Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Hej U nas chorobowo, Staś lepiej wygląda, za to my z Anielcią - gorzej. Codziennie jestem wdzięczna za wynalezienie paracetamolu ;) dzięki temu trzymam sie w jednym kawałku. Aga10 strasznie smutne są takie historie, niestety takie rzeczy się dzieją... Naprawdę na codzień nie doceniamy tego co mamy. Shenen, trzymaj sie 🌻 Uciekam bo coś wrzeszczą ludki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w dalszym ciągu dośc chłodno....pomimo że słoneczko świeci. Obiadek juz zrobiłam....dziś sie nie wysiliłam bo były tylko frytki z jajkiem sadzonym.....ale ostatnio strasznie za mna chodziły frytki:) Była tez koleżanka chciała obejżeć szafy i kuchnie bo ma zamiar sobie cos w domku zmienić.....i wiecie która jej się podobała....ta czarna z białym blatem:) Kreska to jak wrócisz to daj znac...ja jeszcze drugiej kawki nie piłam to wypijemy razem;) Shenen faktycznie tak jak pisze Dotka powinnaś się jeszcze odciać od swiata zewnętrznego.Chciaż bardzo smutne to co piszesz:( a jak Twoje samopoczucie....chodzi mi fizycznie....masz juz jakieś ozanki zbliżającego sie porodu???? Dotka a jednak dałas rade temu prasowaniu:) nie dziwię się że nóg nie czujesz...dwa kosze wyprasować...nonono:) Mam nadzieję że moja znajoma tez z tego wyjdzie.....i tak sobie mysle że teraz przydałby jej sie kontakt z osoba która przez to przeszła albo jest w podobnej sytuacji...może wtedy lepjej by sie poczuła. Mona w takim razie życzę duzo zdrówka zarówno tobie jak i i Anielci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,ja juz po kawce,ale jestem.najpierw zabieracie mi zywcem moje slonko,a potem grzecznie tu chcecie,zebym wam troche ciepła oddała!;)kurcze,zimno dzis jak diabli!aż sama nie wierzę,że wczoraj była pogoda na krótki rekaw! byłam w parku z Julka,teraz padła.Gabi za pół godzinki wróci.meza nie mam cały tydzień,to tez nie szaleję w kuchni.mnie parę deko schudnąc się przyda, Gabi ma pizzę,bo chciała,a Julka zupke kalafiorkową od wczoraj. ślę całusy.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin usypia małego to ja korzystam;-)coś dziś moje dziecko ta drzemke popołudniową bardzo sobie przesuneło,zobaczymy o której na noc zaśnie przekazałam mezowiżyczenia i kazał ślicznie podziękowac co właśnie czynię;-) Troszke niepokoje się o Ane,wiem ze ona ma teraz sporo na głowie ale czasem nawet jak była zalatana to wpadła zeby chociaz dobranoc napisac. aneczko odezwij sie Aga no ja moje kozaki kupowałam 2 lata temu ale sa w świetnym stanie i fason tez nadal modny wydaje mi sie,ale ja w takich butach to tylko od przysłowiowego\"święta\"a na codzienne spacery musiałam sprawic sobie cos wygodnego:) no nacierpiałam sie w sobote ale odpukac narazie znow spokój,a przez moje bóle mam likier do dzis bo nie piłam:) ja wcale obiadu nie robiłam bo dostalismy zaproszenie od mamy na pierogi z kapusta i grzybami:)a dla Oskara zupke miałam Kasiu moze niunie dopadła grypa żołądkowa u nas teraz sporo osób choruje a czy Zuzia nie jest zazdrosna ze Ala chodzi na te plastyczne zajecia a ona nie? głośniki nie doszły,tzn kurier był ale zostawił tylko kartke takie jakby awizo ze bedzie jutro miedzy 10 a 16,mnie nie było bo byłam na cmentarzu,babcia tez gdzies akurat wybyła,a Marcin spał po nocce i nie słyszał dzwonka Shenen u ciebie też nieciekawe wiesci:( Dotka dobrze ze zelazka nie spaliłas z przegrzania:P Ania owszem my zadamy oddania ciepła ale czy tak grzecznie to chyba nie:P cos mi sie wydaje ze u nas o krótkich rekawkach mozemy juz zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska kawałek przesłuchałam i juz sobie wyobrażam Oskara jak tańczy i śpiewa!:D...po 21-szej do tego.:D nie uważasz,że ten profil Cerekwickiej na naszej klasie,to jakieś zarty?coś mi sie to podejrzane wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak to na bank zakłada jakis zwykły człowieczek ,moze majacy jakis fan club,juz nie raz widziałam profile takich różnych gwiazd rowniez zagranicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shehen własnie odwiedziłam poczte i dostrzegłam fotke:)a jak Majeczka zniosła to strzyżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadabada
witam, mozecie mi powiedziec na jakiej zasadzie dostaje sie urlop wychowawczy? mam taka sytuacje moze mi podpowiecie cos, mianowicie mam podpisana juz trzecia umowe na czas okreslony do 12.2008r. i w razie jak bym zaszla w ciaze to macierzynski dostane ale co z wychowawczym? jak skonczy sie czas umowy to mnie wyzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siadabadaba ja ci nie pomoge bo miałam umowe na czas nieokreślony,ale mamy tu skarbnice takiej wiedzy-Kasie;-)jak sie pojawi to może Ci pomoze nikogo nie ma to ide zrobić kawke i biore sie za przygotowania do pizzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Kto chce wypić kawkę na przebudzenie? :) Zapraszam..;) Ja zabieram się do czytania Waszych wczorajszych postów..;) Zaraz wracam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś rano jak wyjrzałam przez okno to było biało na dworzu, ale nie od śniegu a od mrozu...o godzinie 6.30 było 0 stopni....ja wskoczyłam w ciepły płaszcz i kozaki...a poza tym teraz świeci słonko, ale jest zimno i jest mroźne powietrze..fajna pogoda, ale to słonko jest bardzo zdradliwe... Moja Ala po zajęciach plastycznych jest zachwycona...uczyli się odróżniać kolory ciepłe od zimnych, malowali pastelami i przyklejali liście...Ala nie może się doczekać kolejnych zajęć...;)..bardzo się z tego cieszę....dziś rano w drodze do pracy weszłam do przedszkola poinformować panią,że Ala do końca tygodnia nie będzie chodziła do przedszkola (w nocy wymiotowała, mówiła,że boli ją brzuch - -zaraziła się od Zuzi grypą jelitową :() i chciałam,żeby pani powiedziała co należy z Alą ćwiczyć podczas jej nieobecności,żeby nie była z tyłu z programem, ale pani powiedziała,że Ala nie musi ćwiczyć, bardzo wyróżnia się pod względem innych dzieci jeśli chodzi o znajomość literek i o pisanie, a także pani uważa,że Ala ma talent plastyczny i cieszy się,że zapisaliśmy ją na te zajęcia plastyczne,żeby ten talent rozwijać....ja delikatnie dałam pani do zrozumienia,że chodziło mi bardziej o wyćwiczenie jej rączki niż o rozwijanie talentu, ale pani obserwuje wszystkie dzieci i uważa,że Ala ma talent plastyczny..;)..byłam mile zaskoczona..;) Kreska Zuzię też zapiszę na te zajęcia, ale dokpiero za rok, bo dzici są w grupie od 4 do 7 lat....to sobie razem pochodzą..;)...nie wiem jaka będzie jej reakcja jak będą obudwie chodziły do przedszkola a potem Ala na zajęcia...ale Zuzi chyba wolałaby się zadzremnąć po południu niż uczestniczyć w tych zajęciach..:D..czyli dziś dotrzymasz mi towarzystwa, skoro będziesz czekała na kuriera> :D Shenen dzięki za fotkę Mai...ale dzielna panienka..;)...bardzo smutne wieści wczoraj napisałaś..:(...mam nadzieję,że uda Ci się wyjaśnić te zaległe udziały w pracy...trzymam kciuki za powodzenie....jak czegoś się dowiesz, to daj znać....🌻 Siabadaba jeśli masz umowę do końca grudnia, to tak jak napisałaś urlop macierzyński będzie Ci przysługiwał, ....chociaż w Twoim przypadku jak masz umowę do końca grudnia 2008r., to mogłabyś wykorzystać urlop wychowawczy zaraz po macierzyńskim, z tym,że marne byłyby szanse na powrót na to samo stanowisko pracy i urlop miałabyś tylko do dnia wygaśnięcia umowy czyli do grudnia 2008r....pracodawca może rozwiązać z Tobą umowę o pracę ale po wygaśnięciu umowy, natomiast w trakcie urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego takiego prawa nie ma... Dotka ja to jak mam dużo prasowania to soię opuszczam deskę i prasuję na siedząco..inaczej mój kręgosłup by nie wytrzymał...dopiero jak boli mnie pupa od siedzenia to sobie prasuję na stojąco..;) Mona zdrówka dla Was 🌻..może jak to straszne choróbsko przetoczy się przez Was wszystkich to odejdzie w siną dal i już jej więcej nie zobaczysz....🌻..trzymajcie się... Dziewczyny dzięki za całuski dla Zuzi i życzenia powrotu do zdrowia..;)..jesteście kochane 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadabada
Kaasia27 dziekuje za odpowiedz, czyli jest tak jak podejzewalam :/ musze czekac ze starankami az dadza mi umowe na czas nieokreslony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia masz rację,że zdradliwa ta pogoda.problem,jak tu Gabi ubrać do szkoły,bo rano zimno,a potem jest 18 stopni! Rosnie ci w domu artystka:)talent odkryty,teraz go tylko szlifować;) bidulki ci się wymeczą przez tą chorobę.:oto jest paskudztwo niestety.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siabadabada tak będzie najlepiej...chociaż według kodeksu pracy trzecia umowa na czas określony jest traktowana jak umowa na czas nieokreśłony, ale faktycznie jak masz możliwośc to wstrzymaj się z maleństwem do końca 2008r...pozdrawiam i cieszę się,że mogłam pomóc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale jakas wypluta.......przyszly nam papiery z podatku i niby wiedzielismy ze musimy duzo doplacac ale teraz jest suma czarno na bialym i kurcze rece mi opadly. Normalnie szok w trampkach:p A tak pozatym to bylam dzis w sklepach i obiecalam sobie ze nie wejde w zadne sklepy dziecience. No i tym oto sposobem kupilam sobie sporo ciuchow dla siebie. Jestem z siebie bardzo dumna!! Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ....masz rację,że nie wiadmomo jak dziewczynki ubrać....u mnie rano też jest zimno, a jak Ala wraca z przedszkola to jest ciepło, ale ja rano zakładam jej dodatkowy sweter, który popołudniu niosę w ręku :)..masz rację duma mnie rozpiera po tych pochwałach od pani..;)...ale przynajmniej dziecko lubi to robić i będę ją szkolić w tym kierunku..;) Zuzia już wczoraj rozrabiała...nie wymiotowała, zrobiła tylko trzy razy brzydką kupkę,ale lekarstwa już działają, więc mam nadzieję,że do piątku będzie dobrze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ania,Kasia🖐️ Kasiu czyli Wasza decyzja o zapoisaniu na zajęcia była bardzo trafna:)nawet Pani z przedszkola to potwierdziła,no a najwazniejsze że Ala zadowolona:) 🌻dla chorowitek Ania miałas na myśli ten zielony świecznik:Ddostałam go kiedys na swieta od pracodawczyni z chęcia napije sie kawki,ale teraz zrobie małemu mleko i pobiegne do sklepu ale zaraz potem sie tu zjawie bo tak jak Kasia pisała musze czekac na kuriera;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska,dottka- dottka no pochwal sie pochwal,co kupiłaś.ja mam tez jakies takie brzydkie:pprzyzwyczajenie,ze biegne ślepo na dzieciecy dział od razu,a potem to Julka juz tak jest znudzona,że nie mam jak dla siebie cos popatrzeć... podatki,mówisz,ze i udane zakupy mogą popsuć. kreska a jak twój nowy przyjaciel stepper?nic sie nie chwalisz. chodzi mi na fotce o ten lampionik taki na metalowej nózce,na świeczkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem,woda zaraz sie zagotuje i zasiąde z kawką zła jestem bo kupiłam łopatke jakis czas temu i wrzuciłam do zamrażalnika,wczoraj wieczorem wyjełam zeby na dzis sie rozmroziło na gulaszi okazało sie ze jest okropnie tłusta,wiecej tłuszczu odkroiłam dla psa niz miesa zostało:Opierwszy raz mi sie trafiło zeby mieso było az takie tłuste,powaznie gorzej niz boczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam dwie pary spodni takie 3/4 i sporo fajnych bluzek, do tego kilka cyckonoszy bo tez mi trzeba bylo powymieniac, takze modelowac w neglizu nie bede:p U nas moda tak jest porabana ze jak ktos nie jest wysoki i szczuply to idzie sie zaplakac bo nic nie lezy. Szukalam jakis fajnych powiewnych sukienek na lato ale kurcze nic na horyzoncie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka no to poszalałas ja ostatnio tez zakupiłam sobie troszke nowych staników bo poprzednie juz sie \"sprały\" Aniu jak chcesz sie pśmiac to wejdz na nasza klasa w moje zdjecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pytałaś o steper a wiec muze przyznac ze różnie z tym jest,raz namietnie go deptam:D a raz nawet spojrzec na niego nie moge:P no ale wazne ze chociaz czasem go dopadam:)lepsze to niz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki:Ddobry na tyle niezła ze mieli polewke,ale co tam wkoncu to zabawa a ja zawsze znajdowałam sie tam gdzie nie powinnam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska no i o to chodzi!jaja musza byc na weselach!u siostry na oczepinach w takiej smiesznej konkurencji zostały na koniec dwie mimozy,ktore nie chciały wykonac zadań,bo ,,siara,,-no i popsuły przez to zabawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny🖐️ Ja znowu na chwilkę wpadam do Was...:D Kubuś chodzi do przedszkola od poniedziałku. Miałam pełne ręcę pracy, bo w czwartek bylismy na rozmowie z dyrektorką przedszkola i miałam tylko wekeend na przygotowanie wyprawki..:O Na szczęście ze wszystkim sie wyrobiłam ...:D a Kubuś jak to Kubuś...musi się oswoić z nowym miejscem, choć zadowolony leciał i niechciał do domu wracać...:D musi się wdrozyć w nowe obyczaje i zasady, ale z tym chyba tez wiekszego problemu nie będzie, tylko on jest o miesiąc później przyjęty i ma o tyle lepiej, że reszta dzieci juz się zaaklimatyzowała..:D Troszkę rojbruje, ale je posiłki i śpi w ciągu dnia jak reszta..:D Jak na razie dostaję wskazówki od wychowanek jak z nim popracować w domku aby mu ułatwić niektóre sytuacje z jakimi się teraz wzmaga. Nistety dziś z rana pojawił się katarek i mnie to zaraz szlag trafia, że coś się wyklówa, ale mnie ostrzegali, że połowa grupy jest rozchorowana..:O A ja..no cóż ..na ten pierwszy okres będę siedziała nadal w domku na bezrobociu, dostaję zasiłęk więc na przedszkole starczy, a do pracy wracam od nowego roku. Jak na razie tak postanowiliśmy z obawy, że będę na okresie próbnym w pracy i jak się Kuba rozchoruje, to będę musiała z nim w domu być, a potem mogę mieć problemy z przedłuzeniem umowy i jedyna szansa dobrej jak na tę mieścinę roboty, mignie mi koło nosa..:O Teraz w domku ryję po wszystkich zakamarkach i porzadkuje...:D Pozdrawiam Was i sciskam mocno...buziaki dla maluszków..😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×