Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

hej dziewczynki :-D Sz. mamo - Magdulek wygląda super :-) syjeczko - to inhalator medel pro - jedna oferta była dużo tańsza na allegro, dzisiaj kupiłam sól fizjologiczną za niecałe 3 zł. więc nie jest drogo w użytkowaniu. my dzisiaj się inhalowaliśmy, jak maluchy widziały, że mamie się inhaluje i śpiewa to poszły w moje ślady ;-) ostanio ulubioną piosenką Martynki jest sto lat hihihi... i chce żeby jej to śpiewać przed snem hihihihih zmykam, bo mąż potrzebuje kompa pozdrowionka dla wszystkich :-) Suzinko - lepiej, ale ja mam jeszcze antybiotyk :-( 🌼 :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie......wiecznie nie mam czasu...nawet na dokładniejsze poczytanie....więc wybaczcie. Z tego co widze to mój syn to jakiś gigant bo waży 17kg i ma 94cm długości.....gadać za bardzo nadal nie chce chociaż już zaczyna jakieś proste zdania układać:) Na nocnik za nic na świecie nie chce siadać a jak nie zakładam pieluchy to chodzi za mną i mie prosi albo sam wkłada między nogi i spaceruje po domu jak mała gejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nocek to też mamy przeprowadzki nocne-pomimo tego, że ma własne świetne łóżko w kształcie samochodu....jakoś nasze małżeńskie jest wygodniejsze....może taki okres w rozwoju.... Przechodzimy też nerwowy czas buntu dwulatka- do perfekcji opanował słowo NIE! Jest to najczęstrza odpowiedź na wszelkie pytania, prośby i grośby:) Kierunek ruchu też jest zazwyczaj przeciwny do mojego:) Pocieszam się żę to niedługo minie:) Przedszkole też przemyśliwuję:) Ale co z tego wyjdzie zbaczymy- jeśłi uda się rozstanie z pieluchą to pewnie od września powędruje do maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki ( te w brzuchach tez)-swoją drogą podziwiam was że zdecydowałyście się tak szybko na kolejne szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No i my tez dotarlismy na bilans 2 latka, a wiec moj Synus wazy 10950, bo szanowna pani odjela 50 g na pieluche . a ja mialam nadzieje ze jednak bedzie te 11. Mierzy 87,5 , cale szczescie nikt sie go nie czepial . Pani Doktur sputala czy syn umie pokazac dwie czesci ciala , wiec on na to pytanie szybko odpowiedzial pokazujac na siusiaka i mowi do niej tu jaja, a potem pokazal na gorna czesc ciala i powiedziakl cycy, Chyba szanowna pani doktur wszystko zrozumiala :) Co do snu to u nas tez trochi sie zmienillo , poniewaz musze z nim sie polozyc i poopowiadac bajeczki , jak nie usne wracam do siebie . No i Niko przychodzi do nas dopiero nad ranem z pieluszka tetrowa i piciem. Tetre to nosi przez calutki dzien , jak zapomni jej z domu to jest ogromna awantura w samochodzie no i trzebo po nia wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia naszych kochanych dwulatków:) Agnes76....30.08.2005...Bartuś ...www.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek...www.mateuszekp.boba sy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek...www.agarost.bobasy.p l dodi1977....27.12.2005...Dawidek..www.dawidek2005.bobasy .pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara..www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz..www.bartosz1.bobasy.p l Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem..www.szczesciara.bobasy. pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek..www.kevinus.bobasy.pl< br /> lulka79.......03.01.2006...Maja..www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś..www.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek..www.wiktor.dabrowka .com Perełka3.....05.02.2006...Kinga..www.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz..www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek..www.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynka..www.martynka2006.bo basy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwia..www.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena..www.magdalenkacz.bo basy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja..www.bpatrycja.bobasy .pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignas..www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia..www.martusia.babies.p l NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia..www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek..www.kamil2006.bobas y.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś..www.l.stelmaszczyk.d olsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek..www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia..www.juliaulikowska.b o basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka..www.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.........................< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara ale sie usmialam z Nikusia - jaja i cycy hahaha! Wiecie co ja sie lapie na tym, ze uczymy maluchow glupotek, a one w najmniej oczekiwanym momencie \"zablysna\", az purpury lapiemy;) Moj z kolei odwalil motyw w poczekalni przed badaniami. Wczesniej byl przeziebiony i dostawal leki w syropach w zalaczonych do nich plastikowych kieliszkach z miarka. Ja zawsze mowialam - Misiu chodz na kielicha i on sam sie dopominal - \"mama daj sijopek z kielicha\". Wiec jak zobaczyl reklame flavamedu, to na cala poczekalnie zawolal \"mama daj kielicha!\" Mozecie sobie wyobrazic jak sie zawstydzilam:):) Omka, fajnie, ze sie odezwalas. twoj synus naprawde duzy chlopczyk! pewnie ma za kim co? A Nikos podobne wymiary do Michalka ma:) Wszystkim malym jubilatom skladam serdeczne zyczonka, a mamusiom milej niedzieli! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara, andziar- super :) usmialam sie niezle.serio musimy uwazac co sie mowi przy naszych dzeciakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane styczniowe mamusie. mam już internecik wiec będe czesciej. na sam poczatek musze zlaozyc serdeczne zyczonka naszym kochanym maluszkom. moja kochana córenka tez zagina...zaczęła pytać o wszystko co sie dzieje dookola...skąd to mam ,gdzie idziemy, kto to jest...itd. nazywa laleczki i pluszaki. i tak dorobiliśmy sie już ..Zenka oraz Franka. kiedys byłyśmy u pani doktor i pati bardzo sie nudzila, bardzo tęsknila za zenkiem ,który zostal w samochodzie. zaczeła mnie pytać , najpierw bardzo spokojnie a potem już mniej spokojnie : gdzie jest Zenek...no gdzie jest Zenek?? ja chce do Zenka...pani doktor powiedziala że jak ktos na nia czeka to zebym ją wypuścila z gabinetu.....myślala że zenek to dziadek...ale sie usmiala ,gdy jej powiedziałam że to jej przytulanka. najwiekrzym autorytetem jest dla mojej kochanej córeńki jet swinka Peppa. poprostu kocha ta bajeczke. bardzo sie ciesze ze bede z wami kochane dziewczyny czesciej jutro jade z moja patunia do mojej mamy,ale jak przyjade to sie odezwe. pozdrawiam was goraco...caluski dla szkrabikow ps. moja panienka mówi na biust ...uwaga..BANIE. do milego...zaraz zacznę czytać co u was slychac...ale mam do nadrobienia! hi hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara, andziar :) no niezłe:) justynka witaj i jak miło słyszeć takie wiadomości:), że będziesz już częściej:) oj te nasze dzieciaki, teraz zaczną się powiedzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jeśli mowa o nazywaniu to moja lubi nazywac częsci ciała i tak wylicza pokazując... czoło,oko,nos,włosy,......morda(tu wskazuje na dolną częśc twarzy) szok heheeh i nie pomaga jak jej mówie ze to jest buzia albo usta dla niej to morda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolet trzymamy kciuki, ja tez musze iść do lekarza bo wszytkie badania bo od października będziemy się starc o synka , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×