Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

___________$$$$ ___________$$$$ __________$$$$$$ ___________$$$$ ___________$__$ ___________$__$ ___________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$_ Za przyjaźń! ______$_____________$_ Za zdrowie! ______$_____________$_ Za uśmiech ______$_____________$_ każdego ______$____________.$_ dnia! ___$$$$$$$$$_______.$_ __$_________$_______$ _$___________$______$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~$_________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_ $ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~ $ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$_ ________$$__________$$_ ______$$$$$$________$$_ _____$$$$$$$$_______$$_ __________________$$$$$$ _________________$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Oliwka ślicznie wychodzi na zdjęciach, lubię oglądać jej zdjęcia, a włosków zazdroszczę, oj zazdroszczę hi hi hi, moja Madula ma trzy włoski na krzyż hi hi hi widzę, że prezenty trafione :) u nas też :) muszę jakieś parę zdjęć zrobić. mój Maciejka już taki duży, do stania się rwie, przypuszczam, że przed roczkiem pójdzie na nóżki :) szkoda tylko, że te moje maluchy tak chorują :( znów Maciej kończy antybiotyk a Magdusię dzisiaj w nocy rozłożyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuski :))) masz racjie szczesliwa mamo Oliwcia slicznie wychodzi na zdieciach. Kevin nie umie tak pozowac ,albo pokazujue jezyk albo robi \"glupie\" miny;a przewaznie skacze albo ucieka. Wczorej mial 3 urodzinki i udalo mi sie zrobic mu kilka fajny zdiec (wreszcie).Nie wyprawialsmy jeszcze dla gosci bo prozezdzali sie po rodzinach.Wczorej bylismy we troje + torcik. http://img76.imageshack.us/img76/6206/dsc07469aui1.jpg http://img353.imageshack.us/img353/5397/dsc07463kb8.jpg http://img353.imageshack.us/img353/3806/dsc07493mf4.jpg http://img353.imageshack.us/img353/2717/dsc07498mg7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zdrówka dla Kevinka !!!!!!!!!!!!!!!!!! samych słonecznych dni i wszystkiego najlepszego :) …………… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*} …{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\ Sto lat sto lat wszystkiego naj naj lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam z wprawy niesty :((( najlepiej skopiowac link i po wkejnieu sprwdzic gdzie sa przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos mi napisac ktory to link powinnam wkleic? nie zwracajcie uwagi na moje bledy,kawiatura nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiając zaległości : 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️ Mateuszku❤️Maksymku❤️Dawidku❤️ Dagmarko❤️Bartoszku❤️Zuziu❤️Nikodemku❤️ Kevinku❤️Maju❤️Stasiu❤️Wiktorku z okazji waszych 3.urodzin .... Kolorowych snów... Uśmiechu od ucha do ucha... Pięknych bajek na dobranoc... Własnego pieska i kotka... Co dzień nowych przygód... Butów siedmiomilowych... Gwiazdki z nieba... Wspaniałych przyjaciół... I wesołej rodzinki... życzy Marla z Szymusiem :D :p 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ps.My przygotowujemy się do jutrzejszych urodzin tylko goście nam siw wykruszyli chorzy jedni, drudzy z maleńkim Krzysiem w domku pierwszy dzień....hmmm ciekawe.....jedni będą na bank:( Szymon tak się cieszy.....z torcika....najbardziej..... :) Kopiliśmy mu szlafroczek Kubusia Puchatka i encyklopedię zwierząt dla dzieci(uwielbia czytać o zwierzętach)Buziaczki mamuśki:) ale leniwe się zrobiłyśmy co?czy więcej obowiązków w domu ???piszcie piszcie co u was ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki Maciuś...ale suuuper...pamiętam jak dziś jak Szymunio zaczynał chodzić a teraz jak pyskuje ;P BRAVO DLA Maciusia...TERAZ JUŻ DOGONI MAGDUSIE!!!! :P A TERAZ MY NA NASZYCH URODZINKACH : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/095166f609a7e381.html Szymon i jego przyjaciel : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/117527384441469c.html a tu mój skarbik w nowym szlafroku : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f28bfe21ccdb757d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super zdjęcia !!!!!!!!!!! no no a torcik wygląda smakowicie, szkoda, że u nas takich wymyślnych nie robią, a ja nie umiem, ale to nic będzie tradycyjny śmietankowy :) a szlafroczek pierwsza klasa, bardzo ładnie w nim wygląda Szymonek :) hi hi a tych świeczek nie było za dużo na torciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczek było w sam raz...ponieważ to były nasze urodzinki na torcie umieściliśmy sumę naszych lat podzielona na dwa :) ja przecież syncia urodziłam w swoje urodzinki 3 lata temu :) A torcik był w kształcie auta :)Szymon sam wybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi ale dobry pomysł, to niezły prezent miałaś :) ja dołączyłam do Was w sumie po urodzeniu to nawet nie pamiętam :) toż to 3 lata minęły już hi hi hi ;) w takim razie dla Ciebie też wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️` Sto lat Nikosiu !!!!!`❤️ Szczęściara super fotki no i torcik jaki wymyślny...:o sama robiłaś???? Tylko mi niemów że wasz Nikoś już śmiga na nartach :O Mój Szymek ma fazę teraz że wszystkiego sie boi nawet szybkiej jazdy na sankach :( mam nadzieje że mu przejdzie a ulubione zajęcie to odśnieżanie auta z tatusiem :) suuuper....ma nawet swoją skrobaczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki buźki oczywiście wyszły nie te co powinny :) :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes76 - 30.08.2005 - Bartus Suzinka - 22.12.2005 - Mateuszek Aga - 26.12.2005 - Maksymek Dodi1977 - 27.12.2005 - Dawidek Mmarta - 28.12.2005 - Dagmara Bejka - 29.12.2005 - Bartoszek Mojpka - 31.12.2005 - Zuzia Szczęściara24 - 02.01.2006 - Nikodem Agnes - 02.01.2006 - Kevinek Lulka - 03.01.2006 - Maja Pola6 - 04.01.2006 - Staś Marla - 04.01.2006 - Szymuś Omka - 04.01.2006 - Wiktorek Perełka35 - 05.02.2006 - Kinga Zapka - 09.01.2006 - Mateuzek Andziar - 09.01.2006 - Michałek Bozina - 10.01.2006 - Martynka Luli - 10.01.2006 - Tobiasz Lidka - 11.01.2006 - Oliwia S.mama - 12.01.2006 - Magdalenka Iwona85 - 12.01.2006 - Julcia Okla - 14.01.2006 - Lena Justyna83 - 16.01.2006 - Patrycja Aneczka - 17.01.2006 - Antoś Justka30 - 19.01.2006 - Ola Rayuela - 20.01.2006 - Ignaś Mama_23 - 20.01.2006 - Martusia Nikolet - 23.01.2006 - Oliwia Syjka - 24.01.2006 - Kamilek Ziomka - 25.01.2006 - Marcinek Sheena - 26.01.2006 - Piotruś Gosbej - 27.01.2006 - Olek Alienka - 30.01.2006 - Nikolka Kashia - 30.01.2006 - Julcia Egipt - 31.01.2006 - Amelka Figlarna-31.01.2006-Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizowałam tabelkę tak się zastanawiam ..a resztę mamusiek gdzie wywiało??????odezwijcie się przynajmniej po urodzinkach waszych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara ale super torcik miał Nikoś!!!!!!!!!!! fantastyczny, szkoda, że u nas nie ma takich, tylko takie tradycyjne :( a ja nie umiem zrobić fajnego. to zdjęcia na nartach aż mnie zatkało!!!!!!!!! on jeździ na nich???? jestem pod wrażeniem :) a tak poza tym to: Nikosiu z okazji Twoich 3. urodzinek dużo zdrówka, radości, samych słonecznych dni, wspaniałych przyjaciół i wszystkiego najlepszego!!!!!!! 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torcik zamawialam w takiej fajnej cukierni , robia tam mnostwo fajnych tortow np(samochdy , shrek, ksiezniczki roznosci i wszystkie fajne) Co do nart to sama bylam w szoku jak na nich stana i zacza powoli sunac do przodu. Na drugi dzien juz byl z instruktorem na wiekszej gorce i tez zjezdzal tylko instruktor go przychamowywal bo jeszcze nie umie robic strzalki. ale szlo mu calkiem calkiem jak na 3latka ktory mial pierwszy raz narty na nogach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich naszych trzylatków Mateuszku, Maksymku,Dawidku,Dagmarko,Bartoszku,Zuziu,Nikodemku,Kevinku,Maju,Stasiu,Szymku,Wiktorku,Kingo, które miały juz swoje urodzinki skladamy najlepsze zyczenia zdrówka szczęścia i radości W TYM DZISIEJSZYM DNIU RADOŚCI ŻYCZĘ 100 LAT POMYŚLNOŚCI NIECH WAM ŻYCIE W SZCZĘŚCIU PŁYNIE NIECH WAS RADOŚC NIE OMINIE! DZIŚ CHCĘ ZŁOŻYC WAMŻYCZENIA SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POWODZENIA NIECH WAM SŁOŃCE JASNO ŚWIECI I W RADOŚCI DZIEŃ PRZELECI NIECH ODEJDĄ SMUTKI TROSKI BY NASTĄPIŁ DZIEŃ RADOŚCI TE ŻYCZENIA SĄ Z DALEKA PŁYNĄ NIBY WIELKA RZEKA I CHOC SKROMNIE ULOŻONE SĄ DLA WAS PRZEZNACZONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Mam pytanie do wszystkich mam. Po dłuższym wysiłku pobolewa mnie kość łonowa. Czy któraś tak miała w ciąży , czy to powody do niepokoju?? Wizytę mam dopiero 26.01. dlatego pytam. U mnie obecnie 25 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka pocieszając....czytałam wpisy koleżanek z terminem na styczeń 2009 i tam wszystkie po kolei narzekały właśnie na ból w tych okolicach ...:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*} …{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych już 3-letnich \"styczniowo-lutowych\" Skarbów :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×