Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
hej ziomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomka witaj, może jakiś ruch sie zrobi na topiku :) my już po spacerku, mieliśmy jechać do mamy, ale okazało sie, ze maż zabrał klucz od samochodu do pracy i jesteśmy uziemieni przez 2 dni, bo wózek też jest w samochodzie :(. chyba, ze ten wielki ktoś mi wyciągnie z piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ziomka wiem coś o tym ile razy mój mąż zabrał ze sobą wózek w bagażniku czy klucze od domu to nie zlicze:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomka no niestety, po tak dlugiej przerwie musisz wkleic pare fotek bo juz nie pamietam jak wygladaz Ty i maluch ze stycznia ;) Witaj serdecznie i juz nas nie zostawiaj:) Szczesciara - zycze powodzenia.Niech ten tydzien szybko minie, a kolejny niech przyniesie nowe, dobre wiesci. Caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapka z ytm wózkiem to bylo do ciebie , pomylily mi się nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek spi więc troszkę czasu mam dla siebie :))) Przypomnę Marcinek urodził się 25 stycznia 2006 roku. Jego ulubione jedzenie to pomidorki i danonki. Ulubiona zabawka koparka i kosiarka do trawy. Najczęściej wypowiadane słowa mama brum brum, amama. Od miesiąca jesteśmy bez cycusia. Wiem że to długo trwało to moje karmienie ale miałam cały czas pokarm i bardzo podobało nam się to tulenie i podjadanie małego i jemu i mnie sprawiało to bardzo dużo przyjemności. Ale postanowiłam na sierpniowym urlopie że od września koniec wystarczy i bez większych awantur zakończyliśmy ten piękny etap w naszym życiu. A ja no cóż praca dom praca dom. Momo to często myślę o drugim bobasku, niestety czas leci, za niecały miesiąc stuknie 31 lat więc chyba postaram się zostać mamusią w jakimś góra 2009 roku, może na 3 urodziny Marcinka :))) Kochane przypomnijcie mi jak się wysyła zdjęcia. Proszę bo zapomniałam. A teraz do czytania waszych wpisów muszę się zabrać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ziomka wchodzisz na www. fotosi.pl i tam jak masz swoje konto dodajesz zdjecia i pod nim masz link i go kopiujesz i wklejasz nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni synek mi się buntuje ze spaniem, w czwartek spał tylko pare minut w samochodzie, wczoraj padł przed 15 na podłodze w salonie, a dziś wcale nie chce spać :(, już nie wiem co mam z nim robić, jestem już tym zmęczona, tak choć miałam chwilkę dla siebie w ciągu dnia albo spałam z nim, a teraz chodzę rozdrażniona i padnięta :( idziemy na spacer, bo zgłupieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka mój synek już od kilku tygodni, nie śpi w ciągu dnia, potem marudzi i pada ok.19/20 i śpi do rana. Ja niestety nie mogę w domu nic zrobić, bo on we wszystkim chce mi pomagać :( nie mówiąc o jakimś czasie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj uspałam go o 20, a dziś wstał znów o 6, 20 :(, wszystkim małym chłopcom zyczymy dużo zdrówka, radości i samych szczęśliwych chwil🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich chłopaczków, tych małych i dużych ❤️ od Magdusi:D moja jeszcze śpi w ciągu dnia, ale tylko raz około 1,5-2 h, teraz jest na etapie ne, wszystko jest ne, na razie jakoś to przeżywam, mam nadzieję, że bunt dwulatka przejdzie łagodnie;) u nas dziś świeci słoneczko, więc pewnie dziś pospacerujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane U nas dalej cisza z @ , wiec jest coraz wieksza nadzieja,. Kurna juz tak mi sie dluzy ze to szok, ale mam jeden dziwny objaw i nie wiem czy to psychicznie sobie wmowilam czy on jest naturalny , a mianowicie bol biustu. Pozdrawiam i zaraz spadamy na imprezke bo moja mamcia na dzis przelozyla imieninki, wiec musze jeszcze zapakowac ogromniasty prezencik buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ale super zdjęcia, Mati wygląda pięknie w nowej fryzurce:) a samodzielne jedzenie idzie mu super, moja mała rzadko kiedy je sama, chyba, że kanapki, czy owoce, obiadki sama jej daję, ale chyba muszę ugotować jej zupki i niech sama wcina:) szczęściara życzę ci aby ten objaw był prawdziwy i oby nadeszły kolejne:) jeśli dobrze myślę, to chyba będziemy miały obie dzidziusie z maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro mam nadzieję że niedługo upewnisz się co do swojego stanu i Nikoś będzie miał rodzeństwo. Widzę że wasze dzieci również są na etapie nauki jedzenia i sikania w nocniczek u nas z obydwiema rzeczami bywa różnie :))) ale staramy sie powoli małymi kroczkami do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!!! długo mnie nie było, bo miałam problem z łączem, potem mąż zabrał laptopa w delegację, a potem moje maluszki się rozchorowały, najpierw Tysia, potem Tomuś, więc po całym dniu z chorymi dziećmi nie miałam siły już nawet włączyć kompa, stąd moja nieobecność - mam nadzieję, że jestem usprawiedliwiona ;-) najpierw składam najszczersze gratulacje dla Szczęśliwej mamy!!!! ja też po cichutku miałam jakieś przeczucia - Beatko dużżżżżżżżżżżżo zdrówka i powodzenia!!!! trzymajcie się cieplutko do maja!!!!!!! Szczęściarko!!!! trzymam kciuki i mam nadzieję, ze będzie dobrze! ściskam cię gorąco i uważaj na siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - dziękuję bardzo, że nie zapomniałaś o mnie :-) Ziomka, Aga - witajcie!!! fajnie, że się odezwałyście :-) szkoda, że tyle mam o nas zapomniało :-( Liduś - już dawno cię nie odzywałaś - co u Olisi?? Nikolet - co u córeczki?? jesteście już w domku? pozdrowionka :-) Justynko, Dodi, Syjka, Olka, Mojpka,Marla, Omka, Pola, Justka i wszystkie, które nas czytają!!!mamusie dajcie znać co u was!!! pozdrowienia dla wszystkich mamuś i maluszków a także dla Bartusia i Agnes !!!! całuski trzymajcie się cieplutko !! :-) Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. To prawda, troszkę z naszych koleżanek przestało się odzywać. MAm nadzieję, że u każdej wszystko dobrze. Pozdrawiam👄 U nas noga juz zdrowa. Szynę gipsową rozwalił po 3 dniach. Do tego przeziębił się . Po sytuacji z drzwiami mam taką nauczkę, że hohoho,,,, choć jestem dumna z niego ze taki rozumny . Czy Wasze dzici tez tak wszedzie wchodzą , wdrapują się? MAtko ostatnio nie mozna nic zrobic bo lata jak szalony. Wszedł na stolik do zabawy i tak sobie otarł bok o kant ze myslałam ze cos gorszego sie stało...a chodze za nim...nie upilnujesz !!!!!!!! A czy móiłam Wam ze mój wózek na dobre sie połamał.... na szczescie tesciowa zrobiła nam prezent i kupila inna spacerówkę. FAjne ale i tak zalyje ze sprzedałam Roana...nie ma co to był porzadny wózek;) Ok lece obciać paznokcie mojemu szogunowi bo przysnął! pPAPAPA IŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela24
Odkupię buciki na jesien w rozmiarze 20-21. Wkładka wewnętrzna do 13 cm. Może macie już za małe. Mam córeczkę. Jakby coś to podaje maila: mela24@gazeta.pl Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosbej. Życzymy Olkowi szybkiego powrotu do formy. My cały czas ujerzdzamy roana, pamietam że mamy nawet ten sam kolo i chyba nie będziemy narazie robić zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
ziomka to masz zdolnego syna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×