Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Lulka jakiego masz slicznego malego aniolka:):) Wszystko sie unormuje, juz nasza w tym glowa, zeby Bozie o zdrowko dla Kubusia poprosic. Wracaj do sil i szybko razem wracajcie do domku:) Sz. mamo - pogody zycze. Baw sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! lulka - wracaj do sił, małemu Kubusiowi życzymy dużżżżżżżżoooo zdrówka i niech szybko wraca do domku i do siostrzyczki :-) ta głowa pewnie cię boli po tym znieczuleniu podpajęczynkowym, bo mogą być to skutki uboczne, albo może za szybko podniosłaś głowę po cc - życzę ci żeby ci to szybko przeszło no i dużżżżoooooo pokarmu!!!!!! czekamy niecierpliwie na dobre wieści że już w komplecie jesteście w domku :-D nie mam siły ostatnio pisać, nawet kompa nie włączam, bo jakoś perspektywa operacji tarczycy odbiera mi siły i chęci - a przecież to nie koniec świata, ale muszę się chyba sama z tym uporać, bo rozum swoje a jednak emocje swoje ....... pozdrowienia dla wszystkich Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, Niepisze bo zupelnie nie mam czasu , Niko jest dzieckiem ktore wysysa z rodzicow wszystkie sily , wiec wieczorem jak idzie spac to tylko leze i przysypiam. W piatek wrocilismy z wypadu pod niemieckiej granicy , a jutro jedziemy na noc do augustowa , a 26 sierpnia na tydzien do krakowa , wiec sierpien mamy caly w rozjazdach. lulka duza buzka dla twego sprzystojniaka , i na 100 bedzie wszystko ok. Wielkie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaponiałam jeszcze dodać, że Kubuś podobny do Majeczki :-) śliczny i wygląda na silnego małego mężczyznę, więc napewno szybko dojdzie do siebie - ściskam cię gorąco, napewno będzie dobrze :-) a jak ty się czujesz?? Szczęściara - jak fajnie że sie odezwałaś :-D uściski dla waszej trójki i bawcie się dobrze w Augustowie papa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczoraj byliśmy u mojej siostrzenicy Oleńki na chrzcinach, było całkiem fajnie, tyle, ze duchota niesamowita :( Lulka, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a z Kubusiem będzie wszystko dobrze, trzymaj sie ciepło :) Bozinka, staraj sie może nie myśleć tyle o tej operacji na tyle ile to możliwe, a kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinka dużżżżżżżżżżżżżżżoooooooooooo zdrówka i pogodnych myśli, zobaczysz wszystko będzie ok, trzymamy kciuki z Magdusią za Ciebie:) szczęściara zaglądaj, zaglądaj do nas:) miłego dnia wszystkim życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. zaraz jade do szpitala bo Kubka przeniesli na normalny oddzal i jade do niego. pokarmu coraz mniej, oby mi maly chcial ssac. buzaiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka zobaczysz, że wszystko będzie oki, poczuje cycusia maleństwo to jeszcze będzie ci mleczko lecieć ciurkiem:D powodzenia:) ucałuj Kubusia od nas podrowionka z Gdyni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!!! Sz. mamo - dzięki za miłe słowa, musi być dobrze!! i tak staram się myśleć! chociaż czasem mam dziwne momenty ........ właśnie wczoraj byłam u lekarza i wynik biopsji informuje, ze jest to guz pęcherzykowy, lekarz powiedział, że to jest niebezpieczny guzek i że go trzeba wyciąć, aby coś się nie zrobiło z niego. teraz mam na 3 mies. tabletki i po tym czasie mam się umówić na operację, w sumie to się cieszę, że to nie już, bo Tysia jest malutka więc każdy miesiąc dodatkowy w jej rozwoju jest znaczący, czyli będzie jej można więcej wytłumaczyć że np. mama jej nie może zabrać na ręce itd...... chociaż i tak widzę to ciężko, ale musimy przez to przejść jak trzeba ..... Lulka - super, że mały nie jest już na oiomie, o pokarm się nie martw, jak małego przytulisz i przystawisz to napewno będzie go dużo, trzymamy kciuki, żebyście szybko wrócili do domku :-D ściskam wszystkich i życzę wam wszystkiego dobrego Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Któraś z Was pytała dlaczego mój Mateusz miał wysoką gorączkę? To była angina ropna. Nie było mnie od 10.08. i dziś przeraziła mnie wiadomość od Lulki. Z tego co się dowiedziałam to jutro Kubuś ma mieć kontrolne rtg i zobaczą co dalej. Na razie całe dnie przesypia a w nocy ma kolkę. Bozinko czyli jednak operacja :( Trzymaj się dzielnie i bądź tylko dobrej myśli!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Suzinko! jakoś będzie, myślę że musi być dobrze!! Martynka juz od miesiąca nie nosi pampersa :-) czasem ma wpadki ale to rzadko, kurcze ona chyba jako ostatnia nie ma jeszcze obowiązkowych szczepień tych po roczku! ale albo była chora, albo zęby albo była mała epidemia grypy czy przeziębień i musimy je zrobić bo \"wiszą\" nad nami nie wiem czy wiecie, że ja mam rocznicę ślubu (10 tą w tym roku) akurat w dzień urodzinek naszego Bartusia i przez to cały czas o nim pamiętam, szkoda, że Agnes się nie odzywa do nas :-( i nie napisze co u nich słychać ....... pozdrowienia i ❤️ dla was :-) Lulka - powodzenia i dużżżżżżżżżżoooooooooo zdrówka dla Kubusia i ciebie, oby was szybko do domku wypuścili - modlimy się za was, będzie dobrze ❤️ ❤️ ❤️ dziewczynki piszcie, bo cisza jak by makiem zasiał!! pozdrowionka Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mamuśki nie piszecie i nasz topik chyba umiera :( U nas upał od samego ranka, nie wiadomo co ze sobą zrobić. Mati marudzi, a mi już wybija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ U nas w Poznaniu tez duchota ale da sie przezyc....Chodzimy do przyblokowej piaskownicy, Lena w miare ladne sie bawi, zjerzdzalnie opanowała do perfekcji takze nie musze juz stac przy niej...baa...nawet mnie odgania i mowi ... niee mamaaa :D A z mowa to jeszcze tak różnie, hiński przeplatay z finskim. Nocnik - najwiekszy wróg :D choc powoli sie przekonuje...za to uwielbia sie stroic, obwieszac koralami, paskami itp. Dużo zdrowia dla Kubusia i dla Bożenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina bedzie dobrze, nic sie martw.A strach to chyba wbrew naszej woli nam towarzyszy w takich sytuacjach:( Glowa do gory! Zazdroszcze Ci, ze Martynka kontroluje sie i nie robi w majteczki:) Ja mam zamiar kupic kilka par majtek i po niedzieli sprobowac nie zakladac pampersa. Myslisz ze to pomoze? Zaznaczam, ze Michal od 10-go miesiaca robi kupke na nocnik, ale sam nie wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, Mam nadzieje , ze te pustki na topiku tpo przez urlopy, ja sama nie mam czasu , jak wracam z Nikiem z pracy to maze tylko o popluskaniu sie w basenie. Nawet nie mam czasu zgrac zdjec z aparatu . Lulko duzo buziaczkow dla Kubusia , wszystkop bedzie ok. Bozinko dla ciebie tez buziaczki. we wrzesniu czeka mnie transfer , wiec nie wiem jak to bedzie , napewno z czegos bede mosiala zrezyghnowac , i zaczac sie oszczedzac , bo narazie nawe nie jadam regularnych posilkow. Naszczescie nikos w pracy jest grzeczny i swietnie sie bawi w kwiaciarni , lub na podowrku u dziadkow. 26 sierpnia wyjezdzamy na prawdziwy wypoczynek do Krakowa na caly tydzien ,mam nadzieje ze bedziemy sie bawic bo jedziemy z przyjaciolmi. Babcia zostawia nam cale mioeszkanie i jedzie do senatorium. a od babci do satrego rynku jest jakies 8 min drogi piechota. Buziaczki dla was wszystkich i oczywiscie dla maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara jak miło, że o nas nie zapomniałaś :) Pisz częściej!!!! Kubuś Lulki jest już zdrowy, ale jeszcze ze 2 dni potrzymają go w szpitalu aby mieć pewność, że na pewno wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! No nie mogę. Nikt tu od wczoraj nawet nie zajrzał??? Dziewczyny odezwijcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D wczoraj wróciłam padnięta z badanie bioderek, na całe szczęście już ostatnie, teraz tylko za pół roku do ortopedy by obejrzał stopki:D dzisiaj znajomi zabrali mnie i córcię na wycieczkę do skansenu, było super:D tylko mąż troszku zadrosny, że nie mógł być z nami hi hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Na pewno mnie już nie pamiętacie ale się przypomnę ,urodziłam Amelcię 31 stycznia . Obecnie jest ona jak żywioł wszędzie jej pełno,wkleję Wam na bobasach aktualne zdjęcia się dla przypomnienia.Dużo zdrówka życzę dla Bozinki i dla synka Lulki. Dzięki za przepis na gyrosa już wypróbowany,smaczny. W wakacje byliśmy w Pobierowie,ale pogoda zbytnio nie dopisała,ale mimo to Amelcia pchała się do morza. Napiszcie jak nauczyć malucha siku na nocniku,bo moja woła siku ale po fakcie. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja też sie melduję:):) egipt a w Pobierowie gdzie byłas i w jakim terminie?ja co roku tam jestem ale z racji zawodu męża jedyne mozliwe terminy to zawsze po 20-tym i w tym roku bylismy od 21-29 lipca:) kwatere mamy na ul.Cichej (niedaleko Gryfa) super i co wazne cicho heheheh i tanio:D a u mnie szał-dosłownie Teletubisiowy! wszystko!! co z nimi związane jest super, a płyty z Teletubisiami leca od rana do nocy hehehhe ledwo wstanie to zaraz wola \"lala\" \"po\" ale plus tego ze zaczęła wiecej mówic- np. tuli, tam, bum bum, auto,daj,ide,oko,pies....to te co narazie pamietam ale jest tego więcej:D fenomen tej bajki mnie nadal zaskakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka ja miałam kwaterę na ulicy Prusa tj. w lesie 800 m do morza,ale również super tylko drogo,płaciliśmy bez wyżywienia 150 zł za dobę od nas trzech plus Amelka.Byliśmy od 1 do 10 sierpnia. Napisz mi na meila jak będziesz miała chwilkę czasu kiedyś namiary na tą Twoją kwaterę, to ja bym może kiedyś pojechała tam bo Pobierowo bardzo mi się podoba lepiej od Dziwnowa. Moja Amelcia uwielbia na mini mini Noddiego,listonosza Pata,braci Koala i wszystkie piosenki o Pinokiu,dziewczynce w dżungli,Hallo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie zobaczcie jak nas dużo było kiedyś, czytające nas mamy odezwijcie się proszę:) oto lista dla przypomnienia:D Agnes76....30.08.2005...Bartuśwww.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszekwww.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymekwww.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidekwww.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmarawww.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartoszwww.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodemwww.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinekwww.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Majawww.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuśwww.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorekwww.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kingawww.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateuszwww.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałekwww.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynkawww.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwiawww.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalenawww.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycjawww.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignaswww.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusiawww.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwiawww.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilekwww.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruśwww.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olekwww.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julciawww.juliaulikowska.bo basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelkawww.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze źle jest wyszły stronki:O Agnes76....30.08.2005...Bartuś.... www.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek... www.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek... www.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidek... www.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara... www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz... www.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem... www.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek... www.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Maja... www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś... www.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek... www.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kinga... www.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz... www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek... www.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynka.. www.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwiawww.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena.. www.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja... www.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignas.. www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia.. www.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia.. www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek.. www.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś.. www.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek.. www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia.. www.juliaulikowska.bo basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka.. www.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie!!! najserdeczniejsze życzonka dla Lulki i Kubusia. ❤️ Lulka masz ślicznego syneczka, napewno będzie już tylko lepiej. Bozinko! nic się nie martw, będzie O.K.!!!!!!!!!!❤️ Szczesliwa Mamusiu! szczere życzenia. STO LAT !!!!!❤️ szczesliwa woła ja się melduje!_:):):) Patrycja to istna trąba powietrzna, chce mieć wszystko co znajdzie sie w zasięgu jej rączki. powie już wszystko. woła kupkę, i ostatnio też siku przytrzymuje, aż nie dojdziemy do nocniczka. dość często ma założone majtusie po domu. gdy jesteśmy na polu to czasami jej zdejmuję pampersa i robi siku na trawkę. w dzień gdy ma majteczki to sikamy na nocniczek co 15 minut. Patrycja się bardzo cieszy bo kupiliśmy ten nocnik grający i gdy tylko wydobywa się muzyczka to wszyscy mają bić brawo, a pati powtarza ciągle ...gra! gra! gra!. potem wylewa siku do kibelka i spuszcza wode. To ja cieszy i może dlatego chce siedzieć na nocniku. my na wakacje nie wyjeżdzaliśmy nigdzie na długo,ale robiliśmy sobie wypady na sobotę i niedziele. właśnie zamieściłam na bobasach fotki z jednej takiej wycieczki byliśmy w Ojcowskim Parku Narodowym. www.bpatrycja.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam mamusie melduję się na posterunku , potem skrobnę parę słów bo teraz muszę wypakować rzeczy , bo nie ma jak rozpakowywać klamoty wracając z urlopu lulka gratulację ,ale ci zazdroszczę synka11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 bozinka zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny słoneczka!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, odpowiadam na apel pisania :). Czytam zawsze choc z pisaniem u mnie zdecydowanie gorzej. Etap nocnika rozpoczety i u nas, od dwoch dni dopiero chodzi bez pampersa, wola siku...czasami a czasami nie. Motywuje go nocnik z muzyczka choc mam wrazenie ze i tez przeszkadza bo jak tylko uslyszy muzyke szybko wstaje i ...przerywa!!! I tak co pare minut przez okolo 20 minut. Wiec rezygnuje z muzyczki i musze wymyslec inne nagrody motywujace :) Super ze niektore dzieciaczki juz same sikaja do conciczka. Duze brawa i pochwaly dla mam, ja czasami mam ochote wszystko rzucic. A tu dopiero dwa dni! Chodze z plecakim pelnym majtek, skarpet i spodenek. :) Pare fotek dla przypomnienia kim my jestesmy : 1) Gory stolowe - Szczeliniec http://www.gorak.vel.pl/zoom_image.php?sort=id&id_phot=324&start=0&limit=16&kategoria=26&fraza=&album= 2) Maly mpdel http://www.gorak.vel.pl/zoom_image.php?sort=id&id_phot=311&start=13&limit=16&kategoria=26&fraza=&album= 3) Lece w kulki http://www.gorak.vel.pl/zoom_image.php?sort=id&id_phot=342&start=0&limit=16&kategoria=27&fraza=&album= 4) Yellow submarine http://www.gorak.vel.pl/zoom_image.php?sort=id&id_phot=333&start=8&limit=16&kategoria=27&fraza=&album=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaki odzew:D dziewczynki tak trzymać:D zazdroszczę wam nocnikowych spraw, ja nie mam natchnienia:O moja córcia od razu ucieka i ma w nosie nocnik, a ja nie mam sił by z nią walczyć, ale może jak pojedzie siostra to spróbuję z nią powalczyć, zobaczymy. jak zwykle zdjęcia fantastyczne, oj rosną nam te dzieci, rosną, niedługo zaczniemy świętować 2 latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję mamusie za miłe słowa :-) zaraz mi raźniej!!! :-) a co do nocniczka to trzeba trochę cierpliwości i na tydzień odstawić w ciągu dnia pampersy i cierpliwie wycierać podłogę i prać majtusie z kupki jak po tygodniu nic się nie zmieni to trzeba sobie dać narazie spokój bo dziecko do tego nie dorosło - wiem, bo za Tomeczkiem latałam kilka miesięcy, on zrobił do nocnika jak się go posadziło ale nie wołał, więc jak ja nie reagowałam to sikał gdzie stał, potem już odpuściłam i zaczełam ponownie jak miał 2 latka i trwało to 2 dni i już wołał (ok 2 roku życia dziecko zaczyna kontrolować swoje potrzeby fizjologiczne). ale najważniejsze: - odstawić pampersa i ubrać majteczki na ten tydzień - nie wolno zmuszać do siadania na nocnik!!!! niech sobie maluszek usiądzie na nocnik kiedy chce i wtedy dostanie za to nagrodę (jak chce czekoladkę to ok, ale niech najpierw usiądzie na nocnik to wtedy dostanie (mały szantaż, ale pomoże w oswojeniu), albo sadzać misia czy lalę i udawać że robi sisi i potem udawać, że się wylewa - dobrym sposobem jest np. posisiać mrówki czy kwiatuszki żeby lepiej rosły ;-) itp. - zaraz jak dziecko się obudzi posadzić je na nocnik i zająć czymś ciekawym, i wtedy napewno zrobi siusiu no i wtedy chwalić, najlepiej razem iść wylać zawartość do ubikacji, bic brawo i zrobić papa :-) - nie wolno krzyczeć, że znowu nowa kałuża!! trzeba przetrwać, to tylko parę dni!! - chwalić, chwalić, chwalić bić brawo i chwalić!!! mam nadzieję, że pomogą wam moje wskazówki!! jak przez ten tydzień nic się nie zmieni to narazie sobie odpuścić, bo maluch jeszcze nie dojrzał. fajnie, że się tyle mamuś odezwało - Super, piszcie dalej!!!!! pozdrowienia dla wszystkich dla Lulki i Kubusia ❤️ i szybko wracajcie do Majeczki !! Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie Fajnie , ze odezwaly sie mamy ktore tak dlugo do nas sie nie odzywaly , fajnie by bylo aby odezwala sie jeszcze Agnes i Pola no i inne mamy ktore nas zaniedbuja.\\ Dzis wkleje wam pare fotek z sierpniowych wyjazdow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×