Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Obecna :( Cały czas płaczę, jezu jak ja bym chciała jechac z bólami i urodzić, a nie mieć wywoływany poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka ❤️ jesteśmy z Tobą, trzymaj sie już niedługo będziesz tulila swoją kruszynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej obawiam sie tęsknoty za Mateuszkiem, chodzę tylko z kąta w kąt i popłakuję :( Nie wiem ile dni potrwa to wywoływanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko dasz radę !!!!!!!!!!!!!!!! Choć rozumiem Twój smutek, bo ja Magdusię zostawiałam pod opieką różnych ludzi, kiedy musiałam iść do szpitala. i tak bujałam się od marca do kwietnia :( już niedługo będzie po wszystkim, przytulam i czekam z niecierpliwością na zdjęcia maluszka :) chyba na nk podam Ci swój nr komórki byś mi napisała ze szpitala co i jak, oczywiście jak tylko masz ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo ja już dziś składam Maciusiowi najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrówka, radości, miłości superanckich zabaw z siostrą i wszystkiego, wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie za mnie kciuki, Szcześliwa mama napisze Wam jak już urodzę. Pozdrawiam! Zestresowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Wszystkiego najlepszego dla Maciusia w Dniu jego pierwszych urodzinek:samych uśmiechów,zdróweczka i wielu słodkich wspomnień❤️ :d A Suzinka rodzi? ?myślę o niej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! mamy nowego dzidziusia na topiku :) Suzinka dzisiaj urodziła o 12.30 Tomusia mały dostał 10 pkt, waży 3250 g i długi 56 cm :) Suzinko gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i czekamy na zdjęcia Tomusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️witaj na świecie mała kruszynko tak długo oczekiwana❤️ 🌼najszczersze gratulacje dla dzielnej i pewnie już szczęśliwej mamusi🌼 Szczęśliwa mamusiu jak Maciuś po urodzinkach? -CZEKAM NA fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mjie nie bylo,a tu mala niespodzianka, Suzinko gratuluje, juz po wszystkim, mam nadzieje, że nie było tak źle jak sie obawiałaś :), wracaj szybko do formy i wolnej chwili skrobnij cos, pozdrawiamy Spóźnione ale szczere życzenia dla Maciusia z okazji 1 urodzinek, Sto lat!!! u nas dni biegną strasznei szybko, wychodzimy co prawda po obiadku i siedzimy do wieczora, zrobili nam nad zalewem, cale moze 10 minut spacerkiem z dziecmi albo i nie, ale plac jest teraz super i dzieciaki uwielbiają śmigać po tunelach, zjeżdżalniach itp. Wczoraj jak wróciliśmy o 19 Mati zjadł oglądając bajkę, potem miał sie wykompać, ale zajełam sie małą za chwilę patrzę a on śpi :) tylko umyliśmy mu ręce, prawie na spiąco i przebraliśmy, nie dało sie go bardzo dobudzić, ale rano o dziwo obudził nas o 8, przyszedł i mówi ubrałem sie , bluzka na lewą stronę, ale patrzę ręce całe niebieskie, aż po łokcie, jak chciał zdjąć bluzkę, a tam patrzę brzucho niebieskie, jak się cały rozebrał, bo kazałam iść pod prysznic, to tyłek, nogi i cały siusiak niebieski :D, myślałam, że pęknę ze smiechu, niewiedziałam czy krzyczeć czy śmiać sie, wyglądał jak smerf :), okazało sie że tuszem do stempelków tak sie załatwił, było troche szorowania, ale zeszło :) dzieciaki to mają pomysły.. ale sie wyspaliśmy, bo przedwczoraj mała mi dała wkość wieczorem, a raczej tak koło 23, a Mati wstał o 6 rano a zaraz po nim mała i ledwo zyłam przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za życzonka :) na urodzinkach było super, Maciuś miał super tort w postaci samochodu policyjnego :), u nas też już robią fajne torty :) zdjęcia owszem będą, ale czekam aż kolega mi je prześle bo robił :) dzisiaj byliśmy na szczepieniu i mały waży 11.7 kg, moje biedne ręce ;) dzisiaj też byłam z Magdusią u dentysty pierwszy raz, zachowała się super, super, pięknie pokazała ząbki, nie ma próchnicy, ząbki ma ładne, ale prawdopodobnie będzie miała wadę zgryzu i musimy jechać do ortodonty, ale to tak profilkatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Szczęśliwa mamo dziękuję za przekazanie wiadomości na obu topikach :) Wszystkim dziękuję za gratulacj :) Co dp porodu to napiszę krótko bo z siedzeniem to u mnie kiepsko... na 3 dzień pobytu w szpitalu, po 3 zastrzykah podłączyli mnie do kroplówki ok. godz.8, ok. 9 zaczęły się bóle, potem do kroplówki dodano jeszcze 10 jednostek oxytocyny, bóle były silniejsze i ciraz dłuższe, po 11 położna mnie zbadała, przebiła pęcherz płodowy i zaczęły się bardzo intensywne bóle a o 12.30 urodził sie Tomuś 3210g i 56cm. Potem napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Suzinka az mnie dreszcze przeszły...:o a mówią, że drugim to tak hop-siuuup :)wracaj do zdrówka i oszczędzaj się ! A jak braciszek przyjął nowego domownika w domu ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam poród Marla był szybki, ale to dopiero na 3 dzień pobytu w szpitalu. Miałam super położną i ona bardzo mi pomogła i wszystko przyspieszyła. Najgorsze było to czekanie w szpitalu na to aż zacznie się jakaś akcja, a tu nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak znajdę czas to powklejam foty. Mati zareagował super i jak na razie bardzo dba o braciszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziar21
Suzinko! Najszczersze gratulacje!!! Jak tylko znajdziesz chwilkę, to pamiętaj o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Wam ale jestem wściekła, ostatnio mam ciągle pod górkę, a dziś mnie rozłożyło na łopatki, nie przyjeli Matiego do żadnego przeczkola, dostały sie wszystkie dzieciaki z osiedla i znajomych, oczywiście połowa po znajomości, druga połowa miała lewe zaświadczenia a im sie udało dostać, mam serdecznie dosyć wszystkiego, normalnie wyć mi sie chce na dodatek mala znow chora, wczoraj miala 39,2 dziś już mniej, już sama nie wiem czy to od zębów bo idą jej 3, ale z noska leci, pojechalismy na szczepienie bo mialo byc, w sumie wiedzialam,z e i tak nie bedzie ale pielegniarka nie kazala odwolywac tylko przyjechac, ma na dodatek czerwone gardlo, ja mam angine i temp 35,8 chodze ledwo zywa, przemeczona i oslabiona.................. musialam sie wyzalic, bo tu jakos nie mam komu :(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka :( rozumiem Ciebie doskonale, że jesteś zła. Też bym się wkurwiła. myślę, że Zuzance coś innego dolega niż ząbki, bo podobno przy ząbkach jest temperatura do 38. Ale to tylko tak słyszałam. Dużo zdrówka dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....eh a ja nie mogę spać :( kręcę się od piątej :( Żabko z tego co wiem możesz napisać odwołanie do przedszkola...może to coś pomoże,albo czekać w trzylatkach jest duża migracja,więc szansa jest-nie jest tak źle! Dziewczyny mam prośbę prześlijcie mi na marlen107@wp.pl wasze łazienki :)bo jesteśmy na etapie zbierania informacji...jaka łazienka ma być :)z góry dziękuje i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten majowy poranek :) marla z chęcią bym przysłała Ci fotki, ale to dopiero jak zrobię remont łazienki ;). Moja łazienka jest już zniszczona i nie modna. Ale czeka w swojej kolejce na remont ;) Suzinko jak tam sobie radzicie? hej hej hej czekam tu na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×