Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Dziewczyny jeżeli macie fotki tapczaników, albo takich dorosłych łóżeczek Waszych pociech to wklejcie fotki. Interesuje mnie to bo chciałabym Mateuszowi coś kupić do spania. Dobrej nocki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rańca !!!!!!!!!!!!!!!!! Co Wy robicie mamuśki?? Gdzie się podziewacie?? U nas od rana słonko świeci, w nocy popadało a teraz już jest ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i znowu sama do siebie musiałabym gadać. A może kogoś kawusia skusi i przywoła do kafeterii. Zapraszam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co takiego pecha jak ja to nie każdy ma, zawsze miałam problem z pracą, jak już coś znalazłam, to mi nie odpowiadało, a od 2 lat starałam sie o pracę w szkolnej bibliotece i nici z tego :(. A wczoraj zadzwonil do mnie dyrektor z gimnazjum i chciał mi zaproponować pracę na 25/30 etatu, lecz niestety musiałam mu podziękować, powiedziałam jaka jest sytuacja i niestety będzie szukał kogoś innego :o. Chyba odwiedzę go za rok, może nie znajdzie kogoś sensownego :). Cóż jak pech to pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wybieracie się z dzieciaczkami na akademię rozwoju organizowaną przez Pampers??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka dziekuje:) Ja wkleje Ci link do lozeczka, ktore zamierzam kupic Michalkowi, widzialam juz u przyjaciolki w domu, sprawdza sie idealnie, a dziewczynka ktora na nim spi ma juz ponad 4 latki i jeszcze dlugo jej posluzy:) Lidus co to za rocznica? Zapka - pewnie, ze dyrekcja nie znajdzie nikogo lepszego od Ciecie:) Jak sprawy nocniczkowe? Ja wymiekam, maly albo wcale nie wola i leje po nogach, albo nic innego nie mowi tylk \"aa\" i zlasi po 5 sekundach z nocnika, po czym zrobi w majty, albo gdzies obok.Buuuuu, czy to ma sens? Moze pozwolic mu dorosnac? POMOZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar, co do nocnika - to sprawy mają sie dokladnie tak samo. Dzisiaj to już przechodzi wszelkie granice,wola mamusi siku, po czym nie daje sie zabrac na nocnik (ani kibelek) i leje beszczelnie w gacie. od poniedzialku sie cwiczymy, ale dotrwam do konca nastepnego tygodnia. Tak sobie obiecalam: chcialam jechac z malym do anglii od 17 wrzesnia, i nie taszczyc ze sobą wielkiej paki pieluch. Ciekawe czy mi sie uda. ALE NA SILE WALCZYC NIE BEDE... może to przejsciowy kryzys..., a może tak ma byc. Ja może zalapie sie jeszcze na jakąs kawusie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja wybieram sie na akademie pampersa we wrześniu w gdańsku suzinka dziś ci wkleje to łóżeczko , bo ostatnio nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Ja tez w temacie lożek dla dzieci...wlaśnie jakies łozko/kanape/sofe dla Lenki chce kupic ale muszą byc z jakimis barierkami bo mala spada w nocy. To łozko z ikei całkiem si....musze podjechac do ikei i obejrzec z bliska. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu wykasowali wam tamten
topik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka? Ollka to lozeczko jest naprawde fajne, sama zobaczysz. Jak sie zdecydujemy na zmiane to na pewno kupimy to z ikea. Trzeba sie powoli zbierac na spacerek:) A czemu skasowali nam topik? Nie wiemy, bardzo zelujemy ze tak sie stalo, bo troche przezyc na nim mialysmy zapisanych:( A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Andziar i Syjka, sprawy nocnikowe u nas tez sie rozpoczely tydzien temu, pierwszy dzien sikal \"po nogach\", drugi wolala siku, zas teraz ZAWSZE robi do toalety badz kiedy jestesmy na dworze \"pod drzewkiem\". Wpadki sa owszem, ale zaparlam sie na calego, powiedzialam ZADNEGo pampersa, nawet kiedy sytuacja bylaby o niebo latwiejsza kiedy by byl jak np. w sklepach, w samochodzie itd. Ale wiedzialam ze jak tylko poczuje ze ma ocjrone to po co sie starac???? szczerze uwazam ze nocnikowanie nie jest takike zle jak opisuja, chyba naprawde dziecko musi SAMO chciec. Inna sprawa to dyscyplina. Mam pytanie co robicie aby ukarac takiego malucha ktory niby rozumie a niby nie rozumie. Klapsy, za ucho, do pokoju??? Co stosujecie? Powiem szczerze ze dalam mu porzadnego klapsa kilka dni temu i ....poskutkowalo, ale ...moze i mozna inaczej? Co u was dziala??? Pozdrawiam mamusie i daje zdjecie z golebiami takie podobne do zdjecia andziar: http://www.gorak.vel.pl/zoom_image.php?sort=id&id_phot=313&start=11&limit=16&kategoria=26&fraza=&album=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
na moja małą psotnicę nic nie działa , ani prośba ani groźba, i strasznie zaczęła wszystkich szczypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej o rany Olek miał przez 2 dni goraczke myslelismy ze to od zebów a moze to 3 dniówka.... po 2 dniuach dostał pokrzywki na ciele ,,pojechalismy w nocy do lekarza , ten stwierdził ze to alergiczna pokrzywka , dac zyrtec i do pediatry. wiec kilka gdozin później byłam z małym u pediatry. Pokrzywka minęła ale gorączka nie , Do tego dostał mego zapalenia dziąseł , nie moze jesc , nie chce pic..nie wiem... stwierdziła ze to zapalenie dziaseł i gardła powoduje goraczke a ta pokrzywka to od czegos co zjadl...i racja wziął 2 małe łyczki soku dla dzieci z cytryną z dodatkiem miodu..................boze jaka jestem zla na siebie ze mu dałam te 2 łyki;( Strasznie cierpi. W poniedziełk idziemy do dentysty. Co polecicie na takie zaplenie dziąseł...ja mu smaruje wywarem z szałwi i zelem, daje tez paracetamol na noc. Moze macie cos sprawdzonego..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie w jakich godzinach ta imprezka pampersa, bo chcemy jutro pojechac do wawki, a nie wiem w jakich godzinach to bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
gospelku drogi , mojej psiapsióły synek jak mial zapalenie dziąseł to pediatra zapisał Agumentin to antybiotyk ale natychmiast pomoglo, trzymam kciuki za maluszka uściski , nie obwiniaj siebie , bo skąd mogłaś wiedzieć , że ten sok tak zadziała , a może wcale nie od niego. Bo wiesz lekarze zazwycaj wykrecają sie tym ,że matka dała coś nowego do jedzenia , a przeciez nasze maluchy już różności jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapka pewnie cały dzień bo na mapce i stronie www.pampers.pl nie wyszczególniają godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka pewnie już od 9 będą działać bo to jest impreza praktycznie przez cały dzień, jak byliśmy w tamtym roku to najpierw odstaliśmy z pół godzinki w kolejce, ale w miarę szybko szło, tylko trafiliśmy jak był straszny upał i było tam duszno, dużo ludzi, mała trochę zmęczyła się:O ale mimo tego wszystko impreza jest superowa i w tym roku też wybieramy się:D moja siostra dzisiaj poleciała:O, kiedy zobaczymy się nie wiem, szkoda, ale ten miesiąc szybko zleciał:( za tydzień wracam do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie:-) do nocniczka trzeba dorosnąć, jak Michałek jeszcze tego nie czuje to odpuść na razie Andziar, bo nie ma sensu się stresować, podobno chłopcy później dojrzewają do tego - przykładem jest mój Tomuś wcześniej się męczyliśmy, mały się stresował a ja się wkurzałam, potem po 2 urodzinkach poszło jak po maśle za 2 dni się nauczył. jak pisałam wcześniej, jak po tygodniu nie ma postępów to zakładajcie papera i za jakiś czas ponowna próba, napewno następnym razem się uda - do szkoły nikt nie chodzi w pampersie ;-) moja mała po miesiącu wołania i niechodzenia w pampersie ma kryzys, wychodzą jej 5 (ma już dwie, i jedną prawie przebitą), i nie wiem czy to przez te zęby, nie woła, tylko sika wszędzie, jak ją chce wysadzić to ryczy na całe gardło, jak ma pampera (po spaniu) to pięknie sika do niego, ale ja widzę po jej reakcji, że robi to świadomie - ale nie zakładam jej papersa, tylko ją przebieram, dzisiaj było już lepiej bo znowu zaczęła wołać i tylko raz się posikała więc może to tymczasowy kryzys - oby!! u nas dzisiaj cieplutko i słonecznie, szkoda że jeszcze trochę i będzie zimno i pochmurnie, ale co zrobić, teraz trzeba jeszcze korzystać ze słoneczka :-) sz. mamo - to masz spokojniej w domku, szkoda tylko, że siostrzyczka nie mieszka bliżej spokojnej nocy i przyjemnej rodzinnej niedzieli Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomniałam dodać Gosbej - moja koleżanka na zapalenie jamy ustnej dostała fiolet do pędzlowania i wiem że to szybko pomogło - co prawda to nie zapalenie dziąseł ale bardzo podobne, bo też gorączka wysoka i nie można nic jeść ani pić bo bardzo boli (chociaż ja się jeszcze nie spotkałam z taką diagnozą - zapalniem dziąseł, bo to raczej jest zapalenie jamy ustnej, ale mogę się mylić). jedyny minus to taki, że ta buźka jest fioletowa przez czas stosowania tego fioletu. dużżżo zdrówka życzymy Olusiowi :-) a zdjęcia maluszków śliczne pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina - czytalam ze najlepiej uczyc maluszkow kontrolowania wyproznien po ukonczeniu 2 roku zycia. Chcialam sprobowac - i sprobowalam wczesniej. Niestety nie powiodlo sie, a nawet pogorszylo, bo teraz Michal nie chce siedziec w ogole na nocniku buuuuuuuu Odpuscilam ta sprawe narazie, zobaczymy troszke pozniej:) Milej niedzieli Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×