Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Hej Dziekuję za wszystkie smsy i ciepłe myśli 🌻 Wpadłam tylko dać znać że wróciłyśmy, zabraliśmy małą na własna prośbę bo oni obserwowaliby ją do Nowego Roku gdyby im na to pozwolić... Ja już psychicznie wysiadłam, Maja ma zapalenie oskrzeli. Mam nadzieję że słonko szybko dla nas zaświeci, pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen jak bardzo sie ciesze ze dałaś znac o Was:)ufff az mi lepiej bo bardzo sie martwiłam.biedna Majeczka...:(ale chyba to dobrze że jesteście w domu bo pewnie od zmysłów już odchodziłaś wiedząc ze Maja chora w domu a ciebie nie ma.A napisz jak znajdziesz czas jak miewa sie Madzia?Buziaki dla Was wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j wstawiłam obiad dzis bardzo wymyślny.........makaron z serem,cukrem i cynamonem:D:D:D:D:D no ale dawno nie było a lubimy,no i zupa pomidorowa dla Oskara przyniesiona od babci:Dtak wiec napracowałam sie przy obiedzie:P bylismy na dworze ale tylko jakies pół godzinki bo wiało i padał mokry snieg,a pozatym to Oskarowi nie podoba sie zbytnio na dworze terz gdy musi byc tak grubo ubrany bo żle mu warjowac;-) Ania tą jedną stronke przejżałam chyba cała i nie widziałam tam Papieża,ale cała reszta jest babowa Aga no ja tez byłambym szczesliwa gdybym chociaz ograniczyła sie do niejedzenia kolacji,no i te słodycze uzależnienie jakies:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczyny juz Wam pisałam ze w najblizszym mozliwym czasie bedziemy remontowac łazienke,no i w tej chwili nie mamy w niej umywalki i po remoncie chce aby była tylko ze łazienka jest mała a wanny na prysznic nie zamienie i jedynym rozwiazaniem jest kupno mniejszej pralki,to znaczy takiej z wsadem od óry bo jest wezsza.Moja mama taka ma tylko ze dosc krotko i niby jest zadowolona pozatym ze okropnie długo pierze bo 2 i poł godziny:Omozecie mi jakis model pralki polecic?bo chyba w weekend wybierzemy sie jakas kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen dzieki bogu że sie odezwałaś....tak sie martwiłysmy o Ciebie[kwiatek} Mam nadzieje że na świeta wszyscy będziecie sie cieszyc juz pełnym zdrowiem:) Kreska ja tez sie dzisiaj nie napracowałam przy obiedzie....i to jeszcze mniej niz Ty bo miałam pizze mrożona i poprostu ja wyjęłam włożyłam do piekarnika i obiad gotowy.Wczoraj był syty obiad więc dzisiaj postanowiłam że sobie troche odpuszczę;) U mnie kluski z serem i nalesnki są conajmniej raz w tygodniu.....dzieciaki te dania uwielbiają więc je często robie. Nie jest tak źle z tym niejedzeniem kolacji....ja sobie kupuje duzo jabłek,mandarynek do tego jeszcze chlebek ryzowy i jak mnie bardzo ssie to tym sobie zapycham żołądek;) Ale najlepiej odchudzac sie latem kiedy jest mnóstwo warzyw i owoców:) Kup sobie takie jedzenie które ma mało kalorii i jak będziesz głodna to poprostu tym sie zapychaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen dzieki Bogu,ze jestescie już w domu i się tu do nas odezwałaś! mam nadzieje,że Maja z mamą u boku szybciutko wyzdrowieje,a ty będziesz miała chwilę,by nam tu napisać o porodzie i co sie u was potem działo.a może lepiej mailem nam o tym napiszesz? na razie niech wróci wszystko do normy jak najszybciej,a wierzę,że w domowym zaciszu stanie sie to bardzo szybko.pozdrawiam gorąco!❤️ kreska zobacz tego Papieża http://www.tattooalien.com/ALIENWEB/STRONA/tattoopage0089.htm u nas strasznie wieje.nawet nie wychodzilam z Julią. a ograniczenie jedzenia wieczorem powinnaś nawet przez łzy wprowadzić.od 18 koniec.a na poczatek po 18 tylko jakis owoc,jakbys nie dała rady.z pralkami sie niestety nie znam.ale my też planujemy remoncik w łazience i już sie na pewno na jedno rozwiazanie zdecydowalam-meble wszystkie mocowane do scian,nawet szafka z umywalką.ułatwia to sprzątanie niesamowicie.widzialam juz takie komplety. aga to ja ci powiem,ze moja Gabi to jest prawdziwy mutant:),ta stopa duza,ale nosi rozmiar 152 do tego!z butami mam problem bo na dziecięcym juz nie ma a na damskim calkiem już kobiece fasony.:o a co to za ulubiona bajka,do ktorej ,,zastawę urodzinową,, zakupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska ja tez Ci nie doradze z pralką.....ale te wąskie napewno sa tak samo dobre jak i te z otworem z przodu.....jest to tylko kwestia przyzwyczajenia jak wkładac pranie. Anka rzeczywiście z Gabi duża dziewczynka....ale ona chyba sie szybko rozwija.Noi nie dziwie się że ma taki numer buta jesli tyle mierzy.Ale ponoc dziewczynki szybciej się rozwijaja,szybciej rosna.Później pewnie będzie tak że Gabi ze wzrostem stanie w miejscu a chłopcy w jej wieku wybija się w górę:D Kamil uwielbia bajke Power Rangers....a ja jej nie cierpie:O jest to chyba najgłupsza z bajek....no ale cóż...pamietam że syn mojego brata tez za nią przepadał:) Podam Wam linki do tych naczyń.....może sie Wam przydadza:) http://www.allegro.pl/item274263465_talerzyki_jednorazowe_disney_urodziny_party_bal.html http://www.allegro.pl/item274263459_obrus_jednorazowy_disney_urodziny_party_bal.html http://www.allegro.pl/item274263457_serwetki_jednorazowe_disney_urodziny_party_bal.html http://www.allegro.pl/item274263445_kubeczki_jednorazowe_disney_urodziny_party_bal.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga obys miala racje,ze Gabi stanie juz niedlugo w miejscu jesli chodzi o wzrost:) a tej bajki niecierpie!!!zreszta jak spong bob,ktorego Gabi uwielbia.ona jeszcze ogląda Winx,pokemon,naruto i avatar.nie wiem,czy takie znasz. ach,nie pochwaliłam sie wiescią od kasy chorych.roczny koszt,jak pamietacie tego aparatu był 670 euro.z tego kasa pokryje 297.jestem zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystkie te bajki znam i tak samo niecierpię....jedyna którą jako tako trawię to Winx. A Gabi napewno stanie z wzrostem....a jak nie to będziesz miała modelke w domu.Mojej siostry córka tez tak szybko rosła....ale tez jest z niej niezła laska....ma juz 175cm wzrostu a ma 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ... :) To moze na początek Shenen cieszę sie że juz jesteście w domku :) Dużo zdrowia życzę dla Was wszystkich szczególnie dla Magdusi i Majeczki 🌻 Jak sie domyślacie nic nie przeczytałam co u Was .... Przepraszam ... Ale wiadomosć dnia : Rozwód dostałam w ciagu pół godziny ! Cieszę sie że mam juz to za sobą .... skończył sie juz tak do konca pewnien etap życia- mój i moich dzieci . Ale teraz juz może być tylko lepiej :) Zmykam .. niedawno wrócilam do domu ...obowiazki wzywaja :) Pozdrawiam Wszystkich cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Ja ze sniadankiem:)kto dołączy?? Dziewczyny ciesze sie bardzo bo wkońcu zaczynam jazdy....jutro juz na 8 rano jestem umówiona:) mam nadzieję że pójdzie mi to gładko i sobie wszystko przypomne:) Iza Bardzo sie ciesze że tak gładko wszystko poszło.Wreszcie się Twoje zycie trochę ustabilizuje....i nie zapominaj o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tylko odtłuszczony jogurcik wcinam.:) aga oj nie wiesz,jakby mi sie takie jazdy przydały!!!nie moge się zebrać i odkladam w nieskończoność.wiesz,mnie się wydaje,że ja nie zapomniałam w sumie co i jak,boje sie po prostu jakiejś nagłej,dziwnej sytuacji na drodze.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka mi tez sie wydaje że wszystko pamietam,łącznie z przepisami.....ale jakos troche mam stracha:O Wymyslam teraz zabawy na urodziny.Wymysliłam jedną taka że dzieci siadają w kółku,daje im do ręki słoik z poskładanymi karteczkami i kolejno losuja te karteczki....na nich mają być różne zadania i pytania które maja wykonac...trochę juz napisałam ale pomysły mi się skończyły....pomozecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wpadam na moment, bo we łbie mi się kręci, wrr, jak ja nie cierpię być chora, a tu jak juz Kreska zauważyła, odkąd lato się skończyło, non stop jakieś choróbsko w domu :o no ale kafe to jak nałóg zupełnie i musiałam zajrzeć choć na moment :) Shenen 🌻 bardzo się cieszę, że się odezwałaś, że już jesteście w domku. teraz już wszystko będzie dobrze :) Kreska co do pralki to jak mam Candy, taką górą otwieraną i jestem z niej zadowolona, jest wąska i sprawdza się w małej łazience. Anka obejrzałam sobie tego papieża i jestem pod wrażeniem, naprawdę. Gabi faktycznie duża dziewczynka. super z tym aparatem. Aga zupełnie nie nadaję się dziś do myślenia więc w kwestii zabaw nie pomogę. jutro zaczynasz jazdy, to na pewno szybko się wdrożysz i za chwilę będziesz juz sobie śmigać autkiem:) IzaU dobrze, że tak gładko poszło. teraz przed Tobą nowy etap życia. powodzenia! :) macham do reszty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga Gabi ma taka planszowa grę,gdzie na co którymś polu trzeba kartke z zadaniem wyciągnąc.i np,trzeba pocalowac osobe pierwszą po prawej stronie,rundę w kurtce i czapce przesiedziec,stojac na jednej nodze zaspiewac piosenkę,jak najszybciej policzyc od 20 do 0,powtórzyć łamańca językowego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gier,to wpadła mi w ręce niesamowita ukladanka,a w sumie dwie,podobne.pierwsza to puzzle chińskie Tangram.sa to kawałki,róznych kształtów,z których ułozyć trzeba przerózne figury.w ksiązeczce są podane jako całość,tzn bez granic miedzy poszczegolnymi kawalkami.wydaje sie proste,ale wcale nie jest!druga jest podobna,nazywa sie Jajo Kolumba i tu fragmenty są niektore zaokrąglone,co utrudnia dodatkowo układanie. siedzimy wszyscy juz od kilku dni i sie glowimy. polecam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska :) przeszłam transformację,jesli chodzi o wyglad,co?taką miałam kiedys burzę naturalnych,czekoladowych loków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwie trochę ubrałam na dwór....w sumie wieje....ale tak sie prosiła.Od kilu dniu umie sie sama huśtać na hustawce....trochę nie w pore sie nauczyła ale bez przerwy mnie męczy żeby ją na dwór ubrać bo ona chce sie pohuśtać. Ana dzieki że podsunęłas mi kilka pomysłów,juz je zapisałam na karteczkach. Ten chiński tangram widziałam na allegro....fajne ale przy mojej Oliwii niewiele by ułożył,zaraz by mu pomagała a jak by nie dał sobie pomóc to ze złości rozwaliła by mu wszystko....noi wojna gotowa:O Loki miałaś świetne....tylko gdzie sie one podziały???ja bym takich włosów nie ścieła;) Ana76 szybko zdrowiej kobieto;) Iza U chciała cos jeszcze skrobnąć na kafe ale niestety nie mogła się dostać:(napewno cos napisze jak tylko jej się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :)a dlatego dopiero teraz bo rano ogarnełam nieco domek,wczoraj wieczorem wpadli znajomi z ta mała dzidzia na kawke,potem ubrałam Oskara i poszlismy na dwor u nas dzis świeci ślicznie słonko ale jest mróz.Powoziłam go troche na sankach(był płacz bo raz spadł buzią w snieg),troche polepiłam kulek:Da on je układał,jak wrócilismy to wstawiłam zupe i połozyłam go spac i pedem poleciałam przed dom zrobic stroiki świateczne na cmentarze,no i właśnie wróciłam ale palce mam tak przemarzniete u rak ze az mnie bola,miałam rekawiczki ale było mi w nich niewygodnie.Jestem dumna z siebie bo w 40 minut zrobiłam 3 stroik:)i,teraz trzeba je tylko zawies Aga ja na szczescie tez moge spokojnie robic takie obiady typu nalesniki,makaron itd...bo mam taka znajoma której facet musi miec dwa dania i koniecznie codziennie mięso:O spokojnie na pewno wszystko pamietasz to jak nauka chodzenia,raz sie nauczysz i nie zapomnisz:)a strach zawsze jest ja niby odkad mam prawko to wciaz praktykuje ale nie zawsze czuje sie na drodze pewna;-) hehe no to musicie Oliwi zamontowac na czas zimy hustawke w mieszkaniu i po kłopocie:D Ania ja mama malenka łazienke i o jakis wymarzonych meblach moge zapomniec kurcze robi ten tatuaz niesamowite wrazenie i choc bardzo mi sie podoba to chyba nie chciałabym nosic w taki sposób Jego wizerunku skoro taka suma ze słuzby cie satysfakcjonuje to bardzo dobrze:D no włosy miałas super powaznie ale pewnie przy myciu i czesaniu nie było kolorowo? Iza u nie wiem co bylo powodem ze roziodlaś sie ale skoro piszesz że teraz moze byc tylko lepiej to ja z całego serca Ci tego życze🌻 Ana76 no właśnie mama tez ma candy i pozatym ze długo pierze to jest ok,jeszcze nie wiem ale moze dzis sie wybierzemy do wrocławia po jakis zakup:)a jak nie to na pewno w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie jest dobrze. Miałam tel.z IMiDziecka, Magda ma niedoczynność tarczycy, Jutro rano mamy być w Szpitalu Klinicznym w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen kochana życze wam dużo zdrowka! Majeczce i Magdusi z całego serduszka. I koniecznie pisz nam tutaj, jak bedziesz miała czas i mozliwość jak sie czuja dziewczynki 🌼 Trzymaj sie mocno ❤️ IzaU - no to faktycznie szybko :) Rozwód moich znajomych ciągnął się pół roku :o I musze powiedzieć, że nieźle ta moja znajomą to wykonczyło ... :o Także gratuluje tak szybkiego rozwiazania sprawy 🌼 No i oczywiscie trzymam kciuki bo teraz już ma byc tylko lepiej ❤️ U nas takze sporo śniegu. Julka wniebowzieta kiedy tatuś ją na sankach ciągnie :P U nas ogolnie w porzadku, wszystko powoli .. Na przyszły weekend Marcin wyjeżdża na dwa dni, no ale to ostatni raz w tym roku :D Pozatym na etapie konca listopada czekam juz na swieta :P Jak dziecko małe :P:P Tylko sie tu prosze ze mnie nie śmiać ;)) Buziakii dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen wiele sił wam zycze🌻 Kinga bardzo się ciesze ze u Was wszystko dobrze,ale dlaczego tak mało zaglądasz??????:( a co do swiąt to ja sie śmiać nie będe bo też czekam na nie z utesknieniem;-) laski mam nową pralke:Dwczoraj jak Marcin wrócił pojechalismy do MediaMarktu i trafiliśmy na promocje a właściwie jej koniec bo została tylko ta z wystawy,ale ponoc jest bardzo dobra i niby obnizka cenowa była bardzo korzystna.Zobaczymy jaka sie okaze w praniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska - a mało zagladam bo i czasu mało :( Teraz w pracy znowuż organizowanie a to mikołajki, a to były teraz swieta rózne w listopadzie, wycieczki co jakis czas ... Wracam do domku i znowu : sprzatanko, gotowanie, spacerki z Julką, wieczorki z mężem :P Ale pamietam o was ! Zawsze 🌼 I zagladam kiedy tylko moge, gorzej z pisaniem .. Ale wierze, ze mi to wybaczycie ;) Gratuluje zakupu :D Ja dostałam pralke na ślub w prezencie :P I jeszcze sie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja biegam po sklepach,na raty-bo Julia nie wytrzymuje za długo na raz. kupilam Gabi zegar scienny do pokoju,Rafałowi whiskey w skórzanej tubie i darta siostrze.no i trzeba bylo adventkalender kupic bo w sobote juz pierwsze okienko Gabi musi otworzyc!:) poszłam na głodniaka,tylko po kawie od rana i skusiłam sie na taki ,,talerz smakosza,,z krewetkami,wędzoną makrelą,lososiem i jakąs dziwną jeszcze rybą.do tego dwa sosy.przepyszne!pożarłam całość.no i na dzis chyba bedzie tyle mojego jedzenia.no,może jakis jeszcze jogurcik. dziewczyny-muszę się wam moją Gabi pochwalic.bylam wczoraj na wywiadówce.poprawiła się ,jak mówia nauczycielki we wszystkim!oprócz hustania na krześle-nic negatywnego nie usłyszalam! a ja wiecznie na nia narzekam :ochyba jestem zbyt wymagajaca.taka mi miłą niespodzianke zrobiła,ze to do mnie dotarlo i postanowiłam troche wyluzować. kreska-niech ci praleczka sluzy długie lata! kinga-własnie,wpadnij tu czesciej,bo mamy spote ostatnio przeciągi i jak zwykle trzeba cie prosic o jakas fotke Juleczki!!! shenen-ty wiesz,ze my tu wszystkie myslami jestesmy z wami!!!modle sie,by u was wszystko wyszlo na prostą i byscie mogli całą rodzinką wreszcie odetchnąć i nacieszyc sie bez trosk Madziunią.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja biegam po sklepach,na raty-bo Julia nie wytrzymuje za długo na raz. kupilam Gabi zegar scienny do pokoju,Rafałowi whiskey w skórzanej tubie i darta siostrze.no i trzeba bylo adventkalender kupic bo w sobote juz pierwsze okienko Gabi musi otworzyc!:) poszłam na głodniaka,tylko po kawie od rana i skusiłam sie na taki ,,talerz smakosza,,z krewetkami,wędzoną makrelą,lososiem i jakąs dziwną jeszcze rybą.do tego dwa sosy.przepyszne!pożarłam całość.no i na dzis chyba bedzie tyle mojego jedzenia.no,może jakis jeszcze jogurcik. dziewczyny-muszę się wam moją Gabi pochwalic.bylam wczoraj na wywiadówce.poprawiła się ,jak mówia nauczycielki we wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja biegam po sklepach,na raty-bo Julia nie wytrzymuje za długo na raz. kupilam Gabi zegar scienny do pokoju,Rafałowi whiskey w skórzanej tubie i darta siostrze.no i trzeba bylo adventkalender kupic bo w sobote juz pierwsze okienko Gabi musi otworzyc!:) poszłam na głodniaka,tylko po kawie od rana i skusiłam sie na taki ,,talerz smakosza,,z krewetkami,wędzoną makrelą,lososiem i jakąs dziwną jeszcze rybą.do tego dwa sosy.przepyszne!pożarłam całość.no i na dzis chyba bedzie tyle mojego jedzenia.no,może jakis jeszcze jogurcik. dziewczyny-muszę się wam moją Gabi pochwalic.bylam wczoraj na wywiadówce.poprawiła się ,jak mówia nauczycielki we wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,dlaczego mi tylko kawalek posta wkleilo.moze ja cos namieszalam?a bo tak dzis dziwnie wszystko chodzi tutaj! kreska-niech ci praleczka słuzy długie lata kinga-własnie,zaglądaj częściej,bo nam tu ostatnio tempo bardzo spadlo.i znow cie trzeba prosic o jakas świeżą fotke Julki! shenen-Ty wiesz,ze my tu wszystkie myslami jestesmy z toba.modle sie,by jak najszybciej wyszlo u was wszystko na prostą,byscie całą rodzinką mogli sie już bez trosk nacieszyc Madziunią.i my tu czekamy na ciebie!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
Witam :) Shenen, dużo zdrówka dla dziewczynek, obyście szybko wróciły do domu z Madzią 🌻❤️ IzaU, dobrze,że sprawa tak szybko się zakończyła, to na pewno ogromny stres, dobrze,że masz to już za sobą 🌻 🌻 Kresko :D :D :D Kwiatki dla Ciebie za aktywność 🌻 🌻 🌻 Dziewczyny, rzadko piszę ale jestem w miarę na bieżąco z czytaniem :) Mamy ostatnio sporo spraw do załatwienia w urzędach, np czeka mnie przyjemność zarejestrowania samochodu i wszelkie związane z tym formalności.... Ale chodzę do garażu i poklepuję brykę :D Nie mogę się doczekać aż zdam egzamin! U nas w porządku, Stasio trochę zaczyna mi rozrabiać - nawet nieraz jest trochę złośliwy.... I piszczy , właściwie powinno się to napisać PISZCZY PRZERAźLIWIE I WZBUDZA TYM AGRESJę SWOJEJ MAMY. Przy tym przewraca się, potyka o własne nogi, wpada na wszystko! Może dlatego,że jest duży? :) Bidulek mój :) Widocznie taki etap......Przeżyjemy. Kupiłam Stasiowi ostatnio układankę drewnianą jest duża , pachnie drewnem - Staś bardzo fajnie się nią bawi, zdumiało mnie ,że sam ja układa , no czasem z małą pomocą. Jakby któraś z Was szukała pomysłu na Święta - wklejam http://www.pentomino.pl/product_info.php/products_id/622 Lubię drewniane zabawki , chyba jakiś sentyment z dzieciństwa :) Uciekam kąpać i pacyfikować towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×