Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Alexia 🖐️ i zdrówko za te \"co piąte\"...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska -----moment juz nalewam...ale porażka...trzymaj kobito, musiało Ci zaschnąć w gardle z tego czekania..:D Tarka jest dobra..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dam jeszcze ...:D Zbliżają się święta, lecz w rodzinie Jasia się nie przelewa. Zdesperowany Jasio pisze list do sw. Mikołaja. \"Drogi sw. Mikołaju jestem bardzo biedny ale chciałbym dostać na gwiazdkę klocki lego, piłkę i kolejkę elektryczna.\" Panie na poczcie nie bardzo wiedza co zrobić z tym listem, gdyż Jasio nie napisał adresu do Mikołaja. Postanawiają przeczytać list, tak się wzruszają losem biednego Jasia, że postanawiają spełnić jego życzenia. Jednak pracownice poczty same dużo nie zarabiają więc pieniędzy starczyło tylko na piłkę i klocki. Wysyłają prezenty do Jasia. Po jakimś czasie przychodzi list od Jasia, panie na poczcie otwierają go i czytają: \"Drogi Mikołaju dziękuję ci za wspaniale prezenty, a tę kolejkę to pewnie te ku**y z poczty zaj**ały!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.D. Pewien facet się odchudzał i przyłazi do lekarza i mówi, że jak chudnie to mu skóra wisi. A lekarz na to - Pan naciągaj tę skórę i na czubku głowy związuj czarną nitką, potem ta końcówka uschnie i odpadnie. No i facet tak właśnie robił. Po tygodniu mówi do lekarza: - Panie doktorze, pięknie jest, skórę mam gładką, ale wiesz pan... Mam pępek na czole, co trochę mi przeszkadza,!!! no i po drugie zobacz pan z czego ja mam krawat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia buciki trochę drogie....ale jesli lubisz takie obcasy i jestes pewna że je wykorzystasz to nie wachaj się.Ja tez jesli wiem że będę w butach duzo chodzić to nie patrzę na cenę jeśli mi się podobaja i sa wygodne:) Alexia Twoja historia tez nie do pozazdroszczenia.A takie kłamstwa zawsze wychodza na jaw....czy sie tego chcw czy nie. Dymek ale mieliście przezycia!!!!!aż się wierzyć nie chce że tacy podli ludzie istnieją....tak kłamać w żywe oczy...normalnie szok!!!! Ale przyjdzie taki czas że sam się wsypie....to tylko kwestia czasu. Mimo wszystko nie brakuje Ci humoru....bardzo dobrze i tak trzymaj:) Asia widze że fanka Losta.....ja tez uwielbiam te film:)Oglądałam juz 6 odcinków z trzeciej serii:) Podeślę Ci linka to sobie troche poczytasz o tym filmie,aktorach i odcinkach:) http://www.zagubieni.pl/index.php?p=glowna&s=264&PHPSESSID=d062117bfab612c66dd32f950409ed05 http://lost.gwrota.com/list.php?c=o&PHPSESSID=4bc3e6ae677f05eb3a50e8c2f96fd1be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.D. Jasiu kąpie się z mamą, wskazując na jej łono pyta się: - Mamo, co to jest ? - Szczoteczka - odpowiada mama - Tato ma lepszą bo z uchwytem - rzucił Jaś - Skad wiesz ?! - pyta mama- Widziałem jak sąsiadce czyścił zęby... Grupka turystow spotyka w tawernie starego pirata. Pirat prawdziwy - drewniana noga, hak zamiast dłoni, przepaska na oku... Chcą żeby opowiedział, jak się nabawił tych urazów, postawili napitek, pirat opowiada: - Dawno temu biłem się z jednym gościem, on mial nóż, ja tylko ręce - chciał mnie zabić, ale ja udusiłem go gołymi rękami, tylko w ostatniej chwili chlasnął mnie nożem po udzie. Powstała duża rana, wdała się gangrena, musieli mi obciąć nogę i zastąpili drewnianą... - Ooooo!! A hak w ręce? - Biłem się z facetem, miał siekierę, zrzuciłem go w przepaść, ale w ostatniej chwili machnął siekierą i obciął mi rękę... - Oooo!! No, a oko? - A, to nic takiego, mewa mi nasrała... - No i co, i co??? - A nic, to był pierwszy dzień z hakiem... 80-latek chce sie kochac z zona. - Ale tylko z prezerwatywa, zaznacza zona - Przeciez w twoim wieku nie grozi Ci ciaza, przekonuje maz - Ale salmonella od starych jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga10 - staram się poprawić sobie humor, bo w domu jak w grobie, a i Kubulowi zaczęły się udzielać nasze nastroje...zresztą mam wyjście aby sie upijać, ryczeć, obgryzać paznokcie, albo śmiać, bo gdzie w tym wszystkim logika...????? Zapomniałam o rwaniu włosów...:D:D:D:D:D:D z głowy rzecz jasna..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek - ha ha ha!!!! Ale sie usmialam. Tarka-rewelacja, a ten ostatni wyjasnil mi dlaczego na o krawatach mowi sie: zwis męski! Jednak nie moglam sie oprzec zeby jeszcze nie wleciec do was. Juz Lost sie skonczylo, ale dzisiaj bylo strasznie, a sama w domku jestem (tzn. bez Piotrka) Alexia - ja tez nie przepadam za fantastyką i od poczatku ten film mi sie nie podobal, ale po pewnym czasie stalam sie obsesyjnym fanem. I tak mi zostalo... IzaF - te szpilki, ktore mi \"podeslalas\" w linku są nieziemskie. Nadaja sie chyba tylko do siedzenia albo na upojna nocke ;-) A te buty, ktore ja chce kupic wygladaja na wysokie ale maja platforme wiec wrazenie chyba bedzie jak bym miala nizsze obcasy. Zreszta....tak mi sie podobaja, ze nawet jak beda niewygodne to i tak w nich bed chodzic w mysl zasady: chcesz byc piekna, musisz cierpiec! Zawsz tak glupia mialam. Kiedys nawet kupilam buty za male bo tak mi sie podobaly i umieralam przy kazdym kroku, ale za to jakie sliczne byly...Szkoda, bo jak bylam w ciazy z Julka to je zalozylam i (chyba od ciężaru) obcas sie zlamal i je wyrzucilam. Dodam, ze po paru tygodniach zrobly sie wieksze i calkiem wygodne. Dobra, teraz to juz na pewno sie zegnam! DOBRANOC kochane kobity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek przystopoj juz bo brzuch mi peka:D nadrobiłam własnie czytanie,wiec teraz ide po dolewke i chociaz troszke odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.D. Czerwony kapturek jechał do babci na rowerku. Złapał ją wilk, zabrał rowerek, a że był za ciężki - połamał go. Zobaczył to niedźwiedź, złapał wilka, kazał pospawać rowerek i oddać Kapturkowi. Następnego dnia, Czerwony Kapturek odwiedza babcię ze smakołykami. Wchodzi, stawia koszyczek i pyta: - Babciu, czemu masz takie czerwone oczy? - Od spawania, kochaniutka... od spawania... Starający się o pracę murarz przyszedł na budowę i pyta kierownika; czy znalazłby by pan dla mnie jakąć pracę? a język angielski pan zna? a po co na budowie język angielski? nagle rozległ się głos... Antek łom dej co dej no łom dej gdzie dej no tu dej okey... no słyszy pan?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata kupił Jasiowi kolejkę elektryczną. Jaś bawi się w swoim pokoju, a tata w drugim czyta gazetę. Coraz to do jego uszu dochodzą słowa -Wsiadać, k**wa, wsiadać! Wysiadać, k**wa wysiadać! Wreszcie nie wytrzymał i idzie do pokoju Jasia. -Jak w ciągu godziny usłyszę jakieś brzydkie słowo to zabiorę ci tą kolejkę. I wrócił do pokoju. Minęło pół godziny- cisza. Minęła godzina- cisza. Minęła godzina i jedna minuta, a z pokoju Jasia słychać: - Wsiadać k**wa, wsiadać, bo przez tego sk**wysyna mamy godzinę opóźnienia. Król Artur wyjeżdżał na krucjatę i postanowił, że kupi swej żonie pas cnoty. Poszedł do kowala, a ten mówi, że ma najnowszy krzyk mody - pas z gilotynką! Więc kupił go Artur, założył żonie, zabrał klucz i pojechał. Po paru latach wrócił i oczywiście chciał sprawdzić rycerzy okrągłego stołu, czy nie uwiedli mu żony. Postawił ich w rzędzie i kazał spuścić spodnie: 11 miało obcięte filutki, wyjątkiem był Lancelot... Król załamany: Moi wspaniali rycerze okazali się bandą hołoty! Na nikogo dziś nie można liczyć! Tylko Ty - wierny Lancelocie mi się ostałeś... - i spojrzał wyczekująco na Lancelota, by ten coś powiedział. Lecz Lancelot milczał... Para zakochany siedzi w kinie w ostatnim rzędzie. On: - Mania, my już tutaj ponad godzinę siedzimy, a ty mnie nawet nie pocałowałaś? - Wania , ja przecież dopiero co ci lodzika zrobiłam.!! - Mi?? Pewnego dnia mała dziewczynka przyglądała się, jak jej matka zmywa naczynia. Nagle zauważyła kontrastujące z brązowymi włosami matki siwe pasma. Spytała zatem: - Mamo, dlaczego niektóre pasma Twoich włosów są siwe ? Matka odpowiedziała: - Za kazdym razem, gdy mnie zdenerwujesz lub doprowadzisz do płaczu niektóre moje włosy stają się siwe. Dziewczynka przemyślała chwilę tę rewelację i odrzekła: - Musiałaś nieźle wkurzyć babcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... Tyle Wam dzis nalamentowałam, ze musiałam choc troszkę Wam to wynagrodzić uśmiechem..:D ale jak będziecie chciały to jak w kazdej chwili mogę więcej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska idziesz z dolewką ? bo ja już nalałam..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może to nie jest smieszne ale wklejam Dzien z zycia Polaka Wstaje rano, wlaczam moje japońskie radyjko, zakładam amerykanskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chinskie tenisowki, po czym z holenderskiej lodowki wyciagam niemieckie piwo. Siadam przed koreanskim komputerem i w amerykanskim banku zlecam internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiadam do czeskiego samochodu i jade do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupelnieniu zarcia o hiszpanskie owoce, belgijski ser i greckie wino wracam do domu, siadam na wloskiej kanapie i... szukam pracy w polskiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawiam sie, dlaczego w Polsce nie ma pracy?!?!?! -A na buziaczka to sobie jeszcze poczekamy Powiedział królewicz schodząc ze śpiącej królewny Żona do męża: - co tak chodzisz tam i z powrotem?? - seksu mi sie chce. - no to chodź! - no to chodze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynam:d ALE Z GORY ZAZNACZAM ZE NIE ODPOWIADAM DZIS CAŁKIEM SWIADOMIE ZA LITEROWKE:D I PROSZE O WYROZUMIAŁOSC dzis byli u nas znajomi,no i ja z kolezanka piłam winko(nadal to robie tylko ze z Wami:D) a nasi mezowie piwko i wodke.No i mojemu Marcinowi chyba porzadnie uderzył alkohol do glowy,bo jak tylko goscie poszli to Oskar zbił szklanke no i mowie do Marcina zeby poodkurzał to szkło,poszedł po odkurzacz właczyl go i jezdzi po podlodze,tylko ze po pierwsze 3 metry od tego rozbitego szkla,po drugie nawet tego grubego nie pozbierał,a po trzecie rura była odłaczona wiec to jego wspaniale odkurzanie nic nie dawało,no i pogoniłam go spac Co do wczorajszego filmu \"dlaczego nie\" to bardzo nam sie podobał,naprawde fajnie mi sie go ogladało Oj kobitki mi tez zal starego topiku i nawet podawalam linka moderatorom aby przywrocili,ale teraz sama nie wiem,bo chyba przyznacie ze ten sie kreci o wiele lepiej,ja juz nie pamietam zeby przez wekeend tyle wpisow było,przewaznie powiewało pustkami-moze to dobry znak,najlepiej zrobmy referendum:P to straszne co piszecie o rodzinach,ale tez mogłabym sporo przypadkow opisac,w szczegolnosci o czesci rodzenstwa mojego meza i jeszcze kilku osobach ale po pierwsze mam dobry humor dzieki temu plynowi co stoi obok mnie w lampce i zal przez takich ludzi go popsuc,no i chyba nie warto:P,a po drugie chyba nawet jak to wolałabym nie wypowiadac sie na forum bo zlinczowano by mnie:P Asia klapeczki sliczne,co do drugich butow tez fajne,choc drogie,no i ja bym ich nie ubrała bo gips na nogach murowany.Nie potrafie chodzic na obcasach,moze dlatego ze zawsze sie ich wystrzegałam ze wzgledu na wzrost,a teraz przy mojej nadmiernej tuszy wygladałabym pewnie calkiem jak kosmita.Ale podobaja mi sie kobietki w takim obowiu Aga a ty przezucaj te fotki i slij kobieto:-) Iza f no to naprawde tanio udało wam sie ten stepper kupic-ja tez chce!!!!!!!!!!!!:( a i pamietaj ze ja tez sie pisze do kraju gdzie pozyje sobie za totalna darmoche;-) Kinga jak dzidzia?? Alexia dziekuje za sliczne foteczki🌻 Shenen mam nadzieje ze jednak nie dałas sie chorubsku? Karolina ja zdjec nie dostałam:( wiecie a jak było u was dzis z pogoda?bo u nas znow niczym wiosna tylko zimno zawiewało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz tez uciekam do wyrka....tak za 5 min...;D Spokojnej nocy....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dymku kochana chyba ten wieczor nalezy do nas:d musze wziasc jakas tabletke mimo tego winka bo zab mnie okropnie boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska - oj ząb to katastrofa, ja już wiem co to za draństwo...bbrrrrr... A winka mam dużo więc spoko damy radę..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Julka ucieka lulu to ja tez przeciez sama pic nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówko.....za nasze dziewczyny i ich szkrabki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz iwona jaką ja mam teraz ochotę pośpiewać sobie..??? tak reaguję na miniony stres, na dołka, na wielką radość...:D najlepiej w deszczu po dworze z muzyką na uszach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mam obiad na jutro,bo ja pijaca od swieta pewnie wstane z bolem glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×