Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Dziewczyny mamy w końcu 200 strone i nic nie swietujemy!!!!! YYYYYY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie nie pada ale pochmurno kurcze jakoś mało tego ciepła w sumie było tego lata,straszyli takimi upałami a jakoś za wiele ich nie było:( wstawiłam mięso na gulasz bedzie na obiad z kaszą gryczana bo dawno tak nie jadłam;-) Aga ma racje przegapiłyśmy wczoraj nową okrągłą;-)stronke,ale to nic straconego:Dteraz świetowac nie będe bo do konca dnia moze sie jeszcze trafić kurs za kółkiem ale wieczorem czemu nie:D Aga tak ploteczki udane:Di nawiozłam od kolezanki malin cały koszyk wiec od rana sie objadam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dziś tak pusto? ja własnie wróciłam z lasu byłam na kaniach i na kolacje będą pyszne smażone;-)a teraz lece wykąpać Oskara bo zrobiło sie nawet ciepło i słonecznie to jeszcze sobie po kapieli pobiega po dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wpadam na jakiegoś drinia Aga ty dzisiaj sporządzasz bo wypatrzyłaś że to 200 stronka a my donosimy trunki ;-) My powoli kończymy remonty w pizzerii robią już ściany glazura położona a za tydzień w niedzielę mamy już tam pierwszą kameralną imprezę Dzisiaj tak w skrócie bo trzeba iść spać jutro z rana pobudka bo jedziemy po trochę urządzeń do lokalu m.in. zmywarkę tak więc przechylam kielonka i lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dziunia
Cześć dziewczyny Chętnie wypije z Wami, chociaż jestem tu po raz pierwszy :) No to zdróweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dziunia
i co nie ma nikogo :( szkoda, w samotności pić to niedobrze, oj nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dziunia
hehe, ale zmieściłam się na tę 200 stronkę :)) Wasze zdróweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale niemogłyśmy sie wczoraj zgrać....kazda piła toast osobno:) Nawet nowa kolezanka sie nam załapała. Narazie tylko tyle bo wpadłam pomiędzy jedna a druga gra Kamila.....własnie sie ubiera....znaczy się już się ubrał i wisi nademną:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....co z wami....czy już nikt dzisiaj nie zajży?? To ja biedna dzisiaj taka zapracowana.Zrobiłam przeciery ogórkowe,wyplewiłam pół działki i na dodatek nawiozłam na nią ziemi.... a teraz zrobiłam sobie herbatkę i postanowiłam troche poczytać.....a tutaj nie ma nic poza moim porannym wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Oczywiście na sekundę ;) Chcialam pogratulować nam wsztkim 200- ej stronki części dalszej naszego topiku👄 Tak dziewczyny zdjęcia wysłałam a nie napisalam gdzie byliśmy. Tak więc we Włoszech u mojej przyjaciółki ze szkły, która tam mieszka. Wpadne jeszcze po poniedziałku na dużej , może nawet nadrobię zaleglosci bo wybieram sie na zwolnienie. A jutro jade z Kacperkiem na wies, ooddychac swiezym powietrzem :-) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W domku świeżo posprzatane,kawka zrobiona,kawałek ciasta tez się znalazł,więc mogę troche posiedzieć:) Wiecie była u mnie dzisiaj koleżanka z podstawówki....nie zapowiedziała się spryciara i odwiedziła mnie znienacka:D Mieszka na stałe we Włoszech i niewidziałyśmy sie kopę lat:) I gdyby nie NK to pewnie byśmy sie nie spotkały.Strasznie chce zorganizowac spotkanie klasowe....pomogłam jej w tym i podzwoniłyśmy troche,przez nasza klasę powysyłałyśmy wiadomości.....noi uzbierało sie nas 10 osób.Umówiliśmy sie wszyscy na wtorek..... ciekawa jestem jak to wszystko wyjdzie......co u nich wszystkich słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wakacje juz sie skończyły!!!!!!!!! WRACAĆ PROSZĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajadam wlasnie polski chlebek z kielbasa wiejska i sobie o was pomyslalam. Przepraszam ze ucichlam ale najpierw dzieciaki byly chore jedno po drugim a teraz ja dogorywam. Juz jest o niebo lepiej ale meczy mnie kaszel dusiciel. Powalila nas grypa stu lecia bo jeszcze czegos takiego nigdy nie milalam. U nas powolutku. Coraz ladniej sie robi. W ogrodzie zaczyna byc widac nadchodzaca wiosne, powylazilo pelno robali i pszczoly. Ja jestem na etapie walki z mszycami na drzewach. Psikam i psikam i cos mi sie wydaje ze one ze mnie kpiai w tych wszystkich preperatach sie tylko myja. Pozatym nic ciekawego, w niedziele mamy dzien ojca, za pare tygodni wakacje wiosenne i tylko patrzec jak rusza z wystrojem na swieta. Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga i jak udało sie spotkanie? Dotka ja to oczami juz widze ta szara jesien u nas:O u mnie zadnych nowosci,pewnie widzialyscie to zdjecie na nk z bramy ja to chyba nigdy nie zmadrzeje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dzien dobry:) ja juz byłam na grzybach na sos jest:)posprzatałam mieszkanko i usiadłam z kawka ale widze ze pusto tutaj:( wiecie postanowiłam zrzucic jeszcze te moje upragnione 6 kg i mam nadzieje ze mi sie uda tzn 1kg juz zleciał oby i tym razem samozaparcia nie zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny:) Al u mnie zrobiło się ciemno...chyba zanosi sie na jakąś wichure i ulewę:O Nie mam teraz za bardzo czasu bo niestety obowiązków przybyło.Oliwię trzeba przywieść z przedszkola,z Kamilem lekcje się zaczęły....co prawda narazie jest ich mało ale od początku musze go przypilnować:) Oliwia jak narazie chętnie chodzi do przedszkola......wczoraj wieczorem troszke płakała i mówiła ż dzisiaj nie chce iśc.....ale jak rano wstała to juz było ok. A spotkanie klasowe jak najbardziej udało się:D troche nas było mało....bo tylko 7 osób i w tym jeden rodzynek:D ale i tak sie usmialiśmy.....powspominaliśmy stare szkolne czasy.Fotki oczywiście były tylko nie wiem jak wyszły bo troche ciemno było w lokalu......pewnie dziewczyny wstawią na NK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dziunia
Hej dziewczyny :) Tak cos powolutku tu sie zbieracie. Nie ma czasu? Wiem cos o tym, obowiązki wrześniowe, przedszkole itd Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane,faktycznie powiewa tu pustką straszną:O ja właśnie pozmywałam po obiedzie i zrobie ciasto ze sliwkami z przepisu Agi:Dbo bardzo mi w zeszłym roku smakowało i przepis prosty;-)a całkiem o nim zapomniałam ,dziś odszperałam jak przeglądałam zeszyt z przepisami;-)i teraz czekam tylko az margaryna zmięknie i do dzieła,zapraszam wieczorem na kawke i ciasto;-) pogoda u nas dziś nawet ładna,w sobote był upał a wczoraj sie chmurzyło i było chłodno cały dzień a wieczorem lało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech miałam nadzieje ze zwabie Was tutaj zapachem wydzielającym się z piekarnika;-)a tu nadal pusto a placek prawie gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska ja sie medluje po zapachu!! Kawke w reku mam, teraz dawaj kawalek ciasta!! Jakos nie moge sie obrobic ostatnio, juz sie zastanawiam czy ktos mi doby nie skrocil!? U nas wiosna juz prawie za oknem, ale w tym roku idzie wolnymi krokami, raz mamy 20 stopni a na drugi dzien 10. Jak na moje stare kosci to stanowczo za malo. U mnie nastroj swiateczny!!! Wczoraj przyszla znajoma i miala wlasnie pelno dekoracji swiatecznej na sprzedaz, Gabrysiek jeszcze nie spal i nie dal nawet spakowac, wiec stoi balwan z mikolajem i teraz jest poszukiwanie choinki w garazu. Dobrze ze jej tam nie ma, znajac mojego syna zdolnosci juz by pewnie ubieral!! Milej nocki wam zycze, spadam szykowac druzyne do szkol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) napisałam się i wszystko mi znikło😠 A więc w skrócie:) Julka zadowolona z przedszkola.Ma angielski,religie,polski,matematyke,plastyke,technike i rózne gimnastyki,oczywiście te lekcje różnią się od tych w szkole ale dzieci sa już przygotowywane do zajęć w szkole. Ja dzis jade na 16 oglądać lokum na robienie pazurków.Jest to \"kącik\" w salonie fryz-kosmetycznym.Babka powiedziła że może mnie zatrudnić tak tylko a ja bedę robiła dla siebie. Jak myślicie lepiej jest żeby ona mnie zatrudniła? czy otworzyć własny interes? Lece obiad kończyć.Soki za błedy ale mam inne paznokcie i zle mi sie pisze na laptopie.Moje pazurki możecie zobaczyć na naszej-klasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) napisałam się i wszystko mi znikło😠 A więc w skrócie:) Julka zadowolona z przedszkola.Ma angielski,religie,polski,matematyke,plastyke,technike i rózne gimnastyki,oczywiście te lekcje różnią się od tych w szkole ale dzieci sa już przygotowywane do zajęć w szkole. Ja dzis jade na 16 oglądać lokum na robienie pazurków.Jest to "kącik" w salonie fryz-kosmetycznym.Babka powiedziła że może mnie zatrudnić tak tylko a ja bedę robiła dla siebie. Jak myślicie lepiej jest żeby ona mnie zatrudniła? czy otworzyć własny interes? Lece obiad kończyć.Soki za błedy ale mam inne paznokcie i zle mi sie pisze na laptopie.Moje pazurki możecie zobaczyć na naszej-klasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Widze że odrobine sie ruszyło.....ale to i tak słabo.Dziewczyny wracajcie na topik bo nie ma z kim pisać:( U mnie nic ciekawego.Dzieciaki chodza do szkoły,przedszkola.Kamil jak narazie radzi sobie z lekcjami.....wczoraj mielismy małe spięcie bo wyrwałam mu z zeszytu dwie kartki i musiał wszystko przepisywać.Plan lekcji jak narazie mają niestabilny.....i co mnie zaskoczyło że maja codziennie w-f.......pamiętam że w trzeciej klasie mieli tylko dwa razy w tygodniu. Oliwia miała kilka dni kryzysu i nie chciała iść do przedszkola,ale na szczęście jej juz minęło i chętnie chodzi:) Kreska szkoda że nie trafiłam na ciasto:( pewnie było pyszne.....a do dzisiaj to pewnie okruszki zostały Dotka ale u Ciebie jest wszystko inaczej.....u nas jeszcze nie ma mowy o świątecznych dekoracjach.....ja prawde mówiąc jeszcze latem żyję......taki mamy wrzesien cieplutki.Wczoraj było prawie 30 stopni:) Ana24 jesli chodzi o twój mały interes.....to myśle że wszystko ma swoje plusy i minusy.U siebie to wiadomo że u siebie....nikt Ci sie do niczego nie wtrąca.A kącik w salonie fryzjerskim......mysle że na początek to dobre rozwiązanie......nałapiesz klientów,nabierzesz praktyki i później otworzysz cos własnego:) Piszesz że Julka ma w przedszkolu polski i matematyke i do tego jeszcze inne przedmioty.....czyżbyś ją dawała wcześniej do szkoły??? U nas czegos takiego nie ma .....dzieci tylko sie bawia.....do tego maja jakies ksiązki ale nia ma w nich nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Dotka u mnie w sklepach zaczynają się póki co pojawiac kwiaty sztuczne i znicze,ale pewnie na swiateczne dekoracje tez niedługo przyjdzie pora Aga faktycznie nawet okruchów juz nie ma;-) u mnie tez ciepło ale jutro ma byc ponoc zimno:O faktycznie dość czesto ten w-f moze to i dobrze choc pamietam jak osobiscie niecierpiałam jak miałam te zajecia w srodku lekcji,człowiek zmachany czesto upocony pobudzony w jakis sposob musiał jeszcze wławkach potem siedziec Ana właśnie sporo tych zajęć jak na przedszkole,tak mi sie wydaje bynajmniej zgadzam sie z Aga wydaje mi sie że poki co kacik w tym salonie to dobre rozwiazanie,zdobedziesz potencjalne klijentki i mozesz wtedy sie rozwinac we własnym interesie;-) lece kochane bo za poł godz jestem umowiona z kolezanka na kryty basenik:D a jeszcze sie pochwale ze kupiłam sobie dzis spodnie dzinsowe wkoncu:Dbo juz z długich to nie mam co na tyłek w sumie włozyc a całe lato na cos polowałam i głownie były rybaczki,spodenki a z długich zero wybory ale dzis wkoncu jakies mi sie spodobały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !!! Ja od początku września poszłam na zwolnienie, między innymi przebadać się bo jak się pracuje to nie ma czasu. Z synkiem również byłam na bilansie i wyszło że ma za wysokie ciśnienie. Byliśmy w szpitalu i też podejrzewali że coś od nerek, ale na szczęście wszystko oki, drobne zmiany ale nic poważnego. Ja korzystając z wolnego szukam innej pracy, może coś bliżej i coś lepszego się trafi. Już miałam jedną propozycję ale się zastanawiam. Byłaby to praca w salonie jubilerskim w dużym centrum handlowym, co drugi dzień po 12 godz, zastanawiam się bo dziecko też bym widywała co drugi dzień. Kasa mnie przekonuje bo o wiele wyższa niż do tej pory, ale przecież nie o kasę też chodzi...sama nie wiem co mam robić, bo do poprzedniej firmy juz nie wrócę, jest tam coraz gorzej ... Ana24- życzę Ci powodzenia w nowym i swoim biznesie, na pewno będzie dobrze. Pa Kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.Czy u Was tez taki ziąbbb.....bo u mnie zimno i do tego pada deszcz.....ma byc tak ponoc cały tydzień.....paskudna pogoda:O Siedze sobie sama z dzieciakami bo mąz pojechał do Krakowa samochody oglądać.....od jakiegos czasu szuka dobrego Vana.Mam nadzieję że juz dzizsiaj cos kupi bo ostatnio wszystko w domu kręci się wookoło samochodu. Kreska jak dalej będzie takie zimno to niestety będziemy musiały sie zaopatrzyć w długie spodnie i swetry:O Betii i jak sprawa z Kacprem,wiadomo skąd było tak wysokie cisnienie??Dlaczego chcesz ze starej pracy zrezygnować?? Jeśli chodzi o ta nową pracę w salonie jubilerskim......to wydaje mi sie że mogłaby to byc fajna praca......tylko te godziny.Ja na twoim miejscu i w Twojej sytuacji starałabym sie o prace w normowanych godzinach.....mysle że takie małe dziecko powinno mieć chociaz jedno z rodziców na codzień.Ale to Twoje zycie i Twój wybór......zrobisz jak będziesz uważała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) CZeść Kochane. Kopę lat :) U nas dzieje sie sporo. Magda ciąga nosem, kończy (mam nadzieję) choróbsko, które Maja przywlokła z przedszkola. Poza tym odkąd mamy psa nie mam na nic czasu, poważnie, już teraz zastanawiam się czy to aby na pewno był dobry pomysł...Ale jak się powiedziało A to...itd Po raz kolejny spróbuję wdrożyć się w forum, postaram się bo smutnawo czasem siedzieć tak i nie mieć z kim (do kogo :)) pogadać (hehe wcale nie egoizm przeze mnie przemawia). Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×