Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

a co do siostry jest coraz gorzej , ja do niej sie nie odzywam. Dzis moj krystek znalaz jej telefon wiec chcial sprawdzic jak men jej luby sie do niej odzywa. Wiec wiem ze to moze nie ladnie ale przeczytal sms i byl w szoku jak jej kochanie do niej sie ozywa jak do niej pisze doznalismy jeszcze wiekszego szoku. A ona mowi ze jest szczesliwa. Ladne mi szczescie jak ktos nazywa ja psycholem , dzieckiem z zwiekszonym adhd i tym podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściarko - coś ci poszukam, ale chyba jutro, bo dzisiaj już za późno, poszukam i może wkleję ci zdjęcia firanek mojej siostry dobrej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaaaaaaaaaaaaa mamy pierwszy dzień wiosny:) dziękuję wszystkim za miłe słowa:) czasami mnie jeszcze chwyta nostalgia ale najczęściej jestem happy z życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka , mam duzo pracy wiec tylko na szybko z rana Syjko, nie gniewam się nie mam o co tylko ja jestem uczulona na MADE IN CHINA i przed kupnem tej organtyny sprawdzilam ze to jest produkt polski wiec bez obaw nie zmieni koloru ( bo na alegro duzo jest wyrobow made in china ;) szok jak oni zawalili nasz rynek nie tylko nasz. Suzinko, Bartosz tez ma biegunke od niedzieli nie ma goraczki ale ma biegunke nie wiem czy to na zabki przez tyle dni, Lekarka kazala mi podawac nifuroksazyd w syropie 5 ml. 3 razy dziennie z lyzeczki , on to pije Gorzej ze smecta ale poł saszetki rozpuszczam w 1/2 wody w kieliszku i podaje lyzeczka i zaraz daje mu do popicia wode trzymam mu przy tym raczki zeby nie wymachiwal i o dziwo biedny pije. Mleko przy biegunce pije bo ma bebilon pepti a on jest wlasnie na biegunke pomocny, i duzo herbaty. Bozinko, dziekuje ;) a co do fotki firanki Twojej siostry to ja sie tez pisze chetnie obejrze moze jakis pomysl skopiuje, podobaja mi sie takie na pęk wiązane na srodku ale Bartosz ciagnie za nie wiec musze jakies inne ;) Lidus fotki superowe ,zazdroszcze tego szkolenia;) a mezowi przejdzie pewnie przykro mu bylo ze bez niego pojechalas , u mnie tez sie szykuje wyjazd 3 dniowy do zakopca ale az boje sie powiedizec w domu o nim bo wiem ze tez bedzie awantura ;) lulka, trzymamy kciuki zebys zobaczyla to cos ;) miedzy nozkami ;) Ollka, Bartoszek tez schudl jak mial 1,5 tygodniowego wirusa zoladkowego, ale szybko wrocil do swojej wagi jak wyzdrowial. Nie martw się nadrobi jak tylko wygobrzeje. Ja podawalam jeszcze sucha bulke i duzo herbatki ale zwyklej gorzkiej zadnych owocowych. Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowka Zapka a ten lakcid to nie jest lek oslonowy przy antybiotykach?? na biegunke tez sie go podaje?? Szczesciara , Bartoszek tez mnie zadziwia bardzo duzo rozumie co sie do niego mowi i anwet sam zaczyna juz wiecej mowic Szczesliwa jakie ladne kwiatki z ranca ;) A ja chyba musze z Bartoszkeim jednak na to usg bioderek , siada normalnie nozki ma z przodu a nie z tylu ;) ale jak chodzi to jakos tak nie ma prosto nozek tylko do srodka stawia :( acha zapraszam na stronke bobasów, moj mężus wkleił 13 nowych fotek , zobaczcie jaka nowa marynare z wrocka przywiozla mu chrzestna , bardzo mi sie on w niej podoba ;), ma tez fotki jak rozbiera swoje auto ulubione zawsze z rana w nim jezdzi i zwiedza pokoje dziadków ;) , jak siedzi na nocniku i jest oblozony gazetami bo z pufy powyciagał z nudów ;) http://www.bartosz1.bobasy.pl pozdrowionka i usmiecvh bo dzis wiosna ze sniegiem za oknem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, u nas noc całkiem niezla wstal tylko 2 razy!!! o 22 i o 4 rano :), a pobudka 7,15, także dał nam pospać :) ja daję lacidofil, oslonowo jest przy antybiotyku, ale można podawać go również przy bólach brzuszka, przy biegunce, tak mi mówiono przynajmniej. A co do smekty to najlepiej dodać do posiłku, Matiemu tylko tak podchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka zdjęcia super, marynara extra, wyglada w niej jak prawdziwy facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, może skusicie się na kawusie i szarlote, co prawda ja nie jem, ale mąż sobie zrobil wczoraj :) i jeszcze troszke zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam się pochwalic, w poniedziałek odebrałam moje prawko, ale jeszcze nie jeżdżę, bo samochód w naprawie, niby technicznie dobry, bo przegląd nam podbili, parametry ma niezle, ale cos nam gasnie, ostatnio maz odkryl, ze przewody przy komputerze sa pourywane i mamy nadieje, ze to to, bo byl wczesniej i u elektryka i mechanika i zaden nie wiedzial czemu, posprawdzali, poregulowali niby, wzieli kase za nic i dalej bylo to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Ja z racji pierwszego dnia wiosny idę do pracy na 12.00. Mati wczoraj jeszcze zrobił jedną kupcię. Potem spał i w nocy byla cisza. Na spaniu dawałam mu herbatkę ale nie chciał pić. Rano zjadł 2 podłużne biszkopciki, 1,5 chrupka kukurydzianego takiego dużego i wypił 100ml herbatki. Oczywiście smecty nie wypił, nifuroksazyd mu na siłę wlewałam do dzióbka. Temperaturki rano nie miał. Ugotowałam mu marchwiankę, ale nie chciał jesć. Dzięki wszystkim WAM za szybkie odpowiedzi i rady co do biegunki. Kochane jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lulka tak mi sie czuje, że bedziesz miała drugą córcię :) Bozinko firanka bajera. Dzięki za rady🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas pierwszy dzien wiosny taki sobie. No mam zamiar zaraz usiasc do szycia tych firanek do sypialny , ale nie mam pomyslu , pewno w trakcie szycia cos wymysle. Teraz Niko spi wiec mam na to jakas godzinke , wiec lece na maszyne Wczoraj moja siostra byla n usg i przyniosla zdjecie malej , jest normalnie tak do niej podobna ze szok , usta sa identyczne. Juz nie moge sie doczekac kiedy ja zobaczymy, a to jeszcze jakies 2 miesiace. I zamowila juz ten wozek co wam pokazywalam dla dwojga , wiec jak przyjdzie to wam powiem czy to byl trafny wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam DOSYC!!! no ilez mozna znieśc? i nic jej nie pomaga....żadne leki. Lulka - tez jestem ciekawa co u Ciebie w brzyszku jest.... Szczęściara - co do twojej siostry to z doswiadczenia wiem ze żadne próby konwersacji z siostra na temat \"jaki to gnojek nie jest\" nie dadza zadnego pozytywnego rezultatu...bo raz że młoda gówniara jest a po drugie to pewnie jej sie wydaje ze skoro on tak pisze to mu żależy....a nam trudno to zrozumiec bośmy dawno temu na jej poziomie myslenia byly. Mysle ze jak troszke podrosnie to przejzy na oczy, tylko jej sie żenic nie pozwólcie!!! i jakies środki anty - ciązowe podsuncie (jeśli oczywiście wspołzyje z nim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie, bozinko sliczne masz te firanki, szkoda ze ja juz jestem starodawny nawyk (po 30 to ponoc juz normalne) i lubie wszystko prostu upięte, prosto ułożone, chociaz u mnie sa tak wielkie okna ze firanki na prosto wygladają najlepiej. szczesciaro jak zrobisz sypialnie to dawaj fotki. DZIS MAMY 1 DZIEN WIOSNY a ja czuje sie jak niedzwiedz co ma w ten sen zimowy zapasc.... dobrze ze juz okna pomyte i posprzątane, bo mnie cos przeziebienie pobiera i z laptopem siedze w lozku pod grubym kocem, a Kamis spi slodko. ju nie wiem co mam brac, bo na gardlo tymisan w sprayu rozpylam, wzielam upsarin i witaminke c. TO niby zwykle przeziebienie... dobrze ze \"stare kosciska\" nie bolą. Dziewczynki dajcie jakies wesole zdjecia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejka z tymi nowkami do srodka to tez tam mamy. Dlatego kiedys juz pytalam czy dzieci maja proste nozki, bo u mnei takie troszke jak pilkach i to chodzenie dziwne, ok kiedy nauczyl sie siadac z prstymi jest lepiej, rzeczywiscie lepiej jeszcze jedno usg zrobic. 1 mial w wieku 3 mcy i bylo ok, ale czy to systarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz widze jak ja napisalam, wyzej chodziło mi o nóżki że ma tak do środka - przy chodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was bardzo wiosennie, a może raczej zimowo! u nas dzisiaj śnieżnie i okropna chlapa, nie nawidzę takiej pogody!!! z tego zapracowania nie miałam czasu się odezwac ale czytam was na bieżąco! u nas prawie już po chorobie ale jutro kontrola i zobaczymy bo katarek trzyma się już dwa tygodnie i nic na nigo nie skutkuje! tak ze suma sumarum, cała zima w domu! ale mam nadzieję że szybko zrobi się ciepło bo chcemy już chodzić na spacerki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
Wiatam moje droge Mamusie , moja mała pociecha dziś odkryła nową zabawkę i mam chwilę dla ciebie. Razem z mężem kupiłam jej krzesełko - czydełko i teraz ciągle siada i słucha ja pozytywka gra . Tyle jest zabawek na rynku ,że czasami się gubię co by było najfajniejsze dla Amelki , tymbardziej ,że lubi się bawić. Potrafi pol dnia chodzić z misiem pod pachą , wczoraj zaskoczyła nas nowym słowem -Mela , wiem że to nieswiadome ale taka radość bo my najszczęsciej mowimy Mela. Tak szybko rosną , nasze pociech , że już mąż namawia ,że powinniśmy pomyśleć o braciszku dla Meluni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka , dzieki ze zagladnelas na Bartoszka stronke 🌼 Syjka , ja tez byłam z małym jak mial 4 m-ce na usg bioderek i bylo wszystko ok. pozniej kazal mi jechac jak zacznie chodzic , ale nie pojechalam bo wydawalo mi sie ok, fałdki równe ale teraz sie pzreraziłam bo jakos dziwnie chodzi nozka dos rodka i chyba dla spokoju pojade. Dziewczyny mam prosbe co lekarki powiedizały na ta biegunke?? czy to moze byc od ząbków??? mały dalej robi płynne i zielonkawe. Ale wirus to chyba nie jest 5 dni sie samemu leczy jak mu nie przejdzie to lece do lekarza - bo nie wiem juz dlaczego (ani goraczki, nie płacze czyli brzuszek nie boli tylko dziasełka bola no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka, u nas biegunka trwala chyba z tydzien, wpierw myslelismy, ze to od zabkow, bo mial goraczke 2 dni, ale minela szybko, a stolce dalej byly rzadkie, w nocy brzuszek go bolal ktoregos dnia, lekarz powiedziala, ze to wirus, dostal antybiotyk na 7 dni, ale po 4 wszystko wrocilo do normy, stolec byl juz dobry, tylko nadal robi kupke 3 razy dzizennie, a wczesniej bylo na ogol raz, wiec wiecej nie dalwalam tegospecyfiku, bo po co nadarmo truc szczesciara, super firanki, ja kiedys zamowilam darmowy katalog firanek, maja niektore clkiem niezle, ceny przystepne: http://www.wisan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×