Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość na wakacjach
wpadlam na chwilke zobaczyc ile mam w plecki ;) to ja szczesliwa mama ale pisze z niemieckiej klawiatury pogoda taka sobie jest ale ogolnie nie jest zle, cisza, spokoj, odpoczywamy na maksa, jutro juz wyjezdzamy, w niedziele okolo 8 bedziemy w domku, mala w podrozy jest super. pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej jednak jedziemy jutro na wakacje , więc jeszcze dzis jestem z wami :):) wczoraj zrobilismy sobie mała wyprawę na hel i do jastrzęviej góry. Szczerze myślałam ,że hel to coś lepszego a tu się zawiodłam ale było fajnie , jastrzębią góre znałam bo tam kiedyś pracowałam . chcieliśmy jechac jeszcze do kołobrzegu ,ale jakoś późno się zrobiło , pojedziemy napewno jeszcze w te wakacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna szczęśliwej drogi i udanych wczasów. jestem padnięta, wczoraj się chwaliłam, ze już czuję się lepiej, a dziś było gorąco i duszno i jak poszłam na spacer to ledwo wróciłam :( Z małym jak byłam w ciąży to nie spałam w dzień, a teraz jak się nie prześpię, to ledwo żyję, dziś też spałam jakieś 2h i dalej marnie sie czułam zbierało się u nas na deszcz, ale póki co spadło kilka kropelek. .. Mam pytanie, ile i co wasze dzieci jedzą na kolację?? Mati wczoraj zjadł pół bółki i jeszcze 250 kaszy na gęsto. Jak je tylko kaszę to potrafi zjeść 300-400, coś mi sie wydaje, ze to strasznie dużo, jak dam mu mniej tz 250, to pobudka przed 6 gwarantowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ale zazdroszcze Ci ze mały tyle je, moja np. dzis popoludniu zjadła sporo arbuza ktorego uwielbia ale wiadomo ze to nie trzyma , a kolacje nie chce jej już wymyslam cos ciekawego i na wszystko jest nie, czasem jak ma dzien zje parowke ale bez chleba a na noc pije 260ml gęstego budyniu lub kaszki i spi do 8-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moje drogie u melki trudno odróznic kiedy kolacja a podwieczorek bo odkąd umie mówić chce , ciągle coś wyciąga z lodówki i żąda jedzenia , ale je różnie za chlebem i bułkami nie przepada ale paróweczki tak i chudą szyneczkę - mięsna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati prędzej zje suchą bułkę, czy kromkę chleba niż plasterek wędliny. a z arbuza zjadł tylko białe z zielonym/ oczywiście kawałek, bo za późno sie zorientowałam co on kombinuje/, a z reszty wycisnął na siebie sok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moja ma po tatusiu chyba grupe krwi \"0\" bo mięso tylko je i parowki jak juz:D no w koncu pieknie ciepło zmykam zaraz na spacer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas strasznie pochmurno i zimno, może później będzie ładniej, tak przynajmniej zapowiadają a co do krwi to mój też ma po tatusiu a+, a ja mam b-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja chyba tez ma 0 zamierzam zwrobić jej badania na grupę mam A a mąż 0 więc zobaczymy my już wyjezdzamy więc piszcie dziewczyny i pozdrawiam gorąco , czytamy się 15 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domku:D mała jest stworzona do podróżowania, podróż pociągiem ponad 12 godzin minęła spokojnie:) później powklejam parę zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki no to doczekalam sie-jutro do szpitala i we wtorek mnie kroja. trzymajcie kciuki zeby wszystko poszlo gladko i bezproblemowo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki Ja też wczoraj wróciłam z Zakopca, a dziś o 19.00mmój Mati miał temp. 38,7 :( Sama nie wiem z czego to. tak strasznie płacze. Oglądałam wasze zdjęcia, śliczne!!!!!!!!!! Lulka ❤️ Ale muszę Wam powiedzieć, że bardzo mnie rozczarowałyście, bo przez tydzień naskrobałyście tylko dwie stronki. Szczęiara czemu nic do nas nie piszesz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko twój wpis na gg przypomniał mi, że dziś Kingusia ma 18 miesięcy:D, jest naszym najmłodszym dzieciaczkiem:D ale za to bardzo słodziutkim:D dla Kingusi 🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka! Zycze ci, aby wszystko poszlo sprawnie, w miare bezbolesnie i bezkonfliktowo.Zeby maly Kubus od pierwszych chwil zycia dostarczal Waszej rodzince ogromne porcje radosci. Zebys poradzila sobie zawsze i wszedzie z dwojka maluszkow. Zeby zawsze dla takiej odwaznej mamy, jaka jestes swiecilo ogromne slonce:) Jak tylko bedziesz na silach wracaj do nas i podziel sie swoimi radosciami. PS zazdroszcze Ci i podziwiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka powodzenia, będzie dobrze 🌼 na dniach będziesz trzymać synusia na rękach, a ja za jakieś pewnie niecałe 7 miesięcy będę ściskać nowego przybysza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mój Mateusz ma anginę ropną . Bardzo wysoko gorączkuje, dziś w nocy leciał mi przez ręce, miał 39,2 temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie, po tygodniowej (ponad) nieobecności wracam. Nad morzem ogolnie byo fajnie, pogoda, w miare, ale do opalania 1 dzień. Kamil jak na faceta przystao troche broil, za to piękie jadl, i jeszcze lepiej spal, podróz też minela bezproblemowo. gorzej ze zdrowiem kamila, bo ostatniego dnia tak go przewialo (niby slonce takie) ze dzis musielismy sie udac do lekarza i cos tam na oskrzelach zalega. lece nabrac sil na ta[czanie, bo po 5 pralkach (wszystko w piasku mieliśmy) siedzialam ze 3 godziny przy żelazku. pozdrawiam was serdecznie. Buzka dla lulki 👄 i ❤️ dla kubusia p.s moj maly na kolacje tez raczej parówki, lbu bulka ale sucha. na wakacjach polubil mleczne zupy, wiec jak mu dzis w domu zrobilam to plul ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo i nowa stronka nam wskoczyła. Jutro o tej porze, to Lulka bedzie już szczęśliwą mamą parki dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa mamo zdjęcia śliczniutkie. Madzia tak wyszczuplała, albo ją wyciągnęło. Ślicznie wygląda , bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×