Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

witam:) szczęściara sorki, ale już nie dałam rady a i mąż martwił się, że mała spadnie z łóżka i kazał mi iść spać:D jejku dzisiaj znów długi dzień pracy:O ale za to jutro krótki bo gdzieś tylko od 8.30 do 11:D dużo zdrówka życzę wszystkim i mamusie piszcie, piszcie, co bym, miała co czytać jak wrócę z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:D:D moje dziecię jeszcze śpi a ja jakoś nie mogę,chyba nerwy..... szczęściara Twoja siostra jest w wieku kiedy nic do niej nie trafi, ale za jakiś czas sama zmądrzeje ,oby nie za późno.... mam pytanie, któreś z Was pisały kiedyś że mają męża policjanta, więc w związku z tym mam pytanko ubezpieczyliśmy auto w tym nowym towarzystwie AXA i u nich polisa to malutka karteczka którą łatwo zgubic lub zniszczyc,chcielibyśmy ją zalaminowac ale czy przy np. kontroli drogowej nie będzie z tym kłopotu? ok zmykam mała woła jeść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Szczesciara sie odezwala-no prosze:) Sz.mamo - nie smuc sie. Regeneruj organizm, wszystko sie jeszcze ulozy. A w ogole to ja nie wiem co komu w takich sytuacjach powiedziec.... W kazdym razie powodzenia zycze. Idziemy po czapeczke i kapcie, bo te co ma jakos sie wykrzywiaja, a nie chce malemu nimi krzywdy zrobic. Lidka!!!! Gdzie jestes? Czekamy na fotki pokoiku malej!!! Odezwij sie do nas!!! A moze ona szusuje po stokach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ranne ptaszki :D własnie własnie - Liduś - poprosimy o relacje z wyjazdu :) Mam nadzieje, że po powrocie mąż juz przestał Ci suszyc głowę ;) Chociaż taka odrobina zazdrości to miła sprawa :P Wiecie co, mój Stasiu sie zrobił ostatnio taki zazdrosny, że nie mogę sie przytulic do męża bo mnie szarpie od razu, tuli, całuje i podejrzanie patrzy na tatę ;) A później jest na niego obrażony, nie chce dać mu buzi i trzyma tak śmiesznie rączki blisko siebie, a mina zacięta ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was, ale u nas biało :( tzn. na dachach i trawnikach, bo chodniki i ulice to jedna wielka chlapa :/ Wszystkiego sie odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, u nas wielki cale juz śniegu nieba i wogole mało tej zimy go było. Ostatnio byle jak, albo zimno, albo pada a co do łóżka, to my kupiliśmy sobie 140*2 parę lat temu do pokoiku, ale to nie był przemyślany zakup :(, bo teraz to jest pokoik nasz i synka, a wkrótce będzie tylko synka, więc łózko nasze przydałoby sie wynieść, ale gdzie?? A co do wyboru to nie byo tak żle, rozmiarowo były różne, tylko u nas wiekszego i taktam bym nie wsadziła, a teraz zastanawiamy się co z nim zrobić u nas chyba nic nowego poza tym, czytam coraz, ale tez brak mi weny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie Zapka, a tak chciałam wskoczyć ;) Szczęściara - co do łóżka to my kupowalismy 180x200 w Ikei. Ja chciałam mniejsze, ale mąż sie uparł na takie wielkie i teraz jestem zadowolona bo obaj moi chłopcy śpią we wszystkie strony, więc czasem i tak leżę na smamym brzegu ;) Bo ostatnio stas w nocy budzi się z awanturą że chce iśc pod mamina kołdrę :/ Nic nie pomaga, nie da sie go ululać, a jak tylko wezmę do sibie przytule to w 1 chwili śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja sie tylko melduję, ze czytam wszyściutko ale nie chce mi sie za bardzo pisać :) u nas na śląsku też biało. Jestem w szoku.A ty się szczęsciara nie smutaj :) 🌻dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa trzymajcie jutro kciuki żeby wszystko było ok z fasolką i żeby pokazała co ma między nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka kochanie oczywiscie ze trzymamy kciuki, jak bedzie dizewczynka to zacisnie nóżki bo sie będzie wstydizc, a jak chlopczyk to pewnie tez sie bedzie wstydził pisiorka tak wszystkim pokazywac - wiec trudno [powiedziec co tam zobaczycie HIhihi:)) czciesciaro \"tego szwagra\" to powiesic za czyny- współczuję, chyba bardziej tobie niz siostrze, bo siostra jakas ...niepoukładana. A ty fajna kobitka jestes i sie męczysz bo nie wiesz jak pomóc, masz racje z tym żeby nie bylo za póxno... wracajac do takich typów jak mowisz... mamy tu takiego w naszej miescinie....urodzilo sie tej parce dziecko i tak ta mlodą mame pobił ze wypadlo jej z rąk dziecko (w wieku naszych) . Wiem ze sprawa jest na policji. Dziewczynie podobalo sie ze jest kasa, jest wszystko i ... tyran który mógł zabic dziecko... plakac normalnie mi sie chce. perelko- nie radze laminowac, policjant przymknie oko, ale firma ubezpieczeniowa zatrze ręce, bo skoro polaminowali to mogli cos dopisac - i to moze byc powód nie wyplacenia odszkodowania. Tu bardziej wredni sa ubezpieczyciele. wloz ten kwietek w taki plastik jak kiedys legitymacje szkolne byly lub w owijke od dowodu rejestracyjnego, bedzie najbezpieczniej., lidka- pewnile zabalowala nam na dluzej ach jaj ja zazdroszcze jej takiego wypoczynku:) pisalyscie tez o firankach, moim skromnym zdaniem to za drogie na tym allegro na ta jakosc, po pierwsze organtyna lubi pod wplywem promieni zżółknąc, trzeba non stop po praniu prasowac i ta CENA KOSMICZNA. ja kupilam firanki (no tez prasuje ale te nie zółkną) za 29 zł metr, sa delikatne i w każdym pokoju czy to sypialnia czy salon pasuja, zaraz znajde fotke i wkleje. przypominam 29 zł za metr : moze bedzie widac wzorek dekikatny ponizej połowy firanki i na dole - delikatne listeczki: [URL=http://img374.imageshack.us/my.php?image=firkizw9.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto weic sie wybrac do sklepu z firankami, albo jak masz gdzies rodzinke w mniejszym miescie - jest taniej. Policz jeszcze przesyłke.... a coz to wogole za pustki, szczesliwa mamo jak nocka na nowym łóżeczku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati też kiedyś zwalił nam firanki razem z karniszem, ale to było jeszcze w tamtym roku, chyba w grudniu czy koniec listopada. Bo tylko tam mamy firaneczki, całe szczęście, ze zawisło na szafce i łóżku i w głowę nie dostał. Mały chciał się p prostu podnieść, ale nie wytrzymało niestety, teraz już wisi ponownie, a firaneczki kupiłam żółte za niecałe 10 zł. Na rynku, w niedzielę, u męża na wsi, wybór duży i jakościowo niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapko o targu widzisz zapomnialam, u nas jest akurat co czwartek i ceny od 5 do 50 zł, wiec każdy cosik dla siebie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam 502 posty:D idę w górę , a Mati śpi już 2,5h więc luzik, u nas słonko delkatnie próbuje sie przedżeć przez gróbe chmury, ale kiepsko to mu idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka i Szczesliwa - dzieki za informacje dotyczace .... ;) A co do Syjki to chyba do mnie ten komentarz byl ze 29 zl /1 m... Chyba kazdy kupuje co chce i za ile, na jednym oszczedza a na drugim nie, takie za 29 zl. tez kupilam . A ta z alegro za 50 zl u mnie w sklepach wisiala po 100 zl. wiec dla mnie byla to polowa ceny a ze to do salonu gdzie mam kominek wiec zaszalałam i w cale ta organtyna nie zółknie bo znajoma ma ją juz dość dlugo i nic sie z nią nie dzieje - jest sliczna a koszt przesylki nie byl w cale taki drogi tym bardziej ze za uszycie nic nie placiłam. Miłego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduś śliczne zdjęcia, czekamy na kolejne. Lulka trzymam kciuki za jutro. Daj nam potem znać. A gdzie jedziesz na usg do Rudy, czy do Bytomia? A ja mam przesilenie wiosenne. Nic, ale to nic mi się nie chce. Mam takiego lenia, że szok. Mati dzisiaj zrobił pięć kupek, ta ostatnia to taka bardzo luźna, sama woda, nawet gatki pobrudził. Teraz ma stan podgorączkowy. Mam nadzieję, że to tylko ząbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U nas biegunek i wymiotów c.d....Lena juz tak schudła ze sama skóra i kości, byłam z nia u lekarza i tylko potwierdzila to co przypuszczałam, że na takiego wirusa nic nie ma i tylko trzeba czekac az sam minie.Powiedziała tylko co mam jej dawac do picie (bo jedynie picia nie zwraca i całe szczęscie bo gdyby nie piła to odwodnienie murowane) sa do kupienia w aptekach soki z hippa ORS 200 z elektroloiami które mam jej dawac do tego leki na biegunke i na wymioty...no i czekac az minie. Paskudny wirus...Lena jest wykończona, cału czas tylko leży na mnie i przysypia, jest apatyczna i nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Mati ma biegunkę, co mu mogę podać na własną rękę, jak mu pomóc? Mam nifuroksazyd w tabletkach w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczynki biedne jesteście z tymi dzieciaczkami :( ollka zal maleńkiej ze tak dlugo sie meczy :( dobrze ze pije bo to najwazniejsze ale pewnie serce sie kraje jak sie patrzy na taka słabiuteńką. trzymam kciki za Wasze dzieciaczki zeby szybko wrocily do zdrowia Suzinko jade do Rudy.A co do biegunki to nic niestety Ci nie poradzę.Wiem tylko ze powinno sie unikac mleka jak sa biegunki.Maja dzisiaj tez miala jakas taka ząbkową kupkę tzn zielonkawą i rzadszą ale u niej to sie zawsze konczy na 1 max 2 dziennie Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i dam jutro znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzina na biegunke dla dziecka mozna dac nospe, nifuroksazyd, ale nam lekarz w syropku zapisywala i to na zmiane dawac, a jak nie masz daj chociaz lakcid lub lacidofil, dobrze jest tez podawac, orsalit to jest do picia taki proszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze można podawać suszone jagody namaczane i ten roztwór podać, też pomaga któraś pisała wyżej, że odgazowana colę, ale nie próbowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejko - jesli to polowa ceny to ok, nie gniewaj sie na mnei ze mam uprzedzenie do organtyny ale jakies 2 latka temu kupilam drobie firanki z organtymy i zrobily sie tak brzydki i przyżółkłe- ze jeszcze dzis szlag mnie bierze.... dlatego wole takie w nizszej cenie a na zmiane 2-3 sztuki. Taka to moja natura ze tak lubie zamieniac. Lidka super sie mialas, zazdroszcze wyjazdu, a jak wieczorki???? u nas na takich imprezach zawsze konczylo sie na piwie lub drineczkach.... smieszne te impresski integracyjne, i fajne!!!! na biegunke dawalam tą marchwiankę z hippa, smekte, enterol, a dla równowagi acidolac - proebityk+probiotyk, to 1 raz dziennie, to o ile dobrze napisze- podaje sie przy leczeniu antybiotykami , wogole lakami , u nas sniegu sporo, ale balwanka raczej nie da sie zlepic, jakas taka breja, szczesciaro a jak u ciebie? dajesz rady? buziaczki dla was wszystkie mamusie syjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Moj synus coraz bardziej mnie zadziwia. Dzis wsadzil raczki do kominka i je pobrudzil , wiec ja do niego mowie zobacz jakie masz teraz brudne raczki, a on na raczki patrzy i mowi beeee. Potem wiedzalam mu firaneczki w pokoiku i poprosilam aby mi podal kokardke , a on za nia i do mnie. jestem w szoku ile nasze dzieci juz rozumieja.] A i dzis wlazl na swoje krzeselko z krzeselka na stolik ze stolika na kalorfer no i na okno. Jest okropnym lobuzianiem , ale za kazdym razem jak obok mnie przechodzi to lobie mnie za noge i robi rybke do buziaka :) Lidus zdjecia super pewno se wypoczelas. A ja na biegunke i wymioty podaje wlasnie tego hippka ors 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z Matim u lekarza. Dostałam nifuroksazyd, lactoral i smectę. Mati nie chce pić i tu jest problem :( Na siłę dałam mu nifuroksazyd i lactoral rozpuszczony w wodzie. Ale smecty już nie prubowałam mu dawać. Jeść nioe musi, ale ma dużo pić a on nie chce. Dzięki dziewczynki za rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! ja tylko na chwilkę, bo ..... same wiecie, jakoś weny brak ... Lulka- powodzenia jutro :-) Perełka - będzie dobrze, powodzenia dla męża :-) ollka - trzymaj się!! :-) sz. mamo - jeszcze się nachodzisz na te badania, nic się nie martw, czasem życie tak się układa jak musi ..... całuski dla was :-) szczęściara - nie można za kogoś przeżyć życia, czasem tak się ono układa -aby nas czegoś nauczyć, i choć chcemy pomóc to nie jesteśmy w stanie ....., pomodlij sie lepiej za nich, bo może to coś pomoże, i oby tą lekcję szybko zrozumiała - powodzenia Suzinko - na biegunkę najlepszy jest nifuroksazyd - w tabletkach jest dla dorosłych, ale jak nie masz syropku to daj mu mniej niż połowę (przeczytaj ulotkę) - rozgnieść ją, dodaj herbatkę i podaj mu na łyżeczce - wydaje mi się że chyba lepiej tak, niż czekać do jutra, dodatkowo to daj mu bakterie (lakcid, lacidofil itd), i jak masz smektę to też mu możesz dać - dużo zdrówka dla małego i daj znać czy my przechodzi - pozdrowionka :-) Bejka - mnie się bardzo podobają te firanki, jak już je będziesz miała w oknie to wklej nam zdjęcie - będziemy podziwiać co do firanek - to ja mam we wszystkich oknach bo bez firanek to jakoś mi tak łyso i mało przytulnie w domku, też sobie zawsze sama je szyję, w pokoju dzieci mam takie ładne z puchatkiem: (trochę mało widać, ale w real'u jest bardzo przytulnie) http://img131.imageshack.us/my.php?image=obraz037lu5.jpg zmykam spać - znowu się rozpisałam życzę spokojnej nocy i dużżo zdrówka dla waszych maluszków Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - daj mu herbatkę bo soku lepiej nie, próbuj co chwilkę ( możesz mu dać na spaniu), każdy łyk jest ważny, ta smekta nie jest dobra, ale możesz mu zrobić do awaryjnej butelki i próbować co chwilkę jednak dać - to się i tak pije przez cały dzień a z piciem może spróbuj inną herbatkę albo wodę - może cos innego \"mokrego\" mu podejdzie powodzenia Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Bozinko moze mi mpodsuniesz jakis fajny wzor na firanki do sypialni , bo mam juz wszystko tylko pomyslu brak ,a ja nie lubie tak na prosto , wole cos upiac pospinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×