Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok 2008. Zdrówka, radości i spełnienia marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam wszystkie mamusie , maluszki i dzieciaczki w drodze w roku2008!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synio bawil sie do ...1 w nocy!!! Bylam w szoku, obejrzeli petardy i sztuczne ognie i zasnal dopiero przed telewizorem, a wstal juz o 7,30 cale szczescie, ze dal nam pospac jeszcze ze 2h. Jestem padnieta, wiec uciekam, pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Melka też buszowała , trochę dłużej niz twój synio Zapka , trochę sztucznych ogni i petard się bałą , ale za to dziś spala do 13 więc się z mężem wyspałiśmy , tylko był haczyk -Melka musiała spać z nami w środku i przytulac się do mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! U nas zmiany..Olek odrzucił Nutramigen i nie chce go jesc, poz tym nie chce za bardzo jesc takze innycy rzeczy. :) Zrezygnował z butelki sam:..i teraz zje coś;) idzie umyc ząbki i zasypia przy muzyce ;) JEstesmy teraz przeziębieni i bałam się ze jak zaczną strzelać to biedny się zbudzi i koniec .. ( nie spi duzo i nie da pospac mi) a t proszę..zasnął o 21 i przebudizł się na chwilkę po 1:) i pospał ze mna do 7.3o. jest to pełen sukces bo normlanie wstaje o 5 . Nowy Rok się zaczął i ja mam już swoje postanowienie..ale nie napiszę jeszcze jakie..\"_ no nic uciekam spać:) jUTRO DOKŁĄDNIE POCZYTAM CO U wAS.. WYBACZCIE ZE NIE DZISIAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcieliśmy naszą przetrzymać do północy, ale o 23 wzięła tatusia za rękę i mówi spać:), więc przespała Nowy Rok i petardy:) a jutro pierwszy dzień w żłobku, nowy etap życia mojej córeczki:D, tatuś wziął wolne dwa dni i będzie prowadził córeczkę i odbierał przed spankiem, chcemy w tym tygodniu tylko dawać ją do południa a od poniedziałku dopiero na cały dzień łącznie ze spankiem:) gosbej życzę powodzenia w wytrwaniu w postanowieniu i na pewno wszystko ułoży się tak jak Ty chcesz:) buziaki dziewczynki pisać, pisać :D jutro do pracki oj jak mi się nie chce:( ale tylko 8 dni i znów wolne aż 2 tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) wszystkim Mamusiom i Maluszkom wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!! No i zyczenia urodzinowe dla naszych malych solenizantów🌻 🌻 🌻 u nas po staremu, dzieciory rosną, Maja juz sie ladnie pozegnala z pieluszka chociaz czasem jej sie zdarzy wpadka, Kubek garnie sie do siedzenia i najszczesliwszy jest na brzuszku albo czyichs rękach :) Bozinko jesli mozesz to daj mi namiary na lekarke, zapisze sie i zobaczymy jak bedzie ze skora jak przejde za miesiac na sztuczne mleko- zaczne od sojowego a potem sie zobaczy a co do sylwestra to moja mama zostala z dzieciakami, ja przyjechalam nakarmic jeszcze przed 23 a potem bawilismy sie do 4 i bylo super wlasnie wlacze z malym zeby juz nie jadl w nocy, na razie w kratke, raz zaakceptuje smoczek a raz trzeba jednak dac mu jesc, walka w toku :) lece bo maly pokrzykuje a nie chce zeby obudzil Maję buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
wszytkiego jalepszego dla naszych wszystkich solenizantów , nich nam rosną w szczęściu i miłości .....🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
nikodemku 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam na nowej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mialam jechac z syniem na zabieg susiaczka, le nie wiem czy to cos z tego wyjdzie, bo cos zaczal kichac, a w dzien mial stan podgoraczkowy, przed spaniem jeszcze zmierze :(, nawet nie wiem kiedy cos tam zlapal dla Nikodemka wszystkiego co najlepsze i spelnienia marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteśmy po pierwszym dniu w żłobku, mała nawet poszła z panią bez płaczu, dopiero później jak zauważyła, że nie ma tatusia to trochę popłakała i jak po nią poszedł to też trochę płakała. jak tylko wyszli ze żłobka to z wrażenia zasnęła ale spała tylko 40 min, później po 17 znów nam przysnęła. coś czuję, że jutro będzie gorzej:O ale cóż musimy przez to przejść nie ona pierwsza i nie ostatnia idzie do żłobka:) dla Nikodemka 🌻 z okazji 2 urodzinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełnienia wszelkich marzeń i samych szczęśliwych dni w Nowym 2008 Roku!!! Całuski i życzenia dla wszystkich małych jubilatów. Sz.mamo - Magdusia już nie jest łysolkiem:):):) Zaczną się kiteczki hura! Co do żlobka - łezka mi się zakręciła jak przeczytałam. Biedne są dzieciaczki, bo nie rozumieją co się dzieje. Nie wiedzą czemu nagle tata gdzieś zginął. Och! Ale Magdusia się przyzwyczai, tak już jest Czy zaglądałyście już na stronę www.naszaklasa.pl ? Niektóre z nas (pozdrawiam Perełkę i Lidus) :) Polecam stronkę, jest ekstra, ale UWAGA - wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar dziękuję i wzajemnie wszystkiego najlepszego:) co do żłobka niestety taki los dzieciaczków, ale cóż my dorośli poradzimy? nic nie możemy, jedynie po południu możemy przytulać, przytulać i zapewniać o swej miłości do nich.... włoski rosną, rosną, może będą kiteczki;) andziar znam tą stronkę, oj wciąga, wciąga:) pozdrawiam milutko:) w piątek mam wizytę, mam nadzieję, że u dzidziusia wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikodemku zdrówka zdrówka zdrówka i wszytskiego co piekne dla Coiebie ❤️ jA MAM na naszej klasie stronke..;) mozna się spotkac hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie w Nowym Roku!! z tej okazji chcę Wam życzyć wszystkiego co najlepszego, dużżżżżżżżo zdrówka, szczęścia, radości, pociechy z maluszków - a także dużo zdrówka dla naszych ciężaróweczek oraz szybkiego i pięknego rozwiązania :-D oraz powodzenia dla wszystkich pragnących przeżyć raz jeszcze ten cud narodzin!!! :-D :-D :-D Nikosiu - wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzinek dużo zdrówka, radości, uśmiechu oraz upragnionej iostrzyczki lub braciszka!! ściskamy cię gorąco Martynka z mamą ❤️ ❤️ ❤️ (pamiętałyśmy o Tobie wczoraj ale nie miałyśmy kompa) Majeczko w dniu twoich urodzinek wszystkiego najlepszego dużo zdrówka, radości, uśmiechu, niech braciszek szybko rośnie abyś się miała z kim bawić i niech rodzice cię rozpieszczają :-) życzy Martynka z mamą - całuski dla Ciebie 👄 🌻 :-) Lulka to namiary: dr Pietrzak 287 12 63, 601 450 175 dzwonić po 14. pozdrowionka :-) sz. mamo - jak Magdusia dziasiaj w żłobku? powodzenia jutro u gina :-) napisz jak się miewa synuś - a macie już imię? Andziar i Gospej :-) pozdrowienia dla wszystkich :-) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:0 moja malutka płacze w żłobku jeszcze trochę 😭, dzisiaj jak po nią poszłam to jak mnie zobaczyła to krzyknęła mama i popłakała się, aż ja z nią płakałam:O, tak mi smutno ale musimy to przetrwać i będzie z ochotą chodzić tam, mam taką nadzieję, pani mówi, że wszystko jest oki, ładnie bawi się, je, więc to trochę mnie uspokaja. a u dzidziusia wszystko ok, lekarz robił usg, brykał niesamowicie:D, mam nadzieję, że to nadal Maciejka moja ukochana:D, nie wiem czy tylko się nie martwić ale jak na razie chudnę, to już 23 tydzień a ja mam 4,5 kg do tyłu, no chyba, że u niego waga zepsuta;) pozdrawiam milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Maju ❤️🌼 Stasiu❤️🌼 Szymku❤️🌼 Wiktorku❤️🌻 Kingo❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes76....30.08.2005...Bartuś ...www.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek...www.mateuszekp.boba sy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek...www.agarost.bobasy.p l dodi1977....27.12.2005...Dawidek..www.dawidek2005.bobasy .pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara..www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz..www.bartosz1.bobasy.p l Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem..www.szczesciara.bobasy. pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek..www.kevinus.bobasy.pl< br /> lulka79.......03.01.2006...Maja..www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś..www.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek..www.wiktor.dabrowka .com Perełka3.....05.02.2006...Kinga..www.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz..www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek..www.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynka..www.martynka2006.bo basy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwia..www.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena..www.magdalenkacz.bo basy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja..www.bpatrycja.bobasy .pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignas..www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia..www.martusia.babies.p l NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia..www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek..www.kamil2006.bobas y.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś..www.l.stelmaszczyk.d olsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek..www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia..www.juliaulikowska.b o basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka..www.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.........................< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz mam tabelkę, więc mogę złożyć życzonka:) Nikodemku, Kevinku, Maju, Stasiu, Szymusiu, Wiktorku z okazji drugich urodzinek, dużo zdrówka, radości, miłości i samych słonecznych dni:) buziaczki od Magdusi:) Kingusiu a Tobie słoneczko za miesiąc złożymy życzonka na urodzinki:) pozdrowionka i pisać, pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz po zabiegu, maly dostal glupiego jasia i godzine po zabiegu wywracal sie co chwilke, spac nie chcial, dopiero jak wrocilismy do domku po obiadku zasnal, 3 razy zrobil ładnie siusiu, ostatni raz okolo 17, a potem dal nam popalic, zasnal dopiero okolo 22, kilka razy wolal siusiu, ale chyba go bolalo i nic nie chcial zrobic, po chwili uciekal z nocnika, wieczorem bardzo nam plakal, ale nastepny dzien juz byl o niebo lepszy, ladnie siusial i wolal \"fe\", więc na szczęście obawy byly niesluszne, pieluszki nie chce nosic, w dzien spi bez pieluszki, ale na noc jeszcze mu zakladam, tak na wszelki wypadek, choc pampers zwykle suchy. Wczoraj Mati zaczał robić w majteczki, ale mieliśmy gosci i chyba przegapiłam jak wołał :(, ale co tam, już jest tak dobrze, mamuśki do dzieła, to nie takie trudne, jak myślałam... :D Kevinku, Maju, Stasiu, Szymonku, wiktorku i Kingo składam Wam serdeczne życzenia zdrówka, szczęścia i radości, wielkich i małych sukcesów, wiele uśmiechu na każdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt Kingusia ma dopiero dziś 23 miesiace :), a u mnie już od rana przygotowania na kinderparty :), robie we wtorek, bo meza w srode nie ma i trzeba bylo imprezke przelozyc... zmykam, lece uspac malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka to super, że już po zabiegu, i że Mati taki dzielny:) moja siada na nocnik, troszkę posiedzi i potem mówi nie ma:) i tyle na razie u nas z nocnikowania:O najgorsze, że zaczęła w nocy źle spać, kiepsko też je, toleruje tylko mleko, wszystko przez ten żłobek no ale mam nadzieję, że niedługo to minie i będzie oki, najważniejsze, że bawi się i w dzień jest pogodna, ale jak mówię jej, że jutro idziemy do dzieci do przedszkola to mówi mi nie chce. och to moje maleństwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! Tyle do was napisalam i mi wcielo....Wrrr!!! To teraz skrotowo - Nikodemku, Kevinku, Maju, Stasiu, Szymusiu, Wiktorku niech sie spelnia wszelkie, tkwiace w Waszych malych glowkach marzenia. Tego Wam zyczy ciocia Ania z Michalkiem Sz.mamo i Zapko - jestescie dzielne! I Wasze skarby tez:):) U nas drugie urodzinki wyprawiane byly wczoraj. Bylo super - dojechali wszyscy goscie, impreza byla udana, prezenty - rewelacja!!! Gosbej- mnie mozesz poszukac po nr gg ale pod jednym warunkiem ;) - jak mnie znajdziesz zapros mnie do swoich znajomych:) gg 3106975 Lidka - milego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.mam pytanko od 11dni spoznia mi sie okres ,maly bol w podbrzuchu i bol plecow rak rowniez twarde robia sie mi piersi czy to znaczy ze moge byc w ciazy bo boje sie zrobic testu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolet..... moja opinia taka-chwytaj byka za rogi, bo jak dla mnie wielkiej odwagi trzeba aby katowac sie niepewnością, a 11 dni to sporo, osobiście doradzam Ci kupić test i raz kozie śmierc bo jesli to nie ciąza to pilny powód tak czy inaczej do wizyty u lekarza... trzymam kciuki:) a u nas, cóż małą ma cholernie silny organizm, mąż, ja i córki starsze załapalismy jakis czas temu przeziębienie, średnia córa nawet oskrzela a Kinga wszystko co miała to jedną noc gorączke-w 2 święto i to wszystko, my juz zdrowi a ona odpukac też:) mówi coraz więcej i dokazuje tez, niestety, mamy przez to kłopoty z sąsiadami, w sumie bardzo często latają ze skargami na nas do administratora, nawet na policji jest skarga o zakłocanie spokoju co mnie bardzo rozśmiesza,wczoraj juz sąsiad był z krzykiem o 12 w południe ze sobota a on pospac nie moze bo u nas stukanie, bieganie -a to KINGA! no mamy niestety deski na podłodze i to tez troche potęguje odgłos wiem i zdaje sobie sprawe bo nad nami też mała dziewczynka mieszka i tez jak biega albo cos zrzuci, puka w podłoge to słychac ale ludzie bez przesady oni co tak wariują o ten hałas chcieliby abysmy przepowiedzieli 2 letniemu dziecku ze ma chodzic na paLCAch albo nie wiem chyba ją związali.....szok, poprostu ręce opadają, ja w nerwice wpadne bo wiecznie upominam Kinge.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×