Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

No ja chyba tez sobie zaraz zrobie kawusie ;):) A co do pogody,,wczoraj po poludniu padalo (jak zwykle zreszta :O ) i Alex spal przeszlo 4 godziny,,normalnie szok,, Myslalam,ze wieczorem nie bedzie chcial spac,,ale o 10 spal juz jak zabity ;) Chyba sie porzadnie wymeczyl na tych grupach,,:) Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska ja już wypiłam,ale pewno sie dziś na jednej ani drugiej nie skończy.jeszcze razem wypijemy.:) a cos ty wczoraj za doły miała wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ania Alexia Kreska stawiam kawusię wszystkim zmarzniętym :) zimno i buro Mela marudzi, a ja mam dziś lenia i na myśl o jakichkolwiek działaniach czuję ogarniającą mnie senność. Kreska ja nastrój dziś? co z tym dołem? już za Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo tak uswiadomiłam sobie że bede musiała małego zostawic,no i uryczałam sie jak głupia,wiem ze nie ja pierwsza nie ostatnia ale jakos tak mi ciezko sobie to wyobrazic,a przeciez te kilka dni potrzymaja mnie w tym szpitalu ale dzis chumorek nieco lepszy,bo to tygodniu diety stanełam na wadze i -3,5kg:Dmimo ze dostałam dzis @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to ja pisze sie na kawke bo nie ma mi kto zrobic a Ania sama wypiła wredota jedna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana76 ale miluchno w ten paskudny poranek,że jestescie!!! kreska-cholero jedna,ja już od 6.30 na nogach,bo Julka sie obudziła i śpiewała,a chciałam,żeby Gabi dospała sobie przed szkołą,więc ją zabawiałam.musiałam z kofeinki walnąć od razu!:D kiedy idziesz do tego szpitala?oj,nie martw się,jakos minie-bo musi! gratulacje tego minusa na wadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska [gorąca, aromatyczna kawusia] :D mleczko i cukier podaję osobno, sama sobie dosmacz wg własnych upodobań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki;) Wreszcie jestem:) wczoraj znowu musiałam biegac po urzędach i znając moje szczęście musiałam sie tam wysiedzieć pół dnia.Byłam na warsztatach pracy w biurze pracy....tylko nie wiem po co tam poszłam bo było tylko dwie osoby....ale to moze i dobrze bo to o chciałam to sie spytałam....i szkolenie w sumie odbyło się tylko pod naszym kontem:)Później poszłam do zusu przedłużyć sobie ubezpieczenie i przy mnie pani zawiesił sie komputer....nie mogła żadnych danych wpisać...noi tam mi zeszło tez prawie godzinę:O Do tego deszcz okropnie padał...zanim doszłam do domu to nieźle przemokłam. Kurtki i spodnie na motor juz zamówilismy....kolega ma je dzisiaj przywieść bo będzie w kielcach.....ja do tego zamówiłam na allegro sobie buty na motor.....szkoda było przepuścic taką okazję bo buty były licytowane od złotówki i dogadałam się z gościem że je od niego odpkupię za 140......buty nowe kosztują prawie 300zł.Gość zapewniał że były tylko załozone przez jego syna dwa razy w sezonie.Mam nadzieję że nie będę żałować ich kupna.....zreszta człowiek wydaje sie w porządku,więc myślę że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga witaj :) urzędy to zmora i pożeracze czasu i nerwów no to odzienie na motor już masz skompletowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka zawsze robię takie opisy do zdięc....później fajnie sie to czyta:)A co do motoru to nie Kamil ale Oliwia juz sobie zażyczyła różowy motor i różowy kask:D Kreska ja też bałam sie zapuszczać grzywki....ale postanowiłam to robic stopniowo...najpierw miałam wycieniowana grzywke na półdługo tak żebym mogła w razie czego wziąśc ja za ucho.....a później stopniowo ja skracałam:) Pieska macie naprawde świetnego.....i to chyba bardzo fajnie że tak sie lubią z Oskarkiem;) Piecyk faaktycznie mam....stary bo stary ale jest:) i dopuki będzie w jako takim stanie to napewno go nie rozwalimy.Wczoraj sobie w nim napaliłam i strasznie fajnie było sobie przy nim usiaść....a Oliwia po kąpaniu siedzieła przy nim az jej włosy wyschły:) Kreska piszesz o szpitalu.....ale przyznam sie że nie wiem o co chodzi.Chyba cos przeoczyłam:O Dymek ale mieliscie wrażenia pod koniec wakacji:)taka wspinaczka i do tego Twój udział w miss zlotu....noi jakie osiągnięcie miss publiczności;)Bardzo nam tutaj twoich wpisów brakowało.....i mam nadzieje że wreszcie będziesz nas częściej odwiedzać:D Widze że likier Sheridans nie tylko mi smakował;P Ana76 ucałuj ode mnie ta małą biedna raczke po tym podwójnym👄szczepieniu Ja tez poprosze o kawusie bo jeszcze nie piłam;) Dziewczyny nie strasznie tą zimą:O ja mam nadzieję że jeszcze będzie choć pare takich naprawde ciepłych dni. Alexia ale mały ci niespodzianke zrobił.....ale to chyba pogoda wpływa na takie samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja jestem i chyba pójde po drzewo do pieca bo zrobiło się strasznie ciemno i ponuro:( Zaraz sobie zrobię kawke i może któraś mi dotrzyma towarzystwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja z Tobą chętnie kawkę wypiję :) jakoś tak mi dziś ta kawa wyjątkowo smakuje, nie wykluczone, że ze wzlędu na temp za oknem :) mam też ptasie mleczko, na ogół sobie odmawiam - wiadomo, dietka :) , ale w tak zimny i bury dzień przyda się coś na poprawę samopoczucia :) Aga rączka ucałowana :) Kreska, ciężko jest rozstać się z maluchem, przeżywałam bardzo dwie doby bez Melci, gdy byłam z Łusią w szpitalu po tym jak spadła ze zjeżdżalni, choć przecież opiekę miała najlepszą - tatusiową. nie zamartwiaj się, bo po co Oskarek, śmieszek słodziak :) , ma wyczuwać Twój niepokój. ja też coś chyba przeoczyłam, bo nie wiem z jakiego powodu ten szpital :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piecyku rozpalone....woda na kawę nastawiona a tutaj nie ma nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Ana jest....kawusia napewno będzie lepjej smakowac w towarzystwie.Tylko nie mam nic do niej:( może poczetujesz biedna koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie! ptasie mleczko na stole, częstuj się proszę :) waniliowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medluje sie po dluzszej nieobecnosci. Nie mam nic na usprawiedliwienie :p Dorwalam sie do super ksiazki i kazda wolna chwile czytalam. Ostatni raz mialam taka dobra ksiazke kilkanascie lat temu!! U nas nic ciekawego, tez zimno i mokro. Gabrysiek mi sie rozchorowal i dzis spedzilam pol dnia u lekarza. Myslalam ze pogryze pania w recepcji po odczekaniu 2 godzin z dzieckiem na reku. Normalnie znieczulica u nas panuje!!! Gabrys znowu byl zly na pana doktora bo wychodzac z gabinetu oznajmi ze nic mu pan nie pomogl i go gardlo dalej boli. Na co doktor powiedzial ze on nie jest dobra wrozka, a moj syn na to ze po co mu to cos wisi na jego szyji!! oczywiscie mial na mysli ta sluchawke do badania pluc. Mamy teraz dlugi weekend z okazji jak pewnie wiecie ze jest w sydney zjazd roznych szyszek politycznych z Bushem na czele. Pol miasta kapletnie zamkniete i nie ma wjazdu. Mury na 5m wysokie popostawiali i nawet mucha nie ma tam prawa wleciec. A teraz uciekam wykapac zaloge zeby miec choc troche wolnego. Tylko ze zanim pozmywam troche ogarne tu i tam to pewnie padne. Pozdrawiam was wszystkie. I szczegolne gratulacje dla mam przeszkolakow wiem co przezywacie!! i jednak nie ma reguly jak i kiedy sie dziecko zaklimatyzuje. Moj maly jest raczej wstydliwy a poszedl do przedszkola bez problemu a znowu kolezanki syn, miesiac starszy od Gabrysia jest odwarznym dzieckiem a ciezko mu sie znalesc w przedszkolu, dalej jej placze i do tego zrywa sie jej w nocy z krzykiem ze on nie chce isc, zaczeli razem 6 miesiecy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana76 rzucaj tym ptasim mleczkiem i w moja strone, uwielmiammmmmmmm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana mniam mniam ale pyszne to ptasie mleczko;).....moge jeszcze troszeczke.....a w zamian jak chcesz to Cie poczęstuje kulkami do mleka....niestety tylko to mi zostało do kawy:D Dotka widze że pogoda u Ciebie podobna...szaro buro....a co to za książka tak Ci wciągnęła.Biedny Gabryś....nie tylko on nielubi lekarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ksiazka jest o drugiej wojnie na terenie Rosji, uwielbiam historyczne ksiazki a szczegolnie z tych czasow, wiem zaraz mnie wysmiejecie ale takie moje lekkie zbocznie i tyle :p Ana 76, chyba mewy po drodze pokradly bo jeszcze nic nie dolecialo. a ja spac nie pojde teraz, pewnie polece na spacer po wszystkich polskich domach w okolicy w poszukiwaniu ptasiego mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiaa27
Witajcie..;) Jestem w pracy...mam wolną chwilkę i muszę poczytać, co u Was ciekawego...;) Jak przeczytam, to zajrzę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobre kulki nie są złe :D Dottka ja też jak się zaczytam to zapominam o świecie :) uściskaj małego chorowitka a lekarze niestety częściej przypominają złe, a nie dobre wróżki moja laba się skończyła, Melcia stanowczo domaga się uwagi. i deserku jak sądzę :D na rzie więc zmykam. ptasie mleczko Wam zostawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ptasiego mleczka lepiej nie zostawiaj bo jak wrócisz to nic nie zostanie:D Dotka każdy ma inne upodobania....wazne żeby to sie czyta naprawdę nas interesowało:) Kasia no to napisz tutaj szybciutko jak tam w pracy:) Dziewczyny wysłałam Wam trochę fotek ze zlotu:) Wysle Wam jeszcze meble naszej produkcji....może cos Wam sie spodoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszły fotki mebli:) Narazie uciekam bo Kamil przyszedł ze szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam?palce wam pomarzły aż tak,że stukać na klawiaturze nie mozna!?:p ja sie zakopałam w poszukiwaniach na naszej klasie.i to bardzo owocnie.znalazłam parę osób z baaardzo dawnych czasów-to ja juz taka stara jestem?:o aga10 fotki ze zlotu fajne.przesłałabym tez moje,ale niestety nie mielismy cyfrówki wtedy.:o a mebelki,bardzo ta ciemna kuchnia mi sie podoba.ja nie zrozumialam-produkujecie je? ana76 ta chińska moda mnie rozwaliła!wiesz,dopiero na ostatnich fotkach dostrzegłam z jakiego ,,materiału,, te kreacje! teraz rozumie dlaczego skosnookich tyle na świecie-skoro ze środków antykoncepcyjnych taki robią użytek.:D kreska ja juz druga kawę wypiłam,ciebie nie ma,a potem płaczesz.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×