Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rodziny wielodzietne powinno wspierać państwo z bykowego

Polecane posty

płci jestem kobiecej, tylko, że cięta się czasem robię barrrdzo ;) ale dalej mogę zabrać :D jakby co to mamy tu dużo przystojnych Portugalczyków, Hiszpanów, Francuzów, co chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy tez zdarzaja
sie przystojni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helli- no jak na mój gust to Ty z ta panią do jakiegokolwiek consensusu nie dojdziesz, a jak dojdziesz wódkę stawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prze polaka czy fina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem ;) mam jednego swojego Polaka, ja tylko tak w ramach zachęty, dobry PR staram się robić ;) zorza- któż by nie chciał, a tu 15h w pociągu, 3 dni spędzone i nic. Ale co tam, pięknie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano się martwię. gender studies studiuję, instytucji kobiecych się naoglądałam, prawie jaśnie oświeconą feministką zostałam, to sie martwię ;) kochana, Hiszpanie to nic, Finowie tez niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym o twojej postawie roszczeniowej wpbec pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie grozi mi ;) a jak zacznie we łbie fermentować to dam moralne prawo mojej drugiej połowie do zdzielenia mnie młotkiem przez łeb :D żeby nie było, że nie umiem być samokrytyczna. ja tylko patrzę jak tutaj jest to wszystko urządzone i zazdrość oraz żal wielki wzbiera w sercu mem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wobec państwa z tych podatkow co płacisz zapewne na dopłaty do twoich środków antykonc by nie wystarczło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam postawy roszczeniowej wobec pracodawcy, czy to tak trudno zauważyć? nie bedę mieć dzieci, nie będę pracownikiem, wiec ci sie cos pokickalo chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie chce zadnych doplat, place podatki ta samo jak ty czego sie kurwa czepiasz kick - umiesz gadac z idiotami? bo ja chyba trace te umiejestnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto chciał mieć dostęp do środków antykon do których z moich podatków państwo miałoby dopłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze pracodawcy nawet nie mam, a postawę, owszem, wyprostowaną staram się trzymać. a tak serio: bez zrozumienia podstawowych mechanizmów będziemy zawsze wywalać pieniądze w przysłowiowe morze potrzeb bez miarodajnych skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież niepracujes a nawet jeśli to gówno zaranbiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostęp - jak już wczesniej pisalam - nie dla wszystkich i nie w tej samej wysokosci, chodzi o sam sposób na zapobiezenie pewnym zjawiskom to tak samo jak \"dlaczego z moich podatkow na cudze dzieci\" etc., ale to juz przerabialysmy, nieprawdaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dopłaty rodzą korupcje i to że ludzie kombiniją a koszty i tak wyszłyby olbrzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i nie zrozumiałaś że dodatni przyrost naturalny jest w interesie poaństwa i stąd pieniądze na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niklta- jeśli Ty się głośno domagasz z mojej kieszeni pieniędzy na Twoje dzieci to takim samym prawem ja sie moge domagac pieniędzy na refundacje kosztów antykoncepcji. rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×