Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

eee noooo spadamy:(:( szczęśliwej mamy brak i już cisza,piszmy aby szczęśliwa miała co czytac:) w Poznaniu słoneczko wyszło a moja niunia spi hehehe dziś mam \"melodie\"na pranie i mimo pogody w kratke to ładnie wiatr wieje i juz prawie suche mam.... mogłoby upalnie sie zrobic to i na basen poszłabym z Kingą,wymęczyłaby sie to i na psoty nie miałaby ochoty a tak, szok,wariuje jak pijany zając i poszła z rozwaloną warga spać:( jak ona śpi to az cisza świdruje mi bo tak to wiecznie krzyk, wycie,piski,marudzenie...okropna maruda ostatnio jest a jak nie po jej myśli to nawet rzuca sie:( oby szybko jej to minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
u nas też niby słonce ale silny wiatr więc wróciliśmy z kawki u psiapsioły i w domu szum i hałas bo melka ogląda bajeczki na mini mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam zauważam dziewczyny jedną regułę naszego forum : jak jest ładnie i słonecznie to się rozpisujemy a jak brzydko i niebo płacze to nic ciekawego nic się nie dzieje. piszcie nawet o drobnych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelka35
hej.ja własnie zasiadłam do śniadanka,cóz najpierw doprowadzałam dom do stanu jako takiego heheeh jeju Lidus ale masz fajnie że możesz z malutką spac, moja uypia tylko w łózeczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no beatka korzysta w wakacji , tylko pogoda jakaś nie ta:(:( mój mąż też dziś zaczął urlop , i jak zawsze pogoda do d.... . Dzis cały dzień biegania , w banku u lekarza i w tych naszych kochanych korkach mija cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Sierpniu!;) U nas tez poprawa pogody, niewiadomo na ile wiec trzeba na spacer gonic.. Od 6 dni Olek ma chrypę...nie ma innych objawów wiec do lekarza nie ide bo wiecej tam załapie i tyle. Daje mu duzo picia i syropek, robi tez sie syrop z cebuli. Zobaczymy. Poza tym niecikawie. Nie wiem dlaczego mam opory by zakonczyc ten bezpłciowy zwiazek. nie wiem dlaczego brakuje mi siły?? :( wiem ze to ciagnie sie juz tyle czasu i tyle wam truje ale nie jest prosto podjąc taką decyzje...;( ok, nie bede juz truła... Miłęgo dzionka wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
gospelku mi napewno możesz truć do woli i dziewczynom napewno też :):) jesteśmy tu aby się wspierać nie tylko na temat dzieci ale i naszych osobistych trosk i porażek a moja melka wczoraj skończyła 18 miesięcy i za 6 miesięcy 2 lata !!szok:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej będzie dobrze....poprostu musisz dojrzec do odpowiedniej decyzji a to jest długa droga, no i nie jestes sama bo musisz pamietac o małym bąbelku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no i perełko zostalysmy same:(:(:( reszta zapomniała o naszym topiku:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
wiec odliczamy na nową stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
aż do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :-) dostałam wczoraj sms\'a od Suzinki, ale coś mi net wyskakiwał i nie mogłam wam przekazać tych pozdrowień: \"serdeczne pozdrowienia z górskich zakopiańskich ścieżek przesyła Mati z rodzicami. pozdrowienia dla styczniowych mam\" Suzinko - niech Wam się uda wspaniale ten zasłużony wypoczynek :-) narazie zmykam pa Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis ślicznie:):) a mojemu dziecko pierwszy raz w życiu \"odwalilo\" i obudziła sie dzis o 5:40.....:(:( masakra grrrrrrrrrr , w sumie to obudził ją głod bo wieczorem fochy miala i nie chciala mleka...no i wariuje od rana ,spanie sie narazie nie zanosi a ja nosem zaraz gdzies zaryje heheheheh no to zapraszam na mocna kawe bo inaczej cienko ja będe wygladala, ktora chce jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to robie mocna sypana kawusie na obudzenie:) moje dziecko po 5 godz walki i dokazywania padło więc teoretycznie mam ok 3 godz spokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lidus co do stresu..cóz mam go w nadmiarze ostatnio i cos zdrowie szwankuje.....oczywiscie ja jak to ja znow jak sójka za morze sie wybieram do lekarza a musze ekg wysiłkowe i potem krew zbadać bo nie jest normalne abym tak szybko sie męczyla i ledwo na 1 ptr wchodze, a pójsc gdzies droga gdzie lekko pod gorke to masakra padam z braku tlenu:( i nie wiem czy moja zastawka znow szwankuje (bo mam wypadanie zastawki) lub znow anemia silna(bo ja mam anemie z powodu złego wchłaniania żelaza)...zobaczymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej ja jestem ale zaraz zmykam bo jader malej zalozyżyc fundusz powierniczy , mela położyla się o 11 w nocy a wstała o 10 rano .Mąż poszedł z psem więc mogłam z melą się przutulić i pochrap[ać . Bezszczelne lenistwo mnie oragnia , od jutra jedziemy na wakacje więc przez 3 tygodnie odcięta od netu :(:(:( od was:(:(:( jak ja to przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna - udanych wakcji zycze!Pogody i prawdziwego wypoczynku:) Ja za pol godzinki jade do pracy.Teraz do poniedzialku wlacznie ciagne dyzury - raz rano, raz po poludniu:( Nie mam za duzo czasu, bo w domu trzeba wszystko w miedzyczasie zrobic.Wczoraj i dzis dodatkowo zaprawiam ogoreczki na zime, mniam..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×