Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Dzięki co do odpowiedzi dotyczących zasypiania. Mój Mateusz wychodzi z łóżeczka przez górę a nie przez wyciągane szczebelki :( Mały spryciarz Miłej i dobrej nocki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko ależ piękne zdjęcia, Mati jest niesamowity w tych wędrówkach:) a poza tym ślicznie wygląda. a my wczoraj byliśmy w gdańskim zoo i nad morzem, było cudownie, pogoda była super, troszkę nam popadało nad morzem, ale było oki:) później wkleję zdjęcia:D a dziś mam swoje malutkie święto, szkoda, że to wiąże się z ...... nie powiem z czym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha odnośnie zasypiania, to ja kładę się z małą na łóżku i ona zasypia, czasami usypiam na rękach (szczególnie teraz jak mamy gości) i odkładam do łóżeczka, ostatnio dwie nocki pięknie przespała w tym łóżeczku, ale na ogół śpi ze mną. nie umiem zmobilizować się by zaczęła spać spała w łóżeczku, pewnie skończy się na tym, że ja ją będę usypiać na dużym łóżku i sama już będzie na nim spała do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa Witaj!!!! Bardzo tajemnicza jesteś z tym małym, świętem... O matko jeszcze takiej pozy do spania nie widziałam :) Wyślij tą fotkę na jakiś konkurs czy coś. Madzia to jest gigant mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko mam dzisiaj urodzinki hi hi hi no ta poza to debest:) dosłownie w szoku byłam jak ją zobaczyłam i od razu po aparat, zamiast dziecko ładnie w łóżeczku ułożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wszystkiego naj naj naj,spełnienia marzeń o Maciusiu:D i jeszcze więcej pociechy z Magdusi:D no i z męża też:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa życzę Ci wiele szczęścia i radości w życiu, uśmiechu na co dzień i dorodnego synka, którego bardzo pragniesz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo dużo szczęścia, radości, spełnienia marzeń tych głośnych i tych o których nie mówi sie wcale. Pociechy z Magdulki oraz codziennie nowych promyczków słońca świecących specjalnie dla Ciebie. Sto Lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ślicznie:D dla wszystkich torcik śmietankowy i do tego lampeczka ulubionego alkoholu( co która sobie życzy) dla mnie to fajny dzień bo mam przy sobie nie tylko siostrę ale i też moją najwspanialszą rodzinkę:) jeszcze raz dziękuję ślicznie za życzonka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - spelnenia marzen tych malych i tych wielkich, milosci i wsparcia ze strony najblizszych, sukcesow na kazdym kroku, tylko prawdziwych przyjaciol a nade wszystko - codziennego usmiechu, ktorego powodem bedzie coreczka, a niebawem - kolejnego malego aniolka:) 🌼 PS. bede pamietala o Twoich urodzinach, bo moja mlodsza siostra tez dzis swietuje (szkoda tylko ze tak daleko ode mnie.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar dziękuję ślicznie, dla ciebie torcik i winko:) to był miły dzień, bo miałam swoich najbliższych przy sobie:) andziar rozumiem ciebie, ja jeszcze przez dwa tyg będę miała swoją siostrzyczkę, a póżniej następne spotkanie może za pół roku:O nie wiem .... ale teraz cieszę się jej obecnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka a Wy co tak wczesnie sie meldujecie? Chyba Michal z Kinia zamienil sie co do godzin wstawania, bo on z kolei obudzil sie dzis o 8.30:):) Zrobilam gyrosa na obiad, chetnie sie z kims podziele;) jeszcze musze zrobic obiadek dla synka, ale to za chwile, bo maly przed chwila zasnal, wiec mam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar, też mam ochotę na coś takiego, możesz podrzucić przepis?? od paru dni boli mnie potwornie głowa i ta pogoda mnie rozbraja :(, no cóż może później będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie pochwale ze Lena dzisiaj z własnej nie przymuszonej woli zechciała zrobic siusiu na nocnik!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide położyć czorta spac...jak wroce to cos jeszcze skrobne....obiecuje szczesliwa mamo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam z lena poszlajać sie wokoło blokow i usiadłam na placu zabaw gdzie była mama z czworką dzieci...lena upatrzyła sobie Jej najmłodszego syna (lat 4) i biegała za nim a jak juz były pierwsze koty za płoty to zaczęli razem za rączke chodzic :D własnie sie zastanawiam czy z mama tego chłopca juz nie zacząć sie kolegowac no bo skoro dzieci przypadły sobie do gustu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka gratulacje!!!! zYCZĘ Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, pozdrawiam was serdecznie. I życzenia dla szczęsliwej mamy... nie nadąrzam za wami, wszystko przez mojego maego czorta. Jest wszędzie i z wszystkim... do tego od 2 dni ma gorączke ponad 38 st. Suzinko ty też sie borykalas z gorączką, napisz czego ona byla wynikiem , bo tak przelecialam po wszystkich stronach .... u mnie po przeziebieniu Kamila nie zadzialaly leki, i ma oskrzela , kaszel,powiekszone węzly chlonne do tego, masakra... lece ju zpa pa, pzdr dla wszystkich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podaje przepis na gyrosa.Jest naprawde pyszny i u nas juz zjedzony:( Uklada sie podane nizej produkty warstwowo, a potem jak sie naklada na talerz to trzeba siegnac az na dno, zeby najlepsze nie zostalo:):) Ja ukladam w okraglej szklanej misce - ladnie wyglada. No to do roboty: podaje po kolei, tak jak sie uklada 1.Usmazony filet z kurczaka - 1 duzy lub 2 mniejsze filety pokroic w kostke i wrzucic na patelnie, obsmazyc, przyprawe GYROS (ok 1/2 opakowania) rozposcic w 1/2 szklanki wody i zalac nia mieso na petelni.Wszystko razem podmazac tak dlugo, az woda wyparuje. 2.ketchup 3.cebula - pokrojona w kostke i troche posolona 4.ogórki konserwowe - 4 sztuki pokrojone w plastry 5.kukurydza 6.majonez 7.kapusta pekińska - pokrojona jak do surowki i popieprzona;) 8.ketchup Mniam! Zycze smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to zaraz jedziemy nad morze na 4 dni:) jedziemy do babci do gdyni, mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i będzie oki:) jak będę miała dostęp do komputera to odezwę się :D miłego dnia życzę wszystkim mamom i dzieciaczkom:) ciekawa jestem reakcji Majeczki na braciszka:D na pewno Lulka z Kubusiem w domku, ale im fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chwilowo jestem w domu. wczoraj wyszlam ze szpitala ale pojutrze chyba wracam tym razem do sosnowca bo mój mały urodzil sie z zapaleniem pluc i w czwartek wzieli go do szpitala na oiom. mial odmę ale juz sie na szczescie cofnęła i jutro najpawdopodobniej go przeniosa na zwykly oddzial to bede sie mogla polozyc z nim. na razie łeb mi pęka, nie wiem czy to ogolnie czy po znieczuleniu. bylismy wczoraj u maluszka wiec moglam go poglaskac. walcze z laktatorem zeby moc go karmic. trzxymajcie kciuki zeby go szybko wypuscili. papa a to nasz maluch http://images24.fotosik.pl/55/63975609b9f7c57emed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka ale śliczny Kubuś:D:D a na pewno wszystko szybko sie unormuje :) bo z facetami tak jest ze postraszyc lubia a złego i tak nie ma:) głowa boli Cie po cesarce, mnie przy sredniej córce bolała długo:( trzymam kciuki aby szybko malutki doszedł do siebie byś mogła tulic go w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka Kubełek jest śliczniutki:D wszystkiego najlepszego Wam życzę, niech synuś szybko zdrowieje i wraca do domku, zobaczysz już niedługo zapomnisz o tych smutnych chwilach,buziaczki dla Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×