Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Dzień dobry!!!!!!!!!! Hej mamuśki wstajemy, wstajemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas od rana znowu zachmurzone niebo. A miałam jechać z Matim na takie święto miasta \"Gwarki\". Mąż jak wczoraj wyszedł do pracu na 7.30 tak musiał zostać do 22.00 wieć Mati nie widział go przez cały dzień. A dziś mąż znowu na 7.30 do pracy pojechał :( Mati rano jak wstał to go nie odstepował na krok, tak sie za nim stęsknił. Bozinko co u Was?? Lulka jak Kubuś i Majcia? Szczđciara odzywaj sie, bo BARDZO nas niestety zaniedbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej a nas wczoraj mężulekwyciągnął na oglądanie samochodu .który kupił , rozbity troche i do naprawy ale jak rafał go zrobi to będzie cacko , nasza brava też byla rozbita niezle a teraz ja nówka . Mój mężuś ma zlote ręce. A my z melką dziś pospalyśmy , a teraz działamy , melka zakłada sobie kapcie i zaraz zacznie broić ach to moje kochane dziecko:):):):)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
SUZINKO mój mąż wychodzi o 7.30 jak melka jeszcze śpi a wraca 20 to melka tak długo nie zaśnie jak tata nie wróci , w końcu to jej ukochany rodzic:):(:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, ze się troszkę rozkręciłyście i dajecie znać co tam u Was. ruchów jeszcze nie czuję, z Matim też późno je miałam, bo dopiero w 20tyg, ale kilka razy już maleństwo się jakoś tak ułożyło, że miałam strasznie wypięty i twardy brzuszek z przodu:D mąż wrócił o 9 z pracy, zjadł śniadanie i pojechał na grzyby i tyle go widziałam :(, ma wrócić na obiadek. A synuś wstał dziś o 6,20 i wcale coś spać nie zamierza, położyłam sie z nim, to godzinę przegadał, trochę pojęczał, ale zadzwonił telefon, to poleciał biegiem i teraz się bawi Nikolet jak tam Twoja córcia, pozdrawiamy Was mocno A Wam życzę owocnych starań :) i ładnej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) moja malutka śpi grzecznie w łóżeczku, ciekawa jestem ile pośpi bo ostatnio miała maratony i po 3 godziny:) u nas strasznie wieje, więc wyrzuciłam mężulka na zakupki a sama popijam kawusię :) i wymyślam jakieś czarodziejskie słowa, które spowodują, że sprzątanko samo wykona się ;) kurcze moja mała chyba stała się telemanką :O bierze pilota i krzyczy baja, już czasami to ją oszukuję, że nie ma bajek. chyba jesień zbliża się wielkimi krokami, ja stwierdziłam, że butów jesiennych nie kupuję bo znając życie u nas zaraz będzie tak zimno, że będzie trzeba ciepłe buty nakładać. i piszemy, piszemy mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a ja zamierzam się wziąść za obiadek jak mężuś wróci z pracy no i poukładac melki rzeczy w szafce bo bałagan się robi powolutlu, melka grzecznie bawi się z psem i mam chwile spokoju:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my po zakupach juz, oczywiscie kolejne dwie płyty Teletubisiow dokupione, a jak całowała te płyty i tuliła heheheh maniaczka, nic inne ją nie kręci tak, nawet jak sie bawi to Teletubisie leciec muszą hehe fajną kurteczke na jesien kupiłam w real po 15 zl i to całkiem całkiem:D poza tym trafiłam w lumpeksie prawie nowe czarne futerko na 92-98cm i dzis je czysciłam w pralni ale smieszne są roznice w cenie bo czyszczenie 14,90 a futerko 4,20zl kosztowalo i jest super-taka elegantka mała w nim jest:D teraz moge jakies fajne buty kupic do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała pospała do 14, czyli 1,5 godz, wstała ale z płaczem, niby doszła do siebie zjadła pół banana i zasnęła mi na kolanach i śpi na mnio :) ciekawa jestem do której tak pośpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja melka tak nie przepada za bajkami ale telewizor ogólnie bardzo lubi , teletubisie lubi i jeszcze taki program dla dzieci jedyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka - ja tez szukam kurtki na jesień dla Lenki i nie moge znaleść...no bo na kurtke za 100zł mnie nie stac, w lumpeksie akurat nic ciekawego nie było, ale jeśli piszesz ze kupiłas małej kurtke w realu to jutro koniecznie sie musze do reala kopnąć...napisz tylko gdzie byłaś w realu...a jakbys przesłała jeszcze zdjecie tej kurteczki to juz bylby dla mnie wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kurteczki jesiennej, to kopiłam w ciuszkach małemu świetną kurteczkę za 5,50 i jestem z niej zadowolona Mati nie spał cały dzień i marudzi :(, ale teraz kompanko i padnie wcześnie zmykam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wolnej chwili ktorą mam wrzucam fotki oczywiscie dłgo mi to zajmuje bo moje dziecko zmusza mnie abym na nia patrzyła zamiast w monitor heheheh kurteczka jest taka jasno zielona(nie wiem czemu na jednym zdjeciu wyszła inna) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3467f1e67a8a4cb2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76fadcbc2d363667.html a tu futerko http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/deb27d846be16927.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc454b3286780304.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
halo wszystkie oglądają pewnie miss polonia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. a wiec od kiedy zacza sie rok szkolny ,jestem sama w pracy , codziennie od 9 do 18 z Nikosiem pracujemy , a w soboty jestem juz sama bez Nikosia ale w tedy jest ostry zap... . Wiec jestem padnieta na maxa. A na dokladke w tamtym tygodniu poszlam do ginekologa , no i powiedzialam ze czas najwyzszy pomyslec o moim zamrozonym dzieciaczku . Wiec ona wziela sie od razu do roboty i po tygodniu przygotowan 21 mam transfer, wiec to juz w nastepny piatek . 5 pazdziernika juz bedzie wiadomo czy sie udalo czy nie. Nikos jest cudowny , tak fajnie z nami rozmawia , mowi coraz wiecej i jest coraz bardziej rozbrajajacy. A dzis moi mlodzi jechali taki pojazdem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae407d80126e971e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7ef825dcde2c002.html a to moj niko http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e9c516e1f04e41c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara jak fajnie, że się odezwałaś :) Trzymam kciuki za 21 września i potem przez całe kolejne 9 miesięcy !!!!!!!!!! Powodzenia :) Wiaski dla reszty mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara trzymam kciuki za bobaska, Nikoś już taki duży:) fajnie, że odezwałaś się, szkoda tylko, że masz tyle pracy:O a ten samochód dla młodych to de best:) na pewno fajnie wyglądała całość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz byłam w pracy oddalam zamowienia i na dzis to koniec , odpoczywam. ZArqaz pojdziemy do kosciolka , no i moze na jakies zakupy rozluzniajace po ciezkim tygodniu. Potem sie jeszcze odezwe , bo mimo tegio ze sie do was nie odzywalam to i tak caly czas o was myslalam. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
halo niewiem jak wasze dzieciaczki o płci żeńskiej ale moja melka uwielbia moje kosmetyki , dla niej najlepszą zabawą jest wziąść krem i paluszkiem s,arować mnie po twarzy a ostatnio sprzątałam szafkę i dorwała cienie i zrobiła sobie barwy wojenne. Dziś rano tak mnie głowa bola la ,ze odpuściłam sobie wykładyi korzystając ,że dziś mężuś w domu to postanowiłam sobie pospać a jek się opbudziłam stwierdziłam ,że mam całe ramię pomalowane długopisem ach te moje robaczki duży i mały to dwa psotniki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcesciara zycze powodzenia!!!!! U mnie sie zdjecia nie otwieraja ani twoje, ani Perelki:(:( U nas w porzadku.Tylko maly teskni jak jestem w pracy po poludniu:( Mama mowila, ze nawet za bardzo jesc nie chcial i nie chce zasypiac w swoim lozeczku, a jak ja jestem to zasypia:(:( Chyba czas pomyslec o zmianie pracy:(:( bo te dyzury do 22 sa rozwalajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna ja mam synka, ale on tez lubi siebie, lub mnie kremowac, malowac usteczka czy sie psikac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×