Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Szef już był i poszedł...;) Nie powiem,że nie było miło..;) Obawiałam się trochę o swoją pracę, bo dowiedziałam się,że trzy dziewczyny jadą do Warszawy w poniedziałek na jednodniowe szkolenie z kadr i księgowości....i zastanawiałam się dlaczego ja nie jadę....a szef mi powiedział,że mnie to szkolenie nie jest potrzebne, bo ja posiadam tę wiedzę, która będzie na szkoleniu....;)...a już myślałam,że chce mnie zwolnić...;) Aniu dziękuję w imieniu Zuzi na życzenia urodzinowe 🌻....uściskam ją jak tylko pójdę do przedszkola...;) Ana76 ale się rozchorowałaś....wracaj szybko do zdrowia....a co z żebrami?...dzięki za życzenia dla Zuzi..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziwacie????????????? Dobrze,że się uzupełniamy i nasz topik nie zginie, bo raz ja, a raz Wy coś skrobniecie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po powrocie z zakupów wziełam się za grabienie ogrodu i chyba sama sie zlinczuje za głupote bo teraz chodze ze łzami w oczach jak sie \"nie tak\"porusze,kurcze to chyba w środku sie nie wygoiło jeszcze,ale tak fajnie mi sie w ta słoneczna pogode pracowało.No galaretki już rozrobiłam wiec wieczorem zapraszam na ambasadora;-) Aga a Ty gdzie przepadłas? Ania ja jesli chodzi o prezenty to dziś zakupiłam papier do pakowania:Dale co w niego zapakuje to jeszcze zielonego pojecia nie mam:O własnie dlatego tak jestm miedzy innymi zafascynowana Krupówkami w Zakopanem tam to górali można sie nasłuchac:) nie krzycz tak głośno na nas bo mi szyby w oknach sie trzesły:) Kasiu moc buziaków dla Zuzi😘 dużo zdrówka jej zyczymy🌻 no to ty zdolna dziołcha:D:Djestes i skoro szef tak powiedział to widocznie faktycznie ten kurs nie był Ci potrzebny:) Ana76 a nic ci nie przechodzi po tym upadku?moze powinnas jakies przeswietlenie zrbić jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomózcie bo ja mam dylemat.Czy szczepiłyście dzieci przecie meningokokom lub pneumokokom?ja mysle o szczepionce przeciwko meningokokom \"NeisVac-C\",ale chyba co do rodzaju szczepionki to lekarz podejmuje decyzje?sama nie wiem czy szczepic czy nie?i tu broń Boze nie chodzi o kase tylko mowia ze za duzo tych szczepionek to tez niedobrze,ale znowu jak sie słyszy o tym co sie dzieje w koło,Marcina znajomego z pracy dziecko 5 letnie ledwo odratowali,ponoc jeszcze pół godziny i zmarłby.To było juz rok temu i chłopczyk jest na szczescie zdrowy ale był w śpiaczce i jego stan był naprawde krytyczny,miał zapalenie opon mózgowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRRR!!!!KRESKAAAAAAAA!!!!!!!!! Ty jesteś naprawdę niepoprawna. oj zobaczysz, bat jak nic będzie w użyciu przecież nie wolno Ci się przeciążać teraz, Ty babo, Ty!! no! pokrzyczałam sobie. ależ ja groźna jestem :P :D co do moich żeber to prawdopodobnie było pęknięcie, a nie tylko obicie. :( mogę mieć oczywiście rtg, na własny koszt. bo tak naprawdę to zdjęcie nic nie wniesie. i tak nic nie można zrobić tylko bandaż elastyczny i środki przeciwbólowe. jest już poprawa, już mogę pomału kłaść się na boku, co było jeszcze kilka dni temu niemożliwe. tylko wkurza mnie, że czuję boleśnie każdy oddech, że coś mi przeskakuje jak się ruszę zbyt gwałtownie, że łzy mi lecą przy kichnięciu...ech, koniec tego użalania się nad sobą. wracając do prezentów, to ja nawet jeszcze papieru nie nabyłam :) Kreska masz jakieś nowe wieści od Shenen? ciekawa jestem jak tam \"nasze\" kobietki. :) Kreska, ja nie szczepiłam dziewczyn, ale poważnie się nad tym zastanawiam, zwłaszcza po tym co było z Łucją, chodzi mi o ten szpital wtedy. wcześniej jak pytałam lekarza o szczepienie na pneumokoki, to mi powiedział, że jest popyt na to, to produkują dużo tych szczepionek, ale to nie jest konieczne - to decyzja rodziców. po chorobie Łucji sam jednak podjął ten temat i spytał czy rozważaliśmy to. a ja wciąż się zastanawiam. wtedy Łusia miała zakażenie bakteriami e-coli. chciałabym ją chronić, zaszczepić na wszystko co groźne, ale...tak jak piszesz za dużo szczepionek tez niedobre, sama nie wiem. chciałabym poradzić się kogoś mądrego. cudownie jest być mamą, ale przychodzą takie chwile, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele od Ciebie zależy, od właściwych decyzji i działań. to ogromna odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Wreszcie wróciłam do świata....niestety odcięło mnie na trzy dni.Cos ostatnio chrzani się ten mój internet. U mnie wszystko w porządku,troche nadrobiłam zaległości w szyciu,troche na dworze....noi w końcu jestem. Dzieciaki odpukac zdrowe.My też:) Kasia widzę że nie jestes za bardzo zadowolona z wyjazdu....może nastepnym razem lepjej Wam sie uda wybrac miejsce. Ucałuj Zuzię z okazji jej urodzin👄najlepsze życzenia dla niej,duzo zdrówka i usmiechu na twarzy🌼🌼 Kreska u mnie tez wczoraj i dzisiaj piekne słoneczko było na dworku...tak samo to wykorzstałam na ile mogłam.Ale Ty chyba lekko przesadziłaś;) Mam nadzieję że bóle Ci przejdą i nastepnym razem będziesz rozsądna dziewczynka;P Myslę że najlepjej jak lekarza spytasz sie o tą szczepionke....ja Ci nie pomoge bo chyba nie szczepiłam dzieci....zresztą juz nie pamietam. Dotka ale dobrze twoim dzieciakom że już niedługo kończą szkołę....my jesteśmy zaledwie po 3 miesiącach nauki.....a gdzie reszta:O na dodatek od kilku dni magluje z Kamilem religię...jutro ma sprawdzian. Anka swietny ten łoś.Tak sobie mysle czy nie kupic czegos takiego synkowi mojej szwagierki....tylko że on ma dopiero 5 miesięcy i obawiam się że jest jeszcze za mały.A to czy dziecko będzie sie bujac czy nie to zalezy tylko i wyłącznie od jego zainteresowań....przeciez każde dziecko jest inne. Może dziewczyny zaproponujecie cos dla takiego 5 miesięcznego malucha???pomóżcie....bo w sumie juz dla wszystkich dzieciaków mam pomysł tylko dla dwóch takich maluchów nie:( Ja tez bym w życiu nie wpadła co to pampuchy:D Ana76 nigdy nie miałam pęknietych żeber....ale to chyba najgorszy ból....i samo to że nie można nic z tym zrobić.Samo musi sie zrosnąć.Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej:) Musze narazie uciekać bo Kamil chce lekcje robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junior zasna,senior w pracy na nocce wiec jestem:) Aga Ty sobie nie kpij i wołaj jakiegos fachowca od netu bo topik umrze smiercia naturalna ana76 kurcze to pewnie sporo potrwa zanim sie wykurujesz do konca:Odziś naprawde przesadziłam i ból odczuwam do tej pory i juz bede uwazac na siebie do Shenen wysłałam dziś smsa ale nic do tej pory nie odpisała,przyznam ze martwie sie no właśnie najgorsze sa takie decyzje ,nie mozna nic przewidziec,ach chyba wybiore sie do lekarza.ja tez słyszałam o tym ze teraz media nagłasniaja strasznie o sepsie i wogóle no ale jednak ona jest z nagłasnianiem czy bez:( jeszcze tu zagladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor:p Ja zaraz odprawiam zaloge do spania i melduje sie z drinkiem w reku. Wiec prosze o jakas zakaske, mile widziane sa grzybki w occie, za takie to chyba bym oceany przeplynela!! Wstawac spiochy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka no to płyn:Pja moge ci zaoferowac podgrzybki lub borowiki:)a drinkami to Ty nas tu nie kus od samego rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie kawe,ukroiłam ciasta kóre wczoraj zrobiłam i znów siedze:Pkto ma ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie kochane:) mam nadzieje że juz nie będzie u mnie przerw w dostawie netu.Jak tylko przyjedzie nasz kolega u którego jest główna antena to wysle Grzeska niech razem zobacza co sie dzieje....bo to prawdopodobnie u niego co jest nie tak. Ja juz z samego rana smieci powynosiłam bo dzisiaj smieciara jedzie...przy okazji wyzbierałam rózne smieci co mi piesek pod próg przynosi. Cieszę sie bo wreszcie robia drogę koło nas.Do tej pory nie było żdnego asfaltu i chodnika....nie mówiąc o oświetleniu.Wreszcie podciągna do nas droge z prawdziwego zdarzenia.....mam nadzieje że o oswietleniu nie zamopmna.Nareszcie dzieciaki będą miały przyzwoite chodniki wracając za szkoły:) Dotka jak chcesz to ja Ci moge dotrzymac towarzystwa z kawka i kawałkiem placka;).....chociaz w lodówce mam dwa słoiczki grzybków marnowanych.....masz ochotę???;) Kreska pamietaj żeby więcej sie tak nie forsować bo z takimi ranami pooperacyjnymi nie ma żartów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kawę...a w lodówce prawdziwki w occie,dostalam w Polsce od sąsiadki.:) czekaja na jakas znaczacą imprezę-ale dottka,z tobą się podzielę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wyrobię! w nazwie tych grzybkow jest,powiedzmy, brzydkie slowo,ale bez jaj!!! to mnie dziwi naprawdę!takie nieraz wulgarne rzeczy tu ludzie wypisują,łącznie z tematami topików.i te o dziwo nie znikaja tak szybko,jak zauwazyłam! halo-moderatorzy!proszę bardziej zwrócic uwagę na tych nudzących się,obrzydliwych,którzy zasmiecaja nam cafe.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe prawdziwki:d:Daz sie popłakalam ze smiechu a u mnie sa właśnie kominiarze i to dwóch:Djuz widze jak czysto bede miec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u nas w tym roku był urodzaj grzybków....więc chyba każda ma jakies zapasy;) Moja kawka zaraz się skończy.....a gdzie się Kreska podziała??? Narzekała że nie ma z kim pogadac a teraz uciekła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś a już myślałam że uciekłas;) Zbliża sie koniec roku,więc i u mnie trzeba się ich spodziewac....i jak zwykla wydatek:O Ide do pieca podłożyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosba wysłana,teraz do was poklikam.:) kreska-no rece opadają!robota ci sie w rękach pali,ale dziewczyno bądz rozsądna!masz za sobą udany zabieg,a chcesz sie w klopoty zdrowotne na własne zyczenie wpędzić? a co do szczepień dziecięcych,to ja szczepie dodatkowo na pneumokoki i hepatitis a.potem dojdzie na kleszcze.rotavirus odpuścilam.nie chodzi o kasę,ale dziecko nie krolik doswiadczalny.;) aga-witaj.ostatnio sama miałam problemy z netem,mam nadzieje,ze juz bedziesz z nami.:) dla 5-cio mies dziecka,to zaraz ci poszukam na allegro,to co dostalam dla Julki.bardzo fajna sprawa i powiem ci że do dzis częścią się bawi.tylko nie wiem ile chcesz wydać.:o ana76-to ci sie przyplatalo jeszcze!:o zdrówka zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf cały dom zadymiony i do tego brudno jak szlak a ja nie mam ja odkurzacza właczy bo Marcin śpi po nocce agus nigdzie nie uciekłam mam dzis lenia strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja kupowałam szczepionki hib ale u Was to pewnie jest w obowiazkowych,a własnie mysle o meningokokach,kurcze no naprawde sama nie iem ale wybiore sie po niedzieli chyba do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ grzybków nie mam, ale moja niezawodna babcia ma i na pewno się z wnusią podzieli, zwłaszcza tymi brzydkimi :P tzn z tą brzydką nazwą ze szczepionek tez kupowałam hib dla dziewczynek i w ogóle Melkę szczepię płatnymi szczepionkami, dla Łusi miałam standardowe, ale Mela miała jakąś nieładną reakcję, tzn wyszło jej takie zaczerwienione zgrubienie po pierwszej szczepionce w przychodni, że zrezygnowałam ze standardowych i później juz jej nic takiego nie wychodziło, a to zgrubienie jeszcze niedawno nadal było widoczne. Kreska jak nie możesz patrzeć na bałagan to zamknij oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska a dlaczego Ci kominiarze tak w domu zadymili.....czyścili kominy czy co??? Anka myslałam dokładnie o tym samym tym bardziej że można to później jakos złożyc że dziecko na siedząco może sie bawic. Oglądałam tez te zwierzatka na biegunach ale one nigdzie nie maja rączek do trzymania....czy Julki łoś tez tak ma??? Na prezenty chciałam przeznaczyć po 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ grzybków nie mam, ale moja niezawodna babcia ma i na pewno się z wnusią podzieli, zwłaszcza tymi brzydkimi :P tzn z tą brzydką nazwą ze szczepionek tez kupowałam hib dla dziewczynek i w ogóle Melkę szczepię płatnymi szczepionkami, dla Łusi miałam standardowe, ale Mela miała jakąś nieładną reakcję, tzn wyszło jej takie zaczerwienione zgrubienie po pierwszej szczepionce w przychodni, że zrezygnowałam ze standardowych i później juz jej nic takiego nie wychodziło, a to zgrubienie jeszcze niedawno nadal było widoczne. Kreska jak nie możesz patrzeć na bałagan to zamknij oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ grzybków nie mam, ale moja niezawodna babcia ma i na pewno się z wnusią podzieli, zwłaszcza tymi brzydkimi :P tzn z tą brzydką nazwą ze szczepionek tez kupowałam hib dla dziewczynek i w ogóle Melkę szczepię płatnymi szczepionkami, dla Łusi miałam standardowe, ale Mela miała jakąś nieładną reakcję, tzn wyszło jej takie zaczerwienione zgrubienie po pierwszej szczepionce w przychodni, że zrezygnowałam ze standardowych i później juz jej nic takiego nie wychodziło, a to zgrubienie jeszcze niedawno nadal było widoczne. Kreska jak nie możesz patrzeć na bałagan to zamknij oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ grzybków nie mam, ale moja niezawodna babcia ma i na pewno się z wnusią podzieli, zwłaszcza tymi brzydkimi :P tzn z tą brzydką nazwą ze szczepionek tez kupowałam hib dla dziewczynek i w ogóle Melkę szczepię płatnymi szczepionkami, dla Łusi miałam standardowe, ale Mela miała jakąś nieładną reakcję, tzn wyszło jej takie zaczerwienione zgrubienie po pierwszej szczepionce w przychodni, że zrezygnowałam ze standardowych i później juz jej nic takiego nie wychodziło, a to zgrubienie jeszcze niedawno nadal było widoczne. Kreska jak nie możesz patrzeć na bałagan to zamknij oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana76 widzę,że chcesz bardzo by topik ruszyl do przodu i stronka się zapelnila!:p wiem wiem.czasem tak sie zawiesza i muli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×