Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Witajcie🖐️ Widzę ze już mamy 100 stronkę:D ja mam sporo zaległośći i właśnie mam zamiar zabrać się za czytanie.Zaraz zjemy obiad i postaram się dziś wszystko nadrobić a trochę tego mam bo musze zacząć od 93 stronki:O oj... ale dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja to pijam kawe rozpuszczalna z płaskiej łyżeczk(nawet niepełnej)i i jeszcze zabielam ja mlekiem-taka słabiutka;-) a ostatnio w mojej codziennej diecie zagościła herbata czerwona i zielona,wiec nie jest żle:) napisz nam jak Maks w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja właśnie delektuję się gorącym kubkiem Knorr - brokułowa z pietruszką...mniam...pychotka...;)same kawałki warzyw...;) Może uda mi się trochę schudnąć w pracy na takiej diecie? :D...a na co jest herbatka z bratka? Ana24 ..czekamy na wiadomości od Ciebie..;) Smacznego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - to ja piję podobną kawę ;) na półitrowy kubek sypię łyżeczkę kawy, zalewam do połowy woda i dopełniam mlekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że Maks jest chory...dużo zdrówka dla niego..🌻...a Ty od kiedy idziesz do pracy? Kreska ja też lubię czerwoną herbatę....a wiesz,że ona jest dobra na dolegliwości żołądkowe, na trzustkę i na cholesterol...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo pod taka ksywa pisze na dietach musiałam cos zrobic bo w jakas depresje chyba wpadałam trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kasiu wiem a zielona to ma chyba jeszcze wiecej zalet choc jesli chodzi o smak to o wiele bardziej wole czerwona,no ale do wszystkiego idzie przywyknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak u Was dzis z pogoda? bo u mnie o dziwo nie pada od rana a nawet czasem słonko świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie na szczęście nie pada, ale cały czas jest niebo zachmurzone, choć dziś od czasu do czasu wyjrzało słonko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano świeciło słoneczko, przed chwilą padało, a teraz znowu jakby się rozjasniało ;) taki misz masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wyjęłam cudnie pachnące ciasto z piekarnika :) Ma ktos ochotę? Zapraszam, byle szybko bo jest mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty widziałas moja wage????????? nie ujmuje nic Twoim zdolnoscia ale nie skorzystam z ciasteczka:)smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja jestem chętne na ciasto...:):):)....nie jestem wybredna, ale z ciekawości zapytam, jakie ciasto dziś serwujesz? Ja do swojej wagi mam taki sam stosunek jak Ty do swojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×