Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

O rany dalej pusto:( Mu już po obiedzie i chyba pojedziemy pochodzić do Media Marktu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja tylko na moment bo zdołowana jestem. Wróciłam własnie od lekarza. No niestety, szyjka jest bardzo luzna a mała ma bardzo nisko główkę więc mam zakaz chodzenia, chciał mnie od razu połozyć dzisiaj do szpitala zeby ustalic leki. Ale nie da rady,mąż nie moze pójsc teraz na urlop i nie ma komu zająć się Maja :( Musimy ustalic jakis plan działania... Na razie magnez + nospa 3 razy dziennie a gdyby cokolwiek sie działo natychmiast szpital. Wiem ze jak juz bede miała leki to będzie ok...Ech, rozumiem juz az za dobrze dziewczyny, z którymi leżałam w poprzedniej ciąży na patologii, a które miały w domu małe dzieci. Kurka, smutno mi. Acha, liczyłam w duchu na to,ze jednak płeć może jeszcze ulec zmianie, przy poprzednim usg nie było siusiaka ale to był poczatek 23 tygodnia i gin uprzedzał nas ze do 25 tyg wszystko sie moze zdarzyć. Własciwie to nie miałam nic przeciwko :) Ale dzisiaj już bardzo wyraznie widzieliśmy że będzie dziewczynka, na 100 % :) Dobra uciekam, sciskam mocno i pozdrawiam. PS Kreseczko! Widziałam maila od Ciebie, postaram się jeszcze dziś, najpozniej jutro odpisac. Przepraszam ze tak długo czekasz! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj w nocy moja bratowa urodziła córke,mała urodziła sie w 31 tyg.ciąży,jeszcze wczoraj była w stanie krytycznym,ale dzis jest juz dobrze,ma rozwinięte płucka i zdrowe serduszko.Tak bardzo sie wszyscy baliśmy,tym bardziej że cała akcja zaczęła sie w dzień ślubu do którego nie doszło:( Dzisiaj byłam w szpitalu i widziałam to maleńswo ,wszystko ma takie maleńkie i chudziutkie...,ale jest sliczna:D Shenen przykro mi że u Ciebie taka informacja,ale nie smutaj za bardzo bo maleństwu też smutno. Słuchaj lekarza i dużo wypoczywaj ,będzie dobrze. Czy Ty sie źle czujesz ,coś Cie boli że taka sytauacja? Bo ja chyba nie w temacie...? Uciekam do kąpieli:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeśc kobitki 🖐️ Pamiętacie mnie jeszcze? ;) Mam tak mało czasu, że nawet nie czytam co Was 😭 czego bardzo żałuję :( nie wspomnę już o pisaniu :O Wziełam się za szukanie pracy i zaczęłam rozsyłac CV. Teraz chodzę na 2-3 roznowy w tygodniu, ale albo okazuje się, ze jest to praca zupełnie nie dla mnie, albo mnie nie chcą :P Ale na poważnie to okazuje się, że pewnie będę musiała zatrudnic jakąś panią do odbierania MAksa z przedszkola,bo praca najczęściej kończy się o 17 albo jeszcze później :O a nie ma nikogo kto mógłby się nim zając :O I tak oto Maks będzie się musiał przyzwyczaic, że mamy nie ma przez cały dzień, a do tego jeszcze jakaś obca baba przychodzi po niego do przedszkola :O[beksa[ w ogóle z tym przedszkolem to też jest jazda bo Maks na samo wspomnienie \\reaguje płaczem i agresją. A jak mu tłumaczę, że mama musi isc do pracy to on się pyta ze złością \"dlaciego tak musiś?\" czyli \"dlaczego tak mówię?\" :O Ma do mnie jakby pretensje :O no ale mam nadzieję, ze jednak mu się spodoba, zwłaszcza, że zauważyłam, że zaczyna się już bawic z dziemi. Wcześniej raczej je obserwował ale teraz juz czasem dołączy do zabawy. Zresztą przecież nie on pierwszy, nie ostatni ma takie nastawienie do przedszkola. Ok, kończę, rozpisałam się a czas ucieka ;) Pozdrawiam Was. PA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen-smutne wieści:( ale jeśli będziesz dużo wypoczywać to wszystko będzie dobrze:) Głowa do góry i nie smuć się bo córcia też pewnie smutna🌻 Monika-dobrze że z małą wszystko już dobrze:) ale mieliście wydarzenie nawet do ślubu nie doszło,to musiało być wszystko bardzo stresujące Dotka-gdzie te fotki????? oj nie ładnie tak rozbudzać naszą ciekawośc a potem nas zostawiać bez fotek:P Karolina-no jesteś w końcu:) ale masz usprawiedliwienie bo szukasz pracy a to w dzisiejszych czasach bardzo trudne żeby znaleźć dobrą pracę.A z Maksem to wszystko się ułoży na początku na pewno będzie mu ciężko bez Ciebie ale później zobaczy że przedszkole,koledzy i zabawy to fajna sprawa:)Jak masz kiedy to podeślij kilka fotek Maksa:) przyzwyczaiłaś nas do prawie codziennej porcji fotek a tu nic już od Ciebie od dłuższego czasu nie przychodzi:( Ja na dziś się już z Wami żegnam i idę się kąpać i spać:) Dobranoc dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze tu na mnie nie krzyczec ;) juz zdjecia poszly. Mam tylko pare i jak bedzie reszta to dosle. Shenen trzymam mocno kciuki zeby dzidzia jak najdluzej mieszkala w tobie 🌻 U nas bylo dzis 24 stopnie. Juz sie nie moge doczekac tych 44 :p, mam sie zamiar wylozyc gdzies na jakies plazy. W sumie to sezon wielorybow sie teraz konczy ale mam nadzieje ze mi wybacza. Wstawac spiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dotka-ja fotek nie dostałam:( postaraj się jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dotka do mnie dotarły zdjęcia,Oliwia slicznie wyglądała:) Karolina wyściskaj mocno Maksa w dniu Jego urodzin,niech rosnie zdrowo🌻🌻🌻 Ja zmykam ,jedziemy do Natalki:D ...A leje u nas okropnie:o Miłego i słonecznego weekendu dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej fotek nie mam:( Monika-u nas było dziś ładnie dopiero z godzinę temu zaczęło się chmurzyć a teraz grzmi ,mam nadzieję że popada bo jest strasznie duszno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u nas mocno sie ochłodzilo bo popadało troche a jeszcze w dzien był taki gorac wiecie musze chyba wybrac sie w poniedziałek do lekarza,miałam zrobic to dzis ale niezbyt miałam kiedy bo wizyta u stomatologa a pozniej musiałam do urzedu skarbowego jechac załatwic zaswiadczenie o dochodach a ztym lekarzem to dlatego bo od 3 dni okropnie boli mnie głowa szczegolnie w godzinach popołudniowych,ale to naprawde bardzo mocny bol,a jeszcze jak przy tym kichne albo zakaszle to az mi sie czarno robi przed oczami i łzy mi dzis normalnie z bolu poleciały:Oaz tak to jeszcze mnie głowa nie bolała nigdy Karolina mnustwo szczescia i milosci dla Twojego synka😘 wiesz ja tez mysle nad powrotem do pracy i ten sam problem nie mam z kim Oskara zostawic a złobek odpada Shenen wierze ze wszystko z dzidzia bedzie dobrze i mocno trzymam za to kciuki🌻 a z ta sprawa to bede wdzieczna jak mi cos doradzisz,bo miałam wybrac sie do radcy prawnego ale tam ponoc kolejki miesieczne:O Ana😘za przesłanie listy Dotka to ja tu wraz z Ana najgłosniej o zdjecia krzyczałam i obie ich nie mamy😭 Kasiu ja w bloku nie mieszkam ale mam tez taka \"zyczliwa\"sasiadke:(oj bardzo ona \"zyczliwa\"niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina- czy Maksiu dmuchał świeczki? podeślij że kobito jakieś foki twojego o rok starszego już syna:) Kreska-nie ma za co dziękować:) to ja Tobie Dziękuję za te różne śmieszne maile🌻 U nas zanosiło się na burze ale tylko popadało ale dobre i tyle bo chociaż jest czym oddychać:) Słaba dziś jestem i zmęczona po piekarni, tam jest tak gorąco że nie można wytrzymać:( ale jakoś daje rade:) do tego idzie @ i brzuch boli coraz bardziej dobrze że jutro już sobota, rano tylko posprzątam pikanie i mam 2 dni wolnego od piekarni:) Dobra nie zanudzam już Was i ide spać :) Dobrej nocki Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a u nas szaro,buri i ponuro:O Marcin w pracy a my zaraz sie zbierzemy i trzeba przejsc sie do sklepu,a pozniej dokonczyc sprzatanie(troche wczoraj zrobiłam) Ana ja wczoraj @ dostałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 U nas dzis bylo 25 stopni!!! w sumie to jeszcze mamy zime do konca sierpnia ale lato juz tuz tuz Ana i Kreska do was zdjecia poszly napewno, gdybscie nie mialy to prosze krzyczec. A teraz uciekam polozyc zaloge spac i tez pewnie do wyrka wskocze nie patrzac na ta sterte ciuchow do prasowania :P Zycze wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Kreska- u nas też szaro buro:( a ja dziś dostałam @ i zdycham,właśnie zjadłam 2 nospy i czekam aż zaczną działać bo sprzątanie chaty czeka i zrobienie obiadu:( ale mi się nic nie chce:( Dotka-ja teraz sprawdziłam poczte i nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już po deszczu i nawet zaczyna wychodzić słonko:) A co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal pustki:( Ja dziś zaszalałam na allegro kupiłam sobie krem wygładzający do włosów i taki zestaw prostownica-karbownica i do tego lokówki http://allegro.pl/item223651019_ceramiczna_prostownica_karbownica_5w1_germany_.html http://allegro.pl/item224172357_l_oreal_hot_liss_krem_wygladzajacy.html Zobaczymy co to będzie jak mi się nie spodoba to zawsze moge sprzedać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nikogo nie ma:( ja zrobiłam przelewy za te rzeczy które dziś kupiłam na allegro i mogę iść już spać:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moje kochane babeczki! ja na sekundkę z doskoku,bo po ostatnich burzach wysiadła elektryczność,nawet telefon nie działal.nie czytałam nic,przyznaję. dottka-dzięki za śliczne fotki komunijne.:)macie już wszyscy za sobą te stresy w przygotowaniach,a na fotkach minki już wyraznie wyluzowane! napiszę,szybciutko,że za tydzień przyjeżdża po nas Rafał,więc z domku będę klikać,systematycznie już. wózek,ten drugi dotarł.jest świetny i jak nowy.ten ,,niewypał,,stoi zapakowany,ale mimo zapewnień ze strony tego oszusta-kasy dalej nie dostałam.:oczekam jeszcze do wtorku,a jeśli się nie doczekam to zrobię mu zadymę na Allegro.oj,ze mną lepiej nie zadzierać!;) no i jeszcze moja największa radość-od piatku noszę na łopatce prawdziwe dzieło sztuki-nie mam słów by wam wyrazić jak jestem zadowolona!!!oczywiście fotki prześlę jak tylko się wszystko wygoi,a to z 2 tyg potrwa. jakby się któraś chciała kiedyś zdecydować-to warto nawet z drugiego krańca świata przyjechać do Wałbrzycha,do Andrzeja.nie ma mu równych.zaręczam! Julka chodzi za jedną rękę,ale sama- dalej się boi. życzenia dla wakacyjnych solenizantów naszych składałam co prawda jeszcze przed wyjazdem z Austrii-ale ponawiam je-dla tych wszystkich,którzy ostatnio świętowali! ❤️niech Wam zycie przynosi same miłe niespodzianki!❤️ pa pa.miłej niedzieli,choć u nas wisi znów ulewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Oj bardzo ciężko było mi znaleźć nasz topik...;) My wczoraj pojechaliśmy do Łodzi do Manufaktury na zakupy...;)..rozglądaliśmy się za farbami i znaleźliśmy świetną ciemno brązową tapetę ze wzorem i stwierdziliśmy,że zrobimy sobie trochę tapety i trochę farby..mamy bardzo ciekawy pomysł na wykorzystanie tapety i połączenie jej z farbą ciemnobrązową..;)...ale doszliśmy z Jarkiem do wniosku,że będziemy malowali w pierwszym tygodniu września, bo Jarek weźmie sobie wtedy wolny cały tydzień, a dziewczyny będą od 8 do 15.30 w przedszkolu, więc nie będę musiała kombinować,do kogo je zawieźć na czas remontu, nie będę musiała się rozpraszać gotowaniem obiadów dla nich itd...będziemy mogli spokojnie malować..;) Wczoraj w Manufakturze było sporo przecen, kupiłam Ali bluzę od dresu w Smyku za 17 zł.,w 5.10.15 spódniczkę z falban Zuzi za 13 zł., a Ali też z falban za 20zł., a w Reserved Ali spodnie za 24 zł...jeszcze mam sporo do kupienia dziewczynom rzeczy do przedszkola, tak więc czeka mnie jeszcze bieganie po sklepach..;) Dotka ja nie dostałam zdjęć od Ciebie...:(...bardzo ładnie proszę...;) Ana niestety, jeszcze w totka nie wygraliśmy :P, ale mój małżonek otrzymał dość pokaźną podwyżkę,a poza tym jego firma wypłaciła mu zaległe pieniądze za dyżury i awarie..;)..trochę tego jest..;) Shenen oszczędzaj się i bądź cierpliwa....jeszcze trochę i będziesz tuliła w ramionach maleńką dziewczynkę ;)...nie smuć się, tylko wykorzystaj swój czas leżenia na zabawę z Mają ;) Karolina głowa do góry...na razie może daj sobie spokój z szukaniem pracy, aż do października jak Maks zaklimatyzuje się w przedszkolu...musisz liczyć się z tym,że może się okazać,że Maks jeszcze nie jest gotowy na przedszkole, niektóre dzieci w tym wielu nie mogą się odnaleźć i trzeba poczekać pół roku, albo i rok....ale bądź optymistką,z drugiej strony zastanawiam się dlaczego Maks reaguje złością i agresją na samo wspomnienie przedszkola? Ucałuj Maksa ode mnie i złóż mu zaległe życzenia urodzinowe...dużo uśmiechu i wspaniałego, beztroskiego dzieciństwa 🌻🌻🌻 Kreska mam nadzieję,że te bóle głowy nie okażą się niczym groźnym, może jesteś meteopatką i stąd taka reakcja na taką pogodę jaką mamy za oknem....?..ja też od kilku dni codziennie biorę tabletki przeciwbólowe,, bo mnie też głowa bardzo boli... Anka w końcu masz porządny wózek (a raczej Julka ma ;)) :), no i zadowolona jesteś z tatuażu...chyba kamień spadł Ci z serca..?...i brawo dla Julki dzielna dziewczynka, na pewno już wkrótce zacznie sama chodzić..;) Całuski dla wszystkich..;) miłego dnia..;) P.S. Czy zauważyłyście,że na forum jest nas coraz mniej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! z racji tego że nie mam na codzień kompa to mało Was czytam za co od razu przepraszam najmocniej👄 Ja już po weselu było super spodziewałam się lipy z tego względu że to restauracja oprócz pary młodej nikogo nie załam ale naprawdę było extra, wybawiłam się ..wytańczyłam popiłam:-) teraz zresztą w tą sobotę tez byłam z koleżankami w pubach bo miąłyśmy mały maraton :) normalnie nogi mi odpadały , wczoraj całą niedzielę odpoczywałam i dziś do pracy , dobrze że tylko te 2 dni i mam wolne do końca tygodnia, może się przejadę ...? gdzie jeszcze nie wiem ale wezmę spakuję małego i pojedziemy , niestety sami bo Przemek pracuje ;(ale ja na pewno nie mam zamiaru sierdzieć w chacie ;_) facet ze mną będzie miał ciężko bo w sumie tylko w okresie zimowym jeste może trochę kurą domową a tak ciągle mnie gdzieś gna, nawet Przemek już nie nadąża za mną mimo że jest młodszy...ale taka już jesatem i dla nikogo na siłe ni będę się zmieniać:-) Całuję 👄 i pozdrawiam wszystkie moje kochane forumowiczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas znowu zimno. Juz bylo 26 stopni a dzis znowu 16!! Nie wiadomo jak tu sie ubierac. W sobote latalismy na krotkim rekawku a dzis w szalikach. Ana24 poprawiam sie i wysylam fotki jeszcze raz. Od razu melduje ze nie z mojej winy bo cos poczta wp nie chciala przyjac zdjec bo od wszysktich dziewczyn z ta poczta sie wrocilo. A teraz spadam wlaczyc ogrzewanie bo mnie dalej korzonki napieprzaja. Chodze jak by mi ktos w plechy przylozyl :p Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas bez słoneczka ale nie pada,czyli pogoda taka jak wczoraj. Bylismy wczoraj na tym festiwalu piasta i było bardzo fajnie,spotkalismy sporo znajomych,była fajna muzyka i wogóle,Oskar szalał,a jak wrocilismy o 21.30 do domu to padł zaraz jak kawka;-) Ja dzis zabrałam sie za ogródek bo znów zarośnięty,sporo juz zrobiłam ale jeszcze dużo zostało,może wybiore sie jeszcze pózniej jak Oskar wstanie,pomagał mi on dzielnie szczegolnie w deptaniu grzadek:P Shenen🌻dziękuje🌻 Dotka a ja zdjęc nadal nie ma a tak bardzo chciałam Ole zobaczyc😭😭😭 Ania czyli Wasze wakacje w Polsce dobiegaja konca?Pewnie zal wracac ale za mezem pewnie juz tez tesknisz co nie?;-) Fajnie że tym razem wózek okazał sie byc ok,no i że z tatuaża jestes zadowolona Kasiu widze że wpadłaś w szał zakupów;-) Mnie na zmiane pogody też często boli głowa ale tym razem okazało sie że to nie to,w sobote wyladowałam na ostrym dyżurze bo już żadne tabletki nie pomagały a łzy mi z bólu same leciały,zatoki dały znać o sobie i lekarka powiedziała że bez antybiotyku się nie obejdzie,dostałam tez jakies mocne przeciwbólowe i juz po pierwszej dawce leków bóle prawie ustapiły a juz wczoraj od południa nie boli wcale:) Ja też zauważyłam ze coraz mniej nas tu zaglada,ostatnio nie ma wcale Alexi,Mamy Wojtusia i Julki,Any 76:( Dymek,Izy tez rzadko zagladaja:( Ana Ty też fajne rzeczy sobie zakupiłaś:D Monika czyli cały ślub i wesele brata byliscie zmuszeni odwołac tak? wiecie co szykuja sie blisko mnie fane miejsca pracy i teraz nie wiem co robic(podstawa to opieka dla Oskara ale jest nadzieja ze to bedzie moja siostra)ale chodzi mi o to ze pracowników na to miejsce beda potrzebowac w pazdierniku,a ja mam okres 3 miesiecznego wypowiedzenia:(a pozatym to własnie nie wiem co robic bo jesli złoze wypowiedzenie w pracy a nie dostane sie do tamtej to zostane nawet bez ubezpieczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betii to fajnie ze masz checi i siły na korzystanie z życia,chociaz nie przeleci Ci całe miedzy palcami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×