Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

ja ciebie pamiętam Iwonka bo mamy dziewczynki z tego samego dnia i jak moja mała kończyła 1,5 roczku to nawet o Twojej małej pomyślałam, że też kończy:) wracaj na nasze łono:D Perełka udanego wypoczynku, bawcie się super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
my się iwonko jeszcze nie znamy ale chetnie cię poznam:):):) perelko udanych wakcji suzinko- wczoraj doszlismy do wniosku,że też nie pojedziemy w góry tylko do teściowej na 3 tygodnie , by samotność trochę jej mniej doskwierała. byliśmy się na szczepieniu na memingokoki i zapomniałam wam napisac ,że mój mały urwis( chyba najmniejszy ze styczniowych pociech) waży 9100kg i ma 78 cm . No i wcale nie jada mi mleka , przestało jej smakowac czy co? niewiem , ja jej daje a ona pluje , woli mięsko , zypkę i wszystko co w sosie pomidorowym . miłego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko witaj po dlugiej przerwie:) Wklej jakies zdjecie dla przypomnienia siebie i coreczki:) Odezwij sie!!!! Juz nas na tak dlugo nie zostawiaj:) Figlarna - moj Michal tez juz od dawna nie je mleka, ale co zrobic, w inny sposob przemycam mu nabial:) Maly spi, ja wywiesilam dwie pralki ciuchow, wieczorem musze to poprasowac, bo jutro pakujemy sie na wyjazd:) A dzis na 15 jedziemy na roczek do Mikolaja:) Synka naszych przyjaciol, z ktorymi w poniedzialek wyjezdzamy:) Prezent juz dostal jak bylismy u nich wczesniej a dzis dostanie bukiecik kwiatkow z lizaczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Ja też piore i sprzątam bo dziś sobota , więc reneralne ale konca nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
u mnie taka sobie , nieświeci słonce i nie pada stopni mamy 22 stopnie i niebo średnio zachmurzone dla mnie ideał bo dziś podróż na urodziny mojego dziadka bede mniej dokuczliwa a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
bedzie nowa stronka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
teraz mi się uda napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cieplutko, ale co jakis czas slonce zachodzi za chmurki i powiewa wiaterek.Jest pieknie.Ja nie lubie upalow, taka pogoda mi b.odpowiada. Mysle ze te dzisiejsze urodzinki beda wyprawiane na swiezym powietrzu. Maly jeszcze spi, a ja z nudow pazurki malnelam francuskim hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
pewnie tak bo m0oj dziadek ma 77 lat , ma druga zone , 20 wnukow i spodziewa sie 7 prawnuka ( a musze wspomnieć ,że te prawnuki to tylko z trzech wnuczek , a gdzie tu jak reszta sie rozmnoży:):):)? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapomniałam wspomnieć o dzieciach dziadka w ilości 8 sztuk z moją babcią zofia miał moją mamę i chrzestną , ale niestety ona umarła jak miał 27 lat na zwał to po niej mam raczej geny , moja mama mial 7 mięsiecy a ciocia 3 lata , a potem dziadek ożenil sie z moja przybraną kochaną babcia aliną i mają 6 dzieci , choć wypadałoby napisać ,że już tylko 5 , bo ciocia grażyna podczas porodu zuzi( która po 2 latach życia też odeszła ) zmarła w wieku 37 lat . Moja rodzina jest wogole przekleta .Moja prababcia byla pół sierotą , moja babcia też , moja mama też , ja też , no i moje kuzynki od cioci grażyny też , wszystko w jednej linni , więc ja biegam po lekarzach i dbam w miarę o siebie i mojego męża. Choruje na hipercholesterolemie i ostatnio odebralam wyniki i od 8 lat nie miałam tak dobrych , wszystkie o dziwo poniżej normy tylko grozi mi cukrzyca , ale jak odmówić sobie czekoladek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! a u nas dzisiaj fajnie cieplutko, ale nie za gorąco, maluchy na podwórku cały dzień, a ja sprzątam ...... , no i piorę właśnie zebrałam 2 \"automaty\" z suszarki, więc nie będę się nudzić wieczorem zmykam, bo moja mała coś płacze na podwórku, więc kolacyjnka i spanko :-) Figlarna - kurcze to moja jest ogromna przy twojej Melci bo ma 11,80 kg i 78,5 cm no ale mama olbrzym, więc i dzieci duże ;-) przyjemnego wieczoru, zajrzę jeszcze, więc proszę coś skrobnoć!!! Perełka - udanego wypoczynku i daj znać co tam u was!! Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poknociłam wzrost mojej małej ma 87,5 cm Figlarna - ale ty masz opwieści rodzinne, można książkę napisać! a o zdrówko się nie martw, jak się dba o siebie to i się dłużej i lepiej żyje - więc głowa do góry, a czekoladki to najlepiej rano i przedpołudniem bo wtedy jest lepsze trawienie :-) a zapomniałam, przy cukrzycy lub zapobiegawczo ważne jest aby zażywać dużo ruchu! więc mała czekoladka i spacerek ;-) Iwonka - witaj, ja cię również pamiętam, podeślij zdjęcie córeczki pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Szczęściara nas ostatnio zaniedbuje. Może już się wakacjuje na jakiejś plaży. Lulka odezwij się, bo zaczynam się martwić... Szczęśliwa a Ty do nas nie zaglądniesz przed snem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, właśnie skończyłam prasowanko Liduś - moja mała tez chodzi w majteczkach, czasem woła czasem nie, więc również mam poświęcony cały dom i ogródek ;-) dzisiaj zaliczyła 3 kupki do majteczek, więc mam małą przeprawę, ale musi sie kiedyś nauczyć, dzisiaj obudziła się wcześniej z południowej dżemki i wołała siiii, więc ślicznie się wysisiała, ale o spaniu nie było juuż mowy dobrej nocki Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) U nas ok. Olek zdrowy. Nie powinnam zaczynac od takich info ale..moja kolezanka , mama dwójki małych dzieci jest chora na raka, ma czerniaka i jak sama mówi i lekarze..nie rokuje...podłamalam sie... DZIEWCZYNY BADAJCIE SIE!!!!!!!!!!!! aj wiem ze zaczelam od takiego info i ze kazdy ma sowje problemy ale jak mozcie to pomódlcie sie za nieznajomą!!!!!!!!!!!!! na poprawe humoru zdjeia OLa http://img292.imageshack.us/my.php?image=oliczek44hf4.jpg a to ze mna http://img292.imageshack.us/my.php?image=oliczek5dx5.jpg http://img292.imageshack.us/my.php?image=oliczek6nv1.jpg Przepraszam ze tak z rana zaczynam ale we emnie to siedzi jak nie wiem...spac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAtko ale tragedia i najwiecej osób wyjechało z mojego maista Stargard....mieszkam teraz w Szczecinie ale pochodze i rodziów mam w sTrgardzie....i nie wiem czy jacys znjaomi byli...czekamy na informacje....:( smutny dzien bradzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej bardzo tragiczna ta wycieczka:( Twój Oluś to śliczny chłopaczek, jejku taki duży, aż trudno uwierzyć, że te nasze dzieci niedawno były takie maciupeńkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Mati skończył dzisiaj już 19 miesięcy. Tragedia straszna :( Te trąby powietrzne też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu najszczersze zyczenia🌼 My jestesmy spakowani, jeszcze kilka kosmetykow rano, suszarka, nocnik:) Do \"zobaczenia\" za tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×