Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rodziny wielodzietne powinno wspierać państwo z bykowego

Polecane posty

ale dodatniego przyrostu naturalnego nie wypracowuje się postawą \'daj, daj\' a uruchomieniem pewnych prostych mechanizmów o których mówiłam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie oszuka że ma wwięcej dzieci niż ma a firmy farmaceut zaraz będą wręczać łapówy aby ich leki znalazły się na liście refundowanej plus koszty całej administr która to będzie organizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie wreszcie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
przepraszam ale nie czytałem od początku czemu bykowego a nie krowowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno pieniądze na środki antyk nie zwiększą przyrostu natural a na wszystko nie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
Niklta-------> a ty jesteś dszietna panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prostym mechaniamem jest 50% płacy minimalnej na 4 i każde następne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. czyli ja płacę na dzieci z rodzin wielodzietnych, co będzie tak naprawdę kroplą w morzu i niczego nie zmieni, do tego sytuacja pracodawców się nie zmieni, młodych kobiet dalej nie będą chcieli zatrudniać, a jeśli już to pod groźbą nie zachodzenia w ciążę, spirala patologii będzie się kręcić w najlepsze, a ja bez środków do życia i z niespełnionymi marzeniami o rodzinie zostaje na bruku. no w sumie brzmi zajebiście. jak myślisz Helli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są rodziny patolog ale takim dzieciom niestety trzeba w domach dziecka pamagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrz tez w ten sposob: antykoncepcja to też macierzyństwo świadome - teraz kupuje środki, a jak juz moge pozwolic sobie na dziecko, to je robie, moze nawet 5 jak mnie stac i chce bo wpadka na studiach czy robienie aby robic to nie jest rodzicielstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pieniądze mogą iść na urlopy macierzyńskie aby pracodawca nie musiał płacić i nie bał się zatrudniać młodych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego pomoc dobrowolna, co innego przymusowa ale i tak 3 poprzednich jest bez pieniedzy i nawet 400 zl na czwarte dziecko nie zacheci do jego, ze sie tak wyraze, wyprodukowania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na środki antykon możesz sobie zarobić, a państwo powinno pomagać w sytuacjach niezbędnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej pracodawcę odciążyć z takich opłat i świadczeń jakie musi płacić teraz? by nie musiał się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś chce mieć dużą rodzinę to pomoe mu zrealizować marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helli- ale trzeba ruszyć ten kamyczek nareszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę spać :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że kto Ci niby nie dorównuje? ;) nieważne. grunt to dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
że mniej dzieci się rodzi. Po co te tabuny durnych ludzi, którzy tylko wyciągają łapy żyby coś im dać. Wypchajcie się ze swoimi pomysłami. Może i byłabym za jakimis tam dopłatami dla "reproduktorów" ale tylko i wyłącznie gdy małżeństwa dotknięte bezpłodnością otrzymają ful pomoc od państwa. Dobre sobie: nie masz własnych dzieci bo los tak zrządził, wydajesz fortunę na leczenie i jeszcze płać karę na rzecz tych którzy nie mają problemu z płodnością i beztrosko kopulują i płodzą choć często nie mają grosza przy dupie. Wypchajcie się ze swoimi pomysłami. Chcecie mieć gromadkę dzieci. Proszę bardzo. Nikt wam nie broni. Ale wychowujcie je jak należy i sami utrzymujcie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
chcę dodać, że jak njbardziej popieram pomoc w wyjątkowych sytuacjach życiowych i dla sierot ale nie dla pospolitych dzieciorobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale taka polityka doprowadziła do ujemnego przyrostu naturalnego. A parę która nie może mieć dzieci powinno być stać na invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita,przez Ciebie do 4,30 nie spałam.Rozmyślałam.Miałam Ci tu jeszcze coś napisać,ale po ostatnim Twoim wpisie,powiem tylko tyle,jesteś głupsza niż ustawa przewiduje!I Ty twierdzisz,że studia ekonomiczne masz?Szok!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilklta
Jakkończą sie argumenty to u osóby o niskim poziomie IQ zaczynają prowadzić dyskusje na takim poziomie czyli idioto kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200zł krowowego i bykowego-nie zbiedniejecie a miliony dzieci nie będzie głodować. Żeby miał kto wam emerytury wypłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×