Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

UWAGA, UWAGA, moje dziecko spało dzisiaj do 8.40 :D jestem w szoku, aż sama już wstałam z 10 minut wcześniej bo plecki mnie bolały ;) pogoda u nas marna:O więc spacerek będzie krótki, idziemy dzisiaj spróbować zapisać małą do żłobka od września, w razie czego jak niania nie wypali, bo różnie to może być, drugiej już nie chcę szukać. moja mała ma manię teraz wrzucać wszystko do zlewu no i dorwała kubek z resztkami herbaty i wylała na siebie, wyglądała tak komicznie, że chciałam zrobić jej zdjęcie[wredna matka] ale płakała, więc musiałam się nią zająć. ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżż chcę już dzidziusia drugiego:D ciekawa jestem co u Agnes i Bartusia? w sierpniu będzie mial już 2 latka, jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kurcze dziewczyny ja juz tu chyba nie pasuje....wszystkie takie napalone na dzieci jestescie a Ja ani mysle miec wiecej dzieci :O któras z was pytała jak maluchy przybieraja na wadze....no wiec moja lena od jakis 4 miechów prawie wcale nie przybiera ma swoje 10 kg i tak trzyma (dba dziewczyna o linie...nie to co mamusia) ale za to idzie w zwyż. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka pasujeszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz i nie masz prawa znikać:D ja nawet nie wiem jak moja przybiera, ale muszę o nią dbać sama by nie była taka jak ja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina, dzięki za pamięć🌼 zdjęcia dzieciaczków piękne i Wasze dziewczyny również :) nie pisałam tyle, bo nie miałam dostępu do kompa,/nasz zepsuty. @jeszcze nie mam, test wyszedł negatywny, już sama nie wiem, czy to z nerwów, bo sporo było ich ostatnio, czy może jednak.... sama już nie wiem, poczekam jeszcze troszkę. W piątek mamy rocznicę 5 latek mija od naszego ślubu, ale ostatni tydzień nie był \"najlepszy\", mąż już na urlopie i 1 jedziemy do SOPOTU, już się nie mogę doczekać. Wynajęliśmy mieszkanko http://karolinazag.spanie.pl/?foto=1&p=63993.jpg Moja siostrzenica Oleńka, waży już 3100 i mierzy 49cm :D www.olusia.dzidzi.pl Miała problemy z zapaleniem układu moczowego i ma iść na cystografię czy jakoś tam do szpitala. Siostra biega po lekarzach. Lekarka powiedziała jej, że będzie musiała być pod ciągła kontrolą u ginekologa przy kolejnej ciąży, bo może być niebezpieczna i ciągle musi kontrolować ciśnienie, teraz dostała leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zapka:) no, no mieszkanko boskie:) ja bym bała się wpuścić mojego szkodnika do niego:D, na pewno sobie super wypoczniecie i będzie lepiej:) a na 5 rocznicę już przyjmij ode i Madusi najlepsze życzenia, niech Mati zdrowo rośnie, a Tobie niech spełnią się najskrytsze marzenia. Olusia jest śliczna a jaka maleńka, super wyszła w tych skarpetusiach, one takie wielkieeeeeeeeeeeee przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus:) ja mam brzuszek i bez dzidziusia hi hi hi:P ale pracujemy nad brzuszkiem z dzidziusiem:) ale Oliwka spryciula, moja wczoraj zalała łazienkę aż tatuńcio wkurzył się hi hi hi:) no mamy kartę do żłobka teraz tylko wypełnić i jutro zanieść, aż łzy w oczach miałam jak to załatwiałam, czasami trudno mi uwierzyć, że mam dziecko i jestem mamusią:) ja dzisiaj na cafe znalazłam taką fajną stronkę, jak mąż wróci to pogadam z nim może byśmy tam pojechali na kilka dni, nawet ładnie wygląda to:) może siostrę zabiorę z synkiem:D mamunie tęsknię za Wami, pisać, pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa a ty gdzie nam chcesz uciekać!!!!!!!!!! masz siedziec w domu i pisac na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra z ciebie siostrzyczka!!! rozumiem, ze chcesz wyjechac, w koncu po to są wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa mamo - ja tez sprawdzalam noclegi w tej willi - zajete terminy Chcesz to Ci podam namiary do Wladyslawowa gdzie jescze w niedziele facet mial dla mnie wolne pokoiki dwa-mam fotki to daj adre@ i ci wysle, bo uwierz mi- wszystko jest pozajmowane, A termin tego wolnego mieszkanka 23-.29.07 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar zdaję sobie sprawę, że zajęte, bo tak naprawdę to kto na koniec czerwca rezerwuje wczasy, ale myślałam, że może uda nam się wyrwać na kilka dni, w sumie mamy koleżankę, która wynajmuje pokoje w krynicy morskiej, ale myślałam, że może coś przy okazji się innego znajdzie. mój adres to b08@interia.pl dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo jak będziecie w Krynicy to może mogłybyśmy się spotkać, bo ja będe bardzo blisko Krynicy w Sztutowie - 12km. Ja płacę 30zł za dobę za pokoik z łazienką i tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie i dzieciaczki widze ze teraz jest poruszany temat gdzie na wakacje ja jade 23 lipca do Kołobrzegu na tydzien i załatwilam to wczoraj byly jeszcze wolne miejsca pokaze wam gdzie http://www.noter.pl/pisg/mieszkanie.html jadziemy w 5 osob a moja córka to maly urwisek wszendzie wejdzie,zaczyna duzo mowic narazie tyle bo juz mnie wola pozniej napisze cos wiecej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapka śliczne maleństwo , przekaż siostrez gratulacje za sprowadzenie na świat tak pieknej polki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa mamo wyslalam, napisz czy doszly ok? Ale daj znac tu, bo tu czesciej zagladam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar dostałam dziękuję, tylko ja nie umiem tak szybko podejmować decyzji, najgorzej, że siostra daleko a my jeszcze planujemy tygodniowy wypad do koleżanki do Niemiec, więc mam troszkę problem, ale dzięki pogadam, przemyślę, mam nadzieję, że do września nie będę myśleć hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie spałam ze swoim dzieckiem, ani ono ze mną :) Zapomniałam Wam napisać, ze my już 3 tygodnie bez smoczka żyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko no gratulacje przyjmij dla Matiego:) moja bardzo tęskni za smokiem, widać to:D kiedy daję jej butlę z mlekiem, często jeszcze pozwala sobie po wypiciu na poćmakanie jej:) ale i tak zabieram butlę i jest oki:) my bez smoczka jesteśmy od 8 kwietnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×