz jak tam twój Karlo. Jak z tymi kupkami? Miłego popołudnia Kochane :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysisczko- Olusia tez miała anemie, ale zanim zaczełam ja leczyć okaząło sie juz nei ma byłam zdziwiona, ale pediatra powiedziała mize to anemia fizjologiczna i sama si zlikwidowała, jestem pewna ze twoj dzdzius szybko wyzdrowieje!! witusia zazdroszcze, serio! ja myslałam ze to normalne ze mi tyle zostało ze trzena czasu zeby sie wchłoneło a tus ie okazuje ze jestem raczej przypadkiem ...:( fajna jestem musimy sie zmobilozwac, ja jutro mam zamiar isc pierrwszy raz na siłownie (jestem po cesrce i troszke mi ciezko bbyło sie zabtrac za siebie) ale jutro jade z mała do amy na dwa dni , a pod nosem mam tak AQA PARk wiec mam zamiar to wykorzystac. Wogoloe mam zajebistą potrzebe zadbac o siebie, zawsze raczej regularnie odwiedzałam kosmetczke, fryzjera, a etraz : ło- mam krzaki noramlanie a nie brwi, włosy jak sterzepy, nie móiąc o rozstępachj i falku na brzuchu, buuuu zle sie czuje w swojej skóze, czas sie zmobilizowac, zwałszcza jak słysze ze Wy laski takei same jak przed ciążą ! bzuiaki, odezwe sie po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane- ja tylko na chwile, bo dziś jasio cały dzień marudny i okrutnie płaczliwy-jestem tak umęczona, że mogłaby zasnąć na stojąco. Pierwszy raz zdarzyło się tak, że cały dzień no od ok.13 do teraz jest \"na nogach\" plus ataki kolko- no jazda na pełnych obrotach... czy wasze pociechy przy uczeniu się wydawania z siebie dźwięków, zanim sie tego nauczyły nie ulewały czy wymiotowały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :( My też byłyśmy u ortopedy...ale Lidka ma dysplazję, bo pewnie po mnie odziedziczyła :( Bo ja chyba też miałam. Na szczęście zmiany nie są duże i na razie mam szeroko pieluchować i ukladać na brzuszku. Modlę się, zeby to wystarczyło i nie skończyło się na aparacie tfuuuu. Błagam powedzcie, że będzie dobrze, ze moja coreczka będzie zdrowa :( :( :( Siedzę i wyję....czemu oma :( tylko 6 - 10 dzieci na 100 to ma :( Czemu my????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa---------->>>>> ja nic nie wiem na temat wizyty u ortopedy..:(( trzeba miec skierowanie??? od kogo??? mi nic nikt o tym nie mowil/// milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×