Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

hehe no właśnie Iza zła jestem bo filmu nie ma😡 no i mały nie chce zejsc z nocnika ani sie ubrac a tej pozytywki mam juz doc,co siuski wyleje to on znów siada i cisnie zeby troszke zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen dziekuje i wszystkim jesli kogos pominełam Shenen i co wiesz cos o wynikach Stasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle samotna:( ]o tej porze lubiała wpaśc Ana,ale teraz pewnie biedulka zasuwa w piekarni ja własnie zmniejszyłam fotki(choc chyba za mało troche)i wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreseczno najmocniej przepraszam...zapomiałam o Twoich urodzinach....przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, spełnienia marzeń i córeczki z takimi loczkami jak ma Maja...🌻🌻🌻 Byłam wczoraj w Tomaszowie, bez problemu mogę wyjść dziś wcześniej i iść na zebranie w sprawie tego kółka plastycznego dla ALi....a poza tym szef poprosił mnie do siebie i podziękował mi,że tak ładnie się staram i dał mi 300 zł. premii, ale się ucieszyłam...powiedział,że taka wysokość premii to jest dopiero popczątek i z miesiąca na miesiąc tej proemii może yć więcej, ale to zależy tylko ode mnie i od tego jak będę pracowała...;) pa, zmykam, bo kawka mi stygnie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!🌻 no to jestem i az chce mi sie pisać,bo komputer chula,jak nówka.gosciu po prostu jak ja to mówie MATRIX-tak szybko tu smigał przy klawiaturze,ze nie nadążyłam patrzeć!:) fotki zaraz pooglądam-pewno w kilku podejściach bo mam 20 maili od was!:) troszkę może powierzchownie,ale poczytałam zaleglości-sporo tego bylo ostatnio. kreska fajnie masz z malinkami.ja Gabi kupuje zawsze od takiej babinki na dworcu metra,taki kartonowy pojemniczek malinek-ona uwielbia! i powiedz sama ile radości może przynieść akurat w urodzinki pierwsze siusiu do nocniczka syneczka?:D izaf ciesze sie,ze mimo takiego napietego planu dnia radzisz sobie i najwazniejsze,ze z dzidzią jest wszystko ok. kaasia gratulacje!duza ta premia i zachecajace dalsze perspektywy!jak ty to robisz,ze taka jestes obrotna w pracy a i tu sie z nami na pogaduszki wyrabiasz?:) Jak Zuzi rączka?dzieki bogu,ze nie złamala! shenen zaraz wpadam na poczte podziwiać,jak reszta dziewczyn,jak ci ciaza słuzy!widzisz,jaka moc maja nasze kciuki?świetnie,że sie tak po mysli ulozylo ze szpitalem!no,teraz już kazdego dnia mozemy sie spodziewać narodzin!takze kciuki znów,barrrrdzo mocno zacisnięte!!! aga10 śmialam sie z tej twojej ostatnio ,,sesji pieczarkowej,,Gabryska nienawidzi grzybow,co mi nie raz psuje plany kulinarne! a ta pani,bijaca dzieci po glowach-brrr.wiesz,nie myslałam,ze cos takiego jeszcze sie przytrafia.ale juz chyba po problemie? karolina brawa dla Maksa,ze tak dzielnie przyswiol nowości zwiazane z przedszkolem.i zdrówka dla mamy!🌻 monika czekamy na foteczki!posylam buziaczka dla Natalki,niech szybko zdrowieje. ana76 lepiej sie juz czujesz? monam,dottka- alexia-co ty znow taka sobie przerwę zrobilas od nas??? zabieram sie za poczte.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no i HULA moj komputer,oczywiście,a nie jak napisałam.poza granicami,ale mnie to nie zwalnia absolutnie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kobitki Pogoda u mnie dizsiaj się popsuła.....a szkoda bo bardzo przyjemnie było.Kamil w szkole,Oliwia jakies bajki ogląda a ja sobie z Wami klikam....mam taka nadzieję że ktoś ze mną pogada;) Wczoraj tez się ciężko napracowałam....całą działke uprzatnełam...jeszcze tylko musze dzisiaj te wszystkie chwasty wywieśc.Mąż wieczorem przejedzie glebogryzałką i działeczka będzie gotowa na następny rok:) Jedno się skończy to znowu szycie się zacznie.Na dodatek to czego najbardziej nie lubie ...poprawki....znowu mi się tego uzbierało i jeszcze dwie sąsiadki doniosły:O Wiekszosc dzieki naszemu pieskowi i jego ostrym ząbkom:O Kasia niestety wczoraj nie zdązyłyśmy sie razem kawki napić ale mam andzieję że dzisiaj nam się uda. Kochana co ja tutaj czytam....podwyżka na dzień dobry:) hoho sprtna z Ciebie dziewczyna że możesz z nami pogadać i jeszcze na premię zarobić:) Noi te twoje dziewczynki....nie dośc że same oczy urzekają to jeszcze te pozy:) szczególnie chyba Ala lubi pozowac do zdięć.Pisałaś cos o fotkach ze spotkania z Izą U ale ja takowych nie widziałam:( Kreska widze że i Ty wczoraj ciężko pracowałaś.Sporo dymu było i chyba troszeczkę zakopciłaś sąsiadów:D Zjeżdżalnia naprawdę rerwelacja....prawie jak nowa...i Oskar ma swietną zabawę:) Ale Oskarek zrobił Ci prezent:) mam tylko nadzieje że tak mu zostanie i nie było to tylko z okazji urodzin mamusi:P Dotka nie denerwuj sie kobieto;)chyba to psucie sprzętów jest zaraźliwe:D nawet przez ocean. Mam tylko nadzieje że już u mnie nic sie nie zepsuje....bo tez tak często bywa że sprzęty psuja sie parami:O Ana76 co tak tylko na chwilkę???? Iza kochana jeszcze raz Cię prosze oszczędzaj sie kochana i nie pracuj ponad siły🌼 Fotki bardzo fajne a Dominik jak zwykle bardzo pomysłowy;) Anka z tymi pieczarkami to mi nawet nie przypominaj bo wszystkie wywaliłam do kosza.Jak je zaczęłam dusić z cebulka to były jakies dziwne nie dosc że zapach nie ten to zrobiły sie czarne.Chyba babka przyniosła mi stare te pieczarki....dobrze że nikt nie zdązyl zjeść bo pewnie nie obyło by sie bez sensacji żołądkowych. Jak Ci teraz internet tak smiga to pewnie codziennie będzie tutaj zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ....jaknie,że jesteś, te będę z miała z kim poklikać..;) Ja w pracy jak się zmęczę, to zaglądam do Was, albo jak mi się nudzi, bo niestety też tak mam,że raz jest nawał pracy, a raz takie nudy,że aż wysiedzieć się nie da i spaceruję po pokoju..;) Zuzia wczoraj stwierdziła,że rączka ją już nie boli, zdjęła bandaż i już sprawnie porusza tą rączką..;)...szybko jej zeszła ta opuchlizna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga \"wskoczyłyśmy\" w tym samym momencie..;) Fotek ze spotkania z Izą jeszcze nie wysłałam...ale jak tylko się obrobię w pracy to zaraz Wam porozsyłam..;) Ala faktycznie lubi pozować, ale Zuzia już jej powoli dorównuje w tym pozowaniu..;) Dobrze,że nie zjedliście tych pieczarek..faktycznie mogłoby to się zakończyć jakimś zatruciem żołądkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zakupiłam na allegro pojemniki do kuchni:) Kasia Oliwia tez lubi pozować do zdięć...kazde zdięcie jest z jakąs minka. Dziewczyny narazie uciekam bo właśnie mąż dzwonił i kazał mi iść do hurtowni motoryzacyjnej i zapytac sie o jakąś część do samochodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.fotki obejrzane.kumpel mi wprowadzil nowa pocztę,czy taka jest nowa szata graficzna o2?bo juz nie wiem. mniejsza o to,jest jakby bardziej przejrzyście i fotki sie wszystkie w pomniejszeniu otwierają od razu! a były fajne wszystkie-shenen-ślicznie z brzuszkiem wyglądasz,Majusia jakby na buzi pełniejsza,ale jak takie muchomorki apetyczne wcina,to nie dziwota.:) kreska swietna zjezdżalnia,nie dziwie sie Oskarowi,ze z niej nie schodzi.a ten strój miłości-fuj,fuj na koniec. kaasia-znad morza-to naprawde widokowki wam wyszły.cudne,a jaki aparat macie? dottka a ty kusisz pięknem plazy i tym niesamowitym kolorem wody... boskie sa te nasze dzieciaczki,naprawdę.szkoda,ze nie mam tylu fotek z dzieciństwa. a co do pozowania,to mam nadzieje,ze Julkę kiedys tez bedzie łatwiej złapać,niz teraz.dlatego cieszę sie kazdym zdjęciem,jakie uchwycę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...ja właśńie zrobiłam sobie herbatkę i zasiadam do drugiego śniadanka..;) Mam nadzieję,że na bieżąco opróżniacie skrzynkę, bo zasypuję was zdjęciami zaległymi....choć będę Wam dawkować stopniowo, bo skrzynki się pozapychają....;)...tak więc jeszcze dziś może ze dwie serie i reszta jutro, albo w poniedziałek...;) Anka my mamy jakiegoś Nikona, ale tego z wyższej półki, ale jaki model to nie powiem Ci teraz, jak bardzo chcesz wiedzieć, to zapytam Jarka i napiszę Ci jutro..;)...te dotychczasowe fotki to są kiepskiej jakości, bo były robione zaraz po zakupie aparatu i Jarek go dopiero \"rozpracowywał\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwileczka zameldowac ze udalo mi sie wyblagac rachunek w sklepie. Przeciez w czasach komputrow mozna sie cofnac pare lat wstecz tym bardziej ze gdzie sie nie kupuje podaje sie nazwisko i adres. Zajelo mi zalatwianie i wydzwanianie zeby gwarancje mi uznali caly dzien. Juz bylam na skraju wytrzymalosci jak mi pani przez sluchawke powiedziala ze mi nie wierzy ze ta pralka miala trzy lata gwarancji bo takiej nigdy nie dawali, kazala mi zrobic zdjecia tej gwarancji i jej przeslac emailem. Mowie wam ze rozmawiala ze mna jak bym ja chciala na miliony oszukac, a pytan 1000, czekalam tylko az sie o numer buta zapyta!! Ale wkoncu po wielkim trudzie przyjdzie fachowiec zobaczyc w poniedzialek. Teraz to udaje sie do spoczynku, moze lepiej sie przyznam ze poprostu uciekam od sterty prasowania ktore mnie wola z pralni a ja udaje ze nie slysze:p Dzis bylam w takim niemieckim sklepie, Aldi, pewnie u was tez jest i nakupowalam pelno slodyczy swiatecznych!!! taaaaaaaaak u nas juz wyjechali z choinkami!!! jak teraz sie w pierniki i inne slodkosci nie zaoptarze to do swiat nic nie zostanie.....no i tez nie ma gwarancji ze u mnie w domu do swiat wytrzymaja:p 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Wczoraj złożyłam życzenia Kresce a potem napisałam dłuuugiego posta, którego skasowałam zamiast skopiować. Już mi się chyba mózg zmniejszył, sama nie wiem jak to zrobiłam.Dość że wkurzyłam sie na tyle, ze więcej już nic nie pisałam. Dzisiaj od rana sie zbieram ale mam nie po drodze - odnaleźliśmy sie na naszej klasie z dawnym \"narzeczonym\" i mailujemy od wczoraj ;p A moje koleżanki z pracy (byłej pracy...) wpadają prawie co dzień na kontrolę- sprawdzają czy jeszcze nie urodziłam. Dziś była Tereska - niby ciasto imieninowe mi przyniosła, dobra, dobra.Posiedziała pół godziny i uciekła. W poniedziałek była Gosia :), która imienin nie miała. Dziękuję za wszystkie zdjęcia! Dotka, rozmarzyłam się, taki piękny ten ocean... Uważaj, bo mój Tomek marzy o wyprawie do Australii (Tomek w krainie kangurów :)) i jeszcze trochę jak sie wkurzy to weźmie jakiś kredyt na bilety i zgadnij do czyich drzwi wtedy zapukamy? Kasiu, zdjęcia faktycznie dużo ładniejsze. Te w ruchu (z wodą) super. I - nie gniewaj sie, ale całego maila z pająkiem wywaliłam do kosza. Brrr, nie mogę, mam naprawdę zaawansowaną arachnofobię. Jeszcze nigdy w życiu nie byłam w domu u dobrego kumpla mojego męża dlatego że on te bestie hoduje.... Ala nogi ma do samego nieba :) Anka, już wiem kogo przypomina mi Twoja Gabrysia! Moja koleżanka ma córkę która kiedy była młodsza wyglądała niemal identycznie, przy najbliżej okazji postaram sie wysłać Ci zdjęcie Marty (muszę tylko zeskanować a skaner kurzy sie na strychu), sama porównasz. A Julka jednym za zdjęć wygląda jak Gabi :) Izaf, Dominik już taki duży :) Jak tam Wasze kocisko? (Kot Karol?) Kreska, świetna ta zjeżdżalnia! Gdybym mieszkała bliżej Ciebie to na pewno Maja byłaby częstym gościem, bardzo nam tego brakuje a plac zabaw za daleko teraz dla mnie. Ana76, pisałaś że wysłałaś mi maila, nie mam :( Może nie doszedł a może - znając moje teraźniejsze zdolności - niechcący go wywaliłam.. Jak to nie problem i jeśli jest jeszcze aktualny to z przyjemnością go przeczytam gdybyś zechciała wysłać jeszcze raz :) Aga, Kasiu, dziewczyny :), wydaje mi się że nie zmieniłam się na twarzy, zmieniłam po prostu fryzurę :) Ok, Tomek wrócił, potem dokończę. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że juz trzy razy byłam w tej hurtowni i nadal tej części nie ma....jak jej dzisiaj nie będzie to dopiero sie Grzesiek wkurzy bo zamówił ją kilka dni temu:O Rano narzekałam na pogode a teraz zrobiło sie całkiem fajnie....może nie za ciepło ale słonecznie. Dotka fotki od Ciebie cudne....naprawde ten ocean po prostu mnie zauroczył.....a woda taka czyściutka.Gabryś wydaję mi się że bardzo podskoczył.Ale Ty masz nerwy kobieto....ale najwazniesze że wywalczyłas to co chciałas;) Anka mnie tez dzisiaj zdziwiła nowa szata poczty na tlenie....i wydaje mi się dużo fajniesza ze względu na fotki :) Kasia pewnie trzaskacie zdięcia na okrągło....sądząc po ilosci fotek:) Pamietam na początku jak my kupiliśmy sobie cyfrówkę tez dziennie nieraz było i sto zdięć:D Shenen to dobrze że Cię koleżanki odwiedzają ....przynajmniej Ci sie nie nudzi.Noi dobrze to o nich swiadczy;) A co na to twój mąż że rozmawiasz z dawnym narzeczonym:P nie jest zazdrosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Odrazu bez bicia przyznaje sie, ze nie czytałam :( Przepraszam was bardzo ... Jednak fotki obejrzalam wszystkie i usmiech mi z buzi do teraz nie schodzi :D Kasiu Twoje dziewczynki to juz śliczne pannice :) 🌼 Pająk bombowy :P A ten zachód słonca co wyslalas - cudo :) Anka - a Twoja Julcia to juz tez rosnie szybko :) Taki mały bąbelek ;)) 🌼 Kreska Twoj Oskar to taki przystojniak ... :) Normalnie czekaj jak ci sie zaczna dziewczyny do domu schodzic :P Ale ma radoche z tej zjezdzalni ;)) 🌼 IzaF - a Twoj maluch to juz wcale nie taki maluch :P Mały mężczyzna Ci rosnie ;)) Shenen - Twoj brzuszek widze juz sliczny :) A coreczke masz taka usmiechnieta i zadowoloną ze az sie sama buzia usmiecha ;)) Aguś, motocyklistko super wygladasz :D Twoja corcia faktycznie, mala modelka ;) 🌼 Ups, Julka płacze ... To ucalujcie dzieciaczki :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wpadam dobrej nocy zyczyć,tylko tyle,bo senna jestem dziś od rana:p wskakuje do wyrka,bo zaraz tu na podłodze wyląduję. i tu zasnę.do jutra.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kreseczko, przyjmij spóźnione życzenia 🌻🌻🌻 Uff, ale miałam dzień dziś. Mam ostatnio trochę przemyśleń dotyczących moich dzieci. W związku z przemyśleniami ograniczyłam im bajki do godziny dziennie. No i postanowiłam zaproponować im sporo zajęć - takich jakby to ująć - rozwijających wyobraźnię, twórczych. Nawet z użyciem prostych elementów, typu patyczki szyszki. Natchnęło mnie wczoraj. Efekt - piorunujący naprawdę są zainteresowane ! Dziś np dwie godziny bawili sie w miarę zgodnie klockami - oczywiście każde na swój sposób, ale zabawa była :) Było też wspólne naklejanie jesiennych liści w kompozycję. Pomagały z fascynacją :) Na razie pomysłów mi nie brakuje, choć jestem trochę padnięta... Poza tym uszyłam dwie torby, jedną dla Stasia do przedszkola, drugą taką podręczną dla siebie - muszę jeszcze kupić lamówkę i naszyć ją. Co mnie martwi to fakt,że Staś się zaziębił,ma nos zawalony, zaczyna brzydko kasłać płuca mu się \"odrywają\" - po prostu zaraził się w przedszkolu. Wyobraźcie sobie, że gdy Staś zmieniał buty weszła jedna mamuśka rozczochrane babsko bez połowy zębów , przyprowadziła córkę i mówi \"Ona jest przeziębiona trochę....\" a mała normalnie ma gluta do pasa. No i już Stasio chory. Załamują mnie tacy rodzice. .... Wrrrrrrrrrr No i jutro nici z przedszkola. Dziękuję Wam za zdjęcia ❤️ Dotka, zaskoczyły mnie zdjęcia od Ciebie - cudowna plaża!!! Uciekam bo chcę jeszcze popracować troszkę , miłego wieczorku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps :) Kasiu, ale się Zuzanka zmieniła! Wspaniałe te letnie zdjęcia, a czy na jednym to nie Kowalewski aby ? \"Hej Samantha..... la la la....\" ;) Rany, czy ja kiedyś pojadę na żagle..... Aga 10, pytałaś - introwertyk to taki typ człowieka zwrócony, zasłuchany w siebie. Otoczenie może nie istnieć w skrajnych przypadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Wpadłam podziekować za wszystkie sliczne zdjęcia ,ciesze sie że o mnie nie zapomninacie. Przysiedziałam troche na\" naszej klasie \" i nie mam juz sił na większe rozpisywanie się...przepraszam. Wysłałam zaproszenia dziewczynom które znalazłam na \"naszej klasie:) Jutro jade z Natalką na kontrole do lekarza,mam nadzieje że wszystko juz będzie ok.Natusia ma jeszcze brzydki kaszel i troche kropek na ciałku,ale szczerze \"mówiąc\"mam nadzieje że jednak będe mogła od poniedziałku wrócić do pracy,bo wypłata kiepska bedzie:o No ale trudno jak sie okaże że jeszcze tydzień musi być niunia w domku to damy rade;) Moja Natalka to sie słodki pieszczoszek zrobiła,przytula nas co chwile ,każe się mocno tulić,całuje nas ,zawsze się dużo wszyscy przytulamy ,ale teraz to naprawde bardzo,bardzo dużo:D wogóle mały \"bystrzak z niej rośnie;) Cały czas prosi nas o siostre,nawet imie już dla niej wymyśliła-Sasza. A my też już byśmy bardzo chcieli drugie,zresztą juz od dawna o tym mówimy,ale ta moja praca...nie mam szans na stałe zatrudnienie,a bez tego raczej nie postaramy sie o siostre dla Natalki:( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odstawiłam ludzi na szkolenie i jestem dziś wcześniej w pracy..;) Byłam wczoraj na tym zebraniu odnośnie zajęć plastycznych...było to spotkanie organizacyjne i byłam zaskoczona, bo rodzice przyszli z dziećmi...a ja poszłam bez Ali, bo tak mi rozsądek podpowiadał...ale pani jest bardzo sympatyczna, zajęcia trwają półtorej godziny (czy nie uważacie,że to trochę długo?) raz w tygodniu, Ala ma chodzić we wtorki...a koszt to jest 35 zł. za miesiąc..;)..zobaczymy, czy jej się spodobają te zającia...;) Dotka, to wygląda na to,że i u Ciebie jest taka samam biurokracja jak i u nas...;)..jeśli domagasz się czegoś, do czego masz prawo, to oni Cię prześwietlają jak byś cchciała ich oszukać...najważniejsze,że Ci się udało to załatwić...;) Shenen może te koleżanki przychodzą tak po prostu, bo Cię lubią?...albo przynoszą Ci ciasto, bo są grube i nie chcą żebyś po urodzeniu Madzi była szczuplejsza niż one? (żartowałam oczywiście) :D..ale ja też myślę podobnie jak Ty i zawsze doszukuję się drugiej strony medalu..;)..a do Australii to możemy wybrać się w dwie rodzinki, bo mój Jarek też chciałby tam pojechać, ale na razie powstrzymuje go cena biletu..;)...jak byś wyraziła zainteresowanie (ale to propozycja dla Madzi na przyszłe wakacje) to moja Zuzia ma zjeżdżalnię dla maluszków (nie widziałam tej od Kreski, ale obejrzę wieczorem i Ci wyślę info, czy to taka sama) porządnej firmy, rewelacyjna, u mnie w domu stała bardzo długo jak masz ochotę, albo będziesz zainteresowana to Ci wyślę? ;), a raczej Madzi...;)..a co do Twojej zmiany, to zmieniłaś się na buzi i wpływu na tę zmianę nie miała zmiana fryzury..;) Mona gratuluję pomysłowaości 🌻...dzieciom naprawdę czasem niewiele potrzeba do szczęścia i dobrej zabawy...;) U mnie w przedszkolu jak \"mamusie\" przyprowadzają dzieci do przedszkola z glutami do pasa, albo z olbrzymim kaszle, to pani nie przyjmuje dziecka w tym dniu do przedszkola, karze zabierać do lekarz i kurować..jak dziecka nie ma dłużej niż trzy dni w przedszkolu to trzeba przynieść zaświadczenie od lekarza,że dziecko jest zdrowe...bo później są takie sytuacje jak w przypadku Twojego Stasia...ucałuj go 👄...tak na tym zdjęciu jest Kowalewski..;)...on prowadził Szanty dla dzieci w Gdańsku...;)...pojedziesz na żagle i to szybciej niż myśłisz...a może razem umimy się? :) Monika zdróka dla Natalki 🌻 Anka ja dziś mogę spać cały dzień..na dworze jest beznadziejna pogoda..jest ciemno, mokro i ponuro...tragedia....:( Dotka prześlij trochę słonka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. czytam,ze nie tylko ja chodze jak lunatyk! monika zaproszenie juz przyjęlam od ciebie🌼 buziaki dla Natalki.wyobrazcie sobie,ze Gabi nie miała jeszcze ZADNEJ z dziecięcych chorób?juz sama nie wiem,czy jeszcze przyjdą,czy o niej zapomniały... a z imieniem dla siostrzyczki-to od razu mi sie przypomnialo jak to Gabi chciała miec brata o imieniu Tarzan.:D milego dnia babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj wcześniej wstałam bo Grzesiek z Kamilem musili wczesniej jechać.Myślałam że Oliwia sobie jeszcze pośpi,ale gdzie tam wstała chyba o 7.30.W sumie to dobrze bo zdążyłam jeszcze wyniesć kosz ze śmieciami.Wyzbierałam wszystko wkoło domu ....szczególnie po naszym mały piesku co to wszystko znosi:) Kinga mam nadzieje że jeszcze ten strój na motor wykorzystam w tym roku.....bo dopiero raz założyłam:) Anka ja niestety musiałam wczoraj do wieczora wywozić chwasty z naszej działki....myslałam że mnie będą w nocy ręce boleć ale po tej ostatniej zaprawie z drzewem nic mnie dzisiaj nie boli;) Mona niestety nie tylko w przedszkolach przyprowadzaja chore dzieci.....w szkole jest to samo.Ostatnio nawet na zebraniu dyrektorka mówiła żeby nie wysyłać dzieci z gorączką do szkoly. Acha i gratuluje pomysłowości.Moje dzieci też lubią wycinać,kleić,lepić z plasteliny.....ale zabawy na dworze z rówieśnikami przebijaja wszystko:D Wczoraj naprzykład sąsiadki syn wszedł na drzewo i biedny nie mógł zejść.....Kamil musiał moją mame zawołać żeby go ściagnęła:) Dzięki za wytłumaczenie :)tego pojęcia Monika oby z Natalka było już wszystko w porządku:)Takie przytulanki i wyznania naszych pociech są naprawdę strasznie miłe. Moja Oliwia kiedy jeszcze rano leżałyśmy w łóżku naszło ja na pytania odnośnie tego kto kogo urodził:DI tak musiałam jej kolejno tłumaczyć:D Kasia jesli te zajęcia będą ciekawe to napewno Ala nawet nie zauważy że jej czas zleciał....mam nadzieję że jej sie spodobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie dziś jak najwięcej, bo ja zasnę chyba w pracy...na dworzu zrobiło się ciemno...kawa podtrzymuje moje funkcje życiowe bardzo króyko...nie mam co robić....piszcie... Anka imię dla chłopaka już macie...;)...na moje oko to fakt,że Gabi nie miała żadnej z chorób zakaźnych nie jest chyba dobre, bo podobno dziewczynki jak za późno przechodzą choroby zakaźne, to może się to odbić na ich zdrowiu bardziej niż u modszych dzieci... Kreska, a dlaczego tylko tyle napisałaś???? Aga moja Ala bardzo lubi rysować, kolorować, malować...mam nadzieję,że te zajęcia pozwolą jej bardziej rozwinąć ręce, bo pani w zeszłym roku mówiła,że ma słabo rozwinięte mięśnie rączki (mimo,że naprawdę dużo rysuje i maluje), ale to było w zeszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moja kawka juz sie skończyła i chyba czas zabrać się za porządki w domu...musze chociaż zamieść bo odkurzacza dalej nia mam. Ale będę miała kompa włączonego więc pisz;) Jesli chodzi o choroby wieku dziecięcego to moje dzieci też nie chorowały ani na świnkę,różyczkę czy ospę.Napewno nie jest to dobrze....zresztą sama przechodziłam różyczke mając lat 15 i musze powiedzieć że strasznie to przeżyłam....nie dosc że byłam strasznie zsypana to jeszcze ogólnie źle się czułam:O Jesli Ala lubi takie zajęcia plastyczne to myslę że jej się tam spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×