Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

ja uciekam, bo padam, trzymajcie się i jeszcze jeden :D na pozegnanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki zapko:D a gdzie reszta mamusiek? 1,5 roku temu o tej porze już wiedziałam, że poród się zaczął, ale miałam stracha:D, tak jak na niego czekałam to wówczas mówiłam, że może niech wszystko zatrzyma się i jeszcze z tydzień pochodzę;) , pamiętam, że jak zadzwonił mój mąż to nawet mu nie powiedziałam, że to już .... co by choć troszkę pospał:) jejku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Widzę że na urlopiki się szykujecie:) Ja na mazury zabrałam całą torbe a Wiki i tak na golasa po plazy biegał więc zupełnie niepotrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko ok. Czasami czytam co piszecie ale na odpisywanie nie mam czasu- jestem pełna podziwu, że Wy macie:) Moje dziecię ma zajefajne pomysły i na moment z oka go spuścić nie moge:( A jak siadam do komputera to w jednej chwili mam towarzysza...i wyłączony komputer więc nie ma szans na pisanie. Nadrabiam w nocy:) Wiktor jeszcze nie mówi po Polsku..czaami mu się coś wyrwie niechcący ale za chiny ludowe nie powtórzy czym mnie drażni:) prawdopodobnie zaskoczy nas pewnego dnia i zacznie całymi zdaniami opowiadać:) Jest wyjątkowo ruchliwy i charakterny:) ja zupełnie nie wiem po kim;) Nadal siedzę z nim w domu ale powoli oswajam się z myślą że czas zatrudnić opiekunkę...ale ceny u nas koszmarne bo zaczynają się od 1200zł/m-c:( U was tez jest tak drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.wiktor.dabrowka.com gdybyście chciały popatrzec na mojego urwiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dzisiaj ja przeskoczę na kolejną stronke? pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie sama tutaj tak posiedzę jeszcze chwilkę.....dopiję czerwoną obrzydliwą herbatkę, dopalę papierocha i może pójdę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
w gdańsku zaczynają się od 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a może nie pójdę:) i posiedzę tutaj jeszcze trochę:) Chyba jakaś delikatna głupawecka mnię trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka- zdjęcia rewelacyjne po prostu:) Figlarna to macie zdecydowanie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mam mały kłopocik- chciałam kupic kilka par butów na ebayu ale nie moge skompletować tego co chcę u jednego sprzedawcy a kupienie u kilku spowoduje bankructwo- koszty wysyłki do Polski są koszmarne. Może podsuniecie jakieś rozwiązanie? Myślałam o tym, że może poszukac jakiegoś dobrego ludzika w USA i na jego adres kierować kupione buty, ten dobry ludzik by mi je wpakował wszystkie razm do jednej paczki i wysłał do Polski. jak myślicie- dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Udało się:) Dobra to skoro wszystkie śpicie już grzeczniutko to i ja zabieram swoje zabawki i idę spać:) Dobrej nocki wszystkim mamusiom i ich Skarbusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja nie śpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie śpię. Zapraszam na poranną kawusię... ja potrzebuję porządnego wybudzacza. Szczęściara co z Tobą??????????????? Czemu nas tak zaniedbujesz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm muszę popracować bo coś mi nowe stronki uciekają;) a ja 1,5 roku temu (też był czwartek) zwijałam się z bólu, rodząc moje największe szczęście:), mój mąż dzielnie mi asystował a ja krzyczałam Panie Boże ratuj;) aż położna się śmiała i mówiła, że nikt ci krzywdy nie robi:P a dziś moja kochana córeczka przytula się do mnie, całuje mnie, mówi ślicznie mama, dziś płyną też łzy ale łzy szczęścia .... dla mojej córeczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslałam ze tego pakowania bedzie tyle, pogoda różna, nad morzem jest wiecej wilgoci wiec pranko ewentualne dłuzej schnie, wiec lepiej wziac 1 recznik wiecej i sprawa zalatwiona , bo [po co sie denerwowac niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś erka wywiozła mi teścia, więc nie wiem co będzie z naszym wyjazdem i co z teściem będzie. Jestem juz załamana tym wszystkim co ostatnio sie wydarzyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka glowa do gory! Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze, zebys miala troche spokoju:( Madziu - buzka ❤️ Lidus - dzieki za wskazowki dotyczace wyjazdow i pakowania walizek:) Ide polozyc Michalka spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzina 12.46 pamiętnego 12.01.2006 (czwartek):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e1d66254e6179e6.html godzina 12.53 dziś tzn. 12.01.2006 (też jest czwartek):) mam 1,5 roczku i jestem taaaaaakaaaaaaaa duża:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fe5dc556172cd8f.html moja ukochana zabawka:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/136b30267d10852b.html mamunie zapraszam na wieczorną pogawędkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke obejrzalam zdjecia-superowe :) Bozina czy ja Cie moglam widziec w tesco w niedziele z pampersami 5 i jakimis malymi jeansami????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cieszę się że Was widzę... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie dobry wieczór i dobranoc, czekam az moje serce usnie w łózeczku.... a potem ok 1 i tak przewędruje do maminego łózka. Z reguły jest tak że dziecko zasypia w duzym łózku z mamą a potem jest przekładane do łózeczka, w moim przypadku jest odwrotnie. buziaki.... no chyba ze ktos czestuje jakims martini, lub swojskim czerwonym winem..... :) no dobr a ja sie podziele mam jedno i drugie, co komu lać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×