Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
zapka miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna ja ma mam córcię, ale ona nie zna takich rzeczy za bardzo bo ja nie używam, żadnych kosmetyków. ale jak była moja siostra to ona miała raj :D i wówczas zapoznała się tajnikami piękności a siostra tylko krzyczała niunia to puder za stówkę hi hi hi i tylko jej zabierała co mała dorwała :) a co do rysowania to moja mała jest fanem kotka i wszędzie rysuje kotki i mówi kote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja rysusuje same kreseczki i koleczka raczej talentu plastycznego to nie bedzie miala ale talent mechanika to owszem, dziś razem z tatą naprawiała gaźnik od auta , i ze śrubokretami biegała po pokoju i nosiła tacie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy, że już jestem przygotowana na jutro do pracy;) dobrze, że jeszcze do wakacji 276 dni hi hi hi :P dziewczynki dobijmy do 5000 wpisów do końca .......... października hi hi hi buziaki dla waszych maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko z śrubokrętem
czy mamo sie dobrze czujesz? a gdyby to dziecko sie przewróciło na ten śrubokret? a potem płacz i lament rodziców. Nieodpowiedzialność rodziców przekracza czasami wszelkie normy adimin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny nie dziekuje wam ,tak naprawde to nie mama czasu myslec ale jak pomysle to sie stresuje. Tak bym chciala aby moj Nikos mial rodzenstwo, ale mam tylko 30 % szans. Wiec mam dziwne mysli 50 % ze sie uda ze bedzie ok , a drugie 50% to ze nic z tego nie wyjdzie. Ale jak se przypominam pierwsza probe to juz po 10 dniach bylo wiadomo , ze sie nie udalo . Wiec jak dotrwam do 5 . X to mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to stronka poświęcona Antosiowi, małemu chłopczykowi, który w wyniku zapalenia opon rdzeniowo-mózgowych cierpi na porażenie mózgowe, zaniki korowo-podkorowe o raz epilepsję. http://naszskarb.bnx.pl/news.php Proszę zajrzyjcie poczytajcie i pomyślcie ciepło o maluszku, który nie zdążył poznać jeszcze świata i dajcie mu szansę. Jest to prośba o wsparcie nie tylko finansowe, ale również duchowe... Księga Gości to miejsce gdzie można napisać, zostawić ślad po sobie dziękuję i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witajcie:) ja po calym dniu to taka padnieta jestem, ze az wstyd.Czekam na meza, pogadamy troche, chyba wypije drinka jakiegos i spac:( Juz bym sie najchetniej polozyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieci tez sie tak rozkopuja? Michal to przy zasypianiu sie przykryc nie da i dzis np pol godziny lezal odkryty, az zasnal i go przykrylam.Chyba od tego odkrywania sie zalapal katarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko też się rozkopuje więc do zasypiania go nawet nie przykrywam, dopiero otem jak zaśnie. Ja też już zmykam , dzis miałam zajęcia od 8 do 15 a potem rade pedagogiczną od 15 do 18, a skończyła się później i na 19 byłam w domku dopiero :( Umyłam synia i tyle go widziałam :( Dobranoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikos sie nie rozkopuje a wrecz przeciwnie , kaze sie przykrywac po sama szyje bo inaczej nie zasnie, ta przypadlosc ma po tatusiu. A ponoc po mnie usmiech i to chyba jedyna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Co to. O tej godzinie ja pierwsza tu zaglądam ??? Nie podoba mi się to zaniedbujemy nasze forum :( Szczęściara fajnie, że cześciej się odzywasz :) Bozinko odezwij się, wszystko w porządku u Was ?? Lulka co u Kubusia i Majci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×