Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

hej dziewczyny! Jestem Danis i chciałabym się do Was przyłączyc. Mam coreczke ( 5lat) i synka ( wczoraj skończył roczek). Też jestem na urlopie wychowawczym. Widzę, że na tym topiku w weekend tez pustki. Niektore szukaja pracy, a ja tez zastanawiam się nad tym czy nie rozgladać się za czyms, bo jakoś mi jej brakuje. Moje dzieci podobnie jak niektorych z Was bardzo chorują. Średnio co 3 tyg moja corcia cos chwyta i przynosi dla braciszka. Teraz chwilowo jesteśmy zdrowi. Może mrozik pomoże i wytepi troszkę wirusy. Siedzenie w domu niestety nie sprzyja mi. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kreska jak pierwszy dzień w pracy? Danis witaj:)🖐️ Twoja córcia to taki chorowitek jak i moja,chociaż muszę przyznać że moja Natalka już pomalutku wyrasta...tak mi się przynajmniej wydaje:o. A myslałaś kiedyś o sanatorium,ja w tym roku wybieram się już drugi raz.Dopóki Twoja córcia nie skończy 6 lat możesz jechać z nią jako opiekun,a i maleństwo tez możesz zabrać ze sobą:) Natalka znowu podziębiona i została dzisiaj ze mną w domu. Miłego dnia dziewczynki,mam nadzieję że macie ładniejszą pogode niż ja ,u nas mnóstwo błota pośniegowego i deszcz pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, ze nawet sanatorium nie przeszlo mi przez myśl. Poprostu myślałam, ze taka jej nazwijmy uroda i musi się wychorować. Ten rok i tak jest lepszy niż poprzedni. Tylko teraz dotkliwiej to odczuwam, bo po niej zwykle choruje junior i to sprawia, ze nie siedzę w domu tydzień tylko2 tyg, dobrze że nie mam trzeciego dziecka hihih. Widzę, że frekwencji dużej nie było od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Danisella witaj.Tak pustki tutaj i trzeba niektorym tyłki przetrzepac:P Monika u nas pogoda taka jak u Ciebie,wkońcu to prawie to samo:) co do pracy to wczoraj dniówka dzis dniówka jutro nocka dalej nie wiem ale mam nadzieje ze wolne:)co do samej pracy no coz ogolnie jest fajnie tylko duzo tego wszystkiego do ogarniecia....ale z dnia na dzien wiem wiecej i mysle ze nie jest zle,tylko ze zanim mi sie organizm przyzwyczai to umre na bol nog po staniu na nich przez 12 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Danisella ja też byłam przekonana że taka uroda mojej Natalki.Tak naprawdę to każede dziecko musi się wychorować,niektóre chorują więcej inne mniej;) Kreska napewno będzie wolne po nocy,w końcu bedzie się należało,a poztym do wszystkiego można się przyzwyczaic ,zawsze początki są gorsze. A pogode to my faktycznie zazwyczaj mamy taką samą:) Przed chwilką dzwoniła do mnie Natalki przedszkolanka że Natusia zwracała przed śniadankiem i trochę narzeka na ból brzuszka,podejrzewam że to po syropie jaki jej zaserwowałam rano na pusty żołądek.Nie wiem teraz co mam robić ,bo za godzinkę jadę do lekarza na ostatnie juz badania,i muszę je koniecznie dzisiaj zrobić...,a może ona się tam bidulka męczy:( Dużo słoneczka życzę na dzisiejszy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam nową mamusię na topiku :) Danisella 🌻 Monika duży buziak dla Natalki, niech zdrowieje u nas też panoszą się choroby, a właściwie chyba jedna - wszyscy jesteśmy zawaleni i brzydko kaszlący, niestety zajęte oskrzela :( mam już serdecznie dosyć tych chorób, Łusia chodzi do przedszkola kilka tygodni, a potem 2-3 spędza w domu na kurowaniu się i dochodzeniu do siebie Kreska, muszę Ci powiedzieć, że ja też swego czasu pracowałam na stacji paliw i byłam z tej pracy zadowolona, też pracowaliśmy w systemie 12h, dniówka, nocka, 2 dni wolne, można się przyzwyczaić :) mam nadzieję, że polubisz tę pracę i będziesz zadowolona, a jak współpracownicy? w porządku? jak Oskar przyjął Twoje pójście do pracy? kończę na razie, idę na obchód mojego \"szpitala\" pozdrawiam wszystkie mamy i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wiecie że 23.02 minęły dwa lata od założenia naszego topiku po wznowieniu ... Ale za to nie pamiętam kiedy dokładnie powstał ten pierwszy,ale to juz chyba ok 5 lat?,mam rację? Dziewczyny od kąd ja się znowu częściej pojawiam ,to wy jakoś poznikałyście...:o Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z okazji okrągłej rocznicy wklejam wierszyk który znalałam kiedyś na starym topiku i zapisałam sobie na komputerze myślę że się spodoba a napisała go chyba nasza koleżanka Stworzyłyśmy własne forum, w którym nigdy nie ma sporów. Są w nim tylko same mamy, które dzielą się radami. Rozmawiamy w nim o wszystkim, a o dzieciach przede wszystkim. O radościach, smutkach, troskach, atmosfera jest wręcz Boska. Dzięki niemu od dwóch lat, Razem z sobą za pan brat. Jeśli zatem jesteś mamą, z dzieckiem w domu samą, Przyłącz do nas się, i troskami podziel się. „Dymek” pozdrawiam i wznoszę toast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) czy u Was dzis tez tak pieknie słonecznie?:) ja właśnie czekam az mi krem do ciasta ostygnie wiec wpadłam z kawka ale niewiele sie tu ruszyło:O \\w pracy narazie fajnie choc z grafiku nie jestem zbyt zadowolona no ale narazie nic nie mowie..... wczoraj byli u nas znajomi i dzis jestem jakas niewyspana a zapału nie mam zadnego i jeszcze nie posprzatałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie kochane:) przepraszam że nie zaglądam ale wykorzystujemy z dzieciakami ostatnie dni ferii. We środe byliśmy na natach w Bałtowie(pamietacie opowiadałam Wam kiedyś o parku jurajskim który tam się znajduje....a w zimie zrobili tam nawet niezły stok) Myslę że jak na nasze mozliwości:D taki stok w zupełności wystarczył.Dzieciaki mnie zaskoczyły bo pierwszy raz miały narty na nogach i nawet nieźle sobie radziły......a szczególnie Oliwia zjeżdżała sama prawie z samego szczytu,Kamil był samowystarczalny ....próbował trochę jeździć slalomem....ale różnie mu to wychodziło:D Ja coś tam zjeżdżałam ale prawie cały czas służyłam jako wyciąg dla Oliwii:D Grzesiek trochę pojeździł z nami ale zaraz uciekł na większą górkę.....i tyle go widziałam:) Wczoraj bylismy trochę u kuzynki,a dzisiaj wysłałam dzieciaki z mężem do babci,więc mam troche czasu żeby poklikać:) Ana co to za opis na gg .....przeszło Ci to zapalenie ucha?? Moja królewna też była w przedszkolu na balu przebierańców.Ale ja poszłam z nia do wypożyczalni i wybrała sobie strój jaki chciała:) Kreska czytam że do pracy poszłaś:) mam nadzieje że i praca i zarobki będą ci sie podobac:) Monika nie ma to jak odchudzac sie we dwójkę:) nikt niczym nie kusi:D Co do mojej mamy to chyba pomyslimy o sanatorium dla niej jak przejdzie operację zaćmy. Danisella Witaj Ana76 likwiduj szybko ten szpital u Ciebie;) IzaF że tez udało ci sie wygrzebac ten wierszyk:) A tak swoja drogą szkoda że Dymek juz nie pisze z nami:(.....zawsze cos śmiesznego napisała:) Ana76 z tego co pamietam to niedaleko niej mieszkasz....co tam u niej słychać?? Dotka też skrobnęła pare słów i cisza:( Ps.Kasiu wiem że mnie podczytujesz;) jak masz ochotę to przyłącz sie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja po wieczornej kąpieli dzieci mam chwilkę przed położeniem ich spać. u nas jak na razie cisza z chorobami chociaż Bartusiowi już coś chrobocze w środku i ma mokry kaszel pediatra dała nam skierowanie do alergologa żeby to sprawdzić bo co tydzień mu się to dzieje. Dominik chodzi do przedszkola rano oczywiście wchodzi tam z płaczem ale pani mówi że jak ja albo Adam wepchniemy go za drzwi to zaraz mu płacz przechodzi i ładnie bawi się ze wszystkimi dziećmi a popołudniu ciężko go zabrać do domu bo ma mnóstwo zajęć do zrobienia a to umyć ręce a to poukładać zabawki i nie może się wybrać do domu ;) Ana jak tam ucho?? wiem jaki to ból z opowiadań i na szczęście bo nie chciałąbym tego przechodzić zdrowiej szybko Aga u nas dzieciaki już dawno zapomniały o feriach chociaż Dominik w ferie chodził do przedszkola może podesłałabyś kilka fotek z tych zjazdów narciarskich :) Danisella witaj na forum odzywaj się częściej to może tobie uda się ożywić nas wszystkie no i wszystkiego najlepszego z okazji skończonego roczku Monika dzięki za fotki fajnie spędziliście chyba ten czas w sanatorium i mi by się przydał taki odpoczynek muszę też się chyba o coś takiego dopytać pediatry może jakieś morze na jesieni dla moich \"oskrzelików\" Kreska i jak tam w pracy? zadowolona jak na razie jesteś?? ja niestety nadal szukam i chyba trzeba mieć konkretne znajomości żeby w naszym rejonie coś znaleźć :/ a poczęstowałabym się z chęcią tym ciastem ale niestety od wczoraj jestem na diecie i nie jadam słodyczy ale za tydzień tortu zjem bo synkowi nie odmówię na roczek :) Ana76 u was szpital ozdrowiał?? widzę że masz taki system chorób jak i u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ZBIÓRKA !!!!!! a nie chowacie się po kątach i tylko podczytujecie a nic nie napisane jeszcze w marcu na NK was będę ścigać chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Iza poklikam pozniej na pewno,bo wczoraj byłam cały dzien w pracy jak wróciłam to byli juz goscie i musze teraz odgruzowac mieszkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza juz sie melduje;) Ale tylko na chwile bo musze zaraz po dzieciaki jechac. Niestety ferie już się skończyły i zaczęły obowiązki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wy leniuchy tyle się rozpisałyście że nie wiem od którego momentu zacząć czytać ;-) chyba z kijem na tyłki trzeba do was zajrzeć ja już po spacerku z Bartkiem dzisiaj było tak ładnie w dzień że do przedszkola po Dominika poszliśmy pieszo tzn Bartek w wózku :-) i wróciliśmy spacerkiem teraz Bartola spi a Dominik ma godzinę oglądania bajek a ja z kawką mogłam chwilę spokojnie usiąść ja coś zaczynam znowu kaszleć i gardło mnie pobolewa aż mnie nerwica juz bierze od tych chorób wieczorem jeszcze wpadnę na kontrolę zapisów i mam nadzieję że nie będę musiała się drzeć na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny, kurcze wysiadl mi komputer i nie mialam ponad tydzien. Co sie czegos dotkne to psuje w tym roku, juz mielismy wymieniana pralke, lodowke, zelazko no i teraz doszedl komputer. Niby fajnie bo wszystko nowe ale z kad na to wszystko kase brac?? Moj luby powiada ze chyba bedzie lepiej i napewno taniej jak siade sobie gdzies w kacie i niczego ruszac nie bede. U nas nic ciekawego, zaczela sie jesien i az ciarki biora jak o zimie sobie przypomne. Jednak wole lato i slonce od rana do wieczora. Zrobil mi maz ogrodek warzywny i teraz bawie sie w ogrodnika. Gabrysiatko namietnie mi go przekopuje w poszukiwaniu za glizdami i smiechu przy tym co niemiara bo mi wymieszal nasiona w grzadkach i tam gdzie mial byc koperek chyba marchew wyjdzie. Gabrysia w tym roku jeszcze nie poslalam do szkoly, chocby rocznikowo mogl isc. Jakos mi go jeszcze szkoda puscic w wir obowiazkow. Chodzi do przedszkola troche wkurzony bo jego najlepsi kumple juz w szkolach a on bidny zostal. Ale widze ze jednak dobrze ze go zostawilam. Lece dopic jeszcze kawke i budzic towarzystwo do szkoly. Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !!!! Mam chwilkę w pracy i napiszę do Was parę słów :) U mnie w pracy na razie trichę luzu ... miałam trochę więcej pracy w czwartek i piątek, bo był koniec Lutego i trzeba było wysłać PIT-y pracownikom...w czwartek wzięłam robotę do domu, ja adresowałam koperty, Jarek rozdzierał znaczki a Ala naklejała :)....ale wyrobiłam się..wysłałam 270 pitów...:) resztę rozdałam :) U nas na razie wszystko w porządku...Ala biega do szkoły i jak na razie uczy się bardzo dobrze..ze sprawdzianów przynosi 6 więc chyba nie powinnm narzekać, tylko najgorszym problemem jest zagonienie jej do nauki....jak nie odrobi lekcji po powrocie ze szkoły u Jarka rodziców, to potem siedzi ze mną od 18 do 21 nad lekcjami...ja się denerwuję, bo ona jest zmęczona i widzę,że jej się nie chce...:) ech.... Zuzia znowu była chora..siedziała tydzień w domu..teraz od poniedziałku wróciła do przedszkola..... Monika jeszcze czekam na decyzję z NFZ..dzwoniłam dzisiaj tam, ale nasze wnioski jeszcze czekają na opinię lekarza....mam dzwonić pod koniec marca, może wtedy już będę miałą decyzję.... Mam nadzieję,ze u Natalki to nic groźnego ... Witam nową mamę - Danis Kreska czytam,że Ty pracujesz...gratulacje!!!!! Na początku zawsze jest ciężko.... Aga10 bardzo fajnie wyglądała Oliwia na balu..a sukienkę miała bardzo orginalną..przynajmniej nie była kolejną królewną w koronie :)..to PS to nie było chyba do mnie????????? IzaF jeśli myślisz o sanatorium to z tego, co wiem to wnioski się składa na początku roku..my złożyliśmy wniosek na początku lutego i jeszcze nie mamy odpowiedzi..a do sanatorium prawdopodobnie pojedziemy jesienią :( Dotka jak upały u Ciebie się już skończyły? Zm,ykam do domku... Pozdrawiam Was i postaram się częściej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu życze Ci abyś mogla czerpać z życia wszystko o czym marzysz......🌻 😘 a na kielicha wpadne póżniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Kreska i IzaU 👄[serce} dla Was za życzenia...dzięki serdeczne :) Pusto tutaj bardzo.....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mam chwile żeby odpocząć.Właśnie skończyłam robic krokiety.Zrobiłam ich tyle że jutro będę miała obied z głowy:) A po za tym nic ciekawego.....na dworze szaro buro i deszcz pada.Juz mam dośc tej pogody....kiedy wreszcie będzie ta wiosna???? U Oliwii w przedszkolu był juz dzień kobiet.....ale tylko dla dzieci. Pani ją chwaliła że pięknie mówi wierszyki,że jest grzeczna i aktywna.....a szczególnie za to że ma bardzo dobra pamięć.Stwierdziła że rosnie dobry materiał na ucznia:D IzaF to dobrze że Dominikowi szybko przechodza płaczki....zazwyczaj tak jest że dziecko przy rodzicach sie rozkleja,a później wszystko odchodzi jak ręka odjał:) Fotek jeszcze nie zrzuciłam bo mamy pewien problem z kompem.Zawiesza się jak wkładam kabel od aparatu....musze chodzic do siostry,zrzucać zdięcia na płytke i dopiero do siebie:O Dotka u mnie tez tak jest.....ze jak cos się psuje,to kilka rzeczy naraz:O Mój mąz też ze mnie się smieje że jak ja to robię że co roku musimy żelazko wymieniać. Kasia jak czytam o twoich problemach z Ala to jak bym mojego Kamila widziała.Ja do tej pory musze go do lekcji gonić. Jesli chodzi o PS to nie chodzi o Ciebie....wiem że kuzyneczka mnie podczytuje i starałam się ja zachęcić żeby przyłączyła się do naszego grona;) Kasiu przyjmij spóźnione ale szczere zyczenia urodzinowe. Duzo zdrówka,szczęścia i cierpliwości;)👄🌼 Zerkne jeszcze na NK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny🖐️ Ja mało ostatnio zaglądam bo jestem chora:( pierwsze miałam zapalenie ucha zewnętrznego a teraz mam zapalenie ucha środkowego i trąbki słuchowej(jestem głucha na prawe ucho) w poniedziałek lub czwartek znowu do kontroli. Moja Juleńka tez nie najlepiej dostała skierowanie do szpitala na wycięcie 3-go migdała:( jeszcze nie wim kidy bo pierwsze musze zadzwonic i jakiś termin ustalić. Przepraszam że nie zagladam ani nie czytam ale nie mam na nic siły boje sie tego usuwania migdalka. Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie już po północy więc składam Wam moje Kobietki -Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:D ____/▓/▓/\\▓\▓\\▓▓▓\== __/\/▓▓(▓( )▓)▓/▓\▓▓\/==\ __\\▓▓\▓\//▓/▓//▓\\▓▓/▓\== |\_/▓\▓▓!\▓/▓/▓//▓▓\,▓▓\== |▓!▓\▓▓▓▓\▓//▓▓▓▓!▓▓▓\== \▓!▓\▓▓▓▓/▓▓▓▓▓▓!▓▓▓== _\▓\▓\▓▓▓/▓▓▓▓▓▓▓!▓▓/== __\▓\▓▓▓/▓▓▓▓▓▓▓/▓▓/== ___\▓\▓▓/▓▓▓▓▓/▓▓▓/== _,,/▓▓▓\\/▓▓▓▓▓/▓▓▓/== _____\▓\▓▓▓▓▓/▓▓▓\|== ________\\▓▓▓▓▓/▓/\!== ____________\▓▓/== _____________/▓== ____,,,,,,,,,,,,___▓,,,,,,,,, ___/▓▓/▓▓▓\|▓▓▓\▓▓\== __/▓▓/▓▓▓▓_\▓▓▓\▓▓▓\== _!▓▓/▓▓▓▓/__\▓▓▓\▓▓▓!== \▓▓/▓▓▓/____I▓\▓▓!▓▓/== __\▓/▓▓/_____I▓\▓!▓/== ____\▓/______I▓_\▓/== _____\/______I▓_\!== _____________I▓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyn! jakoś nie odzywałam się, bo miałam sporo spraw na glowie. poza tym jakoś tak mnie nosi i zaczęłam szukać pracy.Wyłalam swoje dokumenty , a jutro jadę zawieść następne w inne miejsce. Niby w domu dobrze bezstresowo ( bo to zupelnie inny stres niż praca zawodowa), ale czegoś mi brakuje. Chciałabym żeby , ktoraś firma się odezwała. Niby moge wrocić do poprzedniej, ale nie chcę. Wypaliłam się tam zawodowo 12 lat w jednym miescu! Moje dzieciaki odpukać 2 tyg. zdrowe, w sob. planujemy roczek i 5 latek naszych dzieci. Muszę coś wymyślić do jedzenia. Dziś zamówiłam tort u sowy w kstałcie motylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Kochane Babka - babkom śle spóźnione ale szczere życzenia 🌻 i przesyłam buziaczki 👄 Kreska- gratuluję znalezienia nowej pracy, szybko Ci poszło ja się jeszcze obijam. Tz. tak jakby bo miałam mało kasy i poszłam dorobić przy pakowaniu. Ale to kilka dni, teraz juz musze sie ostro wziąć. Ps. Buziaki przesyłam dla Cibie za super komentarz👄 Izaf- Tobie też życzę powodzenia, na pewno coś znajdziesz. Wszystkich chorowitków całuję. U mnie bardzo duże zmiany..... A mianowicie nie jestesm już z Przemkiem, a tak dobrze się zapowiadało. i nie poszło o wspólne miszkanie lecz oszukał mnie ale to już nie na forum publicznym. Po prostu Finish Ale nie martwcie się o mnie, daję radę :) Po prostu wyciągnęłam wnioski z tej historii i wiem czego chce jakiego faceta przede wszystkim mężczyzny a nie chłopaka ( bo był młodszy). Najlepiej żeby też doświaczony i usttkowany bo nie mam zamiaru miszkać całe życie ze staarszymi. Czuję się jak nastolatka tylko że z synkiem :) Chodzę na wszystkie imprezki jakie się da, co tydzień gdzieś się bawię. Faacetów nie muszę wyrywać...śmieję sie do przyjaciółki że chyba fluidy emituję bo sami się zjawiają. W tej chwili spotykam się z Facetem którego ostatnio poznałam, byłam też na randce w ciemno z kolesiem w moim wieku poznanym przez portal randkowy gdzie się zalogowałam i jeszcze trzeci czeka w kolejce którego też poznałam na wieczorze dla Pań bo byłam na pokazie chippendeilsów.Właś nie do mnie dzwonił i umówiłam się na jutro. Więc same widziecie że korzystam z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem ale ledwo zywa!! Jakos nie moge sie wyrobic z niczym, to znaczy z moimi obowiazkami tak ale ze szkola dzieci. Czuje sie tak jak bym jeszcze raz ja konczyla. Szczegolnie z Pawlem, przeciez dostaje bialej goraczki jak przynosi jakis projekt do domu i jeszcze zeby bylo po jednym to pol biedy ale trzy, cztery na raz. Teraz konczymy pisac o Palestynie w 1 wieku zaraz przed Chrystusem. Nic tylko idzie sie pochlastac!! Tak pozatym to nic ciekawego, mamy jesien i coraz chlodniej. Gabrysiatko z oporem zaklada dlugie spodnie. Jakos ciezko sie wstaje jak ciemno ale za to latwo dzieciaki oszukac wieczorem spac. Juz po osmej ten najmlodszy spi wiec mam troche spokoju na ponowne uczenie sie. Aga co do zelazka to dostalam takie juz wypasione i naprawde jest wielka roznica. Leciutkie i bardzo szybko prasuje. Tazke moje randki z Panem Zelazkiem sa o wiele szybsze i nawet przyjemne. Betti, do odwaznych swiat nalezy🌻 Lepiej nie tkwic w zwiazku w ktorym sie jest nieszczesliwym. Ana jak tam ucho?? Danisella, narobilas mi smaka na jakies super wypieki. O Sowie to nawet i tu slyszymy ze wspaniala cukiernia o ktorej mozemy tylko pomazyc. Kaasia 🌻 IzaF 🌻 Gdzie reszta zalogi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki u nas już po imprezce urodzinowej. Bartek zaczyna coraz dłużej sam stać więc mam nadzieję że niedługo zacznie normalnie chodzić. Ale co by nie było za miło znowu dostał zapalenia oskrzeli. Jutro jadę z nim do alergologa bo od października ubiegłego roku miesiąc w miesiąc przynajmniej raz ma zapalenie oskrzeli dzisiaj pediatra wypisała mi wszystkie jego zapalenia tak więc wyszło że od października mon stop choruje Dominik jak na razie odpukać zdrowy chodzi do przedszkola i coraz mniej poranków z płaczem jutro poczytam co u was i odpiszę dłużej przy okazji powiem co było u lekarza bo dzisiaj już padnięta jestem i chyba się położę. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×